Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Asker Skiklubb

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anne Lise ØfsthusD 75- (8)1.35.21+2.08
10Arne ØfsthusH 75- (55)2.29.24+1.13.37
14Petra HoveidD 13-14 (63)1.25.31+32.30
30Pål SkogedalH 21- (179)2.32.43+52.11
Grethe K. LøvaldD 50- (76)brutt
Maria PerssonD 50- (76)brutt
Øyvind HoveidH 65- (74)brutt
Bjørn MartiniDirekte A (97)brutt
Olav Frode BråtenDirekte B (83)brutt
Ina MartiniDirekte B (83)brutt
Sølvi MartiniDirekte B (83)brutt
Sara MartiniDirekte C (34)brutt

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (32)1.42.03+10.30
15Halvor JutulstadH 55- (82)1.51.52+29.00
16Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (63)1.31.50+38.49
16Truls KvaaseH 45- (110)1.43.22+23.30

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Knut Anders LøkenH 55- (82)1.44.28+21.36
Håkon Sæl SteenH -10 (44)brutt
Sindre Sæl SteenH 11-12 (35)brutt
Kjetil SteenH 45- (110)brutt
Solveig SælDirekte B (83)brutt

Halsa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Åse BergsetDirekte B (83)brutt

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Unni DrageD 75- (8)1.33.13
3Tor DrageH 80- (18)1.20.27+13.28

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Dagrun MelkildD 50- (76)1.21.11+1.54
4Elle M. MelbyeD 60- (41)1.29.57+5.25
6Sidsel SandelienD 70- (45)1.42.05+31.40
7Helge BjaalandH 70- (92)1.22.02+9.50
10Tora VollsetD17AK (52)2.02.06+47.04
14Bjørn SandelienH 70- (92)1.29.26+17.14
Hedvig VollsetD 17-18 (32)brutt
Tarjei VollsetH 19-20 (10)brutt
Thor VollsetH17C (16)brutt

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Birgitte TorbjørnsenD 45- (78)1.49.15+28.59

IL Tyrving

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Berit DanielsenD 55- (51)1.24.14
1Kari PedersenD 65- (50)1.26.08
2Hege FeiringD 45- (78)1.26.39+6.23
2Per Kristian EkebergH 60- (53)1.16.42+4.48
5Siri SpjelkavikD17C (48)1.36.43+43.00
6Kjersti SkantzeD 55- (51)1.38.50+14.36
6Randi NilstadD 60- (41)1.33.35+9.03
7Inger TiltnesD 60- (41)1.45.43+21.11
7Fredrik DanielsenH17AK (36)2.20.51+46.05
7Tom RådahlDirekte B (83)1.35.57+20.31
8Aud I SpjelkavikD 65- (50)2.24.55+58.47
8Alf PettersenH 60- (53)1.35.59+24.05
8Arne TiltnesH 65- (74)1.32.56+14.55
9Kjell StenstadvoldH 70- (92)1.27.25+15.13
13Bjørn SpjelkavikH 70- (92)1.28.25+16.13
Donald SkantzeH 55- (82)brutt

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Geir TrøanH 70- (92)1.18.44+6.32

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (3)1.49.12
Stig SønsterudbråtenH45AK (39)brutt

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tove StrandD 50- (76)1.19.59+0.42

Nittedal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lars BredalenH17AK (36)1.45.58+11.12
5Astrid RuudD 45- (78)1.36.10+15.54
8Einar SkåreH 70- (92)1.24.16+12.04
12Tore BredalenH 45- (110)1.39.50+19.58
Elise NyhusD 11-12N (16)brutt
Elin NyhusD45AK (45)brutt
Lars Gustav RogneDirekte A (97)brutt

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mari AarsethD 11-12 (30)48.58
1Sofie AarnesD17AK (52)1.15.02
1Henrik EijsinkDirekte A (97)1.05.29
2Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (63)1.03.59+10.58
10Jonas AarsethH 13-14 (46)1.52.08+1.02.15
20Halvor SaunesH 21- (179)2.06.34+26.02
27Lars-Ivar AarsethH 21- (179)2.22.30+41.58
28Markus GladH 21- (179)2.24.48+44.16
29Daniel FløtreH 21- (179)2.30.46+50.14
Iver AarsethH -10 (44)brutt
Eirik Langedal BreivikH 21- (179)brutt
Anne BreivikDirekte B (83)brutt
Sjur LangedalDirekte B (83)brutt

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (26)41.32
2Roar BjordalH 70- (92)1.14.37+2.25
8Inger Lise BjordalD 70- (45)2.11.37+1.01.12
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (76)brutt

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Dagfinn FøllesdalH 80- (18)1.29.42+22.43

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hans LarsenH 80- (18)1.17.49+10.50
5Inger FinstadD 65- (50)1.59.55+33.47
8Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (63)1.12.08+19.07
11Mathilde SønsterudbråtenD17AK (52)2.11.41+56.39
17Frank FinstadH 65- (74)2.17.43+59.42
20Ståle SønsterudbråtenH 45- (110)1.48.11+28.19
Anne Berit MoeD 65- (50)brutt

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Linda HanssenD 50- (76)1.19.17
6Leif S. ThingsrudH 60- (53)1.19.25+7.31
8Ingrid HernesD 50- (76)1.37.17+18.00

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Ingrid GjersvoldD 50- (76)1.47.36+28.19

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5May Bente BrurbergD 50- (76)1.29.13+9.56
9Vincent EijsinkH45AK (39)2.10.08+50.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor