Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D45AK

3 320 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Irene Kroken BergsetIL Veten 40.46
2Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK 43.44+2.58
3May-lill DammTIF Viking 47.27+6.41
4Ylva Svanberg HelleTIF Viking 50.29+9.43
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL 52.36+11.50
6Tone Sølie LysnesHedrum OL 55.43+14.57
7Trude KyrkjebøTIF Viking 55.55+15.09
8Unn Disch KihleRingerike OL 59.51+19.05
9Torild MyrliTIF Viking 1.00.16+19.30
10Irene ProbstOLG Bern1.01.25+20.39
11Annhild FetveitFana IL 1.12.35+31.49
12Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb 1.47.28+1.06.42
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering inaktiv
Elin NyhusNittedal OL inaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor