Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Eiker OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lotte MyklemyrD 15-16 (26)51.30+12.4012.42
5Vegard MyklemyrH 17-18 (36)32.34+2.427.39
9Leif Kåre BessebergH 50- (66)47.11+11.4111.15
13Heidi MyklemyrD 45- (78)44.02+15.0014.04
26Ole MyklemyrH 45- (110)1.17.36+44.3218.15

Fossekallen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørg GårdhammerD 70- (45)35.50+10.5416.40
8Karin LoeD17C (48)34.48+7.0215.23

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hilde StorløkkenD 50- (76)29.29+2.2710.29
8Øivind MyhreH 55- (82)43.45+8.2610.48
8Anders HvasshovdH17AK (36)1.10.22+32.2916.47

Ringerike OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristian KihleH 50- (66)35.308.28
2Helge RevhaugH 70- (92)22.06+2.289.21
2Tormod DahlenH 75- (55)27.17+1.0011.33
2Sissel SkovlyD 50- (76)28.28+1.2610.07
3Elin DahlenD 70- (45)29.54+4.5813.54
3Anne-Kristin KvammeD 45- (78)32.36+3.3410.24
4Kari StrandeD 65- (50)33.00+6.0513.58
6Lars D. FjeldstadH 50- (66)45.37+10.0710.53
7Morten DåsnesH 60- (53)29.44+3.589.29
8Unn Disch KihleD45AK (45)44.20+15.2218.47
12Per Gunnar DahlH 55- (82)46.55+11.3611.35
14Frode LøsetH 55- (82)51.06+15.4712.37

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Marita Weierud KvaaleD17AK (52)29.55+4.3610.38

Sturla, IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)40.1718.13
2Aud Ellen BrevikD 45- (78)31.13+2.119.58
3Linda VerdeD 60- (41)27.43+0.5011.44
3Harald ThonH 60- (53)26.09+0.238.21
9Malene InstanesD 13-14 (63)26.29+9.0611.59
12Ine InstanesD 13-14 (63)39.17+21.5417.46
13Snorre FrydenlundH 50- (66)1.00.01+24.3114.19
19Merete UndelandD 45- (78)1.49.11+1.20.0934.52
Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)diskvalifisert
Stig InstanesH 40- (38)diskvalifisert
Egil FrydenlundH 15-16 (53)diskvalifisert

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Tiia TallilaDirekte A (97)53.02+24.4413.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor