Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lotte MyklemyrD 15-16 (26)1.02.10+4.1710.56
5Lars-Erik ØsterudH17C (16)51.53+22.3916.34
6Leif Kåre BessebergH 50- (66)57.08+5.489.27
11Heidi MyklemyrD 45- (78)1.14.27+17.5915.07
25Ole MyklemyrH 45- (110)2.08.26+1.14.5219.13
Vegard MyklemyrH 17-18 (36)diskvalifisert

Fossekallen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Karin LoeD17C (48)59.09+29.4518.53
10Bjørg GårdhammerD 70- (45)1.27.48+52.3633.23

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hilde StorløkkenD 50- (76)52.37+9.0311.55
10Øivind MyhreH 55- (82)1.00.42+13.3510.41
12Anders HvasshovdDirekte B (83)40.24+8.5111.30

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Ingvar BraatenH 55- (82)brutt

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristian KihleH 50- (66)51.208.29
1Kari StrandeD 65- (50)38.3311.36
1Helge RevhaugH 70- (92)32.429.50
3Anne-Kristin KvammeD 45- (78)59.25+2.5712.04
4Frode LøsetH 55- (82)56.59+9.5210.01
5Morten DåsnesH 60- (53)50.36+8.1110.17
7Elin DahlenD 70- (45)1.08.12+33.0025.55
8Unn Disch KihleD45AK (45)59.51+19.0518.01
10Tormod DahlenH 75- (55)54.59+19.5116.33
10Eirin MathiesenD 50- (76)57.45+14.1113.05
12Sissel SkovlyD 50- (76)58.23+14.4913.14
12Lars D. FjeldstadH 50- (66)1.05.02+13.4210.46
14Per Gunnar DahlH 55- (82)1.07.42+20.3511.55

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marita Weierud KvaaleD17AK (52)44.2610.04

Sturla, IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)42.3112.06
1Aud Ellen BrevikD 45- (78)56.2811.28
2Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)52.47+8.018.44
2Linda VerdeD 60- (41)44.01+3.5613.15
4Harald ThonH 60- (53)48.04+5.399.46
7Stig InstanesH 40- (38)1.19.41+14.4310.21
12Ine InstanesD 13-14 (63)53.17+25.0115.10
14Malene InstanesD 13-14 (63)1.05.07+36.5118.33
16Snorre FrydenlundH 50- (66)1.23.13+31.5313.46
17Merete UndelandD 45- (78)1.55.52+59.2423.33
Egil FrydenlundH 15-16 (53)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor