Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 3 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D -10

2 480 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mia Vatne AaSogndal IL 1.31.34
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna 51.17
Katrine Svarstad HeggdalMarkane IL 57.15
Julie M HellandEgersund OK 1.05.34
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK 1.18.09
Nora Rossvold  OtterleiByåsen IL 1.15.41
Tonje RykkjeStord Orientering 1.01.36
Sanna SigvardsonBredaryds SOK 58.46
Emma DrønnesundEmblem IL brutt
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL brutt
Sophia Johanne HolmbergVelledalen IL brutt
Helene Heggheim JensenEmblem IL brutt
Silje Heggheim JensenEmblem IL brutt
Ingrid JørgensenLillehammer OK brutt
Tale NybergIL Veten brutt
Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL brutt
Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL brutt
Madeleine Steinsåker VeddegjerdeIL Veten brutt
Elise Heimlid ØiestadIL Veten brutt
Frida Heimlid ØiestadIL Veten brutt

D 11-12

2 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari AarsethNydalens SK 1.13.58
2Veera TurakainenHelsingin Suunistajat 1.14.27+0.29
3Alva ErssonIFK Mora OK 1.18.26+4.28
4Hanna AlsiöFalköpings AIK OK 1.22.08+8.10
5Emma JussilaTampereen Pyrintö 1.25.07+11.09
6Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett 1.27.44+13.46
7Anja HoleFørde IL 1.33.00+19.02
Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK brutt
Julie DrønnesundEmblem IL brutt
Serine JørgensenLillehammer OK brutt

D 11-12N

2 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Krista SturePlavinas - OSK Selijas mežs 46.22
2Daniela KrasovskaOSK Selijas mežs 53.59+7.37
3Nathalie Vatne AaSogndal IL 59.44+13.22
Johanna NordliFreidig brutt
Liv-Marie NordliFreidig brutt
Elise NyhusNittedal OL brutt
Beate Heimlid ØiestadIL Veten brutt

D 13-14

3 510 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna 1.21.17
2Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 1.35.08+13.51
3Therese NilssonOK Österåker 1.39.22+18.05
4Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK 1.39.26+18.09
5Nina ProbstOLG Bern1.40.24+19.07
6Martine SkjelsvikLillehammer OK 1.45.52+24.35
7Ellen SigvardsonBredaryds SOK 1.58.42+37.25
8Agate SicaneOSK Selijas mežs 1.59.17+38.00
9Laine OdzilevicaOSK Selijas mežs 1.59.35+38.18
10Tabita Tina LukaOSK Selijas mežs 2.06.08+44.51
11Ine InstanesSturla, IF 2.14.23+53.06
14Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK 2.33.07+1.11.50
16Malene InstanesSturla, IF 2.41.23+1.20.06
Petra HoveidAsker Skiklubb brutt
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb brutt
Sunniva Paulsen LimstrandBodø og Omegn IF Orientering brutt
Kristin LundanesEmblem IL brutt
Serine Skogeng ReitenEmblem IL brutt
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering brutt

D 13-16C

2 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Laura Nikola PinneOSK Selijas mežs 1.29.22
2Henrika BrinkPargas IF 1.37.43+8.21
3Agita CukanovaPlavinas - OSK Selijas mežs 1.48.40+19.18
4Therese Fetveit SundalFana IL 2.01.21+31.59
5Marta LangenfeldePlavinas - OSK Selijas mežs 2.01.22+32.00
6Ella SkoglundIL Veten 2.09.28+40.06

D 13-16N

2 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking 1.45.59
2Eliza LuksaPlavinas - OSK Selijas mežs 1.50.56+4.57

D 15-16

5 680 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anja ProbstOLG Bern2.33.01
2Moa AlsiöFalköpings AIK OK 2.36.59+3.58
3Ida JussilaTampereen Pyrintö 2.40.47+7.46
4Venla TurakainenHelsingin Suunistajat 2.41.46+8.45
5Lotte MyklemyrEiker OL 2.46.30+13.29
6Maarit MyllymäkiKortesjärven Järvi-Veikot 3.43.59+1.10.58

D 17-18

6 040 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK 2.28.38
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering 2.34.56+6.18
3Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF 2.38.56+10.18
4Vera MelkildFreidig 2.44.23+15.45
5Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 2.45.45+17.07
Ieva IvbuleOSK Selijas mežs brutt
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK brutt
Jenny PerersKorsnäs IF OK brutt
Martha Skogeng ReitenEmblem IL brutt
Hedvig VollsetHeming Orientering brutt

D 19-20

6 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL brutt

D 21-

7 690 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda LindkvistLeksands OK 2.55.08
2Bodil HelgerudHalden SK 3.01.52+6.44
3Evelina WickbomVittjärvs IK 3.04.16+9.08
4Audhild Bakken RognstadNTNUI3.04.42+9.34
5Elin BjervaLarvik OK 3.19.56+24.48
6Elen Katrine SkjerveFrol IL 3.20.31+25.23
7Amanda HolmgrenVittjärvs IK 3.34.28+39.20
10Anna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 4.00.13+1.05.05
12Karolina BorankovaUSK Prague 4.37.31+1.42.23
Lisa CarlssonOK Linné brutt
Moa EnmarkGöteborg Majorna OK brutt
Gøril FristadHalden SK brutt
Synnøve LofthusNTNUIbrutt
Camilla StridsklevIL Tyrving brutt
Josefine WallenhammarHagaby GoIF brutt
Andrea WickbomVittjärvs IK brutt

D 35-

6 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sirkka-Liisa LauronenTampereen Pyrintö 2.51.15
2Marie Elise FredIF Femman 3.24.54+33.39
3Caroline WestbomOK Österåker 4.15.30+1.24.15
4Charlotte LindkvistLeksands OK 4.20.59+1.29.44
5Lucia TurcanuAttunda OK 5.25.08+2.33.53

D 40-

5 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Valborg MadslienLillehammer OK 2.26.16
Jorunn Aa AlbretsenSogndal IL brutt
Tanja InstanesSturla, IF brutt
Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering brutt

D 45-

4 920 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsi BoströmLynx2.21.39
2Anne-Kristin KvammeRingerike OL 2.34.09+12.30
3Marianne NummedalFana IL 2.38.37+16.58
4Aud Ellen BrevikSturla, IF 2.41.05+19.26
5Irene TurakainenHelsingin Suunistajat 2.43.54+22.15
6Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 2.44.33+22.54
7Irene Felde OlaussenHalden SK 2.47.48+26.09
8Birgitte TorbjørnsenIL Gular2.50.03+28.24
9Astrid RuudNittedal OL 2.50.18+28.39
10Kirsti LysakerFana IL 2.55.07+33.28
11Sigrid MelkildFreidig 2.56.27+34.48
12Åshild Sætren BøeMarkane IL 2.59.22+37.43
13Karin AnderssonIF Hagen 2.59.52+38.13
14Heidi MyklemyrEiker OL 3.12.03+50.24
20Maria BrinkPargas IF 4.39.53+2.18.14
Therese AchermannOLK Piz Hasi brutt
Stine ArntzenSandefjord OK brutt
Ane BjørnsgaardLillehammer OK brutt
Hege FeiringIL Tyrving brutt
Eirin LodgaardByåsen IL brutt
Marianne LykkeEmblem IL brutt
Merete UndelandSturla, IF brutt

D 50-

4 410 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun MelkildHeming Orientering 2.08.56
2Tove StrandMåren OK 2.10.54+1.58
3Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK 2.21.13+12.17
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering 2.22.52+13.56
5Sissel SkovlyRingerike OL 2.24.26+15.30
6Hilde StorløkkenKongsberg OL 2.25.26+16.30
7Ingrid HernesØstmarka OK 2.30.48+21.52
8Eija SipponenPaimion Rasti 2.36.46+27.50
9Åsa AlsiöFalköpings AIK OK 2.39.07+30.11
10Ingrid GjersvoldÅlen IL2.44.11+35.15
11Eirin MathiesenRingerike OL 2.47.04+38.08
12Marie HögstrandMarkbygdens OK 2.47.57+39.01
14Pia MolnarMariefors Skidklubb 2.57.07+48.11
15Daina LukinaOSK Selijas mežs 3.02.35+53.39
19Hege HeibergHadeland OL 3.50.13+1.41.17
23Betty De MeyerTrol 4.54.16+2.45.20
Hilde ForbordMalvik IL brutt
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF brutt
Linda HanssenØstmarka OK brutt
Anja HeggemKongsberg OL brutt
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering brutt
Anne LofthusLillehammer OK brutt
Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb brutt
Maria PerssonAsker Skiklubb brutt

D 55-

4 410 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit DanielsenIL Tyrving 2.15.51
2Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag 2.17.12+1.21
3Liv Inger PrangerødTistedalen FL 2.21.30+5.39
4Bente LineIndre Østfold OK 2.26.54+11.03
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll 2.33.27+17.36
6Kjersti SkantzeIL Tyrving 2.33.27+17.36
7Gundega JuraneOSK Selijas mežs 3.13.01+57.10
8Olaug BergsetNordreisa IL 3.23.35+1.07.44
10Dace LukševicaOSK Selijas mežs 3.32.21+1.16.30
11Gro Birkeland SøvikGneist, IL 3.34.52+1.19.01
Tove BakkenLillehammer OK brutt
Aslaug Thingnes BøMarkane IL brutt
Jeanette FrischherzIL Veten brutt
Elisabeth Meum JohansenOK Moss brutt
Grete ZachariassenMarkane IL brutt

D 60-

3 320 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne SørumRingsaker OK 2.11.15
2Linda VerdeSturla, IF 2.12.45+1.30
3Elle M. MelbyeHeming Orientering 2.15.37+4.22
4Nina SoligardBergens TF 2.17.42+6.27
5Siren GreveBergens TF 2.18.37+7.22
6Randi NilstadIL Tyrving 2.27.46+16.31
7Inger TiltnesIL Tyrving 2.32.52+21.37
8Herdis AlvheimFana IL 2.41.40+30.25
9Daina ZolbergaOSK Selijas mežs 2.48.56+37.41
10Dace StagiteOSK Selijas mežs 3.26.53+1.15.38
Gunn BotnenBø OLbrutt

D 65-

3 320 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL 2.06.43
2Ingjerd SognnæsBergens TF 2.11.01+4.18
3Kari PedersenIL Tyrving 2.15.09+8.26
4Lill Ramberg SkappelLillehammer OK 2.22.59+16.16
5Inger FinstadRaumar Orientering 2.58.23+51.40
6Astrid OrmbergFana IL 3.07.14+1.00.31
7Kari SecherBergens TF 3.07.19+1.00.36
9Aud I SpjelkavikIL Tyrving 3.50.56+1.44.13
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK brutt
Stina ElfvingByåsen IL brutt
Berit HegdalBergens TF brutt
Astri Ese HoleBergens TF brutt
Eva KrzywinskiBergens TF brutt
Anne Berit MoeRaumar Orientering brutt
Kari NatåsBergens TF brutt
Edel SlettemarkStord Orientering brutt
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø brutt

D 70-

2 630 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katharina Mo BergeFreidig 1.45.37
2Torid KvaalFreidig 1.56.14+10.37
3Audny TotlandFana IL 2.25.06+39.29
4Elin DahlenRingerike OL 2.34.05+48.28
5Brita Eilertsen GrønliFørde IL 2.43.19+57.42
6Sidsel SandelienHeming Orientering 2.44.28+58.51
7Bjørg GårdhammerFossekallen IL 3.05.57+1.20.20
10Hjørdis ØvreåsBotne SK 3.38.26+1.52.49
Inger Lise BjordalOppsal Orientering brutt
Berit Louise EskerudLillehammer OK brutt
Randi HellandWing OK brutt
Else Lerche RaadalFana IL brutt
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag brutt

D 75-

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb 2.16.30
2Unni DrageHaugerud IF 2.24.30+8.00

D 80-

2 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid RollFana IL 3.52.11

H -10

2 480 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett 1.19.52
2Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK 1.26.04+6.12
3Markus M. HellandEgersund OK 1.35.09+15.17
4Ole Magnus StoremyrIL Hauken 1.47.02+27.10
Iver AarsethNydalens SK brutt
Oskar Elias HeggsetFreidig brutt
Bjørnar Tøfte HeimlidIL Veten brutt
Tarjei Tøfte HeimlidIL Veten brutt
Andreas Nilssen LandeEmblem IL brutt
Andreas Nilssen LandeEmblem IL brutt
Nauris PinneOSK Selijas mežs brutt
Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL brutt
Håkon Sæl SteenFossum IF brutt
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL brutt
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL brutt
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL brutt
Eirik UlvedalIL Veten brutt
Haakon UlvedalIL Veten brutt
Jakob UlvedalIL Veten brutt

H 11-12

2 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna 53.11
2Linus NilssonOK Österåker 1.13.55+20.44
3Kristians LipskisOSK Selijas mežs 1.50.57+57.46
5Henrik Repstad StoremyrIL Hauken 2.04.17+1.11.06
8Jo Randar HolmøyHadeland OL 2.15.09+1.21.58
Oskar BaklidKonnerud IL brutt
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb brutt
Brage Bell LysakerFana IL brutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK brutt
Peder NybergIL Veten brutt
Mathias NyhaugAsker Skiklubb brutt
Sindre Sæl SteenFossum IF brutt

H 11-12N

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon GrønliFørde IL 46.51
2Hugo BergenfurIK Vikings OK 52.03+5.12
Arnar Tøfte HeimlidIL Veten brutt

H 13-14

3 510 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL 1.16.32
2Oscar David Broman JensenTisvilde Hegn OK 1.21.26+4.54
3Kristian BoströmLynx1.24.42+8.10
4Sven Bergset LangvikIL Veten 1.37.36+21.04
5Ulrik HellenTIF Viking 1.37.51+21.19
6Leif-Inge JevnlidIL Veten 1.39.05+22.33
7Johan HedmanIF Hagen 1.42.00+25.28
8Henrik R HoltHedrum OL 1.42.04+25.32
9Vegar HoleFørde IL 2.05.02+48.30
11Jonas AarsethNydalens SK 2.40.22+1.23.50
Håkon Aa AlbretsenSogndal IL brutt
Vegard Aa AlbretsenSogndal IL brutt
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK brutt

H 13-16C

2 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Renars LucijanovsOSK Selijas mežs 1.15.47
2Fridis Martins LuksOSK Selijas mežs 1.30.13+14.26
3Daniel RolfsnesFitjar IL 1.38.40+22.53
4Jørgen WesterheimStord Orientering 1.43.32+27.45
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering brutt
Jakob RolfsnesFitjar IL brutt
Helmuts VitolsPlavinas - OSK Selijas mežs brutt

H 13-16N

2 810 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Runar Tøfte HeimlidIL Veten brutt
Andreas NakkenVelledalen IL brutt
Sivert NakkenVelledalen IL brutt

H 15-16

6 040 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian RykkjeStord Orientering 2.13.19
2Elias BergsetIL Veten 2.27.02+13.43
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering 2.33.43+20.24
4Alexander Repstad StoremyrIL Hauken 2.53.33+40.14
5Jonas VindalWing OK 2.59.40+46.21
6Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett 3.10.08+56.49
7Trygve Nummedal OsFørde IL 3.12.41+59.22
9Per HedmanIF Hagen 3.24.26+1.11.07
Elias BergenfurIK Vikings OK brutt
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK brutt
Magnus EideFjellhug/Vereide IL brutt
Egil FrydenlundSturla, IF brutt
Øystein MoltumyrMalvik IL brutt
Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF brutt
Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL brutt
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL brutt
Johan Kristian UndelandSturla, IF brutt

H 17-18

6 680 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre R HoltHedrum OL 2.17.51
2Michal BoránekUSK Prague 2.20.12+2.21
3Olle HedmanIF Hagen 2.30.41+12.50
4Hallvard Arntzen FossSandefjord OK 2.31.38+13.47
5Albin AlsiöIF Hagen 2.32.13+14.22
10Aivars LucijanovsOSK Selijas mežs 4.10.43+1.52.52
Hannes BergenfurIK Vikings OK brutt
Eirik Langedal BreivikNydalens SK brutt
Vegard MyklemyrEiker OL brutt

H 19-20

7 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Nummedal OsFørde IL 3.10.38
2Jarle LysnesHedrum OL 3.54.40+44.02
Einar LofthusHamar OK brutt
Tarjei VollsetHeming Orientering brutt

H 21-

10 220 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joakim SvenskStora Tuna OK 2.48.00
2Anton SjökvistStora Tuna OK 2.51.15+3.15
3Olle KaleredOK Denseln 2.57.27+9.27
4Håkon Raadal BjørloHalden SK 3.00.42+12.42
5Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 3.02.25+14.25
6Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn Orientering 3.05.29+17.29
7Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3.06.09+18.09
8Per CarlborgLinköpings OK 3.08.13+20.13
9Erik PetterssonOK Denseln 3.15.27+27.27
10Lars Hol MoholdtWing OK 3.15.49+27.49
11Emil KaleredOK Denseln 3.17.11+29.11
12Øyvind HelgerudHalden SK 3.18.44+30.44
13Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 3.19.24+31.24
14Erik BlomgrenStora Tuna OK 3.19.58+31.58
15Jere SipponenPaimion Rasti 3.20.08+32.08
16Jacek MorawskiUNTS Warszawa 3.23.15+35.15
17Halvor SaunesNydalens SK 3.24.05+36.05
18Magne JutulstadNTNUI3.24.50+36.50
19Dag Steinar RagvinBø OL3.31.34+43.34
20Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL 3.31.40+43.40
21Kristian Opsahl BredesenFrol IL 3.48.15+1.00.15
23Ondrej PesekK.O.B. Chocen 3.53.37+1.05.37
24Timo HuusariLahden Suunnistajat -37 3.56.19+1.08.19
26Michal PatekK.O.B. Chocen 4.00.52+1.12.52
27Andreas HaugFørde IL 4.04.33+1.16.33
28Markus GladNydalens SK 4.08.04+1.20.04
29Daniel FløtreNydalens SK 4.15.06+1.27.06
30Kenneth MydlandEgersund OK 4.16.32+1.28.32
32Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK 4.20.46+1.32.46
34Pål SkogedalAsker Skiklubb 4.54.27+2.06.27
42Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 5.16.44+2.28.44
45Austris KrastinsBriksnis SK 4.50.05+2.02.05
46Asgeir ÅrdalFørde IL 4.40.30+1.52.30
49Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 5.19.48+2.31.48
Lars-Ivar AarsethNydalens SK brutt
Nils AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Isak BergsetNTNUIbrutt
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering brutt
Robert FredriksenNotodden OL brutt
Sindre Jansson HaverstadNTNUIbrutt
Olli-Jussi KorpinenAnttolan Urheilijat brutt
Knut KyrkjebøTIF Viking brutt
Magnus KyrkjebøNTNUIbrutt
Dag LofthusNTNUIbrutt
Janis MalcansEmblem IL brutt
Toon MelisHamokbrutt
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL brutt
Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering brutt
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving brutt
Jan ShanelK.O.B. Chocen brutt
Anton SundgrenLånghundra IF brutt
Håvard VassendenFrol IL brutt

H 35-

7 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Jarle AaSogndal IL 2.52.35
3Pontus FredIF Femman 5.24.34+2.31.59
Jari JaakkolaMaarian Mahti brutt

H 40-

7 690 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jesper David JensenTisvilde Hegn OK 2.53.07
2Jørn SundbyLarvik OK 3.00.02+6.55
3Petteri LauronenLynx3.00.56+7.49
4Tomas HenrikssonAttunda OK 3.02.24+9.17
5Pavel SvadlenaK.O.B. Chocen 3.02.58+9.51
6Tomas AlbinssonOK Österåker 3.19.13+26.06
7Niklas HenrikssonAttunda OK 3.25.20+32.13
Karl Helge AlbretsenSogndal IL brutt
Mads IngvardsenFIF Hillerød Orientering brutt
Stig InstanesSturla, IF brutt
Thomas JørgensenLillehammer OK brutt
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb brutt

H 45-

6 680 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL2.15.28
2Kenneth WesterheimStord Orientering 2.17.21+1.53
3Mikael BoströmLynx2.17.58+2.30
4Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 2.25.25+9.57
5Erik ErssonIFK Mora OK 2.30.04+14.36
6Sveinung RykkjeStord Orientering 2.39.03+23.35
7Bjart Are HellenTIF Viking 2.47.02+31.34
8Marc ProbstOLG Bern2.49.39+34.11
9Petr BoránekUSK Prague 2.51.15+35.47
10Truls KvaaseBækkelagets SK 2.54.38+39.10
11Tore BredalenNittedal OL 2.55.34+40.06
12Arto MuhonenKalevan rasti 2.56.09+40.41
13Lars HenrikssonSundsvalls OK 3.00.26+44.58
14Per SigvardsonBredaryds SOK 3.04.49+49.21
15Mats HedmanIF Hagen 3.09.42+54.14
16Kjetil DammTIF Viking 3.09.49+54.21
17Mats BergenfurIK Vikings OK 3.09.56+54.28
18Kari JussilaTampereen Pyrintö 3.16.42+1.01.14
21Anders BrinkPargas IF 3.26.23+1.10.55
22Rickard LindkvistLeksands OK 3.26.46+1.11.18
25Jurijs NarelsOSK Selijas mežs 3.36.16+1.20.48
28Asbjørn RoeLarvik OK 4.28.04+2.12.36
30Ole MyklemyrEiker OL 5.00.34+2.45.06
Lars BaklidKonnerud IL brutt
Stig DahleMolde og Omegn IF brutt
Jan LenndinLillehammer OK brutt
Niclas NilssonOK Österåker brutt
Robert OtterleiByåsen IL brutt
Vidar SireÅl ILbrutt
Kjetil SteenFossum IF brutt
Lars Erik StrømsnesMalvik IL brutt
Martin SvenssonMarkbygdens OK brutt
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering brutt

H 50-

6 040 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett 2.17.30
2Kristian KihleRingerike OL 2.18.38+1.08
3Geir FrøytlogEgersund OK 2.39.22+21.52
4Yngve NymarkAskøy O-lag2.40.45+23.15
5Stig BratsbergMolde og Omegn IF 2.44.41+27.11
6Lars D. FjeldstadRingerike OL 2.57.38+40.08
7Kristian StorsveenLøten o-lag 3.17.34+1.00.04
8Erlend RåheimOK Øst3.20.27+1.02.57
9Karl VervoortTrol 3.20.32+1.03.02
10Snorre FrydenlundSturla, IF 3.26.38+1.09.08
11Jon VindalWing OK 3.35.50+1.18.20
12Justs LukinsOSK Selijas mežs 3.50.37+1.33.07
Anders BergsetIL Veten brutt
Leif Kåre BessebergEiker OL brutt
Bjarte DyngjelandFana IL brutt
Hans-Olof LindgrenOK Skogshjortarna brutt
Einar LundVerdal OK brutt
Christer MikaelssonHusums IF OK brutt
Eivind MorstølMolde og Omegn IF brutt
Tord Bell MykingFana IL brutt
Geir PaulsenOL Trollelg brutt

H 55-

5 680 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Onno VerberneOL Toten-Troll 2.14.38
2Geza MolnarMariefors Skidklubb 2.15.15+0.37
3Sture OttesenIndre Østfold OK 2.21.01+6.23
4Øivind MyhreKongsberg OL 2.31.30+16.52
5Frode LøsetRingerike OL 2.36.47+22.09
6Torgeir StrandFana IL 2.38.37+23.59
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb 2.43.13+28.35
8Lennart EkvallTrollhättans SOK 2.43.14+28.36
9Knut Anders LøkenFossum IF 2.48.30+33.52
10Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL 2.49.50+35.12
11Halvor JutulstadBækkelagets SK 2.52.02+37.24
12Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar 2.52.37+37.59
13Ivar BergsetIL Veten 2.59.00+44.22
16Per Gunnar DahlRingerike OL 3.08.37+53.59
19Jan HauglandÅrstad IL 3.38.44+1.24.06
Ingvar BraatenModum OL brutt
Terje GudbrandsenHamar OK brutt
Ingar HalsSogndal IL brutt
Morten JohansenOK Moss brutt
Gerhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt brutt
Johan MagerøyFørde IL brutt
Matti SipponenPaimion Rasti brutt
Donald SkantzeIL Tyrving brutt
Gunnar VeastadLillehammer OK brutt
Bjørn ØdegårdIL Veten brutt

H 60-

4 920 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kristian EkebergIL Tyrving 1.59.07
2Harald ThonSturla, IF 1.59.58+0.51
3Arvid MydlandEgersund OK 2.04.24+5.17
4Leif S. ThingsrudØstmarka OK 2.05.41+6.34
5Morten DåsnesRingerike OL 2.09.04+9.57
6Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb 2.11.42+12.35
7Ørjan Eirik ValestrandFana IL 2.30.42+31.35
8Alf PettersenIL Tyrving 2.38.06+38.59
9Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK 2.45.07+46.00
10Aivars DruvenieksOSK Selijas mežs 2.56.54+57.47
11Kjell Joar RognstadLillehammer OK 3.39.52+1.40.45
Jarle BotnenBø OLbrutt
Gunnar GytriFørde IL brutt
Hannu HuusariLahden Suunnistajat -37 brutt
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar brutt

H 65-

4 410 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor TrøanHadeland OL 2.00.58
2Atle AlvheimFana IL 2.15.21+14.23
3Magnus NatåsBergens TF 2.15.36+14.38
4Torodd OsFørde IL 2.20.30+19.32
5Dag Rønning JensenOL Trollo 2.25.02+24.04
6Arne TiltnesIL Tyrving 2.25.59+25.01
7Kurt GrønliFørde IL 2.31.41+30.43
8Helge ScheiFørde IL 2.35.35+34.37
9Bjørn SteenBø OL2.38.59+38.01
10Jørn TorgersenTIF Viking 2.39.34+38.36
13Terje MalmHamar OK 2.59.06+58.08
15Frank FinstadRaumar Orientering 3.20.23+1.19.25
16Svein Jarl HansenVoss IL 3.24.01+1.23.03
18Jan Olav OrmbergFana IL 3.43.26+1.42.28
Sverre AasenSogndal IL brutt
Bjørn BergerByåsen IL brutt
Atle BergsethVaregg Fleridrett brutt
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL brutt
Jan HoldhusIL Gular brutt
Øyvind HoveidAsker Skiklubb brutt
Ove Gunnar JacobsenStokke IL brutt
Atle StøyvaBreimsbygda IL brutt
Lars Helge WesterheimStord Orientering brutt

H 70-

3 320 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL 1.45.04
2Dagfinn HoleBergens TF 1.53.07+8.03
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL 1.58.16+13.12
4Stig BergeFreidig 2.08.09+23.05
5Einar SkåreNittedal OL 2.09.34+24.30
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving 2.11.17+26.13
7Sigvald RobberstadHalsnøy OL 2.11.45+26.41
8Per VoldFana IL 2.16.19+31.15
9Helge RevhaugRingerike OL 2.18.01+32.57
10Knut SkipleVoss IL 2.21.33+36.29
11Bjørn SandelienHeming Orientering 2.22.58+37.54
12Bjørn SpjelkavikIL Tyrving 2.23.46+38.42
13Helge BjaalandHeming Orientering 2.29.41+44.37
14Svein - Erik HeggenesVoss IL 2.31.30+46.26
15Egil RepvikOL Trollelg 2.32.20+47.16
19Magne RaadalFana IL 2.44.54+59.50
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL brutt
Roar BjordalOppsal Orientering brutt
Trond FeiringHamar OK brutt
Roar ForbordMalvik IL brutt
Solmund HelleAskvoll og Holmedal IL brutt
Geir HusdalTIF Viking brutt
Hans Jørgen LoeFossekallen IL brutt
Kjell MeenPorsgrunn OL brutt
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking brutt
Harald RisnesFana IL brutt
Steinar SlettemarkStord Orientering brutt
Magnar ØvreåsBotne SK brutt

H 75-

3 320 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar ØsterbøFreidig 1.50.55
2Anders LaugloOL Trollelg 1.58.28+7.33
3Olav TotlandFana IL 2.20.58+30.03
4Svein SolerødOL Toten-Troll 2.23.39+32.44
5Per HauglandÅrstad IL 2.27.11+36.16
6Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag 2.36.38+45.43
7Ingolf DybvikStord Orientering 2.42.42+51.47
8Alfred SteinerOLC Kapreolo 2.56.57+1.06.02
9Magnar ReppesgårdHedrum OL 3.00.39+1.09.44
14Arne ØfsthusAsker Skiklubb 3.43.19+1.52.24
Tormod DahlenRingerike OL brutt
Leif EngenNidarøst OK brutt
Trygve FosseGimle IF brutt
Jan R LienBergens TF brutt
Jon Vegard LundeLillehammer OK brutt
Egil NestandeFørde IL brutt
Per Olaf TangenFana IL brutt
Roger TorperIndre Østfold OK brutt
Per VikaneFana IL brutt
Harald WibyeOK Moss brutt

H 80-

2 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor DrageHaugerud IF 2.04.06
2Axel IngvaldsenTIF Viking 2.05.17+1.11
3Hans LarsenRaumar Orientering 2.19.21+15.15
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL brutt
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK brutt

H17AK

6 040 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Danielsen HolenMarkane IL 2.44.13
2Vemund HansenTIF Viking 2.48.30+4.17
3Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 2.50.59+6.46
4Lars BredalenNittedal OL 2.54.02+9.49
6Tormod KleppaLillehammer OK 3.28.42+44.29
7Fredrik DanielsenIL Tyrving 3.39.31+55.18
10Daniel MolnarMariefors Skidklubb 4.38.20+1.54.07
Simon HillNTNUIbrutt
Steinar KvaaleBø OLbrutt
Anders Tønnessen RødFana IL brutt

H45AK

4 920 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar GjeldvikMolde og Omegn IF 2.09.07
2Rolf Atle RolfsnesFitjar IL 2.18.27+9.20
3Jørn MyrlandNotodden OL 2.21.35+12.28
4Trond SletnerByåsen IL 2.26.05+16.58
5Anders Kristian HoltHedrum OL 2.28.47+19.40
6Arild HeggesetFreidig 2.34.25+25.18
8Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering 3.18.43+1.09.36
9Trond FossSandefjord OK 3.22.33+1.13.26
Roger LysnesHedrum OL brutt
Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF brutt
Espen SvaeSarpsborg OL brutt
Stig SønsterudbråtenLillomarka OL brutt
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering brutt

H17C

3 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav HellandEgersund OK 1.35.53
2Morten AndresenOK Skeidi 1.38.58+3.05
3Sten Øivind BjerkeLarvik OK 2.12.13+36.20
4Lars-Erik ØsterudEiker OL 2.28.19+52.26
Bernt Are LervågVelledalen IL brutt
Thor VollsetHeming Orientering brutt

H17N

2 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ole-Peder Kristian HolmbergVelledalen IL brutt
Svein NakkenVelledalen IL brutt

D17AK

4 410 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie AarnesNydalens SK 2.00.14
2Lene Therese MyrlandNotodden OL 2.13.06+12.52
3Linda RykkjeStord Orientering 2.25.29+25.15
4Monika Gajda-MorawskaUNTS Warszawa 2.27.05+26.51
5Olita ZnotinaPlavinas - OSK Selijas mežs 2.40.57+40.43
6Sigrid SøvikGneist, IL 2.47.30+47.16
8Julianna MolnarMariefors Skidklubb 2.58.54+58.40
9Ingunn SandbakkNTNUI3.08.43+1.08.29
10Tora VollsetHeming Orientering 3.08.56+1.08.42
Jane M HellandEgersund OK brutt
Julie IngvardsenFIF Hillerød Orientering brutt
Kristel KôivoVärska OK Pekobrutt
Marita Weierud KvaaleRøyken OL brutt
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL brutt
Karianne RuudLillehammer OK brutt
Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag brutt
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering brutt
Guro TorpeFrol IL brutt
Siv Elin ØdegårdIL Veten brutt

D45AK

3 320 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK 2.26.27
2Ylva Svanberg HelleTIF Viking 2.42.13+15.46
3May-lill DammTIF Viking 2.44.25+17.58
4Kari Reppesgård HoltHedrum OL 2.47.33+21.06
5Tone Sølie LysnesHedrum OL 2.59.16+32.49
6Irene ProbstOLG Bern3.00.41+34.14
9Torild MyrliTIF Viking 3.31.43+1.05.16
12Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb 4.56.53+2.30.26
Irene Kroken BergsetIL Veten brutt
Unn Disch KihleRingerike OL brutt
Annhild FetveitFana IL brutt
Trude KyrkjebøTIF Viking brutt
Elin NyhusNittedal OL brutt
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering brutt

D17C

3 130 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie SvarstadMarkane IL 1.23.07
2Tiina Ala-NissiläMS Parma 1.58.03+34.56
3Olaug F MydlandEgersund OK 2.01.13+38.06
4Siri SpjelkavikIL Tyrving 2.23.12+1.00.05
5Hilde Gunn HellenesOK Skeidi 2.28.00+1.04.53
7Anne-Grete OlsenByåsen IL 2.35.42+1.12.35
8Marta RingheimVoss IL 2.42.23+1.19.16
12Karin LoeFossekallen IL 3.14.32+1.51.25
Else Margrethe LarsenFjellhug/Vereide IL brutt
Gry Sveri LierTIF Viking brutt
Tiril ReksnesHadeland OL brutt
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK brutt
Eli StensliLøten o-lag brutt

D17N

2 810 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tordis FrøytlogEgersund OK 1.40.08
Torild HoleVelledalen IL brutt
Christina Linnea HolmbergVelledalen IL brutt
Emma Olin HolmbergVelledalen IL brutt

Direkte A

5 680 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik EijsinkNydalens SK 1.42.22
2Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 2.02.50+20.28
3Sindre Løver HovdenStord Orientering 2.13.04+30.42
4Råmund Løver HovdenStord Orientering 2.24.57+42.35
5Jim OlaussenHalden SK 2.30.51+48.29
6Johanna KarlsenPan-Kristianstad2.35.44+53.22
7Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 2.36.06+53.44
8Bjørnar OlsrødStokke IL 2.38.16+55.54
11Bertil KarlssonHjobygdens OK3.05.16+1.22.54
18Anne LøverStord Orientering 3.37.15+1.54.53
28Peichi ChuangTPZ Orienteering3.59.01+2.16.39
31Yiching HuangTPZ Orienteering4.39.44+2.57.22
32Åge HovdenStord Orientering 4.25.13+2.42.51
34Olli TurakainenHelsingin Suunistajat 5.17.48+3.35.26
Eirik AabelBækkelagets SK brutt
Emil AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Emil AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Kjell BergsetIL Veten brutt
Sølvi  BergsetIL Veten brutt
Olav DeelstraOppsal Orientering brutt
Lita DudeleBriksnis SK brutt
Marianne DæhlieHalden SK brutt
Aasmund FemsteinvikTPZ Orienteeringbrutt
Per FosserIndre Østfoldbrutt
Gøril FristadHalden SK brutt
Nils HeggdalMarkane IL brutt
Sindre HoffFørde IL brutt
Stefan KarlssonFalköpings AIK OK brutt
JP LandeRocky Mountain Orienteering Clbrutt
Benjamin LangebekkIL Veten brutt
Moa LarssonNOTEAMbrutt
Bjørn MartiniAsker Skiklubb brutt
Simon NordlundVittjärvs IK brutt
Henrik PetersonOK Denseln brutt
Lars Gustav RogneNittedal OL brutt
Svein Grotli SkogenFreidig brutt
Erlend SolvangFaaborg OKbrutt
Tiia TallilaValkeakosken Hakabrutt
Marit ValaOppsal Orientering brutt
Amelie WallenhammarHagaby GoIF brutt
Camilla ÖhmanNTNUIbrutt

Direkte B

3 510 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna 1.24.59
2Øistein PaulsenBergens TF 1.53.04+28.05
3Erik HaugenRingsaker OK 1.55.04+30.05
4Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar 2.07.54+42.55
5Ketil NummedalFana IL 2.10.54+45.55
6Øystein SkappelLillehammer OK 2.24.39+59.40
7Roar SkoglundIL Veten 2.25.26+1.00.27
26Eva BäcklundTrollhättans SOK 3.16.53+1.51.54
Kristina BergsetIL Veten brutt
Åse BergsetHalsabrutt
Åse BergsetHalsabrutt
Anne BreivikNydalens SK brutt
Helge BrynestadRingsaker OK brutt
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK brutt
Ola Frode BråtenAsker Skiklubb brutt
Olav Frode BråtenAsker Skiklubb brutt
Ragnhild B ElvestadIL BUL-Tromsø brutt
Ragnhild Bergset ElvestadIL BUL-Tromsø brutt
Ragnhild Bergset ElvestadBUL Tromsøbrutt
Jon Arvid HaugFreidig brutt
Jon Arvid HaugFreidig brutt
Stein Olav  HaugFreidig brutt
Svein Olav HaugFreidig brutt
Svein Olav  HaugeFreidig brutt
Knut Even HoleFørde IL brutt
Anders HvasshovdKongsberg OL brutt
Tiina JussilaTampereen Pyrintö brutt
Stefan KarlssonFalköpings AIK OK brutt
Karen Clementsen KayserFana IL brutt
Ragnar KayserFana IL brutt
Sjur LangedalNydalens SK brutt
Moa LarssonNOTEAMbrutt
Ina MartiniAsker Skiklubb brutt
Sølvi MartiniAsker Skiklubb brutt
Susanne MikaelsenHusums IF OK brutt
Susann MikaelsonHusums IF OK brutt
Geir NilsenEmblem IL brutt
Lena NilsonOK Österåker brutt
Arild NyhaugAsker Skiklubb brutt
Alfons PetersonOK Denseln brutt
Aase RanheimRingsaker OK brutt
Tom RådahlIL Tyrving brutt
Gaute SkjelsvikLillehammer OK brutt
Svein Grotli SkogenFreidig brutt
Sissel SvarstadMarkane IL brutt
Solveig SælFossum IF brutt

Direkte C

3 130 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BryschMS Parma 1.56.56
Harald AasenBergen Kommunebrutt
Anne FjeldstadÅrstad IL brutt
Anders Svarstad HoleMarkane IL brutt
Anita E. HoleFørde IL brutt
Idar HolenMarkane IL brutt
Kirsti Danielsen HolenMarkane IL brutt
Sara MartiniAsker Skiklubb brutt
Beate MoldestadSkanska Norge brutt
Torunn MoltumyrMalvik IL brutt
Lena NilssonOK Österåker brutt
Håvard NordengenNOTEAMbrutt
Elis PetersonOK Denseln brutt
Ellen RolfsnesFitjar IL brutt
Trine SelvikvågKlepp Kommune BIL brutt
Svein Grotli SkogenFreidig brutt
Jan Magne SolibakkeEmblem IL brutt
Rune SvihusKlepp Kommune BIL brutt
Tord SølvbergIL Veten brutt
Åsmund VieHaugesund IL Orientering brutt
Tina  WilliamsMalvik IL brutt

Direkte N

2 810 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Peder BotnHalsabrutt
Kristoffer GleditschIL Tyrving brutt
Mari HageVikane ILbrutt
Gleditsch KristofferIL Tyrving brutt
Wenixa WengAskvoll og Holmedal IL brutt

D 15-16B

3 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Gjersvold HaugFreidig 1.31.31
3Olea GjeldvikMolde og Omegn IF 2.58.14+1.26.43
Sofie SjåholmMolde og Omegn IF brutt
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF brutt

H 15-16B

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Petter Stensli ForsethLøten o-lag brutt
Halvor Fetveit SundalFana IL brutt

D 17-20B

3 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina Marie UndelandSturla, IF 2.09.09

H 17-20B

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling Bell LysakerFana IL 2.07.55
Eirik Andreas AlbretsenSogndal IL brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor