Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H 21-

5 370 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joakim SvenskStora Tuna OK 32.05
2Anton SjökvistStora Tuna OK 33.39+1.34
3Isak BergsetNTNUI33.54+1.49
4Erik PetterssonOK Denseln 34.30+2.25
5Olle KaleredOK Denseln 34.51+2.46
6Dag LofthusNTNUI35.30+3.25
7Håvard VassendenFrol IL 35.50+3.45
8Håkon Raadal BjørloHalden SK 35.52+3.47
9Rasmus Rørholt TheisenNTNUI36.35+4.30
10Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 36.55+4.50
11Per CarlborgLinköpings OK 37.29+5.24
12Halvor SaunesNydalens SK 37.47+5.42
13Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn Orientering 38.45+6.40
14Emil KaleredOK Denseln 38.48+6.43
15Magne JutulstadNTNUI39.31+7.26
16Anton SundgrenLånghundra IF 39.59+7.54
17Morten Nilstad PettersenIL Tyrving 40.13+8.08
18Jacek MorawskiUNTS Warszawa 40.19+8.14
19Jere SipponenPaimion Rasti 40.20+8.15
20Lars Hol MoholdtWing OK 40.23+8.18
21Sindre Jansson HaverstadNTNUI40.54+8.49
22Øyvind HelgerudHalden SK 41.22+9.17
23Erik BlomgrenStora Tuna OK 41.40+9.35
24Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL 41.41+9.36
25Kristian Opsahl BredesenFrol IL 41.57+9.52
26Dag Steinar RagvinBø OL44.12+12.07
27Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 45.12+13.07
28Austris KrastinsBriksnis SK 47.01+14.56
29Timo HuusariLahden Suunnistajat -37 47.19+15.14
30Lars-Ivar AarsethNydalens SK 47.34+15.29
31Knut KyrkjebøTIF Viking 47.43+15.38
32Andreas HaugFørde IL 48.54+16.49
33Daniel FløtreNydalens SK 50.11+18.06
34Pål SkogedalAsker Skiklubb 51.23+19.18
35Jan ShanelK.O.B. Chocen 51.24+19.19
36Michal PatekK.O.B. Chocen 51.59+19.54
37Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering 52.21+20.16
38Ondrej PesekK.O.B. Chocen 53.26+21.21
39Markus GladNydalens SK 53.27+21.22
40Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK 53.39+21.34
41Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 55.57+23.52
42Kenneth MydlandEgersund OK 56.43+24.38
43Asgeir ÅrdalFørde IL 57.31+25.26
44Janis MalcansEmblem IL 1.00.28+28.23
45Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 1.13.02+40.57
46Robert FredriksenNotodden OL 1.28.31+56.26
Olli-Jussi KorpinenAnttolan Urheilijat inaktiv
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering inaktiv
Toon MelisHamokinaktiv
Magnus KyrkjebøNTNUIinaktiv
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL inaktiv
Nils AlexanderssonStora Tuna OK inaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor