Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D -10

1 890 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Mia Vatne AaSogndal IL 45.33
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna 26.07
Katrine Svarstad HeggdalMarkane IL 27.51
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL 35.16
Julie M HellandEgersund OK 28.27
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK 44.45
Tale NybergIL Veten 52.18
Nora Rossvold  OtterleiByåsen IL 38.08
Tonje RykkjeStord Orientering 31.05
Sanna SigvardsonBredaryds SOK 28.46
Elise Heimlid ØiestadIL Veten 50.21
Frida Heimlid ØiestadIL Veten 50.43
Madeleine Steinsåker VeddegjerdeIL Veten brutt

D 11-12

2 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari AarsethNydalens SK 48.58
2Veera TurakainenHelsingin Suunistajat 50.59+2.01
3Alva ErssonIFK Mora OK 51.20+2.22
4Hanna AlsiöFalköpings AIK OK 55.33+6.35
5Emma JussilaTampereen Pyrintö 1.00.24+11.26
6Anja HoleFørde IL 1.00.42+11.44
7Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett 1.00.45+11.47

D 11-12N

1 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Krista SturePlavinas - OSK Selijas mežs 24.33
2Nathalie Vatne AaSogndal IL 28.52+4.19
3Daniela KrasovskaOSK Selijas mežs 31.34+7.01
4Beate Heimlid ØiestadIL Veten 50.24+25.51
Johanna NordliFreidig brutt
Liv-Marie NordliFreidig brutt
Elise NyhusNittedal OL brutt

D 13-14

3 630 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna 53.01
2Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 1.03.59+10.58
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK 1.05.13+12.12
4Therese NilssonOK Österåker 1.06.25+13.24
5Nina ProbstOLG Bern1.06.29+13.28
6Kristin LundanesEmblem IL 1.10.43+17.42
7Martine SkjelsvikLillehammer OK 1.10.52+17.51
8Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering 1.12.08+19.07
9Agate SicaneOSK Selijas mežs 1.17.30+24.29
10Serine Skogeng ReitenEmblem IL 1.20.08+27.07
11Ine InstanesSturla, IF 1.21.06+28.05
12Ellen SigvardsonBredaryds SOK 1.24.19+31.18
13Laine OdzilevicaOSK Selijas mežs 1.24.53+31.52
14Petra HoveidAsker Skiklubb 1.25.31+32.30
15Tabita Tina LukaOSK Selijas mežs 1.28.47+35.46
16Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK 1.31.50+38.49
17Malene InstanesSturla, IF 1.36.16+43.15
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb brutt

D 13-16C

2 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Laura Nikola PinneOSK Selijas mežs 59.57
2Henrika BrinkPargas IF 1.10.42+10.45
3Marta LangenfeldePlavinas - OSK Selijas mežs 1.15.40+15.43
4Agita CukanovaPlavinas - OSK Selijas mežs 1.19.33+19.36
5Therese Fetveit SundalFana IL 1.21.00+21.03
6Ella SkoglundIL Veten 1.31.40+31.43

D 13-16N

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking 56.11
2Eliza LuksaPlavinas - OSK Selijas mežs 1.15.25+19.14

D 15-16

5 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anja ProbstOLG Bern1.33.57
2Ida JussilaTampereen Pyrintö 1.38.04+4.07
3Moa AlsiöFalköpings AIK OK 1.39.06+5.09
4Venla TurakainenHelsingin Suunistajat 1.41.45+7.48
5Lotte MyklemyrEiker OL 1.44.20+10.23
6Maarit MyllymäkiKortesjärven Järvi-Veikot 2.18.47+44.50

D 17-18

6 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK 1.31.33
2Vera MelkildFreidig 1.34.35+3.02
3Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 1.35.14+3.41
4Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering 1.40.56+9.23
5Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK 1.42.03+10.30
6Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF 1.45.51+14.18
7Martha Skogeng ReitenEmblem IL 2.25.58+54.25
Jenny PerersKorsnäs IF OK brutt
Hedvig VollsetHeming Orientering brutt

D 19-20

6 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL 1.49.12

D 21-

8 010 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda LindkvistLeksands OK 1.47.19
2Evelina WickbomVittjärvs IK 1.49.54+2.35
3Bodil HelgerudHalden SK 1.56.51+9.32
4Audhild Bakken RognstadNTNUI1.56.55+9.36
5Lisa CarlssonOK Linné 1.57.27+10.08
6Josefine WallenhammarHagaby GoIF 2.01.50+14.31
7Elin BjervaLarvik OK 2.05.06+17.47
8Elen Katrine SkjerveFrol IL 2.06.46+19.27
9Amanda HolmgrenVittjärvs IK 2.19.19+32.00
10Anna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 2.23.48+36.29
11Andrea WickbomVittjärvs IK 2.35.37+48.18
12Karolina BorankovaUSK Prague 2.55.33+1.08.14
Moa EnmarkGöteborg Majorna OK brutt
Gøril FristadHalden SK brutt

D 35-

6 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sirkka-Liisa LauronenTampereen Pyrintö 1.49.32
2Marie Elise FredIF Femman 2.00.21+10.49
3Caroline WestbomOK Österåker 2.18.40+29.08
4Charlotte LindkvistLeksands OK 2.29.38+40.06
5Lucia TurcanuAttunda OK 3.09.18+1.19.46

D 40-

5 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Valborg MadslienLillehammer OK 1.30.46
2Tanja InstanesSturla, IF 2.08.46+38.00

D 45-

5 060 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsi BoströmLynx1.20.16
2Hege FeiringIL Tyrving 1.26.39+6.23
3Sigrid MelkildFreidig 1.32.16+12.00
4Anne-Kristin KvammeRingerike OL 1.34.44+14.28
5Astrid RuudNittedal OL 1.36.10+15.54
6Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 1.39.09+18.53
7Marianne NummedalFana IL 1.39.24+19.08
8Irene Felde OlaussenHalden SK 1.39.55+19.39
9Åshild Sætren BøeMarkane IL 1.42.47+22.31
10Irene TurakainenHelsingin Suunistajat 1.43.45+23.29
11Aud Ellen BrevikSturla, IF 1.44.37+24.21
12Birgitte TorbjørnsenIL Gular1.49.15+28.59
13Marianne LykkeEmblem IL 1.50.25+30.09
14Kirsti LysakerFana IL 1.50.45+30.29
15Eirin LodgaardByåsen IL 1.50.58+30.42
16Heidi MyklemyrEiker OL 1.57.36+37.20
17Maria BrinkPargas IF 2.57.15+1.36.59
Therese AchermannOLK Piz Hasi brutt
Karin AnderssonIF Hagen brutt
Stine ArntzenSandefjord OK brutt
Merete UndelandSturla, IF brutt

D 50-

4 240 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK 1.19.17
2Tove StrandMåren OK 1.19.59+0.42
3Dagrun MelkildHeming Orientering 1.21.11+1.54
4Sissel SkovlyRingerike OL 1.26.03+6.46
5May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering 1.29.13+9.56
6Hilde StorløkkenKongsberg OL 1.32.49+13.32
7Åsa AlsiöFalköpings AIK OK 1.36.52+17.35
8Ingrid HernesØstmarka OK 1.37.17+18.00
9Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK 1.37.39+18.22
10Hilde ForbordMalvik IL 1.40.10+20.53
11Eija SipponenPaimion Rasti 1.40.55+21.38
12Marie HögstrandMarkbygdens OK 1.46.52+27.35
13Ingrid GjersvoldÅlen IL1.47.36+28.19
14Pia MolnarMariefors Skidklubb 1.48.21+29.04
15Eirin MathiesenRingerike OL 1.49.19+30.02
16Daina LukinaOSK Selijas mežs 1.53.17+34.00
17Hege HeibergHadeland OL 2.29.46+1.10.29
18Betty De MeyerTrol 3.06.26+1.47.09
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF brutt
Anja HeggemKongsberg OL brutt
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering brutt
Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb brutt
Maria PerssonAsker Skiklubb brutt

D 55-

4 240 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit DanielsenIL Tyrving 1.24.14
2Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag 1.27.58+3.44
3Bente LineIndre Østfold OK 1.29.26+5.12
4Liv Inger PrangerødTistedalen FL 1.30.04+5.50
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll 1.35.28+11.14
6Kjersti SkantzeIL Tyrving 1.38.50+14.36
7Olaug BergsetNordreisa IL 2.10.31+46.17
8Gundega JuraneOSK Selijas mežs 2.11.18+47.04
9Dace LukševicaOSK Selijas mežs 2.12.12+47.58
10Gro Birkeland SøvikGneist, IL 2.17.26+53.12
11Jeanette FrischherzIL Veten 2.19.04+54.50
12Tove BakkenLillehammer OK 2.29.24+1.05.10
Elisabeth Meum JohansenOK Moss brutt
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK brutt

D 60-

3 560 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF 1.24.32
2Siren GreveBergens TF 1.26.10+1.38
3Linda VerdeSturla, IF 1.28.44+4.12
4Elle M. MelbyeHeming Orientering 1.29.57+5.25
5Anne SørumRingsaker OK 1.31.10+6.38
6Randi NilstadIL Tyrving 1.33.35+9.03
7Inger TiltnesIL Tyrving 1.45.43+21.11
8Herdis AlvheimFana IL 1.48.56+24.24
9Daina ZolbergaOSK Selijas mežs 2.00.27+35.55
10Dace StagiteOSK Selijas mežs 2.18.17+53.45

D 65-

3 560 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari PedersenIL Tyrving 1.26.08
2Kari StrandeRingerike OL 1.28.10+2.02
3Ingjerd SognnæsBergens TF 1.29.35+3.27
4Lill Ramberg SkappelLillehammer OK 1.38.38+12.30
5Inger FinstadRaumar Orientering 1.59.55+33.47
6Astrid OrmbergFana IL 2.01.01+34.53
7Kari SecherBergens TF 2.09.45+43.37
8Aud I SpjelkavikIL Tyrving 2.24.55+58.47
9Astri Ese HoleBergens TF 2.29.23+1.03.15
Berit HegdalBergens TF brutt
Eva KrzywinskiBergens TF brutt
Anne Berit MoeRaumar Orientering brutt
Kari NatåsBergens TF brutt
Edel SlettemarkStord Orientering brutt

D 70-

3 110 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katharina Mo BergeFreidig 1.10.25
2Torid KvaalFreidig 1.11.02+0.37
3Audny TotlandFana IL 1.25.42+15.17
4Elin DahlenRingerike OL 1.25.53+15.28
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL 1.38.09+27.44
6Sidsel SandelienHeming Orientering 1.42.05+31.40
7Brita Eilertsen GrønliFørde IL 1.48.08+37.43
8Inger Lise BjordalOppsal Orientering 2.11.37+1.01.12
9Hjørdis ØvreåsBotne SK 2.17.43+1.07.18
Berit Louise EskerudLillehammer OK brutt
Else Lerche RaadalFana IL brutt
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag brutt

D 75-

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni DrageHaugerud IF 1.33.13
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb 1.35.21+2.08

D 80-

3 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid RollFana IL 2.04.07

H -10

1 890 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL 23.57
2Jens Vonen SvaeSarpsborg OL 35.28+11.31
3Oskar Elias HeggsetFreidig 36.50+12.53
4Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett 42.02+18.05
5Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK 42.29+18.32
6Tarjei Tøfte HeimlidIL Veten 42.39+18.42
7Sverre August HeggesetFreidig 45.01+21.04
8Bjørnar Tøfte HeimlidIL Veten 48.06+24.09
9Jakob UlvedalIL Veten 49.04+25.07
10Markus M. HellandEgersund OK 49.59+26.02
11Haakon UlvedalIL Veten 50.43+26.46
12Nauris PinneOSK Selijas mežs 51.06+27.09
13Ole Magnus StoremyrIL Hauken 57.56+33.59
Iver AarsethNydalens SK brutt
Håkon Sæl SteenFossum IF brutt
Eirik UlvedalIL Veten brutt

H 11-12

2 650 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna 35.11
2Linus NilssonOK Österåker 51.21+16.10
3Peder NybergIL Veten 1.04.31+29.20
4Kristians LipskisOSK Selijas mežs 1.18.35+43.24
5Henrik Repstad StoremyrIL Hauken 1.31.57+56.46
6Jo Randar HolmøyHadeland OL 1.33.58+58.47
Oskar BaklidKonnerud IL brutt
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb brutt
Brage Bell LysakerFana IL brutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK brutt
Sindre Sæl SteenFossum IF brutt

H 11-12N

1 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon GrønliFørde IL 25.15
2Hugo BergenfurIK Vikings OK 26.16+1.01
3Arnar Tøfte HeimlidIL Veten 58.08+32.53

H 13-14

3 630 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL 49.53
2Oscar David Broman JensenTisvilde Hegn OK 53.26+3.33
3Kristian BoströmLynx58.21+8.28
4Henrik R HoltHedrum OL 1.00.59+11.06
5Leif-Inge JevnlidIL Veten 1.06.04+16.11
6Sven Bergset LangvikIL Veten 1.06.32+16.39
7Johan HedmanIF Hagen 1.07.35+17.42
8Ulrik HellenTIF Viking 1.08.46+18.53
9Vegar HoleFørde IL 1.16.17+26.24
10Jonas AarsethNydalens SK 1.52.08+1.02.15

H 13-16C

2 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering 41.32
2Renars LucijanovsOSK Selijas mežs 52.52+11.20
3Fridis Martins LuksOSK Selijas mežs 58.29+16.57
4Jørgen WesterheimStord Orientering 1.09.22+27.50
5Daniel RolfsnesFitjar IL 1.13.48+32.16
Jakob RolfsnesFitjar IL brutt
Helmuts VitolsPlavinas - OSK Selijas mežs brutt

H 13-16N

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runar Tøfte HeimlidIL Veten 1.01.58

H 15-16

6 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elias BergsetIL Veten 1.27.40
2Stian RykkjeStord Orientering 1.28.33+0.53
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering 1.34.14+6.34
4Alexander Repstad StoremyrIL Hauken 1.56.28+28.48
5Egil FrydenlundSturla, IF 1.57.22+29.42
6Jonas VindalWing OK 2.02.22+34.42
7Trygve Nummedal OsFørde IL 2.02.23+34.43
8Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett 2.03.09+35.29
9Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL 2.06.05+38.25
10Per HedmanIF Hagen 2.20.42+53.02
Elias BergenfurIK Vikings OK brutt
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK brutt
Magnus EideFjellhug/Vereide IL brutt
Johan Kristian UndelandSturla, IF brutt

H 17-18

6 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Michal BoránekUSK Prague 1.17.30
2Sindre R HoltHedrum OL 1.17.53+0.23
3Hallvard Arntzen FossSandefjord OK 1.18.22+0.52
4Vegard MyklemyrEiker OL 1.20.13+2.43
5Olle HedmanIF Hagen 1.23.55+6.25
6Albin AlsiöIF Hagen 1.34.00+16.30
7Knut KyrkjebøTIF Viking 1.41.47+24.17
8Aivars LucijanovsOSK Selijas mežs 2.31.13+1.13.43
Hannes BergenfurIK Vikings OK brutt

H 19-20

8 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Nummedal OsFørde IL 1.55.40
2Jarle LysnesHedrum OL 2.19.59+24.19
Tarjei VollsetHeming Orientering brutt

H 21-

10 390 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Joakim SvenskStora Tuna OK 1.40.32
2Anton SjökvistStora Tuna OK 1.44.19+3.47
3Olle KaleredOK Denseln 1.45.32+5.00
4Håkon Raadal BjørloHalden SK 1.47.03+6.31
5Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 1.48.23+7.51
6Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn Orientering 1.49.28+8.56
7Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.50.10+9.38
8Erik BlomgrenStora Tuna OK 1.52.35+12.03
9Per CarlborgLinköpings OK 1.53.20+12.48
10Erlend Nilsen SandnesEmblem IL 1.54.29+13.57
11Erik PetterssonOK Denseln 1.57.13+16.41
12Jacek MorawskiUNTS Warszawa 1.58.28+17.56
13Lars Hol MoholdtWing OK 1.59.28+18.56
14Jere SipponenPaimion Rasti 2.00.56+20.24
15Øyvind HelgerudHalden SK 2.01.39+21.07
16Anton SundgrenLånghundra IF 2.02.01+21.29
17Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 2.03.01+22.29
18Magne JutulstadNTNUI2.03.25+22.53
19Emil KaleredOK Denseln 2.04.00+23.28
20Halvor SaunesNydalens SK 2.06.34+26.02
21Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL 2.07.22+26.50
22Dag Steinar RagvinBø OL2.07.58+27.26
23Ondrej PesekK.O.B. Chocen 2.18.27+37.55
24Michal PatekK.O.B. Chocen 2.18.38+38.06
25Kristian Opsahl BredesenFrol IL 2.18.45+38.13
26Timo HuusariLahden Suunnistajat -37 2.21.03+40.31
27Lars-Ivar AarsethNydalens SK 2.22.30+41.58
28Markus GladNydalens SK 2.24.48+44.16
29Daniel FløtreNydalens SK 2.30.46+50.14
30Pål SkogedalAsker Skiklubb 2.32.43+52.11
31Andreas HaugFørde IL 2.33.48+53.16
32Magnus KyrkjebøNTNUI2.34.51+54.19
33Janis MalcansEmblem IL 2.35.33+55.01
34Kenneth MydlandEgersund OK 2.36.57+56.25
35Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK 2.38.25+57.53
36Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 2.38.44+58.12
37Austris KrastinsBriksnis SK 2.40.40+1.00.08
38Asgeir ÅrdalFørde IL 2.47.08+1.06.36
39Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 3.00.43+1.20.11
Nils AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Eirik Langedal BreivikNydalens SK brutt
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering brutt
Olli-Jussi KorpinenAnttolan Urheilijat brutt
Toon MelisHamokbrutt
Jan ShanelK.O.B. Chocen brutt

H 35-

8 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Jarle AaSogndal IL 1.45.14
2Pontus FredIF Femman 3.31.07+1.45.53

H 40-

8 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jesper David JensenTisvilde Hegn OK 1.44.33
2Petteri LauronenLynx1.54.23+9.50
3Jørn SundbyLarvik OK 1.54.27+9.54
4Tomas HenrikssonAttunda OK 1.54.45+10.12
5Niklas HenrikssonAttunda OK 1.57.32+12.59
6Pavel SvadlenaK.O.B. Chocen 1.58.00+13.27
7Tomas AlbinssonOK Österåker 2.04.48+20.15
Stig InstanesSturla, IF brutt

H 45-

6 040 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BoströmLynx1.19.52
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL1.20.16+0.24
3Kenneth WesterheimStord Orientering 1.20.43+0.51
4Erik ErssonIFK Mora OK 1.27.08+7.16
5Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 1.31.51+11.59
6Per SigvardsonBredaryds SOK 1.32.46+12.54
7Lars BaklidKonnerud IL 1.35.18+15.26
8Marc ProbstOLG Bern1.35.31+15.39
9Bjart Are HellenTIF Viking 1.37.05+17.13
10Lars HenrikssonSundsvalls OK 1.38.47+18.55
11Sveinung RykkjeStord Orientering 1.39.27+19.35
12Tore BredalenNittedal OL 1.39.50+19.58
13Petr BoránekUSK Prague 1.40.35+20.43
14Robert OtterleiByåsen IL 1.41.21+21.29
15Mats HedmanIF Hagen 1.41.56+22.04
16Truls KvaaseBækkelagets SK 1.43.22+23.30
17Martin SvenssonMarkbygdens OK 1.44.18+24.26
18Arto MuhonenKalevan rasti 1.45.32+25.40
19Kari JussilaTampereen Pyrintö 1.47.29+27.37
20Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering 1.48.11+28.19
21Mats BergenfurIK Vikings OK 1.49.30+29.38
22Kjetil DammTIF Viking 1.51.39+31.47
23Stig DahleMolde og Omegn IF 1.59.34+39.42
24Rickard LindkvistLeksands OK 2.01.06+41.14
25Jurijs NarelsOSK Selijas mežs 2.04.19+44.27
26Anders BrinkPargas IF 2.05.13+45.21
27Asbjørn RoeLarvik OK 2.27.52+1.08.00
28Ole MyklemyrEiker OL 2.52.08+1.32.16
Niclas NilssonOK Österåker brutt
Vidar SireÅl ILbrutt
Kjetil SteenFossum IF brutt

H 50-

6 040 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett 1.24.13
2Kristian KihleRingerike OL 1.27.18+3.05
3Geir FrøytlogEgersund OK 1.42.04+17.51
4Stig BratsbergMolde og Omegn IF 1.44.25+20.12
5Yngve NymarkAskøy O-lag1.44.34+20.21
6Lars D. FjeldstadRingerike OL 1.52.36+28.23
7Snorre FrydenlundSturla, IF 2.03.25+39.12
8Karl VervoortTrol 2.09.48+45.35
9Bjarte DyngjelandFana IL 2.11.17+47.04
10Erlend RåheimOK Øst2.14.21+50.08
11Justs LukinsOSK Selijas mežs 2.16.38+52.25
12Kristian StorsveenLøten o-lag 2.17.03+52.50
13Jon VindalWing OK 2.20.40+56.27
14Geir PaulsenOL Trollelg 2.30.05+1.05.52
Leif Kåre BessebergEiker OL brutt
Hans-Olof LindgrenOK Skogshjortarna brutt
Tord Bell MykingFana IL brutt

H 55-

5 380 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geza MolnarMariefors Skidklubb 1.22.52
2Sture OttesenIndre Østfold OK 1.23.31+0.39
3Matti SipponenPaimion Rasti 1.24.58+2.06
4Onno VerberneOL Toten-Troll 1.27.16+4.24
5Øivind MyhreKongsberg OL 1.30.48+7.56
6Bjørn ØdegårdIL Veten 1.31.49+8.57
7Tommy SævareidOs Orienteringsklubb 1.35.18+12.26
8Torgeir StrandFana IL 1.37.57+15.05
9Frode LøsetRingerike OL 1.39.48+16.56
10Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL 1.42.48+19.56
11Knut Anders LøkenFossum IF 1.44.28+21.36
12Lennart EkvallTrollhättans SOK 1.45.32+22.40
13Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar 1.47.23+24.31
14Ivar BergsetIL Veten 1.48.51+25.59
15Halvor JutulstadBækkelagets SK 1.51.52+29.00
16Per Gunnar DahlRingerike OL 2.00.55+38.03
17Jan HauglandÅrstad IL 2.16.34+53.42
18Gerhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 3.07.04+1.44.12
Morten JohansenOK Moss brutt
Johan MagerøyFørde IL brutt
Donald SkantzeIL Tyrving brutt

H 60-

5 060 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald ThonSturla, IF 1.11.54
2Per Kristian EkebergIL Tyrving 1.16.42+4.48
3Arvid MydlandEgersund OK 1.16.52+4.58
4Morten DåsnesRingerike OL 1.18.28+6.34
5Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb 1.19.17+7.23
6Leif S. ThingsrudØstmarka OK 1.19.25+7.31
7Ørjan Eirik ValestrandFana IL 1.32.29+20.35
8Alf PettersenIL Tyrving 1.35.59+24.05
9Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK 1.37.33+25.39
10Aivars DruvenieksOSK Selijas mežs 1.59.56+48.02
11Kjell Joar RognstadLillehammer OK 2.24.16+1.12.22
12Hannu HuusariLahden Suunnistajat -37 2.32.15+1.20.21
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar brutt

H 65-

4 240 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor TrøanHadeland OL 1.18.01
2Sverre AasenSogndal IL 1.19.29+1.28
3Torodd OsFørde IL 1.22.23+4.22
4Magnus NatåsBergens TF 1.23.46+5.45
5Atle StøyvaBreimsbygda IL 1.24.12+6.11
6Atle AlvheimFana IL 1.28.11+10.10
7Dag Rønning JensenOL Trollo 1.29.56+11.55
8Arne TiltnesIL Tyrving 1.32.56+14.55
9Helge ScheiFørde IL 1.38.24+20.23
10Kurt GrønliFørde IL 1.38.43+20.42
11Bjørn SteenBø OL1.43.35+25.34
12Terje MalmHamar OK 1.45.19+27.18
13Jørn TorgersenTIF Viking 1.47.04+29.03
14Jan Olav OrmbergFana IL 2.03.59+45.58
15Svein Jarl HansenVoss IL 2.04.00+45.59
16Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL 2.07.50+49.49
17Frank FinstadRaumar Orientering 2.17.43+59.42
18Atle BergsethVaregg Fleridrett 2.18.02+1.00.01
Øyvind HoveidAsker Skiklubb brutt
Lars Helge WesterheimStord Orientering brutt

H 70-

3 560 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL 1.12.12
2Roar BjordalOppsal Orientering 1.14.37+2.25
3Trond FeiringHamar OK 1.16.55+4.43
4Geir TrøanKolbotn og Skimt OL 1.18.44+6.32
5Dagfinn HoleBergens TF 1.18.57+6.45
6Sigvald RobberstadHalsnøy OL 1.21.05+8.53
7Helge BjaalandHeming Orientering 1.22.02+9.50
8Einar SkåreNittedal OL 1.24.16+12.04
9Kjell StenstadvoldIL Tyrving 1.27.25+15.13
10Stig BergeFreidig 1.28.01+15.49
11Egil RepvikOL Trollelg 1.28.13+16.01
12Per VoldFana IL 1.28.23+16.11
13Bjørn SpjelkavikIL Tyrving 1.28.25+16.13
14Bjørn SandelienHeming Orientering 1.29.26+17.14
15Knut SkipleVoss IL 1.34.27+22.15
16Steinar SlettemarkStord Orientering 1.36.34+24.22
17Kjell MeenPorsgrunn OL 1.38.16+26.04
18Svein - Erik HeggenesVoss IL 1.42.06+29.54
19Helge RevhaugRingerike OL 1.45.19+33.07
20Magne RaadalFana IL 1.46.19+34.07
21Magnar ØvreåsBotne SK 1.46.46+34.34
22Gunnar J. AlsakerÅrstad IL 1.48.57+36.45
Solmund HelleAskvoll og Holmedal IL brutt
Geir HusdalTIF Viking brutt
Hans Jørgen LoeFossekallen IL brutt
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking brutt
Harald RisnesFana IL brutt

H 75-

3 560 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar ØsterbøFreidig 1.15.47
2Anders LaugloOL Trollelg 1.19.42+3.55
3Olav TotlandFana IL 1.31.25+15.38
4Per HauglandÅrstad IL 1.34.10+18.23
5Svein SolerødOL Toten-Troll 1.35.10+19.23
6Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag 1.42.35+26.48
7Ingolf DybvikStord Orientering 1.43.48+28.01
8Alfred SteinerOLC Kapreolo 1.54.49+39.02
9Magnar ReppesgårdHedrum OL 2.13.00+57.13
10Arne ØfsthusAsker Skiklubb 2.29.24+1.13.37
11Jan R LienBergens TF 2.49.28+1.33.41
Tormod DahlenRingerike OL brutt
Trygve FosseGimle IF brutt
Jon Vegard LundeLillehammer OK brutt
Egil NestandeFørde IL brutt
Per Olaf TangenFana IL brutt
Roger TorperIndre Østfold OK brutt
Per VikaneFana IL brutt

H 80-

3 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL 1.06.59
2Hans LarsenRaumar Orientering 1.17.49+10.50
3Tor DrageHaugerud IF 1.20.27+13.28
4Axel IngvaldsenTIF Viking 1.24.29+17.30
5Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK 1.29.42+22.43

H17AK

6 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Tønnessen RødFana IL 1.34.46
2Lars BredalenNittedal OL 1.45.58+11.12
3Lars Danielsen HolenMarkane IL 1.46.00+11.14
4Vemund HansenTIF Viking 1.50.33+15.47
5Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 1.52.54+18.08
6Tormod KleppaLillehammer OK 2.10.47+36.01
7Fredrik DanielsenIL Tyrving 2.20.51+46.05
8Daniel MolnarMariefors Skidklubb 2.56.57+1.22.11
9Anders HvasshovdKongsberg OL 3.16.54+1.42.08

H45AK

5 060 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar GjeldvikMolde og Omegn IF 1.19.20
2Espen SvaeSarpsborg OL 1.20.30+1.10
3Jørn MyrlandNotodden OL 1.21.26+2.06
4Anders Kristian HoltHedrum OL 1.23.51+4.31
5Trond SletnerByåsen IL 1.26.11+6.51
6Rolf Atle RolfsnesFitjar IL 1.28.08+8.48
7Arild HeggesetFreidig 1.33.43+14.23
8Trond FossSandefjord OK 1.56.56+37.36
9Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering 2.10.08+50.48
Roger LysnesHedrum OL brutt
Stig SønsterudbråtenLillomarka OL brutt
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering brutt

H17C

2 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten AndresenOK Skeidi 1.04.20
2Olav HellandEgersund OK 1.05.11+0.51
3Sten Øivind BjerkeLarvik OK 1.26.11+21.51
4Lars-Erik ØsterudEiker OL 1.36.26+32.06
Thor VollsetHeming Orientering brutt

D17AK

4 240 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie AarnesNydalens SK 1.15.02
2Lene Therese MyrlandNotodden OL 1.26.58+11.56
3Monika Gajda-MorawskaUNTS Warszawa 1.30.30+15.28
4Linda RykkjeStord Orientering 1.33.21+18.19
5Olita ZnotinaPlavinas - OSK Selijas mežs 1.42.31+27.29
6Julianna MolnarMariefors Skidklubb 1.43.20+28.18
7Sigrid SøvikGneist, IL 1.46.24+31.22
8Siv Elin ØdegårdIL Veten 1.50.46+35.44
9Ingunn SandbakkNTNUI2.00.11+45.09
10Tora VollsetHeming Orientering 2.02.06+47.04
11Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering 2.11.41+56.39
Jane M HellandEgersund OK brutt
Karianne RuudLillehammer OK brutt
Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag brutt

D45AK

3 560 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK 1.42.43
2Ylva Svanberg HelleTIF Viking 1.51.44+9.01
3Kari Reppesgård HoltHedrum OL 1.54.57+12.14
4May-lill DammTIF Viking 1.56.58+14.15
5Irene ProbstOLG Bern1.59.16+16.33
6Tone Sølie LysnesHedrum OL 2.03.33+20.50
7Torild MyrliTIF Viking 2.31.27+48.44
8Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb 3.09.25+1.26.42
Unn Disch KihleRingerike OL brutt
Annhild FetveitFana IL brutt
Trude KyrkjebøTIF Viking brutt
Elin NyhusNittedal OL brutt

D17C

2 990 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie SvarstadMarkane IL 53.43
2Tiina Ala-NissiläMS Parma 1.20.18+26.35
3Olaug F MydlandEgersund OK 1.24.01+30.18
4Hilde Gunn HellenesOK Skeidi 1.31.47+38.04
5Siri SpjelkavikIL Tyrving 1.36.43+43.00
6Marta RingheimVoss IL 1.44.14+50.31
7Else Margrethe LarsenFjellhug/Vereide IL 1.45.26+51.43
8Anne-Grete OlsenByåsen IL 1.47.56+54.13
9Gry Sveri LierTIF Viking 1.51.45+58.02
10Karin LoeFossekallen IL 2.15.23+1.21.40
Tiril ReksnesHadeland OL brutt
Eli StensliLøten o-lag brutt

D17N

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tordis FrøytlogEgersund OK 59.11

Direkte A

5 380 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik EijsinkNydalens SK 1.05.29
2Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 1.18.13+12.44
3Gøril FristadHalden SK 1.24.11+18.42
4Sindre Løver HovdenStord Orientering 1.26.03+20.34
5Sindre HoffFørde IL 1.31.15+25.46
6Jim OlaussenHalden SK 1.33.12+27.43
7Råmund Løver HovdenStord Orientering 1.33.24+27.55
8Johanna KarlsenPan-Kristianstad1.38.26+32.57
9Bjørnar OlsrødStokke IL 1.40.25+34.56
10Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 1.47.02+41.33
11Camilla ÖhmanNTNUI1.52.15+46.46
12Bertil KarlssonHjobygdens OK1.58.02+52.33
13Tiia TallilaValkeakosken Haka2.02.26+56.57
14Nils HeggdalMarkane IL 2.05.08+59.39
15Anne LøverStord Orientering 2.21.18+1.15.49
16Peichi ChuangTPZ Orienteering2.26.31+1.21.02
17Åge HovdenStord Orientering 2.46.54+1.41.25
18Yiching HuangTPZ Orienteering2.51.45+1.46.16
19Olli TurakainenHelsingin Suunistajat 3.12.41+2.07.12
Emil AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Lita DudeleBriksnis SK brutt
Per FosserIndre Østfoldbrutt
Stefan KarlssonFalköpings AIK OK brutt
Benjamin LangebekkIL Veten brutt
Bjørn MartiniAsker Skiklubb brutt
Simon NordlundVittjärvs IK brutt
Lars Gustav RogneNittedal OL brutt
Amelie WallenhammarHagaby GoIF brutt

Direkte B

3 630 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna 1.15.26
2Erik HaugenRingsaker OK 1.17.30+2.04
3Kristina BergsetIL Veten 1.17.50+2.24
4Øistein PaulsenBergens TF 1.20.11+4.45
5Ketil NummedalFana IL 1.25.29+10.03
6Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar 1.29.09+13.43
7Tom RådahlIL Tyrving 1.35.57+20.31
8Øystein SkappelLillehammer OK 1.38.41+23.15
9Geir NilsenEmblem IL 1.42.24+26.58
10Roar SkoglundIL Veten 1.51.05+35.39
11Eva BäcklundTrollhättans SOK 2.27.55+1.12.29
Åse BergsetHalsabrutt
Anne BreivikNydalens SK brutt
Helge BrynestadRingsaker OK brutt
Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK brutt
Olav Frode BråtenAsker Skiklubb brutt
Ragnhild Bergset ElvestadIL BUL-Tromsø brutt
Svein Olav HaugFreidig brutt
Tiina JussilaTampereen Pyrintö brutt
Sjur LangedalNydalens SK brutt
Moa LarssonNOTEAMbrutt
Ina MartiniAsker Skiklubb brutt
Sølvi MartiniAsker Skiklubb brutt
Aase RanheimRingsaker OK brutt
Solveig SælFossum IF brutt

Direkte C

2 990 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune SvihusKlepp Kommune BIL 55.51
2Gaute SkjelsvikLillehammer OK 1.05.35+9.44
3Erik BryschMS Parma 1.18.04+22.13
4Trine SelvikvågKlepp Kommune BIL 1.18.30+22.39
5Ellen RolfsnesFitjar IL 1.24.28+28.37
6Beate MoldestadSkanska Norge 1.36.08+40.17
Idar HolenMarkane IL brutt
Sara MartiniAsker Skiklubb brutt
Lena NilssonOK Österåker brutt
Svein Grotli SkogenFreidig brutt
Tord SølvbergIL Veten brutt
Åsmund VieHaugesund IL Orientering brutt

Direkte N

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari HageVikane IL48.18
Wenixa WengAskvoll og Holmedal IL brutt

D 15-16B

3 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Gjersvold HaugFreidig 1.00.45
2Olea GjeldvikMolde og Omegn IF 1.51.28+50.43
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF brutt

H 15-16B

3 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Petter Stensli ForsethLøten o-lag brutt
Halvor Fetveit SundalFana IL brutt

D 17-20B

3 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina Marie UndelandSturla, IF 1.26.38

H 17-20B

3 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling Bell LysakerFana IL 1.28.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor