Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 3 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Anttolan Urheilijat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Olli-Jussi KorpinenH 21- (179)brutt

Asker Skiklubb

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Lise ØfsthusD 75- (8)2.16.30
14Arne ØfsthusH 75- (55)3.43.19+1.52.24
34Pål SkogedalH 21- (179)4.54.27+2.06.27
Petra HoveidD 13-14 (63)brutt
Grethe K. LøvaldD 50- (76)brutt
Maria PerssonD 50- (76)brutt
Mathias NyhaugH 11-12 (35)brutt
Jens Erik MortensenH 40- (38)brutt
Øyvind HoveidH 65- (74)brutt
Bjørn MartiniDirekte A (97)brutt
Ola Frode BråtenDirekte B (83)brutt
Olav Frode BråtenDirekte B (83)brutt
Ina MartiniDirekte B (83)brutt
Sølvi MartiniDirekte B (83)brutt
Arild NyhaugDirekte B (83)brutt
Sara MartiniDirekte C (34)brutt

Askvoll og Holmedal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Edvin HelleH 70- (92)1.45.04
7Audun HelleDirekte A (97)2.36.06+53.44
Anders BjørkaasH 65- (74)brutt
Solmund HelleH 70- (92)brutt
Sveinung FristadH 80- (18)brutt
Wenixa WengDirekte N (9)brutt

Attunda OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tomas HenrikssonH 40- (38)3.02.24+9.17
5Lucia TurcanuD 35- (21)5.25.08+2.33.53
7Niklas HenrikssonH 40- (38)3.25.20+32.13

Bergen Kommune

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Harald AasenDirekte C (34)brutt

Bergens TF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingjerd SognnæsD 65- (50)2.11.01+4.18
2Dagfinn HoleH 70- (92)1.53.07+8.03
2Øistein PaulsenDirekte B (83)1.53.04+28.05
3Magnus NatåsH 65- (74)2.15.36+14.38
4Nina SoligardD 60- (41)2.17.42+6.27
5Siren GreveD 60- (41)2.18.37+7.22
7Kari SecherD 65- (50)3.07.19+1.00.36
Berit HegdalD 65- (50)brutt
Astri Ese HoleD 65- (50)brutt
Eva KrzywinskiD 65- (50)brutt
Kari NatåsD 65- (50)brutt
Jan R LienH 75- (55)brutt

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Sunniva Paulsen LimstrandD 13-14 (63)brutt
Anne Marthe LimstrandD 40- (11)brutt
Jan Erik PaulsenH 21- (179)brutt

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Hjørdis ØvreåsD 70- (45)3.38.26+1.52.49
Magnar ØvreåsH 70- (92)brutt

Bredaryds SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Ellen SigvardsonD 13-14 (63)1.58.42+37.25
14Per SigvardsonH 45- (110)3.04.49+49.21
Sanna SigvardsonD -10 (50)58.46

Breimsbygda IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Atle StøyvaH 65- (74)brutt

Briksnis SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
45Austris KrastinsH 21- (179)4.50.05+2.02.05
Lita DudeleDirekte A (97)brutt

BUL Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ragnhild Bergset ElvestadDirekte B (83)brutt

Byåsen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Trond SletnerH45AK (39)2.26.05+16.58
7Anne-Grete OlsenD17C (48)2.35.42+1.12.35
20Hans Aleksander ØsthagenH 21- (179)3.31.40+43.40
Nora Rossvold  OtterleiD -10 (50)1.15.41
Eirin LodgaardD 45- (78)brutt
Stina ElfvingD 65- (50)brutt
Robert OtterleiH 45- (110)brutt
Bjørn BergerH 65- (74)brutt

Bækkelagets SK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Truls KvaaseH 45- (110)2.54.38+39.10
11Halvor JutulstadH 55- (82)2.52.02+37.24
14Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (63)2.33.07+1.11.50
Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (32)brutt
Siri Wilberg AabelD 65- (50)brutt
Eirik AabelDirekte A (97)brutt

Bø OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Bjørn SteenH 65- (74)2.38.59+38.01
19Dag Steinar RagvinH 21- (179)3.31.34+43.34
Gunn BotnenD 60- (41)brutt
Jarle BotnenH 60- (53)brutt
Steinar KvaaleH17AK (36)brutt

Egersund OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Olav HellandH17C (16)1.35.53
1Tordis FrøytlogD17N (7)1.40.08
3Markus M. HellandH -10 (44)1.35.09+15.17
3Geir FrøytlogH 50- (66)2.39.22+21.52
3Arvid MydlandH 60- (53)2.04.24+5.17
3Olaug F MydlandD17C (48)2.01.13+38.06
30Kenneth MydlandH 21- (179)4.16.32+1.28.32
Julie M HellandD -10 (50)1.05.34
Jane M HellandD17AK (52)brutt

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Lars-Erik ØsterudH17C (16)2.28.19+52.26
5Lotte MyklemyrD 15-16 (26)2.46.30+13.29
14Heidi MyklemyrD 45- (78)3.12.03+50.24
30Ole MyklemyrH 45- (110)5.00.34+2.45.06
Vegard MyklemyrH 17-18 (36)brutt
Leif Kåre BessebergH 50- (66)brutt

Emblem IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Julie DrønnesundD 11-12 (30)brutt
Kristin LundanesD 13-14 (63)brutt
Serine Skogeng ReitenD 13-14 (63)brutt
Martha Skogeng ReitenD 17-18 (32)brutt
Marianne LykkeD 45- (78)brutt
Andreas Nilssen LandeH -10 (44)brutt
Andreas Nilssen LandeH -10 (44)brutt
Emil Kaldhusdal SolibakkeH -10 (44)brutt
Henrik Ramsevik TeigeneH -10 (44)brutt
Janis MalcansH 21- (179)brutt
Erlend Nilsen SandnesH 21- (179)brutt
Geir NilsenDirekte B (83)brutt
Jan Magne SolibakkeDirekte C (34)brutt
Emma DrønnesundD -10 (50)brutt
Helene Heggheim JensenD -10 (50)brutt
Silje Heggheim JensenD -10 (50)brutt
Eline Kaldhusdal SolibakkeD -10 (50)brutt
Marie Ramsevik TeigeneD -10 (50)brutt

Faaborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Erlend SolvangDirekte A (97)brutt

Falköpings AIK OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Moa AlsiöD 15-16 (26)2.36.59+3.58
4Hanna AlsiöD 11-12 (30)1.22.08+8.10
9Åsa AlsiöD 50- (76)2.39.07+30.11
Stefan KarlssonDirekte A (97)brutt
Stefan KarlssonDirekte B (83)brutt

Fana IL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid RollD 80- (4)3.52.11
1Birk Bell LysakerH 13-14 (46)1.16.32
1Erling Bell LysakerH 17-20B (6)2.07.55
2Atle AlvheimH 65- (74)2.15.21+14.23
3Marianne NummedalD 45- (78)2.38.37+16.58
3Audny TotlandD 70- (45)2.25.06+39.29
3Olav TotlandH 75- (55)2.20.58+30.03
4Therese Fetveit SundalD 13-16C (24)2.01.21+31.59
5Ketil NummedalDirekte B (83)2.10.54+45.55
6Astrid OrmbergD 65- (50)3.07.14+1.00.31
6Torgeir StrandH 55- (82)2.38.37+23.59
7Ørjan Eirik ValestrandH 60- (53)2.30.42+31.35
8Herdis AlvheimD 60- (41)2.41.40+30.25
8Per VoldH 70- (92)2.16.19+31.15
10Kirsti LysakerD 45- (78)2.55.07+33.28
18Jan Olav OrmbergH 65- (74)3.43.26+1.42.28
19Magne RaadalH 70- (92)2.44.54+59.50
Else Lerche RaadalD 70- (45)brutt
Brage Bell LysakerH 11-12 (35)brutt
Bjarte DyngjelandH 50- (66)brutt
Tord Bell MykingH 50- (66)brutt
Harald RisnesH 70- (92)brutt
Per Olaf TangenH 75- (55)brutt
Per VikaneH 75- (55)brutt
Anders Tønnessen RødH17AK (36)brutt
Annhild FetveitD45AK (45)brutt
Karen Clementsen KayserDirekte B (83)brutt
Ragnar KayserDirekte B (83)brutt
Halvor Fetveit SundalH 15-16B (6)brutt

FIF Hillerød Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mads IngvardsenH 40- (38)brutt
Julie IngvardsenD17AK (52)brutt

Fitjar IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Rolf Atle RolfsnesH45AK (39)2.18.27+9.20
3Daniel RolfsnesH 13-16C (26)1.38.40+22.53
Jakob RolfsnesH 13-16C (26)brutt
Ellen RolfsnesDirekte C (34)brutt

Fjellhug/Vereide IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Magnus EideH 15-16 (53)brutt
Magnar SlagstadH 15-16 (53)brutt
Else Margrethe LarsenD17C (48)brutt

Fossekallen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Bjørg GårdhammerD 70- (45)3.05.57+1.20.20
12Karin LoeD17C (48)3.14.32+1.51.25
Hans Jørgen LoeH 70- (92)brutt

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Knut Anders LøkenH 55- (82)2.48.30+33.52
Håkon Sæl SteenH -10 (44)brutt
Sindre Sæl SteenH 11-12 (35)brutt
Kjetil SteenH 45- (110)brutt
Solveig SælDirekte B (83)brutt

Freidig

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Katharina Mo BergeD 70- (45)1.45.37
1Gunnar ØsterbøH 75- (55)1.50.55
1Kristine Gjersvold HaugD 15-16B (12)1.31.31
2Torid KvaalD 70- (45)1.56.14+10.37
4Vera MelkildD 17-18 (32)2.44.23+15.45
4Stig BergeH 70- (92)2.08.09+23.05
6Arild HeggesetH45AK (39)2.34.25+25.18
11Sigrid MelkildD 45- (78)2.56.27+34.48
Johanna NordliD 11-12N (16)brutt
Liv-Marie NordliD 11-12N (16)brutt
Oskar Elias HeggsetH -10 (44)brutt
Svein Grotli SkogenDirekte A (97)brutt
Jon Arvid HaugDirekte B (83)brutt
Jon Arvid HaugDirekte B (83)brutt
Stein Olav  HaugDirekte B (83)brutt
Svein Olav HaugDirekte B (83)brutt
Svein Olav  HaugeDirekte B (83)brutt
Svein Grotli SkogenDirekte B (83)brutt
Svein Grotli SkogenDirekte C (34)brutt

Frol IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Elen Katrine SkjerveD 21- (52)3.20.31+25.23
21Kristian Opsahl BredesenH 21- (179)3.48.15+1.00.15
Håvard VassendenH 21- (179)brutt
Guro TorpeD17AK (52)brutt

Førde IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håkon GrønliH 11-12N (10)46.51
1Håvard Nummedal OsH 19-20 (10)3.10.38
4Torodd OsH 65- (74)2.20.30+19.32
5Brita Eilertsen GrønliD 70- (45)2.43.19+57.42
7Anja HoleD 11-12 (30)1.33.00+19.02
7Trygve Nummedal OsH 15-16 (53)3.12.41+59.22
7Kurt GrønliH 65- (74)2.31.41+30.43
8Helge ScheiH 65- (74)2.35.35+34.37
9Vegar HoleH 13-14 (46)2.05.02+48.30
27Andreas HaugH 21- (179)4.04.33+1.16.33
46Asgeir ÅrdalH 21- (179)4.40.30+1.52.30
Johan MagerøyH 55- (82)brutt
Gunnar GytriH 60- (53)brutt
Egil NestandeH 75- (55)brutt
Sindre HoffDirekte A (97)brutt
Knut Even HoleDirekte B (83)brutt
Anita E. HoleDirekte C (34)brutt

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trygve FosseH 75- (55)brutt

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Sigrid SøvikD17AK (52)2.47.30+47.16
11Gro Birkeland SøvikD 55- (51)3.34.52+1.19.01

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Fredrik KarlsonDirekte A (97)2.02.50+20.28
Moa EnmarkD 21- (52)brutt

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor TrøanH 65- (74)2.00.58
8Jo Randar HolmøyH 11-12 (35)2.15.09+1.21.58
19Hege HeibergD 50- (76)3.50.13+1.41.17
Tiril ReksnesD17C (48)brutt

Hagaby GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Josefine WallenhammarD 21- (52)brutt
Amelie WallenhammarDirekte A (97)brutt

Halden SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (32)2.28.38
2Bodil HelgerudD 21- (52)3.01.52+6.44
4Håkon Raadal BjørloH 21- (179)3.00.42+12.42
5Jim OlaussenDirekte A (97)2.30.51+48.29
7Irene Felde OlaussenD 45- (78)2.47.48+26.09
12Øyvind HelgerudH 21- (179)3.18.44+30.44
Gøril FristadD 21- (52)brutt
Marianne DæhlieDirekte A (97)brutt
Gøril FristadDirekte A (97)brutt

Halsa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Åse BergsetDirekte B (83)brutt
Åse BergsetDirekte B (83)brutt
Peder BotnDirekte N (9)brutt

Halsnøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Sigvald RobberstadH 70- (92)2.11.45+26.41
10Leif Gunnar HovdenH 55- (82)2.49.50+35.12

Hamar OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Terje MalmH 65- (74)2.59.06+58.08
Einar LofthusH 19-20 (10)brutt
Terje GudbrandsenH 55- (82)brutt
Trond FeiringH 70- (92)brutt

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor DrageH 80- (18)2.04.06
2Unni DrageD 75- (8)2.24.30+8.00

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ingvild Paulsen VieD 17-18 (32)2.34.56+6.18
3Sigurd Paulsen VieH 15-16 (53)2.33.43+20.24
Erik Utne VieH45AK (39)brutt
Grethe Paulsen VieD45AK (45)brutt
Åsmund VieDirekte C (34)brutt

Hedrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sindre R HoltH 17-18 (36)2.17.51
2Jarle LysnesH 19-20 (10)3.54.40+44.02
4Kari Reppesgård HoltD45AK (45)2.47.33+21.06
5Anders Kristian HoltH45AK (39)2.28.47+19.40
5Tone Sølie LysnesD45AK (45)2.59.16+32.49
8Henrik R HoltH 13-14 (46)1.42.04+25.32
9Magnar ReppesgårdH 75- (55)3.00.39+1.09.44
Roger LysnesH45AK (39)brutt

Helsingin Suunistajat

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Veera TurakainenD 11-12 (30)1.14.27+0.29
4Venla TurakainenD 15-16 (26)2.41.46+8.45
5Irene TurakainenD 45- (78)2.43.54+22.15
34Olli TurakainenDirekte A (97)5.17.48+3.35.26

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dagrun MelkildD 50- (76)2.08.56
3Elle M. MelbyeD 60- (41)2.15.37+4.22
6Sidsel SandelienD 70- (45)2.44.28+58.51
10Tora VollsetD17AK (52)3.08.56+1.08.42
11Bjørn SandelienH 70- (92)2.22.58+37.54
13Helge BjaalandH 70- (92)2.29.41+44.37
Hedvig VollsetD 17-18 (32)brutt
Tarjei VollsetH 19-20 (10)brutt
Thor VollsetH17C (16)brutt

Hjobygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Bertil KarlssonDirekte A (97)3.05.16+1.22.54

HSV OL Wiener Neustadt

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
49Bernhard KoiserH 21- (179)5.19.48+2.31.48
Gerhard KoiserH 55- (82)brutt

Husums IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Christer MikaelssonH 50- (66)brutt

Husums IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Susanne MikaelsenDirekte B (83)brutt

Husums IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Susann MikaelsonDirekte B (83)brutt

IF Femman

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marie Elise FredD 35- (21)3.24.54+33.39
3Pontus FredH 35- (10)5.24.34+2.31.59

IF Hagen

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Olle HedmanH 17-18 (36)2.30.41+12.50
5Albin AlsiöH 17-18 (36)2.32.13+14.22
7Johan HedmanH 13-14 (46)1.42.00+25.28
9Per HedmanH 15-16 (53)3.24.26+1.11.07
13Karin AnderssonD 45- (78)2.59.52+38.13
15Mats HedmanH 45- (110)3.09.42+54.14

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Alva ErssonD 11-12 (30)1.18.26+4.28
5Erik ErssonH 45- (110)2.30.04+14.36

IK Hakarpspojkarna

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ida EskilssonD 13-14 (63)1.21.17
1Isak EskilssonH 11-12 (35)53.11
1Åsa EskilssonDirekte B (83)1.24.59
4Fridolf EskilssonH 45- (110)2.25.25+9.57
5Oskar LjungqvistH 21- (179)3.02.25+14.25
Signe EskilssonD -10 (50)51.17

IK Vikings OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eva-Lill BergenfurD45AK (45)2.26.27
2Hugo BergenfurH 11-12N (10)52.03+5.12
17Mats BergenfurH 45- (110)3.09.56+54.28
Elias BergenfurH 15-16 (53)brutt
Hannes BergenfurH 17-18 (36)brutt

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Yngve NymarkH 50- (66)2.40.45+23.15
Ingunn YtrehusD 65- (50)brutt
Ragnhild B ElvestadDirekte B (83)brutt
Ragnhild Bergset ElvestadDirekte B (83)brutt

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Birgitte TorbjørnsenD 45- (78)2.50.03+28.24

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jon Magne SvendsbøeH 45- (110)2.15.28
4Ole Magnus StoremyrH -10 (44)1.47.02+27.10
4Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (53)2.53.33+40.14
5Henrik Repstad StoremyrH 11-12 (35)2.04.17+1.11.06

IL Tambarskjelvar

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Åsmund BerthelsenDirekte B (83)2.07.54+42.55
12Jan Magne HerstadH 55- (82)2.52.37+37.59
Norvald OspehaugH 60- (53)brutt

IL Tyrving

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Berit DanielsenD 55- (51)2.15.51
1Per Kristian EkebergH 60- (53)1.59.07
3Kari PedersenD 65- (50)2.15.09+8.26
4Siri SpjelkavikD17C (48)2.23.12+1.00.05
6Kjersti SkantzeD 55- (51)2.33.27+17.36
6Randi NilstadD 60- (41)2.27.46+16.31
6Arne TiltnesH 65- (74)2.25.59+25.01
6Kjell StenstadvoldH 70- (92)2.11.17+26.13
7Inger TiltnesD 60- (41)2.32.52+21.37
7Fredrik DanielsenH17AK (36)3.39.31+55.18
8Alf PettersenH 60- (53)2.38.06+38.59
9Aud I SpjelkavikD 65- (50)3.50.56+1.44.13
12Bjørn SpjelkavikH 70- (92)2.23.46+38.42
Camilla StridsklevD 21- (52)brutt
Hege FeiringD 45- (78)brutt
Morten Nilstad PettersenH 21- (179)brutt
Donald SkantzeH 55- (82)brutt
Tom RådahlDirekte B (83)brutt
Kristoffer GleditschDirekte N (9)brutt
Gleditsch KristofferDirekte N (9)brutt

IL Veten

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elias BergsetH 15-16 (53)2.27.02+13.43
4Sven Bergset LangvikH 13-14 (46)1.37.36+21.04
6Ella SkoglundD 13-16C (24)2.09.28+40.06
6Leif-Inge JevnlidH 13-14 (46)1.39.05+22.33
7Roar SkoglundDirekte B (83)2.25.26+1.00.27
13Ivar BergsetH 55- (82)2.59.00+44.22
Beate Heimlid ØiestadD 11-12N (16)brutt
Jeanette FrischherzD 55- (51)brutt
Bjørnar Tøfte HeimlidH -10 (44)brutt
Tarjei Tøfte HeimlidH -10 (44)brutt
Eirik UlvedalH -10 (44)brutt
Haakon UlvedalH -10 (44)brutt
Jakob UlvedalH -10 (44)brutt
Peder NybergH 11-12 (35)brutt
Arnar Tøfte HeimlidH 11-12N (10)brutt
Runar Tøfte HeimlidH 13-16N (4)brutt
Anders BergsetH 50- (66)brutt
Bjørn ØdegårdH 55- (82)brutt
Siv Elin ØdegårdD17AK (52)brutt
Irene Kroken BergsetD45AK (45)brutt
Kjell BergsetDirekte A (97)brutt
Sølvi  BergsetDirekte A (97)brutt
Benjamin LangebekkDirekte A (97)brutt
Kristina BergsetDirekte B (83)brutt
Tord SølvbergDirekte C (34)brutt
Tale NybergD -10 (50)brutt
Madeleine Steinsåker VeddegjerdeD -10 (50)brutt
Elise Heimlid ØiestadD -10 (50)brutt
Frida Heimlid ØiestadD -10 (50)brutt

Indre Østfold

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Per FosserDirekte A (97)brutt

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sture OttesenH 55- (82)2.21.01+6.23
4Bente LineD 55- (51)2.26.54+11.03
Roger TorperH 75- (55)brutt

K.O.B. Chocen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Pavel SvadlenaH 40- (38)3.02.58+9.51
23Ondrej PesekH 21- (179)3.53.37+1.05.37
26Michal PatekH 21- (179)4.00.52+1.12.52
Jan ShanelH 21- (179)brutt

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Arto MuhonenH 45- (110)2.56.09+40.41

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trine SelvikvågDirekte C (34)brutt
Rune SvihusDirekte C (34)brutt

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Geir TrøanH 70- (92)1.58.16+13.12

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Øivind MyhreH 55- (82)2.31.30+16.52
6Hilde StorløkkenD 50- (76)2.25.26+16.30
Anja HeggemD 50- (76)brutt
Anders HvasshovdDirekte B (83)brutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Oskar BaklidH 11-12 (35)brutt
Lars BaklidH 45- (110)brutt

Korsnäs IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jenny PerersD 17-18 (32)brutt

Kortesjärven Järvi-Veikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Maarit MyllymäkiD 15-16 (26)3.43.59+1.10.58

Lahden Suunnistajat -37

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Timo HuusariH 21- (179)3.56.19+1.08.19
Hannu HuusariH 60- (53)brutt

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jørn SundbyH 40- (38)3.00.02+6.55
3Sten Øivind BjerkeH17C (16)2.12.13+36.20
5Elin BjervaD 21- (52)3.19.56+24.48
28Asbjørn RoeH 45- (110)4.28.04+2.12.36
Anne Gro ReppesgårdD17C (48)brutt

Leksands OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Linda LindkvistD 21- (52)2.55.08
4Charlotte LindkvistD 35- (21)4.20.59+1.29.44
22Rickard LindkvistH 45- (110)3.26.46+1.11.18

LG Stettlen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Silvia Schneider-SchiessD 45- (78)2.44.33+22.54
42Stefan SchwarzenbergerH 21- (179)5.16.44+2.28.44

Lillehammer OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Valborg MadslienD 40- (11)2.26.16
2Ivar Kleppa MadslienH -10 (44)1.26.04+6.12
4Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (63)1.39.26+18.09
4Lill Ramberg SkappelD 65- (50)2.22.59+16.16
6Martine SkjelsvikD 13-14 (63)1.45.52+24.35
6Tormod KleppaH17AK (36)3.28.42+44.29
6Øystein SkappelDirekte B (83)2.24.39+59.40
11Kjell Joar RognstadH 60- (53)3.39.52+1.40.45
32Øyvind Bakken RognstadH 21- (179)4.20.46+1.32.46
Magnhild Kleppa MadslienD -10 (50)1.18.09
Selma Bjørnsgaard LenndinD 11-12 (30)brutt
Serine JørgensenD 11-12 (30)brutt
Ane BjørnsgaardD 45- (78)brutt
Anne LofthusD 50- (76)brutt
Tove BakkenD 55- (51)brutt
Berit Louise EskerudD 70- (45)brutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (35)brutt
Axel Bjørnsgaard LenndinH 13-14 (46)brutt
Thomas JørgensenH 40- (38)brutt
Jan LenndinH 45- (110)brutt
Gunnar VeastadH 55- (82)brutt
Jon Vegard LundeH 75- (55)brutt
Karianne RuudD17AK (52)brutt
Gaute SkjelsvikDirekte B (83)brutt
Ingrid JørgensenD -10 (50)brutt

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (3)brutt
Stig SønsterudbråtenH45AK (39)brutt

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Per CarlborgH 21- (179)3.08.13+20.13

Lynx

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kirsi BoströmD 45- (78)2.21.39
3Kristian BoströmH 13-14 (46)1.24.42+8.10
3Petteri LauronenH 40- (38)3.00.56+7.49
3Mikael BoströmH 45- (110)2.17.58+2.30

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marianne Rud SkjærstadD 55- (51)2.17.12+1.21
7Kristian StorsveenH 50- (66)3.17.34+1.00.04
Ingvild Rud SkjærstadD17AK (52)brutt
Eli StensliD17C (48)brutt
Petter Stensli ForsethH 15-16B (6)brutt

Långhundra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anton SundgrenH 21- (179)brutt

Maarian Mahti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jari JaakkolaH 35- (10)brutt

Malvik IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hilde ForbordD 50- (76)brutt
Øystein MoltumyrH 15-16 (53)brutt
Ludvig Williams StrømsnesH 15-16 (53)brutt
Lars Erik StrømsnesH 45- (110)brutt
Roar ForbordH 70- (92)brutt
Torunn MoltumyrDirekte C (34)brutt
Tina  WilliamsDirekte C (34)brutt

Mariefors Skidklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Geza MolnarH 55- (82)2.15.15+0.37
8Julianna MolnarD17AK (52)2.58.54+58.40
10Daniel MolnarH17AK (36)4.38.20+1.54.07
14Pia MolnarD 50- (76)2.57.07+48.11

Markane IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lars Danielsen HolenH17AK (36)2.44.13
1Anne Marie SvarstadD17C (48)1.23.07
12Åshild Sætren BøeD 45- (78)2.59.22+37.43
Katrine Svarstad HeggdalD -10 (50)57.15
Aslaug Thingnes BøD 55- (51)brutt
Grete ZachariassenD 55- (51)brutt
Nils HeggdalDirekte A (97)brutt
Sissel SvarstadDirekte B (83)brutt
Anders Svarstad HoleDirekte C (34)brutt
Idar HolenDirekte C (34)brutt
Kirsti Danielsen HolenDirekte C (34)brutt
Olina Svarstad HeggdalD -10 (50)brutt

Markbygdens OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Carl Johan HögstrandH 60- (53)2.45.07+46.00
12Marie HögstrandD 50- (76)2.47.57+39.01
Martin SvenssonH 45- (110)brutt

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingvar BraatenH 55- (82)brutt

Molde og Omegn IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunnar GjeldvikH45AK (39)2.09.07
3Rikke Gjeitnes DahleD 17-18 (32)2.38.56+10.18
3Olea GjeldvikD 15-16B (12)2.58.14+1.26.43
5Stig BratsbergH 50- (66)2.44.41+27.11
Hanne-Merete HagsetD 50- (76)brutt
Magne Angelhus MorstølH 15-16 (53)brutt
Stig DahleH 45- (110)brutt
Eivind MorstølH 50- (66)brutt
Bjarne SjåholmH45AK (39)brutt
Sofie SjåholmD 15-16B (12)brutt
Ane Hagset StavnesliD 15-16B (12)brutt

MS Parma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erik BryschDirekte C (34)1.56.56
2Tiina Ala-NissiläD17C (48)1.58.03+34.56

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tove StrandD 50- (76)2.10.54+1.58

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Leif EngenH 75- (55)brutt

Nittedal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Lars BredalenH17AK (36)2.54.02+9.49
5Einar SkåreH 70- (92)2.09.34+24.30
9Astrid RuudD 45- (78)2.50.18+28.39
11Tore BredalenH 45- (110)2.55.34+40.06
Elise NyhusD 11-12N (16)brutt
Elin NyhusD45AK (45)brutt
Lars Gustav RogneDirekte A (97)brutt

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Olaug BergsetD 55- (51)3.23.35+1.07.44

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Moa LarssonDirekte A (97)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Moa LarssonDirekte B (83)brutt

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Håvard NordengenDirekte C (34)brutt

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lene Therese MyrlandD17AK (52)2.13.06+12.52
3Jørn MyrlandH45AK (39)2.21.35+12.28
Robert FredriksenH 21- (179)brutt

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Audhild Bakken RognstadD 21- (52)3.04.42+9.34
7Rasmus Rørholt TheisenH 21- (179)3.06.09+18.09
9Ingunn SandbakkD17AK (52)3.08.43+1.08.29
18Magne JutulstadH 21- (179)3.24.50+36.50
Synnøve LofthusD 21- (52)brutt
Isak BergsetH 21- (179)brutt
Sindre Jansson HaverstadH 21- (179)brutt
Magnus KyrkjebøH 21- (179)brutt
Dag LofthusH 21- (179)brutt
Simon HillH17AK (36)brutt
Camilla ÖhmanDirekte A (97)brutt

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mari AarsethD 11-12 (30)1.13.58
1Sofie AarnesD17AK (52)2.00.14
1Henrik EijsinkDirekte A (97)1.42.22
2Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (63)1.35.08+13.51
11Jonas AarsethH 13-14 (46)2.40.22+1.23.50
17Halvor SaunesH 21- (179)3.24.05+36.05
28Markus GladH 21- (179)4.08.04+1.20.04
29Daniel FløtreH 21- (179)4.15.06+1.27.06
Iver AarsethH -10 (44)brutt
Eirik Langedal BreivikH 17-18 (36)brutt
Lars-Ivar AarsethH 21- (179)brutt
Anne BreivikDirekte B (83)brutt
Sjur LangedalDirekte B (83)brutt

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Olle KaleredH 21- (179)2.57.27+9.27

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Emil KaleredH 21- (179)3.17.11+29.11

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Erik PetterssonH 21- (179)3.15.27+27.27

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Henrik PetersonDirekte A (97)brutt

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Alfons PetersonDirekte B (83)brutt

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elis PetersonDirekte C (34)brutt

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Lisa CarlssonD 21- (52)brutt

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elisabeth Meum JohansenD 55- (51)brutt
Morten JohansenH 55- (82)brutt
Harald WibyeH 75- (55)brutt

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Morten AndresenH17C (16)1.38.58+3.05
5Hilde Gunn HellenesD17C (48)2.28.00+1.04.53

OK Skogshjortarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hans-Olof LindgrenH 50- (66)brutt

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Erlend RåheimH 50- (66)3.20.27+1.02.57

OK Österåker

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Linus NilssonH 11-12 (35)1.13.55+20.44
3Therese NilssonD 13-14 (63)1.39.22+18.05
3Caroline WestbomD 35- (21)4.15.30+1.24.15
6Tomas AlbinssonH 40- (38)3.19.13+26.06
Niclas NilssonH 45- (110)brutt
Lena NilsonDirekte B (83)brutt
Lena NilssonDirekte C (34)brutt

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Onno VerberneH 55- (82)2.14.38
4Svein SolerødH 75- (55)2.23.39+32.44
5Ingrid RavnanD 55- (51)2.33.27+17.36

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anders LaugloH 75- (55)1.58.28+7.33
15Egil RepvikH 70- (92)2.32.20+47.16
Geir PaulsenH 50- (66)brutt

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Dag Rønning JensenH 65- (74)2.25.02+24.04

OLC Kapreolo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Alfred SteinerH 75- (55)2.56.57+1.06.02

OLG Bern

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anja ProbstD 15-16 (26)2.33.01
5Nina ProbstD 13-14 (63)1.40.24+19.07
6Irene ProbstD45AK (45)3.00.41+34.14
8Marc ProbstH 45- (110)2.49.39+34.11
Jan HoldhusH 65- (74)brutt

OLK Piz Hasi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Therese AchermannD 45- (78)brutt

Oppsal Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (76)brutt
Inger Lise BjordalD 70- (45)brutt
Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (26)brutt
Roar BjordalH 70- (92)brutt
Olav DeelstraDirekte A (97)brutt
Marit ValaDirekte A (97)brutt

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Tommy SævareidH 55- (82)2.43.13+28.35
12Anita Lindvik-SævareidD45AK (45)4.56.53+2.30.26

OSK Selijas mežs

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Laura Nikola PinneD 13-16C (24)1.29.22
1Renars LucijanovsH 13-16C (26)1.15.47
2Daniela KrasovskaD 11-12N (16)53.59+7.37
2Fridis Martins LuksH 13-16C (26)1.30.13+14.26
3Kristians LipskisH 11-12 (35)1.50.57+57.46
7Gundega JuraneD 55- (51)3.13.01+57.10
8Agate SicaneD 13-14 (63)1.59.17+38.00
9Laine OdzilevicaD 13-14 (63)1.59.35+38.18
9Daina ZolbergaD 60- (41)2.48.56+37.41
10Tabita Tina LukaD 13-14 (63)2.06.08+44.51
10Dace LukševicaD 55- (51)3.32.21+1.16.30
10Dace StagiteD 60- (41)3.26.53+1.15.38
10Aivars LucijanovsH 17-18 (36)4.10.43+1.52.52
10Aivars DruvenieksH 60- (53)2.56.54+57.47
12Justs LukinsH 50- (66)3.50.37+1.33.07
15Daina LukinaD 50- (76)3.02.35+53.39
25Jurijs NarelsH 45- (110)3.36.16+1.20.48
Ieva IvbuleD 17-18 (32)brutt
Nauris PinneH -10 (44)brutt

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Dagfinn FøllesdalH 80- (18)brutt

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Eija SipponenD 50- (76)2.36.46+27.50

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Jere SipponenH 21- (179)3.20.08+32.08

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Matti SipponenH 55- (82)brutt

Pan-Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Johanna KarlsenDirekte A (97)2.35.44+53.22

Pargas IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henrika BrinkD 13-16C (24)1.37.43+8.21
20Maria BrinkD 45- (78)4.39.53+2.18.14
21Anders BrinkH 45- (110)3.26.23+1.10.55

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Krista StureD 11-12N (16)46.22

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Agita CukanovaD 13-16C (24)1.48.40+19.18

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Marta LangenfeldeD 13-16C (24)2.01.22+32.00

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eliza LuksaD 13-16N (8)1.50.56+4.57

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Helmuts VitolsH 13-16C (26)brutt

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Olita ZnotinaD17AK (52)2.40.57+40.43

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kjell MeenH 70- (92)brutt

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Hans LarsenH 80- (18)2.19.21+15.15
5Inger FinstadD 65- (50)2.58.23+51.40
15Frank FinstadH 65- (74)3.20.23+1.19.25
Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (63)brutt
Anne Berit MoeD 65- (50)brutt
Ståle SønsterudbråtenH 45- (110)brutt
Mathilde SønsterudbråtenD17AK (52)brutt

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari StrandeD 65- (50)2.06.43
2Anne-Kristin KvammeD 45- (78)2.34.09+12.30
2Kristian KihleH 50- (66)2.18.38+1.08
4Elin DahlenD 70- (45)2.34.05+48.28
5Sissel SkovlyD 50- (76)2.24.26+15.30
5Frode LøsetH 55- (82)2.36.47+22.09
5Morten DåsnesH 60- (53)2.09.04+9.57
6Lars D. FjeldstadH 50- (66)2.57.38+40.08
9Helge RevhaugH 70- (92)2.18.01+32.57
11Eirin MathiesenD 50- (76)2.47.04+38.08
16Per Gunnar DahlH 55- (82)3.08.37+53.59
Tormod DahlenH 75- (55)brutt
Unn Disch KihleD45AK (45)brutt

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne SørumD 60- (41)2.11.15
3Erik HaugenDirekte B (83)1.55.04+30.05
Lars Ranheim BrynestadH 15-16 (53)brutt
Helge BrynestadDirekte B (83)brutt
Sigurd Ranheim BrynestadDirekte B (83)brutt
Aase RanheimDirekte B (83)brutt

Rocky Mountain Orienteering Cl

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
JP LandeDirekte A (97)brutt

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marita Weierud KvaaleD17AK (52)brutt

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Hallvard Arntzen FossH 17-18 (36)2.31.38+13.47
9Trond FossH45AK (39)3.22.33+1.13.26
Stine ArntzenD 45- (78)brutt
Toon MelisH 21- (179)brutt

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jens Vonen SvaeH -10 (44)brutt
Jesper Vonen SvaeH -10 (44)brutt
Espen SvaeH45AK (39)brutt

Skanska Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Beate MoldestadDirekte C (34)brutt

Sogndal IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dag Jarle AaH 35- (10)2.52.35
3Nathalie Vatne AaD 11-12N (16)59.44+13.22
Mia Vatne AaD -10 (50)1.31.34
Jorunn Aa AlbretsenD 40- (11)brutt
Håkon Aa AlbretsenH 13-14 (46)brutt
Vegard Aa AlbretsenH 13-14 (46)brutt
Karl Helge AlbretsenH 40- (38)brutt
Ingar HalsH 55- (82)brutt
Sverre AasenH 65- (74)brutt
Eirik Andreas AlbretsenH 17-20B (6)brutt

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Bjørn AlsakerH 60- (53)2.11.42+12.35
Silje Elise HusdalD 13-14 (63)brutt
Heine Elias HusdalH 11-12 (35)brutt

Stokke IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Bjørnar OlsrødDirekte A (97)2.38.16+55.54
Ove Gunnar JacobsenH 65- (74)brutt

Stora Tuna OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Joakim SvenskH 21- (179)2.48.00
2Anton SjökvistH 21- (179)2.51.15+3.15
3Ingrid AlexanderssonD 50- (76)2.21.13+12.17
14Erik BlomgrenH 21- (179)3.19.58+31.58
Nils AlexanderssonH 21- (179)brutt
Emil AlexanderssonDirekte A (97)brutt
Emil AlexanderssonDirekte A (97)brutt

Stord Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Stian RykkjeH 15-16 (53)2.13.19
2Kenneth WesterheimH 45- (110)2.17.21+1.53
3Linda RykkjeD17AK (52)2.25.29+25.15
3Sindre Løver HovdenDirekte A (97)2.13.04+30.42
4Jørgen WesterheimH 13-16C (26)1.43.32+27.45
4Råmund Løver HovdenDirekte A (97)2.24.57+42.35
6Sveinung RykkjeH 45- (110)2.39.03+23.35
7Ingolf DybvikH 75- (55)2.42.42+51.47
18Anne LøverDirekte A (97)3.37.15+1.54.53
32Åge HovdenDirekte A (97)4.25.13+2.42.51
Tonje RykkjeD -10 (50)1.01.36
Edel SlettemarkD 65- (50)brutt
Lars Helge WesterheimH 65- (74)brutt
Steinar SlettemarkH 70- (92)brutt

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)2.09.09
2Linda VerdeD 60- (41)2.12.45+1.30
2Harald ThonH 60- (53)1.59.58+0.51
4Aud Ellen BrevikD 45- (78)2.41.05+19.26
10Snorre FrydenlundH 50- (66)3.26.38+1.09.08
11Ine InstanesD 13-14 (63)2.14.23+53.06
16Malene InstanesD 13-14 (63)2.41.23+1.20.06
Tanja InstanesD 40- (11)brutt
Merete UndelandD 45- (78)brutt
Egil FrydenlundH 15-16 (53)brutt
Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)brutt
Stig InstanesH 40- (38)brutt

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Lars HenrikssonH 45- (110)3.00.26+44.58

Södertälje-Nykvarn Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jakob EnmarkH 21- (179)3.05.29+17.29
Johan Ek-LarssonH 21- (179)brutt

Tampereen Pyrintö

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sirkka-Liisa LauronenD 35- (21)2.51.15
3Ida JussilaD 15-16 (26)2.40.47+7.46
5Emma JussilaD 11-12 (30)1.25.07+11.09
18Kari JussilaH 45- (110)3.16.42+1.01.14
Tiina JussilaDirekte B (83)brutt

TIF Viking

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne-Emilie Svanberg HelleD 13-16N (8)1.45.59
2Axel IngvaldsenH 80- (18)2.05.17+1.11
2Vemund HansenH17AK (36)2.48.30+4.17
2Ylva Svanberg HelleD45AK (45)2.42.13+15.46
3May-lill DammD45AK (45)2.44.25+17.58
5Ulrik HellenH 13-14 (46)1.37.51+21.19
7Bjart Are HellenH 45- (110)2.47.02+31.34
9Torild MyrliD45AK (45)3.31.43+1.05.16
10Jørn TorgersenH 65- (74)2.39.34+38.36
16Kjetil DammH 45- (110)3.09.49+54.21
Knut KyrkjebøH 21- (179)brutt
Geir HusdalH 70- (92)brutt
Jan Harald Helmich PedersenH 70- (92)brutt
Trude KyrkjebøD45AK (45)brutt
Gry Sveri LierD17C (48)brutt

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Liv Inger PrangerødD 55- (51)2.21.30+5.39

Tisvilde Hegn OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jesper David JensenH 40- (38)2.53.07
2Oscar David Broman JensenH 13-14 (46)1.21.26+4.54

TPZ Orienteering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
28Peichi ChuangDirekte A (97)3.59.01+2.16.39
31Yiching HuangDirekte A (97)4.39.44+2.57.22
Aasmund FemsteinvikDirekte A (97)brutt

Trol

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Karl VervoortH 50- (66)3.20.32+1.03.02
23Betty De MeyerD 50- (76)4.54.16+2.45.20

Trollhättans SOK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Erik Bäcklund EkvallH17AK (36)2.50.59+6.46
8Lennart EkvallH 55- (82)2.43.14+28.36
13Elias Bäcklund EkvallH 21- (179)3.19.24+31.24
26Eva BäcklundDirekte B (83)3.16.53+1.51.54

UKS Azymut 45 Gdynia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Zuzanna MorawskaD 17-18 (32)2.45.45+17.07
10Anna MorawskaD 21- (52)4.00.13+1.05.05

UNTS Warszawa

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Monika Gajda-MorawskaD17AK (52)2.27.05+26.51
16Jacek MorawskiH 21- (179)3.23.15+35.15

USK Prague

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Michal BoránekH 17-18 (36)2.20.12+2.21
9Petr BoránekH 45- (110)2.51.15+35.47
12Karolina BorankovaD 21- (52)4.37.31+1.42.23

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tiia TallilaDirekte A (97)brutt

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Lars MauritzsenH 75- (55)2.36.38+45.43
Aina Romsdal MauritzsenD 70- (45)brutt

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gitle FemsteinevikH -10 (44)1.19.52
1Arnt Ove FemsteinevikH 50- (66)2.17.30
6Guro FemsteinevikD 11-12 (30)1.27.44+13.46
6Otto FemsteinevikH 15-16 (53)3.10.08+56.49
Atle BergsethH 65- (74)brutt

Velledalen IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Andreas NakkenH 13-16N (4)brutt
Sivert NakkenH 13-16N (4)brutt
Bernt Are LervågH17C (16)brutt
Ole-Peder Kristian HolmbergH17N (1)brutt
Svein NakkenH17N (1)brutt
Pernille Ibsen LervågD17AK (52)brutt
Torild HoleD17N (7)brutt
Christina Linnea HolmbergD17N (7)brutt
Emma Olin HolmbergD17N (7)brutt
Sophia Johanne HolmbergD -10 (50)brutt

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Einar LundH 50- (66)brutt

Vikane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Mari HageDirekte N (9)brutt

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Evelina WickbomD 21- (52)3.04.16+9.08

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Amanda HolmgrenD 21- (52)3.34.28+39.20

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Andrea WickbomD 21- (52)brutt

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Simon NordlundDirekte A (97)brutt

Voss IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Marta RingheimD17C (48)2.42.23+1.19.16
10Knut SkipleH 70- (92)2.21.33+36.29
14Svein - Erik HeggenesH 70- (92)2.31.30+46.26
16Svein Jarl HansenH 65- (74)3.24.01+1.23.03

Värska OK Peko

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristel KôivoD17AK (52)brutt

Wing OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Jonas VindalH 15-16 (53)2.59.40+46.21
10Lars Hol MoholdtH 21- (179)3.15.49+27.49
11Jon VindalH 50- (66)3.35.50+1.18.20
Randi HellandD 70- (45)brutt

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Leif S. ThingsrudH 60- (53)2.05.41+6.34
7Ingrid HernesD 50- (76)2.30.48+21.52
Linda HanssenD 50- (76)brutt

Ål IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vidar SireH 45- (110)brutt

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ingrid GjersvoldD 50- (76)2.44.11+35.15

Årstad IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Per HauglandH 75- (55)2.27.11+36.16
19Jan HauglandH 55- (82)3.38.44+1.24.06
Gunnar J. AlsakerH 70- (92)brutt
Anne FjeldstadDirekte C (34)brutt

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4May Bente BrurbergD 50- (76)2.22.52+13.56
8Vincent EijsinkH45AK (39)3.18.43+1.09.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor