Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

H 21-

10 220 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anton SjökvistStora Tuna OK 1.06.56
2Isak BergsetNTNUI1.07.25+0.29
3Joakim SvenskStora Tuna OK 1.07.28+0.32
4Olle KaleredOK Denseln 1.11.55+4.59
5Emil KaleredOK Denseln 1.13.11+6.15
6Håkon Raadal BjørloHalden SK 1.13.39+6.43
7Dag LofthusNTNUI1.13.51+6.55
8Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 1.14.02+7.06
9Per CarlborgLinköpings OK 1.14.53+7.57
10Håvard VassendenFrol IL 1.14.55+7.59
11Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.15.59+9.03
12Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn Orientering 1.16.01+9.05
13Lars Hol MoholdtWing OK 1.16.21+9.25
14Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 1.16.23+9.27
15Øyvind HelgerudHalden SK 1.17.05+10.09
16Halvor SaunesNydalens SK 1.17.31+10.35
17Erik PetterssonOK Denseln 1.18.14+11.18
18Jere SipponenPaimion Rasti 1.19.12+12.16
19Magne JutulstadNTNUI1.21.25+14.29
20Dag Steinar RagvinBø OL1.23.36+16.40
21Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL 1.24.18+17.22
22Morten Nilstad PettersenIL Tyrving 1.24.24+17.28
23Jacek MorawskiUNTS Warszawa 1.24.47+17.51
24Sindre Jansson HaverstadNTNUI1.25.47+18.51
25Erik BlomgrenStora Tuna OK 1.27.23+20.27
26Kristian Opsahl BredesenFrol IL 1.29.30+22.34
27Andreas HaugFørde IL 1.30.45+23.49
28Ondrej PesekK.O.B. Chocen 1.35.10+28.14
29Timo HuusariLahden Suunnistajat -37 1.35.16+28.20
30Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering 1.37.22+30.26
31Kenneth MydlandEgersund OK 1.39.35+32.39
32Olli-Jussi KorpinenAnttolan Urheilijat 1.40.37+33.41
33Michal PatekK.O.B. Chocen 1.42.14+35.18
34Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK 1.42.21+35.25
35Jan ShanelK.O.B. Chocen 1.43.16+36.20
35Markus GladNydalens SK 1.43.16+36.20
37Daniel FløtreNydalens SK 1.44.20+37.24
38Knut KyrkjebøTIF Viking 1.46.56+40.00
39Asgeir ÅrdalFørde IL 1.53.22+46.26
40Austris KrastinsBriksnis SK 2.09.25+1.02.29
41Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 2.19.05+1.12.09
42Pål SkogedalAsker Skiklubb 2.21.44+1.14.48
43Robert FredriksenNotodden OL 2.22.07+1.15.11
44Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 2.38.00+1.31.04
Lars-Ivar AarsethNydalens SK diskvalifisert
Nils AlexanderssonStora Tuna OK diskvalifisert
Janis MalcansEmblem IL diskvalifisert
Anton SundgrenLånghundra IF diskvalifisert
Magnus KyrkjebøNTNUIinaktiv
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering inaktiv
Toon MelisHamokinaktiv
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL inaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor