Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Anttolan Urheilijat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Olli-Jussi KorpinenH 21- (179)brutt

Asker Skiklubb

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anne Lise ØfsthusD 75- (8)1.35.21+2.08
10Arne ØfsthusH 75- (55)2.29.24+1.13.37
14Petra HoveidD 13-14 (63)1.25.31+32.30
30Pål SkogedalH 21- (179)2.32.43+52.11
Grethe K. LøvaldD 50- (76)brutt
Maria PerssonD 50- (76)brutt
Øyvind HoveidH 65- (74)brutt
Bjørn MartiniDirekte A (97)brutt
Olav Frode BråtenDirekte B (83)brutt
Ina MartiniDirekte B (83)brutt
Sølvi MartiniDirekte B (83)brutt
Sara MartiniDirekte C (34)brutt

Askvoll og Holmedal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Edvin HelleH 70- (92)1.12.12
1Sveinung FristadH 80- (18)1.06.59
10Audun HelleDirekte A (97)1.47.02+41.33
16Anders BjørkaasH 65- (74)2.07.50+49.49
Solmund HelleH 70- (92)brutt
Wenixa WengDirekte N (9)brutt

Askøy O-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Yngve NymarkH 50- (66)1.44.34+20.21
Ragnhild Bergset ElvestadDirekte B (83)brutt

Attunda OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tomas HenrikssonH 40- (38)1.54.45+10.12
5Lucia TurcanuD 35- (21)3.09.18+1.19.46
5Niklas HenrikssonH 40- (38)1.57.32+12.59

Bergens TF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nina SoligardD 60- (41)1.24.32
2Siren GreveD 60- (41)1.26.10+1.38
3Ingjerd SognnæsD 65- (50)1.29.35+3.27
4Magnus NatåsH 65- (74)1.23.46+5.45
4Øistein PaulsenDirekte B (83)1.20.11+4.45
5Dagfinn HoleH 70- (92)1.18.57+6.45
7Kari SecherD 65- (50)2.09.45+43.37
9Astri Ese HoleD 65- (50)2.29.23+1.03.15
11Jan R LienH 75- (55)2.49.28+1.33.41
Berit HegdalD 65- (50)brutt
Eva KrzywinskiD 65- (50)brutt
Kari NatåsD 65- (50)brutt

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Hjørdis ØvreåsD 70- (45)2.17.43+1.07.18
21Magnar ØvreåsH 70- (92)1.46.46+34.34

Bredaryds SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Per SigvardsonH 45- (110)1.32.46+12.54
12Ellen SigvardsonD 13-14 (63)1.24.19+31.18
Sanna SigvardsonD -10 (50)28.46

Breimsbygda IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Atle StøyvaH 65- (74)1.24.12+6.11

Briksnis SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
37Austris KrastinsH 21- (179)2.40.40+1.00.08
Lita DudeleDirekte A (97)brutt

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Trond SletnerH45AK (39)1.26.11+6.51
8Anne-Grete OlsenD17C (48)1.47.56+54.13
14Robert OtterleiH 45- (110)1.41.21+21.29
15Eirin LodgaardD 45- (78)1.50.58+30.42
21Hans Aleksander ØsthagenH 21- (179)2.07.22+26.50
Nora Rossvold  OtterleiD -10 (50)38.08

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (32)1.42.03+10.30
15Halvor JutulstadH 55- (82)1.51.52+29.00
16Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (63)1.31.50+38.49
16Truls KvaaseH 45- (110)1.43.22+23.30

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Bjørn SteenH 65- (74)1.43.35+25.34
22Dag Steinar RagvinH 21- (179)2.07.58+27.26

Egersund OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tordis FrøytlogD17N (7)59.11
2Olav HellandH17C (16)1.05.11+0.51
3Geir FrøytlogH 50- (66)1.42.04+17.51
3Arvid MydlandH 60- (53)1.16.52+4.58
3Olaug F MydlandD17C (48)1.24.01+30.18
10Markus M. HellandH -10 (44)49.59+26.02
34Kenneth MydlandH 21- (179)2.36.57+56.25
Julie M HellandD -10 (50)28.27
Jane M HellandD17AK (52)brutt

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Vegard MyklemyrH 17-18 (36)1.20.13+2.43
4Lars-Erik ØsterudH17C (16)1.36.26+32.06
5Lotte MyklemyrD 15-16 (26)1.44.20+10.23
16Heidi MyklemyrD 45- (78)1.57.36+37.20
28Ole MyklemyrH 45- (110)2.52.08+1.32.16
Leif Kåre BessebergH 50- (66)brutt

Emblem IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Kristin LundanesD 13-14 (63)1.10.43+17.42
7Martha Skogeng ReitenD 17-18 (32)2.25.58+54.25
9Geir NilsenDirekte B (83)1.42.24+26.58
10Serine Skogeng ReitenD 13-14 (63)1.20.08+27.07
10Erlend Nilsen SandnesH 21- (179)1.54.29+13.57
13Marianne LykkeD 45- (78)1.50.25+30.09
33Janis MalcansH 21- (179)2.35.33+55.01

Falköpings AIK OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Moa AlsiöD 15-16 (26)1.39.06+5.09
4Hanna AlsiöD 11-12 (30)55.33+6.35
7Åsa AlsiöD 50- (76)1.36.52+17.35
Stefan KarlssonDirekte A (97)brutt

Fana IL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid RollD 80- (4)2.04.07
1Birk Bell LysakerH 13-14 (46)49.53
1Anders Tønnessen RødH17AK (36)1.34.46
1Erling Bell LysakerH 17-20B (6)1.28.28
3Audny TotlandD 70- (45)1.25.42+15.17
3Olav TotlandH 75- (55)1.31.25+15.38
5Therese Fetveit SundalD 13-16C (24)1.21.00+21.03
5Ketil NummedalDirekte B (83)1.25.29+10.03
6Astrid OrmbergD 65- (50)2.01.01+34.53
6Atle AlvheimH 65- (74)1.28.11+10.10
7Marianne NummedalD 45- (78)1.39.24+19.08
7Ørjan Eirik ValestrandH 60- (53)1.32.29+20.35
8Herdis AlvheimD 60- (41)1.48.56+24.24
8Torgeir StrandH 55- (82)1.37.57+15.05
9Bjarte DyngjelandH 50- (66)2.11.17+47.04
12Per VoldH 70- (92)1.28.23+16.11
14Kirsti LysakerD 45- (78)1.50.45+30.29
14Jan Olav OrmbergH 65- (74)2.03.59+45.58
20Magne RaadalH 70- (92)1.46.19+34.07
Else Lerche RaadalD 70- (45)brutt
Brage Bell LysakerH 11-12 (35)brutt
Tord Bell MykingH 50- (66)brutt
Harald RisnesH 70- (92)brutt
Per Olaf TangenH 75- (55)brutt
Per VikaneH 75- (55)brutt
Annhild FetveitD45AK (45)brutt
Halvor Fetveit SundalH 15-16B (6)brutt

Fitjar IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Daniel RolfsnesH 13-16C (26)1.13.48+32.16
5Ellen RolfsnesDirekte C (34)1.24.28+28.37
6Rolf Atle RolfsnesH45AK (39)1.28.08+8.48
Jakob RolfsnesH 13-16C (26)brutt

Fjellhug/Vereide IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Else Margrethe LarsenD17C (48)1.45.26+51.43
9Magnar SlagstadH 15-16 (53)2.06.05+38.25
Magnus EideH 15-16 (53)brutt

Fossekallen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Bjørg GårdhammerD 70- (45)1.38.09+27.44
10Karin LoeD17C (48)2.15.23+1.21.40
Hans Jørgen LoeH 70- (92)brutt

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Knut Anders LøkenH 55- (82)1.44.28+21.36
Håkon Sæl SteenH -10 (44)brutt
Sindre Sæl SteenH 11-12 (35)brutt
Kjetil SteenH 45- (110)brutt
Solveig SælDirekte B (83)brutt

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Katharina Mo BergeD 70- (45)1.10.25
1Gunnar ØsterbøH 75- (55)1.15.47
1Kristine Gjersvold HaugD 15-16B (12)1.00.45
2Vera MelkildD 17-18 (32)1.34.35+3.02
2Torid KvaalD 70- (45)1.11.02+0.37
3Sigrid MelkildD 45- (78)1.32.16+12.00
3Oskar Elias HeggsetH -10 (44)36.50+12.53
7Sverre August HeggesetH -10 (44)45.01+21.04
7Arild HeggesetH45AK (39)1.33.43+14.23
10Stig BergeH 70- (92)1.28.01+15.49
Johanna NordliD 11-12N (16)brutt
Liv-Marie NordliD 11-12N (16)brutt
Svein Olav HaugDirekte B (83)brutt
Svein Grotli SkogenDirekte C (34)brutt

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Elen Katrine SkjerveD 21- (52)2.06.46+19.27
25Kristian Opsahl BredesenH 21- (179)2.18.45+38.13

Førde IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håkon GrønliH 11-12N (10)25.15
1Håvard Nummedal OsH 19-20 (10)1.55.40
3Torodd OsH 65- (74)1.22.23+4.22
5Sindre HoffDirekte A (97)1.31.15+25.46
6Anja HoleD 11-12 (30)1.00.42+11.44
7Brita Eilertsen GrønliD 70- (45)1.48.08+37.43
7Trygve Nummedal OsH 15-16 (53)2.02.23+34.43
9Vegar HoleH 13-14 (46)1.16.17+26.24
9Helge ScheiH 65- (74)1.38.24+20.23
10Kurt GrønliH 65- (74)1.38.43+20.42
31Andreas HaugH 21- (179)2.33.48+53.16
38Asgeir ÅrdalH 21- (179)2.47.08+1.06.36
Johan MagerøyH 55- (82)brutt
Egil NestandeH 75- (55)brutt

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trygve FosseH 75- (55)brutt

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Sigrid SøvikD17AK (52)1.46.24+31.22
10Gro Birkeland SøvikD 55- (51)2.17.26+53.12

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Fredrik KarlsonDirekte A (97)1.18.13+12.44
Moa EnmarkD 21- (52)brutt

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor TrøanH 65- (74)1.18.01
6Jo Randar HolmøyH 11-12 (35)1.33.58+58.47
17Hege HeibergD 50- (76)2.29.46+1.10.29
Tiril ReksnesD17C (48)brutt

Hagaby GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Josefine WallenhammarD 21- (52)2.01.50+14.31
Amelie WallenhammarDirekte A (97)brutt

Halden SK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (32)1.31.33
3Bodil HelgerudD 21- (52)1.56.51+9.32
3Gøril FristadDirekte A (97)1.24.11+18.42
4Håkon Raadal BjørloH 21- (179)1.47.03+6.31
6Jim OlaussenDirekte A (97)1.33.12+27.43
8Irene Felde OlaussenD 45- (78)1.39.55+19.39
15Øyvind HelgerudH 21- (179)2.01.39+21.07
Gøril FristadD 21- (52)brutt

Halsa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Åse BergsetDirekte B (83)brutt

Halsnøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Sigvald RobberstadH 70- (92)1.21.05+8.53
10Leif Gunnar HovdenH 55- (82)1.42.48+19.56

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Trond FeiringH 70- (92)1.16.55+4.43
12Terje MalmH 65- (74)1.45.19+27.18

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Unni DrageD 75- (8)1.33.13
3Tor DrageH 80- (18)1.20.27+13.28

Haugesund IL Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sigurd Paulsen VieH 15-16 (53)1.34.14+6.34
4Ingvild Paulsen VieD 17-18 (32)1.40.56+9.23
Erik Utne VieH45AK (39)brutt
Åsmund VieDirekte C (34)brutt

Hedrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sindre R HoltH 17-18 (36)1.17.53+0.23
2Jarle LysnesH 19-20 (10)2.19.59+24.19
3Kari Reppesgård HoltD45AK (45)1.54.57+12.14
4Henrik R HoltH 13-14 (46)1.00.59+11.06
4Anders Kristian HoltH45AK (39)1.23.51+4.31
6Tone Sølie LysnesD45AK (45)2.03.33+20.50
9Magnar ReppesgårdH 75- (55)2.13.00+57.13
Roger LysnesH45AK (39)brutt

Helsingin Suunistajat

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Veera TurakainenD 11-12 (30)50.59+2.01
4Venla TurakainenD 15-16 (26)1.41.45+7.48
10Irene TurakainenD 45- (78)1.43.45+23.29
19Olli TurakainenDirekte A (97)3.12.41+2.07.12

Heming Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Dagrun MelkildD 50- (76)1.21.11+1.54
4Elle M. MelbyeD 60- (41)1.29.57+5.25
6Sidsel SandelienD 70- (45)1.42.05+31.40
7Helge BjaalandH 70- (92)1.22.02+9.50
10Tora VollsetD17AK (52)2.02.06+47.04
14Bjørn SandelienH 70- (92)1.29.26+17.14
Hedvig VollsetD 17-18 (32)brutt
Tarjei VollsetH 19-20 (10)brutt
Thor VollsetH17C (16)brutt

Hjobygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Bertil KarlssonDirekte A (97)1.58.02+52.33

HSV OL Wiener Neustadt

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Gerhard KoiserH 55- (82)3.07.04+1.44.12
39Bernhard KoiserH 21- (179)3.00.43+1.20.11

IF Femman

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marie Elise FredD 35- (21)2.00.21+10.49
2Pontus FredH 35- (10)3.31.07+1.45.53

IF Hagen

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Olle HedmanH 17-18 (36)1.23.55+6.25
6Albin AlsiöH 17-18 (36)1.34.00+16.30
7Johan HedmanH 13-14 (46)1.07.35+17.42
10Per HedmanH 15-16 (53)2.20.42+53.02
15Mats HedmanH 45- (110)1.41.56+22.04
Karin AnderssonD 45- (78)brutt

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Alva ErssonD 11-12 (30)51.20+2.22
4Erik ErssonH 45- (110)1.27.08+7.16

IK Hakarpspojkarna

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ida EskilssonD 13-14 (63)53.01
1Isak EskilssonH 11-12 (35)35.11
1Åsa EskilssonDirekte B (83)1.15.26
5Oskar LjungqvistH 21- (179)1.48.23+7.51
5Fridolf EskilssonH 45- (110)1.31.51+11.59
Signe EskilssonD -10 (50)26.07

IK Vikings OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eva-Lill BergenfurD45AK (45)1.42.43
2Hugo BergenfurH 11-12N (10)26.16+1.01
21Mats BergenfurH 45- (110)1.49.30+29.38
Elias BergenfurH 15-16 (53)brutt
Hannes BergenfurH 17-18 (36)brutt

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Birgitte TorbjørnsenD 45- (78)1.49.15+28.59

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Jon Magne SvendsbøeH 45- (110)1.20.16+0.24
4Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (53)1.56.28+28.48
5Henrik Repstad StoremyrH 11-12 (35)1.31.57+56.46
13Ole Magnus StoremyrH -10 (44)57.56+33.59

IL Tambarskjelvar

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Åsmund BerthelsenDirekte B (83)1.29.09+13.43
13Jan Magne HerstadH 55- (82)1.47.23+24.31
Norvald OspehaugH 60- (53)brutt

IL Tyrving

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Berit DanielsenD 55- (51)1.24.14
1Kari PedersenD 65- (50)1.26.08
2Hege FeiringD 45- (78)1.26.39+6.23
2Per Kristian EkebergH 60- (53)1.16.42+4.48
5Siri SpjelkavikD17C (48)1.36.43+43.00
6Kjersti SkantzeD 55- (51)1.38.50+14.36
6Randi NilstadD 60- (41)1.33.35+9.03
7Inger TiltnesD 60- (41)1.45.43+21.11
7Fredrik DanielsenH17AK (36)2.20.51+46.05
7Tom RådahlDirekte B (83)1.35.57+20.31
8Aud I SpjelkavikD 65- (50)2.24.55+58.47
8Alf PettersenH 60- (53)1.35.59+24.05
8Arne TiltnesH 65- (74)1.32.56+14.55
9Kjell StenstadvoldH 70- (92)1.27.25+15.13
13Bjørn SpjelkavikH 70- (92)1.28.25+16.13
Donald SkantzeH 55- (82)brutt

IL Veten

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Runar Tøfte HeimlidH 13-16N (4)1.01.58
1Elias BergsetH 15-16 (53)1.27.40
3Peder NybergH 11-12 (35)1.04.31+29.20
3Arnar Tøfte HeimlidH 11-12N (10)58.08+32.53
3Kristina BergsetDirekte B (83)1.17.50+2.24
4Beate Heimlid ØiestadD 11-12N (16)50.24+25.51
5Leif-Inge JevnlidH 13-14 (46)1.06.04+16.11
6Ella SkoglundD 13-16C (24)1.31.40+31.43
6Tarjei Tøfte HeimlidH -10 (44)42.39+18.42
6Sven Bergset LangvikH 13-14 (46)1.06.32+16.39
6Bjørn ØdegårdH 55- (82)1.31.49+8.57
8Bjørnar Tøfte HeimlidH -10 (44)48.06+24.09
8Siv Elin ØdegårdD17AK (52)1.50.46+35.44
9Jakob UlvedalH -10 (44)49.04+25.07
10Roar SkoglundDirekte B (83)1.51.05+35.39
11Jeanette FrischherzD 55- (51)2.19.04+54.50
11Haakon UlvedalH -10 (44)50.43+26.46
14Ivar BergsetH 55- (82)1.48.51+25.59
Tale NybergD -10 (50)52.18
Elise Heimlid ØiestadD -10 (50)50.21
Frida Heimlid ØiestadD -10 (50)50.43
Eirik UlvedalH -10 (44)brutt
Benjamin LangebekkDirekte A (97)brutt
Tord SølvbergDirekte C (34)brutt
Madeleine Steinsåker VeddegjerdeD -10 (50)brutt

Indre Østfold

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Per FosserDirekte A (97)brutt

Indre Østfold OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sture OttesenH 55- (82)1.23.31+0.39
3Bente LineD 55- (51)1.29.26+5.12
Roger TorperH 75- (55)brutt

K.O.B. Chocen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Pavel SvadlenaH 40- (38)1.58.00+13.27
23Ondrej PesekH 21- (179)2.18.27+37.55
24Michal PatekH 21- (179)2.18.38+38.06
Jan ShanelH 21- (179)brutt

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Arto MuhonenH 45- (110)1.45.32+25.40

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Rune SvihusDirekte C (34)55.51
4Trine SelvikvågDirekte C (34)1.18.30+22.39

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Geir TrøanH 70- (92)1.18.44+6.32

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Øivind MyhreH 55- (82)1.30.48+7.56
6Hilde StorløkkenD 50- (76)1.32.49+13.32
9Anders HvasshovdH17AK (36)3.16.54+1.42.08
Anja HeggemD 50- (76)brutt

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Lars BaklidH 45- (110)1.35.18+15.26
Oskar BaklidH 11-12 (35)brutt

Korsnäs IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jenny PerersD 17-18 (32)brutt

Kortesjärven Järvi-Veikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Maarit MyllymäkiD 15-16 (26)2.18.47+44.50

Lahden Suunnistajat -37

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Hannu HuusariH 60- (53)2.32.15+1.20.21
26Timo HuusariH 21- (179)2.21.03+40.31

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jørn SundbyH 40- (38)1.54.27+9.54
3Sten Øivind BjerkeH17C (16)1.26.11+21.51
7Elin BjervaD 21- (52)2.05.06+17.47
27Asbjørn RoeH 45- (110)2.27.52+1.08.00
Anne Gro ReppesgårdD 55- (51)brutt

Leksands OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Linda LindkvistD 21- (52)1.47.19
4Charlotte LindkvistD 35- (21)2.29.38+40.06
24Rickard LindkvistH 45- (110)2.01.06+41.14

LG Stettlen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Silvia Schneider-SchiessD 45- (78)1.39.09+18.53
36Stefan SchwarzenbergerH 21- (179)2.38.44+58.12

Lillehammer OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Valborg MadslienD 40- (11)1.30.46
2Gaute SkjelsvikDirekte C (34)1.05.35+9.44
3Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (63)1.05.13+12.12
4Lill Ramberg SkappelD 65- (50)1.38.38+12.30
5Ivar Kleppa MadslienH -10 (44)42.29+18.32
6Tormod KleppaH17AK (36)2.10.47+36.01
7Martine SkjelsvikD 13-14 (63)1.10.52+17.51
8Øystein SkappelDirekte B (83)1.38.41+23.15
11Kjell Joar RognstadH 60- (53)2.24.16+1.12.22
12Tove BakkenD 55- (51)2.29.24+1.05.10
35Øyvind Bakken RognstadH 21- (179)2.38.25+57.53
Magnhild Kleppa MadslienD -10 (50)44.45
Berit Louise EskerudD 70- (45)brutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (35)brutt
Jon Vegard LundeH 75- (55)brutt
Karianne RuudD17AK (52)brutt

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (3)1.49.12
Stig SønsterudbråtenH45AK (39)brutt

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Per CarlborgH 21- (179)1.53.20+12.48

Lynx

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kirsi BoströmD 45- (78)1.20.16
1Mikael BoströmH 45- (110)1.19.52
2Petteri LauronenH 40- (38)1.54.23+9.50
3Kristian BoströmH 13-14 (46)58.21+8.28

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marianne Rud SkjærstadD 55- (51)1.27.58+3.44
12Kristian StorsveenH 50- (66)2.17.03+52.50
Ingvild Rud SkjærstadD17AK (52)brutt
Eli StensliD17C (48)brutt
Petter Stensli ForsethH 15-16B (6)brutt

Långhundra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Anton SundgrenH 21- (179)2.02.01+21.29

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Hilde ForbordD 50- (76)1.40.10+20.53

Mariefors Skidklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Geza MolnarH 55- (82)1.22.52
6Julianna MolnarD17AK (52)1.43.20+28.18
8Daniel MolnarH17AK (36)2.56.57+1.22.11
14Pia MolnarD 50- (76)1.48.21+29.04

Markane IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anne Marie SvarstadD17C (48)53.43
3Lars Danielsen HolenH17AK (36)1.46.00+11.14
9Åshild Sætren BøeD 45- (78)1.42.47+22.31
14Nils HeggdalDirekte A (97)2.05.08+59.39
Katrine Svarstad HeggdalD -10 (50)27.51
Olina Svarstad HeggdalD -10 (50)35.16
Idar HolenDirekte C (34)brutt

Markbygdens OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Carl Johan HögstrandH 60- (53)1.37.33+25.39
12Marie HögstrandD 50- (76)1.46.52+27.35
17Martin SvenssonH 45- (110)1.44.18+24.26

Molde og Omegn IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunnar GjeldvikH45AK (39)1.19.20
2Olea GjeldvikD 15-16B (12)1.51.28+50.43
4Stig BratsbergH 50- (66)1.44.25+20.12
6Rikke Gjeitnes DahleD 17-18 (32)1.45.51+14.18
23Stig DahleH 45- (110)1.59.34+39.42
Hanne-Merete HagsetD 50- (76)brutt
Ane Hagset StavnesliD 15-16B (12)brutt

MS Parma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tiina Ala-NissiläD17C (48)1.20.18+26.35
3Erik BryschDirekte C (34)1.18.04+22.13

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tove StrandD 50- (76)1.19.59+0.42

Nittedal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lars BredalenH17AK (36)1.45.58+11.12
5Astrid RuudD 45- (78)1.36.10+15.54
8Einar SkåreH 70- (92)1.24.16+12.04
12Tore BredalenH 45- (110)1.39.50+19.58
Elise NyhusD 11-12N (16)brutt
Elin NyhusD45AK (45)brutt
Lars Gustav RogneDirekte A (97)brutt

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Olaug BergsetD 55- (51)2.10.31+46.17

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Moa LarssonDirekte B (83)brutt

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lene Therese MyrlandD17AK (52)1.26.58+11.56
3Jørn MyrlandH45AK (39)1.21.26+2.06

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Audhild Bakken RognstadD 21- (52)1.56.55+9.36
7Rasmus Rørholt TheisenH 21- (179)1.50.10+9.38
9Ingunn SandbakkD17AK (52)2.00.11+45.09
11Camilla ÖhmanDirekte A (97)1.52.15+46.46
18Magne JutulstadH 21- (179)2.03.25+22.53
32Magnus KyrkjebøH 21- (179)2.34.51+54.19

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mari AarsethD 11-12 (30)48.58
1Sofie AarnesD17AK (52)1.15.02
1Henrik EijsinkDirekte A (97)1.05.29
2Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (63)1.03.59+10.58
10Jonas AarsethH 13-14 (46)1.52.08+1.02.15
20Halvor SaunesH 21- (179)2.06.34+26.02
27Lars-Ivar AarsethH 21- (179)2.22.30+41.58
28Markus GladH 21- (179)2.24.48+44.16
29Daniel FløtreH 21- (179)2.30.46+50.14
Iver AarsethH -10 (44)brutt
Eirik Langedal BreivikH 21- (179)brutt
Anne BreivikDirekte B (83)brutt
Sjur LangedalDirekte B (83)brutt

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Olle KaleredH 21- (179)1.45.32+5.00

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Erik PetterssonH 21- (179)1.57.13+16.41

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Emil KaleredH 21- (179)2.04.00+23.28

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Lisa CarlssonD 21- (52)1.57.27+10.08

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elisabeth Meum JohansenD 55- (51)brutt
Morten JohansenH 55- (82)brutt

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Morten AndresenH17C (16)1.04.20
4Hilde Gunn HellenesD17C (48)1.31.47+38.04

OK Skogshjortarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hans-Olof LindgrenH 50- (66)brutt

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Erlend RåheimH 50- (66)2.14.21+50.08

OK Österåker

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Linus NilssonH 11-12 (35)51.21+16.10
3Caroline WestbomD 35- (21)2.18.40+29.08
4Therese NilssonD 13-14 (63)1.06.25+13.24
7Tomas AlbinssonH 40- (38)2.04.48+20.15
Niclas NilssonH 45- (110)brutt
Lena NilssonDirekte C (34)brutt

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Onno VerberneH 55- (82)1.27.16+4.24
5Ingrid RavnanD 55- (51)1.35.28+11.14
5Svein SolerødH 75- (55)1.35.10+19.23

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anders LaugloH 75- (55)1.19.42+3.55
11Egil RepvikH 70- (92)1.28.13+16.01
14Geir PaulsenH 50- (66)2.30.05+1.05.52

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Dag Rønning JensenH 65- (74)1.29.56+11.55

OLC Kapreolo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Alfred SteinerH 75- (55)1.54.49+39.02

OLG Bern

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anja ProbstD 15-16 (26)1.33.57
5Nina ProbstD 13-14 (63)1.06.29+13.28
5Irene ProbstD45AK (45)1.59.16+16.33
8Marc ProbstH 45- (110)1.35.31+15.39

OLK Piz Hasi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Therese AchermannD 45- (78)brutt

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (26)41.32
2Roar BjordalH 70- (92)1.14.37+2.25
8Inger Lise BjordalD 70- (45)2.11.37+1.01.12
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (76)brutt

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Tommy SævareidH 55- (82)1.35.18+12.26
8Anita Lindvik-SævareidD45AK (45)3.09.25+1.26.42

OSK Selijas mežs

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Laura Nikola PinneD 13-16C (24)59.57
2Renars LucijanovsH 13-16C (26)52.52+11.20
3Daniela KrasovskaD 11-12N (16)31.34+7.01
3Fridis Martins LuksH 13-16C (26)58.29+16.57
4Kristians LipskisH 11-12 (35)1.18.35+43.24
8Gundega JuraneD 55- (51)2.11.18+47.04
8Aivars LucijanovsH 17-18 (36)2.31.13+1.13.43
9Agate SicaneD 13-14 (63)1.17.30+24.29
9Dace LukševicaD 55- (51)2.12.12+47.58
9Daina ZolbergaD 60- (41)2.00.27+35.55
10Dace StagiteD 60- (41)2.18.17+53.45
10Aivars DruvenieksH 60- (53)1.59.56+48.02
11Justs LukinsH 50- (66)2.16.38+52.25
12Nauris PinneH -10 (44)51.06+27.09
13Laine OdzilevicaD 13-14 (63)1.24.53+31.52
15Tabita Tina LukaD 13-14 (63)1.28.47+35.46
16Daina LukinaD 50- (76)1.53.17+34.00
25Jurijs NarelsH 45- (110)2.04.19+44.27

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Dagfinn FøllesdalH 80- (18)1.29.42+22.43

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Eija SipponenD 50- (76)1.40.55+21.38

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Jere SipponenH 21- (179)2.00.56+20.24

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Matti SipponenH 55- (82)1.24.58+2.06

Pan-Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Johanna KarlsenDirekte A (97)1.38.26+32.57

Pargas IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henrika BrinkD 13-16C (24)1.10.42+10.45
17Maria BrinkD 45- (78)2.57.15+1.36.59
26Anders BrinkH 45- (110)2.05.13+45.21

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Krista StureD 11-12N (16)24.33

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Marta LangenfeldeD 13-16C (24)1.15.40+15.43

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Agita CukanovaD 13-16C (24)1.19.33+19.36

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eliza LuksaD 13-16N (8)1.15.25+19.14

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Helmuts VitolsH 13-16C (26)brutt

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Olita ZnotinaD17AK (52)1.42.31+27.29

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Kjell MeenH 70- (92)1.38.16+26.04

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Hans LarsenH 80- (18)1.17.49+10.50
5Inger FinstadD 65- (50)1.59.55+33.47
8Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (63)1.12.08+19.07
11Mathilde SønsterudbråtenD17AK (52)2.11.41+56.39
17Frank FinstadH 65- (74)2.17.43+59.42
20Ståle SønsterudbråtenH 45- (110)1.48.11+28.19
Anne Berit MoeD 65- (50)brutt

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kari StrandeD 65- (50)1.28.10+2.02
2Kristian KihleH 50- (66)1.27.18+3.05
4Anne-Kristin KvammeD 45- (78)1.34.44+14.28
4Sissel SkovlyD 50- (76)1.26.03+6.46
4Elin DahlenD 70- (45)1.25.53+15.28
4Morten DåsnesH 60- (53)1.18.28+6.34
6Lars D. FjeldstadH 50- (66)1.52.36+28.23
9Frode LøsetH 55- (82)1.39.48+16.56
15Eirin MathiesenD 50- (76)1.49.19+30.02
16Per Gunnar DahlH 55- (82)2.00.55+38.03
19Helge RevhaugH 70- (92)1.45.19+33.07
Tormod DahlenH 75- (55)brutt
Unn Disch KihleD45AK (45)brutt

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Erik HaugenDirekte B (83)1.17.30+2.04
5Anne SørumD 60- (41)1.31.10+6.38
Lars Ranheim BrynestadH 15-16 (53)brutt
Helge BrynestadDirekte B (83)brutt
Sigurd Ranheim BrynestadDirekte B (83)brutt
Aase RanheimDirekte B (83)brutt

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Hallvard Arntzen FossH 17-18 (36)1.18.22+0.52
8Trond FossH45AK (39)1.56.56+37.36
Stine ArntzenD 45- (78)brutt
Toon MelisH 21- (179)brutt

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jesper Vonen SvaeH -10 (44)23.57
2Jens Vonen SvaeH -10 (44)35.28+11.31
2Espen SvaeH45AK (39)1.20.30+1.10

Skanska Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Beate MoldestadDirekte C (34)1.36.08+40.17

Sogndal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dag Jarle AaH 35- (10)1.45.14
2Nathalie Vatne AaD 11-12N (16)28.52+4.19
2Sverre AasenH 65- (74)1.19.29+1.28
Mia Vatne AaD -10 (50)45.33

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Bjørn AlsakerH 60- (53)1.19.17+7.23
Silje Elise HusdalD 13-14 (63)brutt
Heine Elias HusdalH 11-12 (35)brutt

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Bjørnar OlsrødDirekte A (97)1.40.25+34.56

Stora Tuna OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Joakim SvenskH 21- (179)1.40.32
2Anton SjökvistH 21- (179)1.44.19+3.47
8Erik BlomgrenH 21- (179)1.52.35+12.03
9Ingrid AlexanderssonD 50- (76)1.37.39+18.22
Nils AlexanderssonH 21- (179)brutt
Emil AlexanderssonDirekte A (97)brutt

Stord Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Stian RykkjeH 15-16 (53)1.28.33+0.53
3Kenneth WesterheimH 45- (110)1.20.43+0.51
4Jørgen WesterheimH 13-16C (26)1.09.22+27.50
4Linda RykkjeD17AK (52)1.33.21+18.19
4Sindre Løver HovdenDirekte A (97)1.26.03+20.34
7Ingolf DybvikH 75- (55)1.43.48+28.01
7Råmund Løver HovdenDirekte A (97)1.33.24+27.55
11Sveinung RykkjeH 45- (110)1.39.27+19.35
15Anne LøverDirekte A (97)2.21.18+1.15.49
16Steinar SlettemarkH 70- (92)1.36.34+24.22
17Åge HovdenDirekte A (97)2.46.54+1.41.25
Tonje RykkjeD -10 (50)31.05
Edel SlettemarkD 65- (50)brutt
Lars Helge WesterheimH 65- (74)brutt

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Harald ThonH 60- (53)1.11.54
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)1.26.38
2Tanja InstanesD 40- (11)2.08.46+38.00
3Linda VerdeD 60- (41)1.28.44+4.12
5Egil FrydenlundH 15-16 (53)1.57.22+29.42
7Snorre FrydenlundH 50- (66)2.03.25+39.12
11Ine InstanesD 13-14 (63)1.21.06+28.05
11Aud Ellen BrevikD 45- (78)1.44.37+24.21
17Malene InstanesD 13-14 (63)1.36.16+43.15
Merete UndelandD 45- (78)brutt
Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)brutt
Stig InstanesH 40- (38)brutt

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Lars HenrikssonH 45- (110)1.38.47+18.55

Södertälje-Nykvarn Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jakob EnmarkH 21- (179)1.49.28+8.56
Johan Ek-LarssonH 21- (179)brutt

Tampereen Pyrintö

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sirkka-Liisa LauronenD 35- (21)1.49.32
2Ida JussilaD 15-16 (26)1.38.04+4.07
5Emma JussilaD 11-12 (30)1.00.24+11.26
19Kari JussilaH 45- (110)1.47.29+27.37
Tiina JussilaDirekte B (83)brutt

TIF Viking

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hanne-Emilie Svanberg HelleD 13-16N (8)56.11
2Ylva Svanberg HelleD45AK (45)1.51.44+9.01
4Axel IngvaldsenH 80- (18)1.24.29+17.30
4Vemund HansenH17AK (36)1.50.33+15.47
4May-lill DammD45AK (45)1.56.58+14.15
7Knut KyrkjebøH 17-18 (36)1.41.47+24.17
7Torild MyrliD45AK (45)2.31.27+48.44
8Ulrik HellenH 13-14 (46)1.08.46+18.53
9Bjart Are HellenH 45- (110)1.37.05+17.13
9Gry Sveri LierD17C (48)1.51.45+58.02
13Jørn TorgersenH 65- (74)1.47.04+29.03
22Kjetil DammH 45- (110)1.51.39+31.47
Geir HusdalH 70- (92)brutt
Jan Harald Helmich PedersenH 70- (92)brutt
Trude KyrkjebøD45AK (45)brutt

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Liv Inger PrangerødD 55- (51)1.30.04+5.50

Tisvilde Hegn OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jesper David JensenH 40- (38)1.44.33
2Oscar David Broman JensenH 13-14 (46)53.26+3.33

TPZ Orienteering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Peichi ChuangDirekte A (97)2.26.31+1.21.02
18Yiching HuangDirekte A (97)2.51.45+1.46.16

Trol

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Karl VervoortH 50- (66)2.09.48+45.35
18Betty De MeyerD 50- (76)3.06.26+1.47.09

Trollhättans SOK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Erik Bäcklund EkvallH17AK (36)1.52.54+18.08
11Eva BäcklundDirekte B (83)2.27.55+1.12.29
12Lennart EkvallH 55- (82)1.45.32+22.40
17Elias Bäcklund EkvallH 21- (179)2.03.01+22.29

UKS Azymut 45 Gdynia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Zuzanna MorawskaD 17-18 (32)1.35.14+3.41
10Anna MorawskaD 21- (52)2.23.48+36.29

UNTS Warszawa

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Monika Gajda-MorawskaD17AK (52)1.30.30+15.28
12Jacek MorawskiH 21- (179)1.58.28+17.56

USK Prague

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Michal BoránekH 17-18 (36)1.17.30
12Karolina BorankovaD 21- (52)2.55.33+1.08.14
13Petr BoránekH 45- (110)1.40.35+20.43

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Tiia TallilaDirekte A (97)2.02.26+56.57

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Lars MauritzsenH 75- (55)1.42.35+26.48
Aina Romsdal MauritzsenD 70- (45)brutt

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Arnt Ove FemsteinevikH 50- (66)1.24.13
4Gitle FemsteinevikH -10 (44)42.02+18.05
7Guro FemsteinevikD 11-12 (30)1.00.45+11.47
8Otto FemsteinevikH 15-16 (53)2.03.09+35.29
18Atle BergsethH 65- (74)2.18.02+1.00.01

Vikane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Mari HageDirekte N (9)48.18

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Evelina WickbomD 21- (52)1.49.54+2.35

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Amanda HolmgrenD 21- (52)2.19.19+32.00

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Andrea WickbomD 21- (52)2.35.37+48.18

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Simon NordlundDirekte A (97)brutt

Voss IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Marta RingheimD17C (48)1.44.14+50.31
15Svein Jarl HansenH 65- (74)2.04.00+45.59
15Knut SkipleH 70- (92)1.34.27+22.15
18Svein - Erik HeggenesH 70- (92)1.42.06+29.54

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Jonas VindalH 15-16 (53)2.02.22+34.42
13Lars Hol MoholdtH 21- (179)1.59.28+18.56
13Jon VindalH 50- (66)2.20.40+56.27

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Linda HanssenD 50- (76)1.19.17
6Leif S. ThingsrudH 60- (53)1.19.25+7.31
8Ingrid HernesD 50- (76)1.37.17+18.00

Ål IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vidar SireH 45- (110)brutt

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Ingrid GjersvoldD 50- (76)1.47.36+28.19

Årstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Per HauglandH 75- (55)1.34.10+18.23
17Jan HauglandH 55- (82)2.16.34+53.42
22Gunnar J. AlsakerH 70- (92)1.48.57+36.45

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5May Bente BrurbergD 50- (76)1.29.13+9.56
9Vincent EijsinkH45AK (39)2.10.08+50.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor