Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Asker Skiklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusD 75- (8)41.0915.38
7Mathias NyhaugH 11-12 (35)32.33+14.3311.18
8Arild NyhaugDirekte B (83)37.59+6.2610.49
9Grethe K. LøvaldD 50- (76)57.26+13.5213.01
10Jens Erik MortensenH 40- (38)1.28.06+23.0811.27
11Ola Frode BråtenDirekte B (83)39.12+7.3911.10
14Arne ØfsthusH 75- (55)1.13.55+38.4722.15
42Pål SkogedalH 21- (179)2.21.44+1.14.4813.52

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Halvor JutulstadH 55- (82)1.00.10+13.0310.35
10Truls KvaaseH 45- (110)1.11.16+17.4210.40
13Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (63)1.01.17+33.0117.27

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Knut Anders LøkenH 55- (82)1.04.02+16.5511.16

Halsa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Åse BergsetDirekte B (83)51.33+20.0014.41

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Unni DrageD 75- (8)51.17+10.0819.29
2Tor DrageH 80- (18)43.39+2.5116.35

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Dagrun MelkildD 50- (76)47.45+4.1110.49
3Elle M. MelbyeD 60- (41)45.40+5.3513.45
6Sidsel SandelienD 70- (45)1.02.23+27.1123.43
7Hedvig VollsetD 17-18 (32)1.23.30+30.2513.49
12Tora VollsetD17AK (52)1.06.50+22.2415.09
15Bjørn SandelienH 70- (92)53.32+20.5016.07
19Helge BjaalandH 70- (92)1.07.39+34.5720.22

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Birgitte TorbjørnsenD 45- (78)1.00.48+4.2012.21

IL Tyrving

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristoffer GleditschDirekte N (9)33.2311.52
1Per Kristian EkebergH 60- (53)42.258.37
3Berit DanielsenD 55- (51)51.37+2.2311.42
4Kjersti SkantzeD 55- (51)54.37+5.2312.23
4Inger TiltnesD 60- (41)47.09+7.0414.12
5Kari PedersenD 65- (50)49.01+10.2814.45
6Siri SpjelkavikD17C (48)46.29+17.0514.51
7Fredrik DanielsenH17AK (36)1.18.40+22.1313.01
8Camilla StridsklevD 21- (52)1.34.00+28.5912.13
8Arne TiltnesH 65- (74)53.03+10.0612.01
8Kjell StenstadvoldH 70- (92)43.52+11.1013.12
9Randi NilstadD 60- (41)54.11+14.0616.19
10Aud I SpjelkavikD 65- (50)1.26.01+47.2825.54
11Alf PettersenH 60- (53)1.02.07+19.4212.37
16Bjørn SpjelkavikH 70- (92)55.21+22.3916.40
17Donald SkantzeH 55- (82)1.11.16+24.0912.32
22Morten Nilstad PettersenH 21- (179)1.24.24+17.288.15

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Geir TrøanH 70- (92)39.32+6.5011.54

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tove StrandD 50- (76)50.55+7.2111.32

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Lars BredalenH17AK (36)1.08.04+11.3711.16
9Einar SkåreH 70- (92)45.18+12.3613.38
10Astrid RuudD 45- (78)1.14.08+17.4015.04
12Tore BredalenH 45- (110)1.15.44+22.1011.20
13Lars Gustav RogneDirekte A (97)1.08.04+31.1111.59

Nydalens SK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkDirekte A (97)36.536.29
1Eirik Langedal BreivikH 17-18 (36)52.047.47
2Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (63)31.09+2.538.52
3Mari AarsethD 11-12 (30)25.00+1.328.40
3Sofie AarnesD17AK (52)45.12+0.4610.14
5Iver AarsethH -10 (44)44.52+8.3818.05
10Anne BreivikDirekte B (83)39.04+7.3111.07
11Jonas AarsethH 13-14 (46)48.14+21.5313.44
16Halvor SaunesH 21- (179)1.17.31+10.357.35
35Markus GladH 21- (179)1.43.16+36.2010.06
37Daniel FløtreH 21- (179)1.44.20+37.2410.12
Lars-Ivar AarsethH 21- (179)diskvalifisert

Oppsal Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Inger Lise BjordalD 70- (45)diskvalifisert
Roar BjordalH 70- (92)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Dagfinn FøllesdalH 80- (18)diskvalifisert

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hans LarsenH 80- (18)1.01.32+20.4423.23
8Inger FinstadD 65- (50)58.28+19.5517.36
14Frank FinstadH 65- (74)1.02.40+19.4314.12

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Leif S. ThingsrudH 60- (53)46.16+3.519.24
5Ingrid HernesD 50- (76)53.31+9.5712.08

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Ingrid GjersvoldD 50- (76)56.35+13.0112.49

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6May Bente BrurbergD 50- (76)53.39+10.0512.09
8Vincent EijsinkH45AK (39)1.08.35+18.4813.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor