Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Vegard MyklemyrH 17-18 (36)43.57+2.307.16
4Lotte MyklemyrD 15-16 (26)59.42+10.3411.05
4Lars-Erik ØsterudH17C (16)43.15+15.4714.27
11Leif Kåre BessebergH 50- (66)1.26.26+39.4814.18
15Heidi MyklemyrD 45- (78)58.17+12.5611.31
28Ole MyklemyrH 45- (110)1.44.13+1.00.3617.15

Fossekallen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bjørg GårdhammerD 70- (45)48.46+11.5215.40
12Karin LoeD17C (48)1.01.19+36.4020.30

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Øivind MyhreH 55- (82)51.34+6.189.35
8Hilde StorløkkenD 50- (76)50.11+9.3311.50
9Anders HvasshovdH17AK (36)1.58.26+1.05.5719.36

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Oskar BaklidH 11-12 (35)32.04+15.4812.06
8Lars BaklidH 45- (110)53.19+9.428.49

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Morten DåsnesH 60- (53)40.18+0.267.57
2Kristian KihleH 50- (66)49.41+3.038.13
3Kari StrandeD 65- (50)45.13+4.3812.42
3Elin DahlenD 70- (45)41.26+4.3213.19
4Sissel SkovlyD 50- (76)44.24+3.4610.28
5Anne-Kristin KvammeD 45- (78)50.27+5.069.58
6Lars D. FjeldstadH 50- (66)1.03.14+16.3610.28
10Frode LøsetH 55- (82)56.30+11.1410.30
16Per Gunnar DahlH 55- (82)1.12.35+27.1913.29
16Eirin MathiesenD 50- (76)57.41+17.0313.36
22Helge RevhaugH 70- (92)53.25+20.2815.00
Tormod DahlenH 75- (55)brutt
Unn Disch KihleD45AK (45)brutt

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)49.5313.44
2Tanja InstanesD 40- (11)1.11.58+20.2013.22
3Linda VerdeD 60- (41)43.01+1.5012.05
4Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)57.46+12.029.33
4Harald ThonH 60- (53)40.45+0.538.03
6Aud Ellen BrevikD 45- (78)51.12+5.5110.07
7Snorre FrydenlundH 50- (66)1.08.53+22.1511.24
9Egil FrydenlundH 15-16 (53)1.12.07+26.2311.56
10Ine InstanesD 13-14 (63)39.49+12.0710.58
14Malene InstanesD 13-14 (63)45.28+17.4612.31
Merete UndelandD 45- (78)diskvalifisert
Stig InstanesH 40- (38)diskvalifisert

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Tiia TallilaDirekte A (97)1.07.13+32.3012.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor