Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D -10

1 570 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mia Vatne AaSogndal IL 30.2619.23
Emma DrønnesundEmblem IL 21.0713.27
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna 13.518.49
Julie M HellandEgersund OK 18.3811.52
Sophia Johanne HolmbergVelledalen IL 23.0214.40
Helene Heggheim JensenEmblem IL 41.1426.15
Silje Heggheim JensenEmblem IL 41.5626.42
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK 19.3312.27
Nora Rossvold  OtterleiByåsen IL 15.369.56
Tonje RykkjeStord Orientering 15.339.54
Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL 18.0611.31

D 11-12

1 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL 13.187.04
2Veera TurakainenHelsingin Suunistajat 14.01+0.437.27
3Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett 14.13+0.557.33
4Alva ErssonIFK Mora OK 14.17+0.597.35
5Mari AarsethNydalens SK 14.47+1.297.51
6Emma JussilaTampereen Pyrintö 14.52+1.347.54
7Hanna AlsiöFalköpings AIK OK 16.07+2.498.34
8Julie DrønnesundEmblem IL 26.27+13.0914.04

D 11-12N

1 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Krista SturePlavinas - OSK Selijas mežs 13.268.33
2Nathalie Vatne AaSogndal IL 14.27+1.019.12
3Daniela KrasovskaOSK Selijas mežs 18.40+5.1411.53

D 13-14

2 210 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna 17.237.51
2Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 18.15+0.528.15
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK 18.26+1.038.20
4Agate SicaneOSK Selijas mežs 20.49+3.269.25
5Therese NilssonOK Österåker 20.59+3.369.29
6Nina ProbstOLG Bern21.46+4.239.50
7Laine OdzilevicaOSK Selijas mežs 25.24+8.0111.29
8Ellen SigvardsonBredaryds SOK 26.08+8.4511.49
9Malene InstanesSturla, IF 26.29+9.0611.59
10Martine SkjelsvikLillehammer OK 26.52+9.2912.09
11Tabita Tina LukaOSK Selijas mežs 28.43+11.2012.59
12Ine InstanesSturla, IF 39.17+21.5417.46
13Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK 41.18+23.5518.41
14Sunniva Paulsen LimstrandBodø og Omegn IF Orientering 42.53+25.3019.24
15Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb 1.32.37+1.15.1441.54

D 13-16C

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrika BrinkPargas IF 15.468.23
2Laura Nikola PinneOSK Selijas mežs 15.54+0.088.27
3Ella SkoglundIL Veten 21.04+5.1811.12
4Therese Fetveit SundalFana IL 21.52+6.0611.37
5Marta LangenfeldePlavinas - OSK Selijas mežs 23.45+7.5912.37
6Agita CukanovaPlavinas - OSK Selijas mežs 29.09+13.2315.30

D 13-16N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eliza LuksaPlavinas - OSK Selijas mežs 29.3513.26
2Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking 29.42+0.0713.29

D 15-16

4 050 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Venla TurakainenHelsingin Suunistajat 38.509.35
2Ida JussilaTampereen Pyrintö 42.35+3.4510.30
3Moa AlsiöFalköpings AIK OK 43.07+4.1710.38
4Anja ProbstOLG Bern47.15+8.2511.40
5Lotte MyklemyrEiker OL 51.30+12.4012.42
6Maarit MyllymäkiKortesjärven Järvi-Veikot 58.07+19.1714.20
7Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF 1.47.02+1.08.1226.25

D 17-18

4 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering 39.419.28
2Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK 40.22+0.419.38
3Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF 41.05+1.249.48
4Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 42.30+2.4910.08
5Vera MelkildFreidig 47.54+8.1311.25
6Ieva IvbuleOSK Selijas mežs 52.21+12.4012.29
Hedvig VollsetHeming Orientering diskvalifisert

D 19-20

4 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL diskvalifisert

D 21-

4 540 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda LindkvistLeksands OK 38.018.22
2Bodil HelgerudHalden SK 38.34+0.338.29
3Evelina WickbomVittjärvs IK 39.59+1.588.48
4Elen Katrine SkjerveFrol IL 41.05+3.049.02
5Elin BjervaLarvik OK 44.40+6.399.50
6Synnøve LofthusNTNUI47.00+8.5910.21
7Amanda HolmgrenVittjärvs IK 47.46+9.4510.31
8Anna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 48.43+10.4210.43
9Audhild Bakken RognstadNTNUI49.34+11.3310.55
10Karolina BorankovaUSK Prague 55.52+17.5112.18
11Andrea WickbomVittjärvs IK 59.21+21.2013.04
12Camilla StridsklevIL Tyrving 1.04.16+26.1514.09
Moa EnmarkGöteborg Majorna OK diskvalifisert

D 35-

4 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Elise FredIF Femman 47.2511.09
2Sirkka-Liisa LauronenTampereen Pyrintö 47.55+0.3011.16
3Pernille Ibsen LervågVelledalen IL 49.59+2.3411.45
4Charlotte LindkvistLeksands OK 52.51+5.2612.26
5Caroline WestbomOK Österåker 1.05.47+18.2215.28
6Lucia TurcanuAttunda OK 1.38.31+51.0623.10

D 40-

4 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK 40.089.54
2Jorunn Aa AlbretsenSogndal IL 41.53+1.4510.20
3Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering 42.59+2.5110.36

D 45-

3 130 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsi BoströmLynx29.029.16
2Aud Ellen BrevikSturla, IF 31.13+2.119.58
3Anne-Kristin KvammeRingerike OL 32.36+3.3410.24
4Marianne NummedalFana IL 33.46+4.4410.47
5Irene Felde OlaussenHalden SK 34.19+5.1710.57
6Åshild Sætren BøeMarkane IL 35.15+6.1311.15
7Birgitte TorbjørnsenIL Gular36.30+7.2811.39
8Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 36.43+7.4111.43
9Sigrid MelkildFreidig 37.05+8.0311.50
10Karin AnderssonIF Hagen 37.38+8.3612.01
11Irene TurakainenHelsingin Suunistajat 38.58+9.5612.26
12Kirsti LysakerFana IL 40.28+11.2612.55
13Heidi MyklemyrEiker OL 44.02+15.0014.04
14Astrid RuudNittedal OL 46.24+17.2214.49
15Therese AchermannOLK Piz Hasi 49.54+20.5215.56
16Maria BrinkPargas IF 51.27+22.2516.26
17Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering 53.54+24.5217.13
18Stine ArntzenSandefjord OK 1.02.21+33.1919.55
19Merete UndelandSturla, IF 1.49.11+1.20.0934.52

D 50-

2 810 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove StrandMåren OK 27.029.37
2Sissel SkovlyRingerike OL 28.28+1.2610.07
3Hilde StorløkkenKongsberg OL 29.29+2.2710.29
4Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK 29.37+2.3510.32
5Dagrun MelkildHeming Orientering 32.02+5.0011.23
6Eija SipponenPaimion Rasti 32.22+5.2011.31
7May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering 32.59+5.5711.44
8Marie HögstrandMarkbygdens OK 33.46+6.4412.00
9Ingrid HernesØstmarka OK 34.02+7.0012.06
10Åsa AlsiöFalköpings AIK OK 34.32+7.3012.17
11Ingrid GjersvoldÅlen IL36.36+9.3413.01
12Daina LukinaOSK Selijas mežs 38.22+11.2013.39
13Pia MolnarMariefors Skidklubb 40.21+13.1914.21
14Anne LofthusLillehammer OK 41.06+14.0414.37
15Hege HeibergHadeland OL 51.34+24.3218.21
16Betty De MeyerTrol 1.04.24+37.2222.55

D 55-

2 810 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit DanielsenIL Tyrving 28.4410.13
2Liv Inger PrangerødTistedalen FL 29.08+0.2410.22
3Bente LineIndre Østfold OK 31.36+2.5211.14
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll 36.36+7.5213.01
5Gundega JuraneOSK Selijas mežs 37.16+8.3213.15
6Kjersti SkantzeIL Tyrving 37.49+9.0513.27
7Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag 41.32+12.4814.46
8Olaug BergsetNordreisa IL 42.53+14.0915.15
9Dace LukševicaOSK Selijas mežs 43.55+15.1115.37
10Gro Birkeland SøvikGneist, IL 45.42+16.5816.15
11Karen Clementsen KayserFana IL 46.07+17.2316.24

D 60-

2 360 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne SørumRingsaker OK 26.5311.23
2Randi NilstadIL Tyrving 27.33+0.4011.40
3Linda VerdeSturla, IF 27.43+0.5011.44
4Nina SoligardBergens TF 27.47+0.5411.46
5Siren GreveBergens TF 30.52+3.5913.04
6Elle M. MelbyeHeming Orientering 32.17+5.2413.40
7Inger TiltnesIL Tyrving 37.29+10.3615.52
8Herdis AlvheimFana IL 39.00+12.0716.31
9Gunn BotnenBø OL46.35+19.4219.44
10Dace StagiteOSK Selijas mežs 49.00+22.0720.45
Daina ZolbergaOSK Selijas mežs diskvalifisert

D 65-

2 360 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF 26.5511.24
2Lill Ramberg SkappelLillehammer OK 29.54+2.5912.40
3Kari PedersenIL Tyrving 32.08+5.1313.36
4Kari StrandeRingerike OL 33.00+6.0513.58
5Stina ElfvingByåsen IL 33.31+6.3614.12
6Berit HegdalBergens TF 34.09+7.1414.28
7Astrid OrmbergFana IL 36.05+9.1015.17
8Inger FinstadRaumar Orientering 36.35+9.4015.30
9Aud I SpjelkavikIL Tyrving 49.29+22.3420.58
10Astri Ese HoleBergens TF 49.30+22.3520.58
11Kari SecherBergens TF 51.13+24.1821.42
12Siri Wilberg AabelBækkelagets SK 54.40+27.4523.09
13Kari NatåsBergens TF 1.02.24+35.2926.26

D 70-

2 150 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeFreidig 24.5611.35
2Torid KvaalFreidig 25.38+0.4211.55
3Elin DahlenRingerike OL 29.54+4.5813.54
4Bjørg GårdhammerFossekallen IL 35.50+10.5416.40
5Audny TotlandFana IL 36.59+12.0317.12
6Else Lerche RaadalFana IL 39.14+14.1818.14
7Inger Lise BjordalOppsal Orientering 45.39+20.4321.13
8Sidsel SandelienHeming Orientering 47.35+22.3922.07
9Randi HellandWing OK 52.40+27.4424.29
10Hjørdis ØvreåsBotne SK 1.27.54+1.02.5840.53
11Brita Eilertsen GrønliFørde IL 1.35.16+1.10.2044.18

D 75-

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb 32.1515.00
2Unni DrageHaugerud IF 33.24+1.0915.32

D 80-

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RollFana IL 49.3223.02

H -10

1 570 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Nilssen LandeEmblem IL 18.1411.36
2Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL 18.20+0.0611.40
3Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK 19.26+1.1212.22
4Ole Magnus StoremyrIL Hauken 24.10+5.5615.23
5Markus M. HellandEgersund OK 24.20+6.0615.29
6Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett 25.06+6.5215.59
7Iver AarsethNydalens SK 25.19+7.0516.07
8Nauris PinneOSK Selijas mežs 28.42+10.2818.16

H 11-12

1 880 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna 11.025.52
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK 12.28+1.266.37
3Linus NilssonOK Österåker 14.42+3.407.49
4Brage Bell LysakerFana IL 14.59+3.577.58
5Kristians LipskisOSK Selijas mežs 16.32+5.308.47
6Jo Randar HolmøyHadeland OL 19.01+7.5910.06
7Mathias NyhaugAsker Skiklubb 20.15+9.1310.46
8Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb 23.15+12.1312.22
9Henrik Repstad StoremyrIL Hauken 25.11+14.0913.23

H 11-12N

1 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL 13.078.21
2Hugo BergenfurIK Vikings OK 18.22+5.1511.41

H 13-14

2 210 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian BoströmLynx16.117.19
2Birk Bell LysakerFana IL 17.56+1.458.06
3Oscar David Broman JensenTisvilde Hegn OK 18.35+2.248.24
4Ulrik HellenTIF Viking 22.07+5.5610.00
5Håkon Aa AlbretsenSogndal IL 22.16+6.0510.04
6Sven Bergset LangvikIL Veten 22.17+6.0610.04
7Vegard Aa AlbretsenSogndal IL 23.49+7.3810.46
8Leif-Inge JevnlidIL Veten 23.52+7.4110.47
9Vegar HoleFørde IL 25.49+9.3811.40
10Henrik R HoltHedrum OL 28.53+12.4213.04
11Jonas AarsethNydalens SK 34.30+18.1915.36
12Johan HedmanIF Hagen 35.37+19.2616.06

H 13-16C

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Renars LucijanovsOSK Selijas mežs 11.406.12
2Jakob RolfsnesFitjar IL 12.39+0.596.43
3Daniel RolfsnesFitjar IL 14.25+2.457.40
4Fridis Martins LuksOSK Selijas mežs 14.43+3.037.49
5Jørgen WesterheimStord Orientering 17.56+6.169.32
6Helmuts VitolsPlavinas - OSK Selijas mežs 25.36+13.5613.37

H 13-16N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert NakkenVelledalen IL 33.4915.22
2Andreas NakkenVelledalen IL 55.17+21.2825.07

H 15-16

4 190 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeStord Orientering 33.358.00
2Elias BergsetIL Veten 37.12+3.378.52
3Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett 38.09+4.349.06
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering 39.25+5.509.24
5Alexander Repstad StoremyrIL Hauken 40.06+6.319.34
6Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF 40.27+6.529.39
7Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL 44.23+10.4810.35
8Øystein MoltumyrMalvik IL 1.16.36+43.0118.16
9Trygve Nummedal OsFørde IL 1.23.50+50.1520.00
10Per HedmanIF Hagen 1.40.04+1.06.2923.52
Johan Kristian UndelandSturla, IF diskvalifisert
Elias BergenfurIK Vikings OK diskvalifisert
Egil FrydenlundSturla, IF diskvalifisert

H 17-18

4 250 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK 29.527.01
2Olle HedmanIF Hagen 31.14+1.227.20
3Michal BoránekUSK Prague 31.47+1.557.28
4Hallvard Arntzen FossSandefjord OK 32.15+2.237.35
5Vegard MyklemyrEiker OL 32.34+2.427.39
6Sindre R HoltHedrum OL 34.30+4.388.07
7Albin AlsiöIF Hagen 34.31+4.398.07
8Aivars LucijanovsOSK Selijas mežs 59.05+29.1313.54

H 19-20

4 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Nummedal OsFørde IL 37.008.08
2Einar LofthusHamar OK 49.09+12.0910.49
3Jarle LysnesHedrum OL 49.53+12.5310.59

H 21-

5 370 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Joakim SvenskStora Tuna OK 32.055.58
2Anton SjökvistStora Tuna OK 33.39+1.346.15
3Isak BergsetNTNUI33.54+1.496.18
4Erik PetterssonOK Denseln 34.30+2.256.25
5Olle KaleredOK Denseln 34.51+2.466.29
6Dag LofthusNTNUI35.30+3.256.36
7Håvard VassendenFrol IL 35.50+3.456.40
8Håkon Raadal BjørloHalden SK 35.52+3.476.40
9Rasmus Rørholt TheisenNTNUI36.35+4.306.48
10Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 36.55+4.506.52
11Per CarlborgLinköpings OK 37.29+5.246.58
12Halvor SaunesNydalens SK 37.47+5.427.02
13Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn Orientering 38.45+6.407.12
14Emil KaleredOK Denseln 38.48+6.437.13
15Magne JutulstadNTNUI39.31+7.267.21
16Anton SundgrenLånghundra IF 39.59+7.547.26
17Morten Nilstad PettersenIL Tyrving 40.13+8.087.29
18Jacek MorawskiUNTS Warszawa 40.19+8.147.30
19Jere SipponenPaimion Rasti 40.20+8.157.30
20Lars Hol MoholdtWing OK 40.23+8.187.31
21Sindre Jansson HaverstadNTNUI40.54+8.497.36
22Øyvind HelgerudHalden SK 41.22+9.177.42
23Erik BlomgrenStora Tuna OK 41.40+9.357.45
24Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL 41.41+9.367.45
25Kristian Opsahl BredesenFrol IL 41.57+9.527.48
26Dag Steinar RagvinBø OL44.12+12.078.13
27Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 45.12+13.078.25
28Austris KrastinsBriksnis SK 47.01+14.568.45
29Timo HuusariLahden Suunnistajat -37 47.19+15.148.48
30Lars-Ivar AarsethNydalens SK 47.34+15.298.51
31Knut KyrkjebøTIF Viking 47.43+15.388.53
32Andreas HaugFørde IL 48.54+16.499.06
33Daniel FløtreNydalens SK 50.11+18.069.20
34Pål SkogedalAsker Skiklubb 51.23+19.189.34
35Jan ShanelK.O.B. Chocen 51.24+19.199.34
36Michal PatekK.O.B. Chocen 51.59+19.549.40
37Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering 52.21+20.169.44
38Ondrej PesekK.O.B. Chocen 53.26+21.219.57
39Markus GladNydalens SK 53.27+21.229.57
40Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK 53.39+21.349.59
41Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 55.57+23.5210.25
42Kenneth MydlandEgersund OK 56.43+24.3810.33
43Asgeir ÅrdalFørde IL 57.31+25.2610.42
44Janis MalcansEmblem IL 1.00.28+28.2311.15
45Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 1.13.02+40.5713.36
46Robert FredriksenNotodden OL 1.28.31+56.2616.29

H 35-

4 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Jarle AaSogndal IL 36.338.03
2Jari JaakkolaMaarian Mahti 43.42+7.099.37
3Pontus FredIF Femman 55.11+18.3812.09

H 40-

4 540 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mads IngvardsenFIF Hillerød Orientering 34.427.38
2Jesper David JensenTisvilde Hegn OK 37.24+2.428.14
3Pavel SvadlenaK.O.B. Chocen 39.01+4.198.35
4Tomas HenrikssonAttunda OK 39.15+4.338.38
5Petteri LauronenLynx40.34+5.528.56
6Niklas HenrikssonAttunda OK 41.12+6.309.04
7Karl Helge AlbretsenSogndal IL 41.52+7.109.13
8Jørn SundbyLarvik OK 43.50+9.089.39
9Tomas AlbinssonOK Österåker 44.44+10.029.51
10Jens Erik MortensenAsker Skiklubb 45.56+11.1410.07
11Arild NyhaugAsker Skiklubb 1.12.10+37.2815.53
Stig InstanesSturla, IF diskvalifisert

H 45-

4 250 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering 33.047.46
2Kenneth WesterheimStord Orientering 33.05+0.017.47
3Mikael BoströmLynx34.48+1.448.11
4Erik ErssonIFK Mora OK 35.32+2.288.21
5Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL36.52+3.488.40
6Per SigvardsonBredaryds SOK 39.14+6.109.13
7Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 40.10+7.069.27
8Lars HenrikssonSundsvalls OK 41.08+8.049.40
9Bjart Are HellenTIF Viking 41.34+8.309.46
10Marc ProbstOLG Bern41.54+8.509.51
11Truls KvaaseBækkelagets SK 42.32+9.2810.00
12Petr BoránekUSK Prague 43.14+10.1010.10
13Tore BredalenNittedal OL 44.59+11.5510.35
14Kjetil DammTIF Viking 45.22+12.1810.40
15Kari JussilaTampereen Pyrintö 46.30+13.2610.56
16Mats BergenfurIK Vikings OK 47.11+14.0711.06
17Lars Erik StrømsnesMalvik IL 48.34+15.3011.25
18Anders BrinkPargas IF 50.57+17.5311.59
19Mats HedmanIF Hagen 51.23+18.1912.05
20Rickard LindkvistLeksands OK 51.56+18.5212.13
21Arto MuhonenKalevan rasti 53.14+20.1012.31
22Robert OtterleiByåsen IL 53.42+20.3812.38
23Niclas NilssonOK Österåker 55.28+22.2413.03
24Stig DahleMolde og Omegn IF 1.01.53+28.4914.33
25Asbjørn RoeLarvik OK 1.10.15+37.1116.31
26Ole MyklemyrEiker OL 1.17.36+44.3218.15
Jurijs NarelsOSK Selijas mežs diskvalifisert

H 50-

4 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian KihleRingerike OL 35.308.28
2Yngve NymarkAskøy O-lag36.22+0.528.40
3Anders BergsetIL Veten 38.47+3.179.15
4Eivind MorstølMolde og Omegn IF 39.33+4.039.26
5Stig BratsbergMolde og Omegn IF 42.11+6.4110.04
6Lars D. FjeldstadRingerike OL 45.37+10.0710.53
7Erlend RåheimOK Øst45.51+10.2110.56
8Geir FrøytlogEgersund OK 45.55+10.2510.57
9Leif Kåre BessebergEiker OL 47.11+11.4111.15
10Einar LundVerdal OK 50.24+14.5412.01
11Christer MikaelssonHusums IF OK 53.14+17.4412.42
12Kristian StorsveenLøten o-lag 55.50+20.2013.19
13Snorre FrydenlundSturla, IF 1.00.01+24.3114.19
14Karl VervoortTrol 1.07.35+32.0516.07
15Justs LukinsOSK Selijas mežs 1.09.41+34.1116.37
16Hans-Olof LindgrenOK Skogshjortarna 1.18.13+42.4318.40
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett diskvalifisert

H 55-

4 050 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingar HalsSogndal IL 35.198.43
2Geza MolnarMariefors Skidklubb 37.22+2.039.13
3Onno VerberneOL Toten-Troll 37.50+2.319.20
4Matti SipponenPaimion Rasti 37.54+2.359.21
5Sture OttesenIndre Østfold OK 41.27+6.0810.14
6Lennart EkvallTrollhättans SOK 42.50+7.3110.34
7Halvor JutulstadBækkelagets SK 43.25+8.0610.43
8Øivind MyhreKongsberg OL 43.45+8.2610.48
9Tommy SævareidOs Orienteringsklubb 43.52+8.3310.49
10Gunnar VeastadLillehammer OK 44.14+8.5510.55
11Torgeir StrandFana IL 44.21+9.0210.57
12Per Gunnar DahlRingerike OL 46.55+11.3611.35
13Ivar BergsetIL Veten 50.09+14.5012.22
14Frode LøsetRingerike OL 51.06+15.4712.37
15Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL 51.55+16.3612.49
16Knut Anders LøkenFossum IF 53.34+18.1513.13
17Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar 57.26+22.0714.10
18Donald SkantzeIL Tyrving 1.04.42+29.2315.58
19Jan HauglandÅrstad IL 1.04.53+29.3416.01
20Gerhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 1.47.08+1.11.4926.27

H 60-

3 130 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergIL Tyrving 25.468.13
2Arvid MydlandEgersund OK 26.06+0.208.20
3Harald ThonSturla, IF 26.09+0.238.21
4Leif S. ThingsrudØstmarka OK 27.42+1.568.50
5Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb 29.16+3.309.21
6Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar 29.31+3.459.25
7Morten DåsnesRingerike OL 29.44+3.589.29
8Jarle BotnenBø OL30.38+4.529.47
9Aivars DruvenieksOSK Selijas mežs 31.54+6.0810.11
10Alf PettersenIL Tyrving 33.42+7.5610.46
11Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK 41.09+15.2313.08
12Hannu HuusariLahden Suunnistajat -37 51.05+25.1916.19
13Ragnar KayserFana IL 1.07.26+41.4021.32
Kjell Joar RognstadLillehammer OK diskvalifisert

H 65-

2 810 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL 25.078.56
2Atle AlvheimFana IL 27.05+1.589.38
3Tor TrøanHadeland OL 27.53+2.469.55
4Magnus NatåsBergens TF 29.02+3.5510.19
5Kurt GrønliFørde IL 29.35+4.2810.31
6Jørn TorgersenTIF Viking 30.17+5.1010.46
7Torodd OsFørde IL 32.10+7.0311.26
8Dag Rønning JensenOL Trollo 33.51+8.4412.02
9Helge ScheiFørde IL 34.09+9.0212.09
10Arne TiltnesIL Tyrving 34.12+9.0512.10
11Ove Gunnar JacobsenStokke IL 37.28+12.2113.20
12Terje MalmHamar OK 41.30+16.2314.46
13Bjørn SteenBø OL42.13+17.0615.01
14Svein Jarl HansenVoss IL 44.27+19.2015.49
15Frank FinstadRaumar Orientering 48.03+22.5617.05
16Jan Olav OrmbergFana IL 55.45+30.3819.50
Lars Helge WesterheimStord Orientering diskvalifisert

H 70-

2 360 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL 19.388.19
2Helge RevhaugRingerike OL 22.06+2.289.21
3Dagfinn HoleBergens TF 23.47+4.0910.04
4Roar BjordalOppsal Orientering 24.49+5.1110.30
5Geir TrøanKolbotn og Skimt OL 25.21+5.4310.44
6Magne RaadalFana IL 27.08+7.3011.29
7Sigvald RobberstadHalsnøy OL 27.40+8.0211.43
8Stig BergeFreidig 27.41+8.0311.43
9Kjell StenstadvoldIL Tyrving 28.55+9.1712.15
10Geir HusdalTIF Viking 29.05+9.2712.19
11Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking 29.28+9.5012.29
12Svein - Erik HeggenesVoss IL 30.15+10.3712.49
13Per VoldFana IL 30.47+11.0913.02
14Einar SkåreNittedal OL 32.17+12.3913.40
15Knut SkipleVoss IL 32.20+12.4213.42
16Bjørn SpjelkavikIL Tyrving 42.53+23.1518.10
17Magnar ØvreåsBotne SK 43.23+23.4518.22
Bjørn SandelienHeming Orientering diskvalifisert
Helge BjaalandHeming Orientering diskvalifisert

H 75-

2 360 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav TotlandFana IL 26.1711.08
2Tormod DahlenRingerike OL 27.17+1.0011.33
3Anders LaugloOL Trollelg 28.02+1.4511.52
4Ingolf DybvikStord Orientering 28.20+2.0312.00
5Leif EngenNidarøst OK 32.23+6.0613.43
6Magnar ReppesgårdHedrum OL 32.24+6.0713.43
7Alfred SteinerOLC Kapreolo 32.40+6.2313.50
8Per HauglandÅrstad IL 33.11+6.5414.03
9Svein SolerødOL Toten-Troll 35.03+8.4614.51
10Arne ØfsthusAsker Skiklubb 39.20+13.0316.40
11Trygve FosseGimle IF 42.17+16.0017.55
12Jon Vegard LundeLillehammer OK 42.46+16.2918.07

H 80-

2 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor DrageHaugerud IF 28.4813.23
2Axel IngvaldsenTIF Viking 31.26+2.3814.37
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK 32.55+4.0715.18
Hans LarsenRaumar Orientering diskvalifisert

H17AK

4 190 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar KvaaleBø OL37.539.02
2Lars Danielsen HolenMarkane IL 41.13+3.209.50
3Lars BredalenNittedal OL 42.27+4.3410.07
4Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 43.48+5.5510.27
5Daniel MolnarMariefors Skidklubb 49.08+11.1511.43
6Tormod KleppaLillehammer OK 50.01+12.0811.56
7Fredrik DanielsenIL Tyrving 1.01.47+23.5414.44
8Anders HvasshovdKongsberg OL 1.10.22+32.2916.47
9Simon HillNTNUI1.11.28+33.3517.03

H45AK

3 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GjeldvikMolde og Omegn IF 27.348.48
2Roger LysnesHedrum OL 29.57+2.239.34
3Anders Kristian HoltHedrum OL 31.18+3.4410.00
4Rolf Atle RolfsnesFitjar IL 33.07+5.3310.34
5Arild HeggesetFreidig 33.47+6.1310.47
6Trond SletnerByåsen IL 37.09+9.3511.52
7Trond FossSandefjord OK 44.46+17.1214.18
8Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering 47.42+20.0815.14
9Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF 1.19.31+51.5725.24

H17C

2 260 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten AndresenOK Skeidi 22.029.44
2Olav HellandEgersund OK 22.50+0.4810.06
3Sten Øivind BjerkeLarvik OK 30.31+8.2913.30

H17N

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein NakkenVelledalen IL 1.10.1031.53

D17AK

2 810 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie AarnesNydalens SK 25.199.00
2Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag 26.43+1.249.30
3Monika Gajda-MorawskaUNTS Warszawa 29.14+3.5510.24
4Marita Weierud KvaaleRøyken OL 29.55+4.3610.38
5Jane M HellandEgersund OK 30.01+4.4210.40
5Sigrid SøvikGneist, IL 30.01+4.4210.40
7Kristel KôivoVärska OK Peko30.43+5.2410.55
8Guro TorpeFrol IL 30.55+5.3611.00
9Linda RykkjeStord Orientering 31.07+5.4811.04
10Julianna MolnarMariefors Skidklubb 32.42+7.2311.38
11Olita ZnotinaPlavinas - OSK Selijas mežs 36.31+11.1212.59
12Julie IngvardsenFIF Hillerød Orientering 39.19+14.0013.59
13Tora VollsetHeming Orientering 40.34+15.1514.26
14Ingunn SandbakkNTNUI51.04+25.4518.10

D45AK

2 360 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude KyrkjebøTIF Viking 28.5812.16
2Ylva Svanberg HelleTIF Viking 29.06+0.0812.19
3Irene Kroken BergsetIL Veten 32.51+3.5313.55
4Tone Sølie LysnesHedrum OL 33.09+4.1114.02
5Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK 34.07+5.0914.27
6May-lill DammTIF Viking 34.09+5.1114.28
7Irene ProbstOLG Bern36.33+7.3515.29
8Unn Disch KihleRingerike OL 44.20+15.2218.47
9Torild MyrliTIF Viking 54.32+25.3423.06
9Kari Reppesgård HoltHedrum OL 54.32+25.3423.06
11Annhild FetveitFana IL 55.04+26.0623.20
12Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb 1.00.10+31.1225.29

D17C

2 260 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril ReksnesHadeland OL 27.4612.17
2Emma Olin HolmbergVelledalen IL 28.18+0.3212.31
3Christina Linnea HolmbergVelledalen IL 28.21+0.3512.32
4Tiina Ala-NissiläMS Parma 28.49+1.0312.45
5Olaug F MydlandEgersund OK 31.06+3.2013.45
6Anne-Grete OlsenByåsen IL 33.34+5.4814.51
7Anne Gro ReppesgårdLarvik OK 33.36+5.5014.52
8Karin LoeFossekallen IL 34.48+7.0215.23
9Hilde Gunn HellenesOK Skeidi 35.09+7.2315.33
10Siri SpjelkavikIL Tyrving 35.52+8.0615.52
11Eli StensliLøten o-lag 40.01+12.1517.42
12Marta RingheimVoss IL 40.29+12.4317.54
13Torild HoleVelledalen IL 1.17.10+49.2434.08

D17N

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tordis FrøytlogEgersund OK 36.1916.30

Direkte A

4 050 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkNydalens SK 28.186.59
2Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 34.58+6.408.38
3Råmund Løver HovdenStord Orientering 37.21+9.039.13
4Kjell BergsetIL Veten 39.07+10.499.39
5Sindre Løver HovdenStord Orientering 42.10+13.5210.24
6Bjørnar OlsrødStokke IL 42.49+14.3110.34
7JP LandeRocky Mountain Orienteering Cl46.00+17.4211.21
8Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 46.45+18.2711.32
9Johanna KarlsenPan-Kristianstad48.27+20.0911.57
10Emil AlexanderssonStora Tuna OK 49.20+21.0212.10
11Eirik AabelBækkelagets SK 51.58+23.4012.49
12Marianne DæhlieHalden SK 52.32+24.1412.58
13Jim OlaussenHalden SK 52.33+24.1512.58
14Tiia TallilaValkeakosken Haka53.02+24.4413.05
15Lars Gustav RogneNittedal OL 53.08+24.5013.07
16Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF 1.00.10+31.5214.51
17Anne LøverStord Orientering 1.01.16+32.5815.07
18Bertil KarlssonHjobygdens OK1.02.52+34.3415.31
19Sølvi  BergsetIL Veten 1.12.41+44.2317.56
20Svein Grotli SkogenFreidig 1.19.21+51.0319.35
21Yiching HuangTPZ Orienteering1.19.54+51.3619.43
22Åge HovdenStord Orientering 1.25.48+57.3021.11
23Peichi ChuangTPZ Orienteering1.28.56+1.00.3821.57
24Moa LarssonNOTEAM1.33.23+1.05.0523.03
25Lita DudeleBriksnis SK 1.40.59+1.12.4124.56
Amelie WallenhammarHagaby GoIF diskvalifisert

Direkte B

2 210 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Arvid HaugFreidig 19.468.56
2Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna 20.54+1.089.27
3Ragnhild Bergset ElvestadBUL Tromsø24.20+4.3411.00
4Ketil NummedalFana IL 25.44+5.5811.38
5Erik HaugenRingsaker OK 26.19+6.3311.54
6Knut Even HoleFørde IL 27.35+7.4912.28
7Øistein PaulsenBergens TF 28.24+8.3812.51
8Roar SkoglundIL Veten 29.02+9.1613.08
9Gaute SkjelsvikLillehammer OK 30.15+10.2913.41
10Tiina JussilaTampereen Pyrintö 30.26+10.4013.46
11Øystein SkappelLillehammer OK 31.36+11.5014.17
12Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar 36.03+16.1716.18
13Lena NilsonOK Österåker 39.49+20.0318.00
14Susann MikaelsonHusums IF OK 41.31+21.4518.47
15Eva BäcklundTrollhättans SOK 43.09+23.2319.31
16Svein Olav  HaugeFreidig 46.36+26.5021.05

Direkte C

2 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BryschMS Parma 20.168.58
2Håvard NordengenNOTEAM30.28+10.1213.28
3Anita E. HoleFørde IL 49.17+29.0121.48
4Torunn MoltumyrMalvik IL 50.31+30.1522.21
4Tina  WilliamsMalvik IL 50.31+30.1522.21

Direkte N

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gleditsch KristofferIL Tyrving 30.2313.48
Wenixa WengAskvoll og Holmedal IL diskvalifisert

D 15-16B

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Gjersvold HaugFreidig 22.2610.09
2Olea GjeldvikMolde og Omegn IF 30.58+8.3214.00
3Sofie SjåholmMolde og Omegn IF 33.04+10.3814.57

H 15-16B

2 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Fetveit SundalFana IL 31.4814.23
2Petter Stensli ForsethLøten o-lag 38.47+6.5917.32

D 17-20B

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina Marie UndelandSturla, IF 40.1718.13

H 17-20B

2 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Andreas AlbretsenSogndal IL 19.368.52
2Erling Bell LysakerFana IL 24.55+5.1911.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor