Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 3 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Lars-Erik ØsterudH17C (16)2.28.19+52.26
5Lotte MyklemyrD 15-16 (26)2.46.30+13.29
14Heidi MyklemyrD 45- (78)3.12.03+50.24
30Ole MyklemyrH 45- (110)5.00.34+2.45.06
Vegard MyklemyrH 17-18 (36)brutt
Leif Kåre BessebergH 50- (66)brutt

Fossekallen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Bjørg GårdhammerD 70- (45)3.05.57+1.20.20
12Karin LoeD17C (48)3.14.32+1.51.25
Hans Jørgen LoeH 70- (92)brutt

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Øivind MyhreH 55- (82)2.31.30+16.52
6Hilde StorløkkenD 50- (76)2.25.26+16.30
Anja HeggemD 50- (76)brutt
Anders HvasshovdDirekte B (83)brutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Oskar BaklidH 11-12 (35)brutt
Lars BaklidH 45- (110)brutt

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingvar BraatenH 55- (82)brutt

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari StrandeD 65- (50)2.06.43
2Anne-Kristin KvammeD 45- (78)2.34.09+12.30
2Kristian KihleH 50- (66)2.18.38+1.08
4Elin DahlenD 70- (45)2.34.05+48.28
5Sissel SkovlyD 50- (76)2.24.26+15.30
5Frode LøsetH 55- (82)2.36.47+22.09
5Morten DåsnesH 60- (53)2.09.04+9.57
6Lars D. FjeldstadH 50- (66)2.57.38+40.08
9Helge RevhaugH 70- (92)2.18.01+32.57
11Eirin MathiesenD 50- (76)2.47.04+38.08
16Per Gunnar DahlH 55- (82)3.08.37+53.59
Tormod DahlenH 75- (55)brutt
Unn Disch KihleD45AK (45)brutt

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marita Weierud KvaaleD17AK (52)brutt

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)2.09.09
2Linda VerdeD 60- (41)2.12.45+1.30
2Harald ThonH 60- (53)1.59.58+0.51
4Aud Ellen BrevikD 45- (78)2.41.05+19.26
10Snorre FrydenlundH 50- (66)3.26.38+1.09.08
11Ine InstanesD 13-14 (63)2.14.23+53.06
16Malene InstanesD 13-14 (63)2.41.23+1.20.06
Tanja InstanesD 40- (11)brutt
Merete UndelandD 45- (78)brutt
Egil FrydenlundH 15-16 (53)brutt
Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)brutt
Stig InstanesH 40- (38)brutt

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tiia TallilaDirekte A (97)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor