Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Vegard MyklemyrH 17-18 (36)1.20.13+2.43
4Lars-Erik ØsterudH17C (16)1.36.26+32.06
5Lotte MyklemyrD 15-16 (26)1.44.20+10.23
16Heidi MyklemyrD 45- (78)1.57.36+37.20
28Ole MyklemyrH 45- (110)2.52.08+1.32.16
Leif Kåre BessebergH 50- (66)brutt

Fossekallen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Bjørg GårdhammerD 70- (45)1.38.09+27.44
10Karin LoeD17C (48)2.15.23+1.21.40
Hans Jørgen LoeH 70- (92)brutt

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Øivind MyhreH 55- (82)1.30.48+7.56
6Hilde StorløkkenD 50- (76)1.32.49+13.32
9Anders HvasshovdH17AK (36)3.16.54+1.42.08
Anja HeggemD 50- (76)brutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Lars BaklidH 45- (110)1.35.18+15.26
Oskar BaklidH 11-12 (35)brutt

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kari StrandeD 65- (50)1.28.10+2.02
2Kristian KihleH 50- (66)1.27.18+3.05
4Anne-Kristin KvammeD 45- (78)1.34.44+14.28
4Sissel SkovlyD 50- (76)1.26.03+6.46
4Elin DahlenD 70- (45)1.25.53+15.28
4Morten DåsnesH 60- (53)1.18.28+6.34
6Lars D. FjeldstadH 50- (66)1.52.36+28.23
9Frode LøsetH 55- (82)1.39.48+16.56
15Eirin MathiesenD 50- (76)1.49.19+30.02
16Per Gunnar DahlH 55- (82)2.00.55+38.03
19Helge RevhaugH 70- (92)1.45.19+33.07
Tormod DahlenH 75- (55)brutt
Unn Disch KihleD45AK (45)brutt

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Harald ThonH 60- (53)1.11.54
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)1.26.38
2Tanja InstanesD 40- (11)2.08.46+38.00
3Linda VerdeD 60- (41)1.28.44+4.12
5Egil FrydenlundH 15-16 (53)1.57.22+29.42
7Snorre FrydenlundH 50- (66)2.03.25+39.12
11Ine InstanesD 13-14 (63)1.21.06+28.05
11Aud Ellen BrevikD 45- (78)1.44.37+24.21
17Malene InstanesD 13-14 (63)1.36.16+43.15
Merete UndelandD 45- (78)brutt
Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)brutt
Stig InstanesH 40- (38)brutt

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Tiia TallilaDirekte A (97)2.02.26+56.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor