Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Asker Skiklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusD 75- (8)32.1515.00
7Mathias NyhaugH 11-12 (35)20.15+9.1310.46
10Jens Erik MortensenH 40- (38)45.56+11.1410.07
10Arne ØfsthusH 75- (55)39.20+13.0316.40
11Arild NyhaugH 40- (38)1.12.10+37.2815.53
34Pål SkogedalH 21- (179)51.23+19.189.34

Askvoll og Holmedal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Edvin HelleH 70- (92)19.388.19
8Audun HelleDirekte A (97)46.45+18.2711.32
Wenixa WengDirekte N (9)diskvalifisert

Askøy O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Yngve NymarkH 50- (66)36.22+0.528.40

Attunda OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tomas HenrikssonH 40- (38)39.15+4.338.38
6Niklas HenrikssonH 40- (38)41.12+6.309.04
6Lucia TurcanuD 35- (21)1.38.31+51.0623.10

Bergens TF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsD 65- (50)26.5511.24
3Dagfinn HoleH 70- (92)23.47+4.0910.04
4Nina SoligardD 60- (41)27.47+0.5411.46
4Magnus NatåsH 65- (74)29.02+3.5510.19
5Siren GreveD 60- (41)30.52+3.5913.04
6Berit HegdalD 65- (50)34.09+7.1414.28
7Øistein PaulsenDirekte B (83)28.24+8.3812.51
10Astri Ese HoleD 65- (50)49.30+22.3520.58
11Kari SecherD 65- (50)51.13+24.1821.42
13Kari NatåsD 65- (50)1.02.24+35.2926.26

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anne Marthe LimstrandD 40- (11)42.59+2.5110.36
14Sunniva Paulsen LimstrandD 13-14 (63)42.53+25.3019.24
37Jan Erik PaulsenH 21- (179)52.21+20.169.44

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Hjørdis ØvreåsD 70- (45)1.27.54+1.02.5840.53
17Magnar ØvreåsH 70- (92)43.23+23.4518.22

Bredaryds SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Per SigvardsonH 45- (110)39.14+6.109.13
8Ellen SigvardsonD 13-14 (63)26.08+8.4511.49

Briksnis SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Lita DudeleDirekte A (97)1.40.59+1.12.4124.56
28Austris KrastinsH 21- (179)47.01+14.568.45

BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ragnhild Bergset ElvestadDirekte B (83)24.20+4.3411.00

Byåsen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerH 65- (74)25.078.56
5Stina ElfvingD 65- (50)33.31+6.3614.12
6Anne-Grete OlsenD17C (48)33.34+5.4814.51
6Trond SletnerH45AK (39)37.09+9.3511.52
22Robert OtterleiH 45- (110)53.42+20.3812.38
24Hans Aleksander ØsthagenH 21- (179)41.41+9.367.45
Nora Rossvold  OtterleiD -10 (50)15.369.56

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Halvor JutulstadH 55- (82)43.25+8.0610.43
11Eirik AabelDirekte A (97)51.58+23.4012.49
11Truls KvaaseH 45- (110)42.32+9.2810.00
12Siri Wilberg AabelD 65- (50)54.40+27.4523.09
13Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (63)41.18+23.5518.41

Bø OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Steinar KvaaleH17AK (36)37.539.02
8Jarle BotnenH 60- (53)30.38+4.529.47
9Gunn BotnenD 60- (41)46.35+19.4219.44
13Bjørn SteenH 65- (74)42.13+17.0615.01
26Dag Steinar RagvinH 21- (179)44.12+12.078.13

Egersund OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tordis FrøytlogD17N (7)36.1916.30
2Olav HellandH17C (16)22.50+0.4810.06
2Arvid MydlandH 60- (53)26.06+0.208.20
5Olaug F MydlandD17C (48)31.06+3.2013.45
5Jane M HellandD17AK (52)30.01+4.4210.40
5Markus M. HellandH -10 (44)24.20+6.0615.29
8Geir FrøytlogH 50- (66)45.55+10.2510.57
42Kenneth MydlandH 21- (179)56.43+24.3810.33
Julie M HellandD -10 (50)18.3811.52

Eiker OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lotte MyklemyrD 15-16 (26)51.30+12.4012.42
5Vegard MyklemyrH 17-18 (36)32.34+2.427.39
9Leif Kåre BessebergH 50- (66)47.11+11.4111.15
13Heidi MyklemyrD 45- (78)44.02+15.0014.04
26Ole MyklemyrH 45- (110)1.17.36+44.3218.15

Emblem IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Andreas Nilssen LandeH -10 (44)18.1411.36
2Henrik Ramsevik TeigeneH -10 (44)18.20+0.0611.40
8Julie DrønnesundD 11-12 (30)26.27+13.0914.04
44Janis MalcansH 21- (179)1.00.28+28.2311.15
Emma DrønnesundD -10 (50)21.0713.27
Helene Heggheim JensenD -10 (50)41.1426.15
Silje Heggheim JensenD -10 (50)41.5626.42
Marie Ramsevik TeigeneD -10 (50)18.0611.31

Falköpings AIK OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Moa AlsiöD 15-16 (26)43.07+4.1710.38
7Hanna AlsiöD 11-12 (30)16.07+2.498.34
10Åsa AlsiöD 50- (76)34.32+7.3012.17

Fana IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid RollD 80- (4)49.3223.02
1Olav TotlandH 75- (55)26.1711.08
1Halvor Fetveit SundalH 15-16B (6)31.4814.23
2Erling Bell LysakerH 17-20B (6)24.55+5.1911.16
2Atle AlvheimH 65- (74)27.05+1.589.38
2Birk Bell LysakerH 13-14 (46)17.56+1.458.06
4Brage Bell LysakerH 11-12 (35)14.59+3.577.58
4Marianne NummedalD 45- (78)33.46+4.4410.47
4Therese Fetveit SundalD 13-16C (24)21.52+6.0611.37
4Ketil NummedalDirekte B (83)25.44+5.5811.38
5Audny TotlandD 70- (45)36.59+12.0317.12
6Else Lerche RaadalD 70- (45)39.14+14.1818.14
6Magne RaadalH 70- (92)27.08+7.3011.29
7Astrid OrmbergD 65- (50)36.05+9.1015.17
8Herdis AlvheimD 60- (41)39.00+12.0716.31
11Karen Clementsen KayserD 55- (51)46.07+17.2316.24
11Torgeir StrandH 55- (82)44.21+9.0210.57
11Annhild FetveitD45AK (45)55.04+26.0623.20
12Kirsti LysakerD 45- (78)40.28+11.2612.55
13Ragnar KayserH 60- (53)1.07.26+41.4021.32
13Per VoldH 70- (92)30.47+11.0913.02
16Jan Olav OrmbergH 65- (74)55.45+30.3819.50

FIF Hillerød Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mads IngvardsenH 40- (38)34.427.38
12Julie IngvardsenD17AK (52)39.19+14.0013.59

Fitjar IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jakob RolfsnesH 13-16C (26)12.39+0.596.43
3Daniel RolfsnesH 13-16C (26)14.25+2.457.40
4Rolf Atle RolfsnesH45AK (39)33.07+5.3310.34

Fossekallen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørg GårdhammerD 70- (45)35.50+10.5416.40
8Karin LoeD17C (48)34.48+7.0215.23

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Knut Anders LøkenH 55- (82)53.34+18.1513.13

Freidig

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon Arvid HaugDirekte B (83)19.468.56
1Kristine Gjersvold HaugD 15-16B (12)22.2610.09
1Katharina Mo BergeD 70- (45)24.5611.35
2Torid KvaalD 70- (45)25.38+0.4211.55
5Arild HeggesetH45AK (39)33.47+6.1310.47
5Vera MelkildD 17-18 (32)47.54+8.1311.25
8Stig BergeH 70- (92)27.41+8.0311.43
9Sigrid MelkildD 45- (78)37.05+8.0311.50
16Svein Olav  HaugeDirekte B (83)46.36+26.5021.05
20Svein Grotli SkogenDirekte A (97)1.19.21+51.0319.35

Frol IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Elen Katrine SkjerveD 21- (52)41.05+3.049.02
7Håvard VassendenH 21- (179)35.50+3.456.40
8Guro TorpeD17AK (52)30.55+5.3611.00
25Kristian Opsahl BredesenH 21- (179)41.57+9.527.48

Førde IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliH 11-12N (10)13.078.21
1Anja HoleD 11-12 (30)13.187.04
1Håvard Nummedal OsH 19-20 (10)37.008.08
3Anita E. HoleDirekte C (34)49.17+29.0121.48
5Kurt GrønliH 65- (74)29.35+4.2810.31
6Knut Even HoleDirekte B (83)27.35+7.4912.28
7Torodd OsH 65- (74)32.10+7.0311.26
9Trygve Nummedal OsH 15-16 (53)1.23.50+50.1520.00
9Helge ScheiH 65- (74)34.09+9.0212.09
9Vegar HoleH 13-14 (46)25.49+9.3811.40
11Brita Eilertsen GrønliD 70- (45)1.35.16+1.10.2044.18
32Andreas HaugH 21- (179)48.54+16.499.06
43Asgeir ÅrdalH 21- (179)57.31+25.2610.42

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Trygve FosseH 75- (55)42.17+16.0017.55

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sigrid SøvikD17AK (52)30.01+4.4210.40
10Gro Birkeland SøvikD 55- (51)45.42+16.5816.15

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Fredrik KarlsonDirekte A (97)34.58+6.408.38
Moa EnmarkD 21- (52)diskvalifisert

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tiril ReksnesD17C (48)27.4612.17
3Tor TrøanH 65- (74)27.53+2.469.55
6Jo Randar HolmøyH 11-12 (35)19.01+7.5910.06
15Hege HeibergD 50- (76)51.34+24.3218.21

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Amelie WallenhammarDirekte A (97)diskvalifisert

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (32)40.22+0.419.38
2Bodil HelgerudD 21- (52)38.34+0.338.29
5Irene Felde OlaussenD 45- (78)34.19+5.1710.57
8Håkon Raadal BjørloH 21- (179)35.52+3.476.40
12Marianne DæhlieDirekte A (97)52.32+24.1412.58
13Jim OlaussenDirekte A (97)52.33+24.1512.58
22Øyvind HelgerudH 21- (179)41.22+9.177.42

Halsnøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Sigvald RobberstadH 70- (92)27.40+8.0211.43
15Leif Gunnar HovdenH 55- (82)51.55+16.3612.49

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Einar LofthusH 19-20 (10)49.09+12.0910.49
12Terje MalmH 65- (74)41.30+16.2314.46

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor DrageH 80- (18)28.4813.23
2Unni DrageD 75- (8)33.24+1.0915.32

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieD 17-18 (32)39.419.28
4Sigurd Paulsen VieH 15-16 (53)39.25+5.509.24
17Grethe Paulsen VieD 45- (78)53.54+24.5217.13

Hedrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Roger LysnesH45AK (39)29.57+2.239.34
3Jarle LysnesH 19-20 (10)49.53+12.5310.59
3Anders Kristian HoltH45AK (39)31.18+3.4410.00
4Tone Sølie LysnesD45AK (45)33.09+4.1114.02
6Sindre R HoltH 17-18 (36)34.30+4.388.07
6Magnar ReppesgårdH 75- (55)32.24+6.0713.43
9Kari Reppesgård HoltD45AK (45)54.32+25.3423.06
10Henrik R HoltH 13-14 (46)28.53+12.4213.04

Helsingin Suunistajat

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Venla TurakainenD 15-16 (26)38.509.35
2Veera TurakainenD 11-12 (30)14.01+0.437.27
11Irene TurakainenD 45- (78)38.58+9.5612.26

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Dagrun MelkildD 50- (76)32.02+5.0011.23
6Elle M. MelbyeD 60- (41)32.17+5.2413.40
8Sidsel SandelienD 70- (45)47.35+22.3922.07
13Tora VollsetD17AK (52)40.34+15.1514.26
Bjørn SandelienH 70- (92)diskvalifisert
Hedvig VollsetD 17-18 (32)diskvalifisert
Helge BjaalandH 70- (92)diskvalifisert

Hjobygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Bertil KarlssonDirekte A (97)1.02.52+34.3415.31

HSV OL Wiener Neustadt

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Gerhard KoiserH 55- (82)1.47.08+1.11.4926.27
45Bernhard KoiserH 21- (179)1.13.02+40.5713.36

Husums IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Christer MikaelssonH 50- (66)53.14+17.4412.42

Husums IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Susann MikaelsonDirekte B (83)41.31+21.4518.47

IF Femman

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie Elise FredD 35- (21)47.2511.09
3Pontus FredH 35- (10)55.11+18.3812.09

IF Hagen

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Olle HedmanH 17-18 (36)31.14+1.227.20
7Albin AlsiöH 17-18 (36)34.31+4.398.07
10Karin AnderssonD 45- (78)37.38+8.3612.01
10Per HedmanH 15-16 (53)1.40.04+1.06.2923.52
12Johan HedmanH 13-14 (46)35.37+19.2616.06
19Mats HedmanH 45- (110)51.23+18.1912.05

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Alva ErssonD 11-12 (30)14.17+0.597.35
4Erik ErssonH 45- (110)35.32+2.288.21

IK Hakarpspojkarna

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ida EskilssonD 13-14 (63)17.237.51
1Isak EskilssonH 11-12 (35)11.025.52
2Åsa EskilssonDirekte B (83)20.54+1.089.27
7Fridolf EskilssonH 45- (110)40.10+7.069.27
10Oskar LjungqvistH 21- (179)36.55+4.506.52
Signe EskilssonD -10 (50)13.518.49

IK Vikings OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Hugo BergenfurH 11-12N (10)18.22+5.1511.41
5Eva-Lill BergenfurD45AK (45)34.07+5.0914.27
16Mats BergenfurH 45- (110)47.11+14.0711.06
Elias BergenfurH 15-16 (53)diskvalifisert

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Birgitte TorbjørnsenD 45- (78)36.30+7.2811.39

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ole Magnus StoremyrH -10 (44)24.10+5.5615.23
5Jon Magne SvendsbøeH 45- (110)36.52+3.488.40
5Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (53)40.06+6.319.34
9Henrik Repstad StoremyrH 11-12 (35)25.11+14.0913.23

IL Tambarskjelvar

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Norvald OspehaugH 60- (53)29.31+3.459.25
12Åsmund BerthelsenDirekte B (83)36.03+16.1716.18
17Jan Magne HerstadH 55- (82)57.26+22.0714.10

IL Tyrving

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gleditsch KristofferDirekte N (9)30.2313.48
1Berit DanielsenD 55- (51)28.4410.13
1Per Kristian EkebergH 60- (53)25.468.13
2Randi NilstadD 60- (41)27.33+0.4011.40
3Kari PedersenD 65- (50)32.08+5.1313.36
6Kjersti SkantzeD 55- (51)37.49+9.0513.27
7Inger TiltnesD 60- (41)37.29+10.3615.52
7Fredrik DanielsenH17AK (36)1.01.47+23.5414.44
9Kjell StenstadvoldH 70- (92)28.55+9.1712.15
9Aud I SpjelkavikD 65- (50)49.29+22.3420.58
10Siri SpjelkavikD17C (48)35.52+8.0615.52
10Arne TiltnesH 65- (74)34.12+9.0512.10
10Alf PettersenH 60- (53)33.42+7.5610.46
12Camilla StridsklevD 21- (52)1.04.16+26.1514.09
16Bjørn SpjelkavikH 70- (92)42.53+23.1518.10
17Morten Nilstad PettersenH 21- (179)40.13+8.087.29
18Donald SkantzeH 55- (82)1.04.42+29.2315.58

IL Veten

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Elias BergsetH 15-16 (53)37.12+3.378.52
3Anders BergsetH 50- (66)38.47+3.179.15
3Ella SkoglundD 13-16C (24)21.04+5.1811.12
3Irene Kroken BergsetD45AK (45)32.51+3.5313.55
4Kjell BergsetDirekte A (97)39.07+10.499.39
6Sven Bergset LangvikH 13-14 (46)22.17+6.0610.04
8Leif-Inge JevnlidH 13-14 (46)23.52+7.4110.47
8Roar SkoglundDirekte B (83)29.02+9.1613.08
13Ivar BergsetH 55- (82)50.09+14.5012.22
19Sølvi  BergsetDirekte A (97)1.12.41+44.2317.56

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bente LineD 55- (51)31.36+2.5211.14
5Sture OttesenH 55- (82)41.27+6.0810.14

K.O.B. Chocen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Pavel SvadlenaH 40- (38)39.01+4.198.35
35Jan ShanelH 21- (179)51.24+19.199.34
36Michal PatekH 21- (179)51.59+19.549.40
38Ondrej PesekH 21- (179)53.26+21.219.57

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Arto MuhonenH 45- (110)53.14+20.1012.31

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Geir TrøanH 70- (92)25.21+5.4310.44

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hilde StorløkkenD 50- (76)29.29+2.2710.29
8Øivind MyhreH 55- (82)43.45+8.2610.48
8Anders HvasshovdH17AK (36)1.10.22+32.2916.47

Kortesjärven Järvi-Veikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Maarit MyllymäkiD 15-16 (26)58.07+19.1714.20

Lahden Suunnistajat -37

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Hannu HuusariH 60- (53)51.05+25.1916.19
29Timo HuusariH 21- (179)47.19+15.148.48

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sten Øivind BjerkeH17C (16)30.31+8.2913.30
5Elin BjervaD 21- (52)44.40+6.399.50
7Anne Gro ReppesgårdD17C (48)33.36+5.5014.52
8Jørn SundbyH 40- (38)43.50+9.089.39
25Asbjørn RoeH 45- (110)1.10.15+37.1116.31

Leksands OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Linda LindkvistD 21- (52)38.018.22
4Charlotte LindkvistD 35- (21)52.51+5.2612.26
20Rickard LindkvistH 45- (110)51.56+18.5212.13

LG Stettlen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Silvia Schneider-SchiessD 45- (78)36.43+7.4111.43
41Stefan SchwarzenbergerH 21- (179)55.57+23.5210.25

Lillehammer OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienD 40- (11)40.089.54
2Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (35)12.28+1.266.37
2Lill Ramberg SkappelD 65- (50)29.54+2.5912.40
3Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (63)18.26+1.038.20
3Ivar Kleppa MadslienH -10 (44)19.26+1.1212.22
6Tormod KleppaH17AK (36)50.01+12.0811.56
9Gaute SkjelsvikDirekte B (83)30.15+10.2913.41
10Gunnar VeastadH 55- (82)44.14+8.5510.55
10Martine SkjelsvikD 13-14 (63)26.52+9.2912.09
11Øystein SkappelDirekte B (83)31.36+11.5014.17
12Jon Vegard LundeH 75- (55)42.46+16.2918.07
14Anne LofthusD 50- (76)41.06+14.0414.37
40Øyvind Bakken RognstadH 21- (179)53.39+21.349.59
Magnhild Kleppa MadslienD -10 (50)19.3312.27
Kjell Joar RognstadH 60- (53)diskvalifisert

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (3)diskvalifisert

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Per CarlborgH 21- (179)37.29+5.246.58

Lynx

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristian BoströmH 13-14 (46)16.117.19
1Kirsi BoströmD 45- (78)29.029.16
3Mikael BoströmH 45- (110)34.48+1.448.11
5Petteri LauronenH 40- (38)40.34+5.528.56

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingvild Rud SkjærstadD17AK (52)26.43+1.249.30
2Petter Stensli ForsethH 15-16B (6)38.47+6.5917.32
7Marianne Rud SkjærstadD 55- (51)41.32+12.4814.46
11Eli StensliD17C (48)40.01+12.1517.42
12Kristian StorsveenH 50- (66)55.50+20.2013.19

Långhundra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Anton SundgrenH 21- (179)39.59+7.547.26

Maarian Mahti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jari JaakkolaH 35- (10)43.42+7.099.37

Malvik IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Torunn MoltumyrDirekte C (34)50.31+30.1522.21
4Tina  WilliamsDirekte C (34)50.31+30.1522.21
7Ludvig Williams StrømsnesH 15-16 (53)44.23+10.4810.35
8Øystein MoltumyrH 15-16 (53)1.16.36+43.0118.16
17Lars Erik StrømsnesH 45- (110)48.34+15.3011.25

Mariefors Skidklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Geza MolnarH 55- (82)37.22+2.039.13
5Daniel MolnarH17AK (36)49.08+11.1511.43
10Julianna MolnarD17AK (52)32.42+7.2311.38
13Pia MolnarD 50- (76)40.21+13.1914.21

Markane IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lars Danielsen HolenH17AK (36)41.13+3.209.50
6Åshild Sætren BøeD 45- (78)35.15+6.1311.15

Markbygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Marie HögstrandD 50- (76)33.46+6.4412.00
11Carl Johan HögstrandH 60- (53)41.09+15.2313.08

Molde og Omegn IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunnar GjeldvikH45AK (39)27.348.48
2Olea GjeldvikD 15-16B (12)30.58+8.3214.00
3Sofie SjåholmD 15-16B (12)33.04+10.3814.57
3Rikke Gjeitnes DahleD 17-18 (32)41.05+1.249.48
4Eivind MorstølH 50- (66)39.33+4.039.26
5Stig BratsbergH 50- (66)42.11+6.4110.04
6Magne Angelhus MorstølH 15-16 (53)40.27+6.529.39
7Ane Hagset StavnesliD 15-16 (26)1.47.02+1.08.1226.25
9Bjarne SjåholmH45AK (39)1.19.31+51.5725.24
16Hanne-Merete HagsetDirekte A (97)1.00.10+31.5214.51
24Stig DahleH 45- (110)1.01.53+28.4914.33

MS Parma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erik BryschDirekte C (34)20.168.58
4Tiina Ala-NissiläD17C (48)28.49+1.0312.45

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tove StrandD 50- (76)27.029.37

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Leif EngenH 75- (55)32.23+6.0613.43

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lars BredalenH17AK (36)42.27+4.3410.07
13Tore BredalenH 45- (110)44.59+11.5510.35
14Astrid RuudD 45- (78)46.24+17.2214.49
14Einar SkåreH 70- (92)32.17+12.3913.40
15Lars Gustav RogneDirekte A (97)53.08+24.5013.07

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Olaug BergsetD 55- (51)42.53+14.0915.15

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Moa LarssonDirekte A (97)1.33.23+1.05.0523.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Håvard NordengenDirekte C (34)30.28+10.1213.28

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Robert FredriksenH 21- (179)1.28.31+56.2616.29

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Isak BergsetH 21- (179)33.54+1.496.18
6Synnøve LofthusD 21- (52)47.00+8.5910.21
6Dag LofthusH 21- (179)35.30+3.256.36
9Audhild Bakken RognstadD 21- (52)49.34+11.3310.55
9Simon HillH17AK (36)1.11.28+33.3517.03
9Rasmus Rørholt TheisenH 21- (179)36.35+4.306.48
14Ingunn SandbakkD17AK (52)51.04+25.4518.10
15Magne JutulstadH 21- (179)39.31+7.267.21
21Sindre Jansson HaverstadH 21- (179)40.54+8.497.36

Nydalens SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkDirekte A (97)28.186.59
1Eirik Langedal BreivikH 17-18 (36)29.527.01
1Sofie AarnesD17AK (52)25.199.00
2Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (63)18.15+0.528.15
5Mari AarsethD 11-12 (30)14.47+1.297.51
7Iver AarsethH -10 (44)25.19+7.0516.07
11Jonas AarsethH 13-14 (46)34.30+18.1915.36
12Halvor SaunesH 21- (179)37.47+5.427.02
30Lars-Ivar AarsethH 21- (179)47.34+15.298.51
33Daniel FløtreH 21- (179)50.11+18.069.20
39Markus GladH 21- (179)53.27+21.229.57

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Erik PetterssonH 21- (179)34.30+2.256.25

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Olle KaleredH 21- (179)34.51+2.466.29

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Emil KaleredH 21- (179)38.48+6.437.13

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Morten AndresenH17C (16)22.029.44
9Hilde Gunn HellenesD17C (48)35.09+7.2315.33

OK Skogshjortarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Hans-Olof LindgrenH 50- (66)1.18.13+42.4318.40

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Erlend RåheimH 50- (66)45.51+10.2110.56

OK Österåker

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Linus NilssonH 11-12 (35)14.42+3.407.49
5Caroline WestbomD 35- (21)1.05.47+18.2215.28
5Therese NilssonD 13-14 (63)20.59+3.369.29
9Tomas AlbinssonH 40- (38)44.44+10.029.51
13Lena NilsonDirekte B (83)39.49+20.0318.00
23Niclas NilssonH 45- (110)55.28+22.2413.03

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Onno VerberneH 55- (82)37.50+2.319.20
4Ingrid RavnanD 55- (51)36.36+7.5213.01
9Svein SolerødH 75- (55)35.03+8.4614.51

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anders LaugloH 75- (55)28.02+1.4511.52

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Dag Rønning JensenH 65- (74)33.51+8.4412.02

OLC Kapreolo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Alfred SteinerH 75- (55)32.40+6.2313.50

OLG Bern

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Anja ProbstD 15-16 (26)47.15+8.2511.40
6Nina ProbstD 13-14 (63)21.46+4.239.50
7Irene ProbstD45AK (45)36.33+7.3515.29
10Marc ProbstH 45- (110)41.54+8.509.51

OLK Piz Hasi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Therese AchermannD 45- (78)49.54+20.5215.56

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Roar BjordalH 70- (92)24.49+5.1110.30
7Inger Lise BjordalD 70- (45)45.39+20.4321.13

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Tommy SævareidH 55- (82)43.52+8.3310.49
12Anita Lindvik-SævareidD45AK (45)1.00.10+31.1225.29

OSK Selijas mežs

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Renars LucijanovsH 13-16C (26)11.406.12
2Laura Nikola PinneD 13-16C (24)15.54+0.088.27
3Daniela KrasovskaD 11-12N (16)18.40+5.1411.53
4Fridis Martins LuksH 13-16C (26)14.43+3.037.49
4Agate SicaneD 13-14 (63)20.49+3.269.25
5Gundega JuraneD 55- (51)37.16+8.3213.15
5Kristians LipskisH 11-12 (35)16.32+5.308.47
6Ieva IvbuleD 17-18 (32)52.21+12.4012.29
7Laine OdzilevicaD 13-14 (63)25.24+8.0111.29
8Nauris PinneH -10 (44)28.42+10.2818.16
8Aivars LucijanovsH 17-18 (36)59.05+29.1313.54
9Aivars DruvenieksH 60- (53)31.54+6.0810.11
9Dace LukševicaD 55- (51)43.55+15.1115.37
10Dace StagiteD 60- (41)49.00+22.0720.45
11Tabita Tina LukaD 13-14 (63)28.43+11.2012.59
12Daina LukinaD 50- (76)38.22+11.2013.39
15Justs LukinsH 50- (66)1.09.41+34.1116.37
Daina ZolbergaD 60- (41)diskvalifisert
Jurijs NarelsH 45- (110)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Dagfinn FøllesdalH 80- (18)32.55+4.0715.18

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Eija SipponenD 50- (76)32.22+5.2011.31

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Jere SipponenH 21- (179)40.20+8.157.30

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Matti SipponenH 55- (82)37.54+2.359.21

Pan-Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Johanna KarlsenDirekte A (97)48.27+20.0911.57

Pargas IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henrika BrinkD 13-16C (24)15.468.23
16Maria BrinkD 45- (78)51.27+22.2516.26
18Anders BrinkH 45- (110)50.57+17.5311.59

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Krista StureD 11-12N (16)13.268.33

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Marta LangenfeldeD 13-16C (24)23.45+7.5912.37

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Agita CukanovaD 13-16C (24)29.09+13.2315.30

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eliza LuksaD 13-16N (8)29.3513.26

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Helmuts VitolsH 13-16C (26)25.36+13.5613.37

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Olita ZnotinaD17AK (52)36.31+11.1212.59

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Inger FinstadD 65- (50)36.35+9.4015.30
15Frank FinstadH 65- (74)48.03+22.5617.05
Hans LarsenH 80- (18)diskvalifisert

Ringerike OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristian KihleH 50- (66)35.308.28
2Helge RevhaugH 70- (92)22.06+2.289.21
2Tormod DahlenH 75- (55)27.17+1.0011.33
2Sissel SkovlyD 50- (76)28.28+1.2610.07
3Elin DahlenD 70- (45)29.54+4.5813.54
3Anne-Kristin KvammeD 45- (78)32.36+3.3410.24
4Kari StrandeD 65- (50)33.00+6.0513.58
6Lars D. FjeldstadH 50- (66)45.37+10.0710.53
7Morten DåsnesH 60- (53)29.44+3.589.29
8Unn Disch KihleD45AK (45)44.20+15.2218.47
12Per Gunnar DahlH 55- (82)46.55+11.3611.35
14Frode LøsetH 55- (82)51.06+15.4712.37

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne SørumD 60- (41)26.5311.23
5Erik HaugenDirekte B (83)26.19+6.3311.54

Rocky Mountain Orienteering Cl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7JP LandeDirekte A (97)46.00+17.4211.21

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Marita Weierud KvaaleD17AK (52)29.55+4.3610.38

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hallvard Arntzen FossH 17-18 (36)32.15+2.237.35
7Trond FossH45AK (39)44.46+17.1214.18
18Stine ArntzenD 45- (78)1.02.21+33.1919.55

Sogndal IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingar HalsH 55- (82)35.198.43
1Dag Jarle AaH 35- (10)36.338.03
1Eirik Andreas AlbretsenH 17-20B (6)19.368.52
2Jorunn Aa AlbretsenD 40- (11)41.53+1.4510.20
2Nathalie Vatne AaD 11-12N (16)14.27+1.019.12
5Håkon Aa AlbretsenH 13-14 (46)22.16+6.0510.04
7Vegard Aa AlbretsenH 13-14 (46)23.49+7.3810.46
7Karl Helge AlbretsenH 40- (38)41.52+7.109.13
Mia Vatne AaD -10 (50)30.2619.23

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bjørn AlsakerH 60- (53)29.16+3.309.21
8Heine Elias HusdalH 11-12 (35)23.15+12.1312.22
15Silje Elise HusdalD 13-14 (63)1.32.37+1.15.1441.54

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Bjørnar OlsrødDirekte A (97)42.49+14.3110.34
11Ove Gunnar JacobsenH 65- (74)37.28+12.2113.20

Stora Tuna OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Joakim SvenskH 21- (179)32.055.58
2Anton SjökvistH 21- (179)33.39+1.346.15
4Ingrid AlexanderssonD 50- (76)29.37+2.3510.32
10Emil AlexanderssonDirekte A (97)49.20+21.0212.10
23Erik BlomgrenH 21- (179)41.40+9.357.45

Stord Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeH 45- (110)33.047.46
1Stian RykkjeH 15-16 (53)33.358.00
2Kenneth WesterheimH 45- (110)33.05+0.017.47
3Råmund Løver HovdenDirekte A (97)37.21+9.039.13
4Ingolf DybvikH 75- (55)28.20+2.0312.00
5Sindre Løver HovdenDirekte A (97)42.10+13.5210.24
5Jørgen WesterheimH 13-16C (26)17.56+6.169.32
9Linda RykkjeD17AK (52)31.07+5.4811.04
17Anne LøverDirekte A (97)1.01.16+32.5815.07
22Åge HovdenDirekte A (97)1.25.48+57.3021.11
Tonje RykkjeD -10 (50)15.339.54
Lars Helge WesterheimH 65- (74)diskvalifisert

Sturla, IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)40.1718.13
2Aud Ellen BrevikD 45- (78)31.13+2.119.58
3Linda VerdeD 60- (41)27.43+0.5011.44
3Harald ThonH 60- (53)26.09+0.238.21
9Malene InstanesD 13-14 (63)26.29+9.0611.59
12Ine InstanesD 13-14 (63)39.17+21.5417.46
13Snorre FrydenlundH 50- (66)1.00.01+24.3114.19
19Merete UndelandD 45- (78)1.49.11+1.20.0934.52
Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)diskvalifisert
Stig InstanesH 40- (38)diskvalifisert
Egil FrydenlundH 15-16 (53)diskvalifisert

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Lars HenrikssonH 45- (110)41.08+8.049.40

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Jakob EnmarkH 21- (179)38.45+6.407.12

Tampereen Pyrintö

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ida JussilaD 15-16 (26)42.35+3.4510.30
2Sirkka-Liisa LauronenD 35- (21)47.55+0.3011.16
6Emma JussilaD 11-12 (30)14.52+1.347.54
10Tiina JussilaDirekte B (83)30.26+10.4013.46
15Kari JussilaH 45- (110)46.30+13.2610.56

TIF Viking

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trude KyrkjebøD45AK (45)28.5812.16
2Hanne-Emilie Svanberg HelleD 13-16N (8)29.42+0.0713.29
2Axel IngvaldsenH 80- (18)31.26+2.3814.37
2Ylva Svanberg HelleD45AK (45)29.06+0.0812.19
4Ulrik HellenH 13-14 (46)22.07+5.5610.00
6Jørn TorgersenH 65- (74)30.17+5.1010.46
6May-lill DammD45AK (45)34.09+5.1114.28
9Bjart Are HellenH 45- (110)41.34+8.309.46
9Torild MyrliD45AK (45)54.32+25.3423.06
10Geir HusdalH 70- (92)29.05+9.2712.19
11Jan Harald Helmich PedersenH 70- (92)29.28+9.5012.29
14Kjetil DammH 45- (110)45.22+12.1810.40
31Knut KyrkjebøH 21- (179)47.43+15.388.53

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Liv Inger PrangerødD 55- (51)29.08+0.2410.22

Tisvilde Hegn OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jesper David JensenH 40- (38)37.24+2.428.14
3Oscar David Broman JensenH 13-14 (46)18.35+2.248.24

TPZ Orienteering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Yiching HuangDirekte A (97)1.19.54+51.3619.43
23Peichi ChuangDirekte A (97)1.28.56+1.00.3821.57

Trol

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Karl VervoortH 50- (66)1.07.35+32.0516.07
16Betty De MeyerD 50- (76)1.04.24+37.2222.55

Trollhättans SOK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Erik Bäcklund EkvallH17AK (36)43.48+5.5510.27
6Lennart EkvallH 55- (82)42.50+7.3110.34
15Eva BäcklundDirekte B (83)43.09+23.2319.31
27Elias Bäcklund EkvallH 21- (179)45.12+13.078.25

UKS Azymut 45 Gdynia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Zuzanna MorawskaD 17-18 (32)42.30+2.4910.08
8Anna MorawskaD 21- (52)48.43+10.4210.43

UNTS Warszawa

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Monika Gajda-MorawskaD17AK (52)29.14+3.5510.24
18Jacek MorawskiH 21- (179)40.19+8.147.30

USK Prague

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Michal BoránekH 17-18 (36)31.47+1.557.28
10Karolina BorankovaD 21- (52)55.52+17.5112.18
12Petr BoránekH 45- (110)43.14+10.1010.10

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Tiia TallilaDirekte A (97)53.02+24.4413.05

Varegg Fleridrett

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Guro FemsteinevikD 11-12 (30)14.13+0.557.33
3Otto FemsteinevikH 15-16 (53)38.09+4.349.06
6Gitle FemsteinevikH -10 (44)25.06+6.5215.59
Arnt Ove FemsteinevikH 50- (66)diskvalifisert

Velledalen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Svein NakkenH17N (1)1.10.1031.53
1Sivert NakkenH 13-16N (4)33.4915.22
2Andreas NakkenH 13-16N (4)55.17+21.2825.07
2Emma Olin HolmbergD17C (48)28.18+0.3212.31
3Christina Linnea HolmbergD17C (48)28.21+0.3512.32
3Pernille Ibsen LervågD 35- (21)49.59+2.3411.45
13Torild HoleD17C (48)1.17.10+49.2434.08
Sophia Johanne HolmbergD -10 (50)23.0214.40

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Einar LundH 50- (66)50.24+14.5412.01

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Evelina WickbomD 21- (52)39.59+1.588.48

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Amanda HolmgrenD 21- (52)47.46+9.4510.31

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Andrea WickbomD 21- (52)59.21+21.2013.04

Voss IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Marta RingheimD17C (48)40.29+12.4317.54
12Svein - Erik HeggenesH 70- (92)30.15+10.3712.49
14Svein Jarl HansenH 65- (74)44.27+19.2015.49
15Knut SkipleH 70- (92)32.20+12.4213.42

Värska OK Peko

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Kristel KôivoD17AK (52)30.43+5.2410.55

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Randi HellandD 70- (45)52.40+27.4424.29
20Lars Hol MoholdtH 21- (179)40.23+8.187.31

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Leif S. ThingsrudH 60- (53)27.42+1.568.50
9Ingrid HernesD 50- (76)34.02+7.0012.06

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Ingrid GjersvoldD 50- (76)36.36+9.3413.01

Årstad IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Per HauglandH 75- (55)33.11+6.5414.03
19Jan HauglandH 55- (82)1.04.53+29.3416.01

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7May Bente BrurbergD 50- (76)32.59+5.5711.44
8Vincent EijsinkH45AK (39)47.42+20.0815.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor