Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Anttolan Urheilijat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Olli-Jussi KorpinenH 21- (179)1.23.00+19.277.59Last ned GPS-spor i gpx-format

Asker Skiklubb

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne Lise ØfsthusD 75- (8)46.38+2.5014.59
4Bjørn MartiniDirekte A (97)45.17+10.348.25
6Grethe K. LøvaldD 50- (76)46.53+6.1511.03
10Ina MartiniDirekte B (83)43.45+13.5212.03
11Sara MartiniDirekte C (34)36.41+16.2312.16
11Arne ØfsthusH 75- (55)1.10.26+33.5719.47
15Petra HoveidD 13-14 (63)46.12+18.3012.43
19Maria PerssonD 50- (76)1.05.55+25.1715.32
22Olav Frode BråtenDirekte B (83)1.02.40+32.4717.15
24Sølvi MartiniDirekte B (83)1.23.44+53.5123.04
36Pål SkogedalH 21- (179)1.37.08+33.359.20

Askvoll og Holmedal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Edvin HelleH 70- (92)32.579.15
1Sveinung FristadH 80- (18)33.4810.52
8Solmund HelleH 70- (92)41.02+8.0511.31
14Audun HelleDirekte A (97)59.52+25.0911.07
16Anders BjørkaasH 65- (74)1.08.29+31.5616.09
Wenixa WengDirekte N (9)diskvalifisert

Askøy O-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Yngve NymarkH 50- (66)56.26+9.489.20
5Ragnhild Bergset ElvestadDirekte B (83)37.30+7.3710.19

Attunda OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tomas HenrikssonH 40- (38)1.12.10+7.089.00
5Lucia TurcanuD 35- (21)1.43.04+34.1917.03
6Niklas HenrikssonH 40- (38)1.12.12+7.109.00

Bergens TF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus NatåsH 65- (74)36.338.37
2Nina SoligardD 60- (41)41.30+0.1911.39
2Ingjerd SognnæsD 65- (50)43.20+2.4512.10
4Berit HegdalD 65- (50)45.53+5.1812.53
4Dagfinn HoleH 70- (92)36.53+3.5610.21
5Siren GreveD 60- (41)45.37+4.2612.48
8Kari SecherD 65- (50)1.05.58+25.2318.31
10Astri Ese HoleD 65- (50)1.11.36+31.0120.06
11Eva KrzywinskiD 65- (50)1.25.09+44.3423.55
11Øistein PaulsenDirekte B (83)44.55+15.0212.22
12Jan R LienH 75- (55)1.23.24+46.5523.25
Kari NatåsD 65- (50)diskvalifisert

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hjørdis ØvreåsD 70- (45)58.33+21.3918.49
18Magnar ØvreåsH 70- (92)47.17+14.2013.16

Bredaryds SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Per SigvardsonH 45- (110)48.55+5.188.05
16Ellen SigvardsonD 13-14 (63)49.27+21.4513.37
Sanna SigvardsonD -10 (50)16.178.36

Breimsbygda IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Atle StøyvaH 65- (74)41.24+4.519.45

Briksnis SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Lita DudeleDirekte A (97)1.08.01+33.1812.38
38Austris KrastinsH 21- (179)1.39.30+35.579.34

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Trond SletnerH45AK (39)44.49+3.408.51
10Anne-Grete OlsenD17C (48)45.00+20.2115.03
13Eirin LodgaardD 45- (78)57.21+12.0011.20
19Robert OtterleiH 45- (110)59.48+16.119.54
23Hans Aleksander ØsthagenH 21- (179)1.19.18+15.457.37
Nora Rossvold  OtterleiD -10 (50)23.2412.22

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (32)59.45+9.329.53
12Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (63)43.21+15.3911.56
13Halvor JutulstadH 55- (82)1.00.45+15.2911.17
18Truls KvaaseH 45- (110)58.55+15.189.45

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Bjørn SteenH 65- (74)57.41+21.0813.36
21Dag Steinar RagvinH 21- (179)1.19.01+15.287.36

Egersund OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tordis FrøytlogD17N (7)33.1713.06
1Olav HellandH17C (16)27.289.11
5Olaug F MydlandD17C (48)34.50+10.1111.38
5Geir FrøytlogH 50- (66)59.12+12.349.48
6Arvid MydlandH 60- (53)41.23+1.318.10
13Markus M. HellandH -10 (44)32.03+17.3516.57
32Kenneth MydlandH 21- (179)1.30.42+27.098.43
Julie M HellandD -10 (50)15.208.06
Jane M HellandD17AK (52)brutt

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vegard MyklemyrH 17-18 (36)43.57+2.307.16
4Lotte MyklemyrD 15-16 (26)59.42+10.3411.05
4Lars-Erik ØsterudH17C (16)43.15+15.4714.27
11Leif Kåre BessebergH 50- (66)1.26.26+39.4814.18
15Heidi MyklemyrD 45- (78)58.17+12.5611.31
28Ole MyklemyrH 45- (110)1.44.13+1.00.3617.15

Emblem IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Martha Skogeng ReitenD 17-18 (32)1.21.48+31.3513.32
9Kristin LundanesD 13-14 (63)39.21+11.3910.50
11Erlend Nilsen SandnesH 21- (179)1.11.00+7.276.50
12Geir NilsenDirekte B (83)45.29+15.3612.31
13Serine Skogeng ReitenD 13-14 (63)45.02+17.2012.24
16Marianne LykkeD 45- (78)58.19+12.5811.31
40Janis MalcansH 21- (179)1.41.28+37.559.45

Falköpings AIK OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Moa AlsiöD 15-16 (26)55.40+6.3210.20
4Hanna AlsiöD 11-12 (30)23.19+1.238.47
11Åsa AlsiöD 50- (76)52.03+11.2512.16

Fana IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid RollD 80- (4)1.02.3420.07
1Halvor Fetveit SundalH 15-16B (6)1.13.1520.10
1Erling Bell LysakerH 17-20B (6)48.2413.20
1Birk Bell LysakerH 13-14 (46)26.457.22
1Anders Tønnessen RødH17AK (36)52.298.41
4Audny TotlandD 70- (45)43.21+6.2713.56
4Ketil NummedalDirekte B (83)35.50+5.579.52
5Brage Bell LysakerH 11-12 (35)28.31+12.1510.45
5Olav TotlandH 75- (55)49.01+12.3213.46
5Therese Fetveit SundalD 13-16C (24)32.13+8.1212.09
6Else Lerche RaadalD 70- (45)50.38+13.4416.16
7Torgeir StrandH 55- (82)55.11+9.5510.15
7Astrid OrmbergD 65- (50)1.01.46+21.1117.21
7Herdis AlvheimD 60- (41)48.30+7.1913.37
8Marianne NummedalD 45- (78)51.53+6.3210.15
8Annhild FetveitD45AK (45)1.28.11+47.1624.46
9Bjarte DyngjelandH 50- (66)1.17.03+30.2512.45
9Ørjan Eirik ValestrandH 60- (53)52.03+12.1110.17
10Atle AlvheimH 65- (74)51.07+14.3412.03
15Jan Olav OrmbergH 65- (74)1.00.53+24.2014.21
17Per VoldH 70- (92)46.56+13.5913.11Last ned GPS-spor i gpx-format
17Kirsti LysakerD 45- (78)1.02.12+16.5112.17
21Magne RaadalH 70- (92)49.59+17.0214.02
Per Olaf TangenH 75- (55)diskvalifisert
Tord Bell MykingH 50- (66)brutt

Fitjar IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Daniel RolfsnesH 13-16C (26)29.39+11.3011.11
5Rolf Atle RolfsnesH45AK (39)45.55+4.469.04
8Ellen RolfsnesDirekte C (34)35.05+14.4711.44
Jakob RolfsnesH 13-16C (26)diskvalifisert

Fjellhug/Vereide IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Else Margrethe LarsenD17C (48)34.07+9.2811.24
7Magnar SlagstadH 15-16 (53)1.06.30+20.4611.00
Magnus EideH 15-16 (53)diskvalifisert

Fossekallen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Bjørg GårdhammerD 70- (45)48.46+11.5215.40
12Karin LoeD17C (48)1.01.19+36.4020.30

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Knut Anders LøkenH 55- (82)59.02+13.4610.58

Freidig

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine Gjersvold HaugD 15-16B (12)33.099.07
1Torid KvaalD 70- (45)36.5411.51
1Gunnar ØsterbøH 75- (55)36.2910.14
2Katharina Mo BergeD 70- (45)37.29+0.3512.03
2Vera MelkildD 17-18 (32)52.06+1.538.37
4Liv-Marie NordliD 11-12N (16)21.39+8.0811.27
4Oskar Elias HeggsetH -10 (44)21.38+7.1011.26
4Sigrid MelkildD 45- (78)48.47+3.269.38
5Svein Grotli SkogenDirekte C (34)28.01+7.439.22
6Johanna NordliD 11-12N (16)27.16+13.4514.25
7Arild HeggesetH45AK (39)50.41+9.3210.00
8Sverre August HeggesetH -10 (44)27.30+13.0214.33
8Svein Olav HaugDirekte B (83)40.23+10.3011.07
15Stig BergeH 70- (92)45.11+12.1412.41

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Elen Katrine SkjerveD 21- (52)1.18.15+11.479.46
26Kristian Opsahl BredesenH 21- (179)1.25.04+21.318.11

Førde IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håkon GrønliH 11-12N (10)13.377.12
1Håvard Nummedal OsH 19-20 (10)1.11.598.59
5Vegar HoleH 13-14 (46)34.11+7.269.25
6Torodd OsH 65- (74)45.53+9.2010.49
6Anja HoleD 11-12 (30)23.38+1.428.55
7Brita Eilertsen GrønliD 70- (45)51.41+14.4716.37
8Sindre HoffDirekte A (97)52.14+17.319.42
11Trygve Nummedal OsH 15-16 (53)1.14.17+28.3312.17
11Kurt GrønliH 65- (74)54.30+17.5712.51
12Helge ScheiH 65- (74)55.33+19.0013.06
29Andreas HaugH 21- (179)1.28.08+24.358.28
41Asgeir ÅrdalH 21- (179)1.42.36+39.039.52

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Trygve FosseH 75- (55)diskvalifisert

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Gro Birkeland SøvikD 55- (51)1.08.09+25.5316.04
9Sigrid SøvikD17AK (52)54.56+18.0212.57

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Fredrik KarlsonDirekte A (97)44.39+9.568.17
Moa EnmarkD 21- (52)brutt

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tor TrøanH 65- (74)43.38+7.0510.17
6Tiril ReksnesD17C (48)35.20+10.4111.49
6Jo Randar HolmøyH 11-12 (35)31.44+15.2811.58
21Hege HeibergD 50- (76)1.30.17+49.3921.17

Hagaby GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Josefine WallenhammarD 21- (52)1.14.01+7.339.14
12Amelie WallenhammarDirekte A (97)56.42+21.5910.32

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (32)50.138.18
4Håkon Raadal BjørloH 21- (179)1.07.11+3.386.27
5Gøril FristadDirekte A (97)48.52+14.099.04
6Bodil HelgerudD 21- (52)1.14.06+7.389.15
9Irene Felde OlaussenD 45- (78)54.51+9.3010.50
10Jim OlaussenDirekte A (97)54.45+20.0210.10
13Øyvind HelgerudH 21- (179)1.12.11+8.386.56

Halsa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Åse BergsetDirekte B (83)58.18+28.2516.03

Halsnøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Leif Gunnar HovdenH 55- (82)56.22+11.0610.28
12Sigvald RobberstadH 70- (92)42.58+10.0112.04

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Trond FeiringH 70- (92)41.03+8.0611.31
9Terje MalmH 65- (74)50.42+14.0911.57

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni DrageD 75- (8)43.4814.05
4Tor DrageH 80- (18)41.44+7.5613.25

Haugesund IL Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sigurd Paulsen VieH 15-16 (53)51.56+6.128.35
4Ingvild Paulsen VieD 17-18 (32)57.01+6.489.26
10Erik Utne VieH45AK (39)1.06.48+25.3913.12
12Åsmund VieDirekte C (34)53.03+32.4517.44

Hedrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sindre R HoltH 17-18 (36)42.38+1.117.03
2Jarle LysnesH 19-20 (10)1.20.03+8.049.59
5Kari Reppesgård HoltD45AK (45)56.08+15.1315.46
6Henrik R HoltH 13-14 (46)34.22+7.379.28
6Anders Kristian HoltH45AK (39)47.24+6.159.22
6Tone Sølie LysnesD45AK (45)1.01.43+20.4817.20
8Roger LysnesH45AK (39)51.43+10.3410.13
10Magnar ReppesgårdH 75- (55)1.08.06+31.3719.07

Helsingin Suunistajat

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Veera TurakainenD 11-12 (30)21.568.16
5Venla TurakainenD 15-16 (26)1.01.55+12.4711.30
10Irene TurakainenD 45- (78)55.54+10.3311.02
24Olli TurakainenDirekte A (97)1.51.53+1.17.1020.47

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elle M. MelbyeD 60- (41)41.1111.34
1Dagrun MelkildD 50- (76)40.389.35
5Helge BjaalandH 70- (92)39.22+6.2511.03
8Sidsel SandelienD 70- (45)52.01+15.0716.43
10Tora VollsetD17AK (52)55.50+18.5613.10
13Bjørn SandelienH 70- (92)43.14+10.1712.08
Hedvig VollsetD 17-18 (32)diskvalifisert

Hjobygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Bertil KarlssonDirekte A (97)1.08.59+34.1612.49

HSV OL Wiener Neustadt

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Gerhard KoiserH 55- (82)1.40.08+54.5218.36
42Bernhard KoiserH 21- (179)1.55.24+51.5111.06

IF Femman

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marie Elise FredD 35- (21)1.08.4511.22
2Pontus FredH 35- (10)2.15.39+1.09.5116.56

IF Hagen

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Johan HedmanH 13-14 (46)32.46+6.019.01
5Olle HedmanH 17-18 (36)48.55+7.288.05
6Albin AlsiöH 17-18 (36)56.47+15.209.24
10Mats HedmanH 45- (110)54.35+10.589.02
12Karin AnderssonD 45- (78)56.00+10.3911.04
13Per HedmanH 15-16 (53)1.19.46+34.0213.12

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Alva ErssonD 11-12 (30)22.10+0.148.21
3Erik ErssonH 45- (110)45.57+2.207.36

IK Hakarpspojkarna

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ida EskilssonD 13-14 (63)27.427.37
1Isak EskilssonH 11-12 (35)16.166.08
3Åsa EskilssonDirekte B (83)32.38+2.458.59
6Fridolf EskilssonH 45- (110)50.05+6.288.17
10Oskar LjungqvistH 21- (179)1.09.38+6.056.42
Signe EskilssonD -10 (50)15.118.02

IK Vikings OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hugo BergenfurH 11-12N (10)15.20+1.438.06
3Eva-Lill BergenfurD45AK (45)43.49+2.5412.18
8Elias BergenfurH 15-16 (53)1.10.38+24.5411.41
21Mats BergenfurH 45- (110)1.02.16+18.3910.18
Hannes BergenfurH 17-18 (36)diskvalifisert

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Birgitte TorbjørnsenD 45- (78)57.28+12.0711.21

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jon Magne SvendsbøeH 45- (110)45.28+1.517.31
8Henrik Repstad StoremyrH 11-12 (35)36.03+19.4713.36
12Ole Magnus StoremyrH -10 (44)29.44+15.1615.43
12Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (53)1.15.50+30.0612.33

IL Tambarskjelvar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Åsmund BerthelsenDirekte B (83)45.42+15.4912.35
14Jan Magne HerstadH 55- (82)1.01.34+16.1811.26

IL Tyrving

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Berit DanielsenD 55- (51)42.169.58
1Kari PedersenD 65- (50)40.3511.23
2Hege FeiringD 45- (78)48.35+3.149.36
3Per Kristian EkebergH 60- (53)40.37+0.458.01
4Randi NilstadD 60- (41)44.47+3.3612.34
6Kjell StenstadvoldH 70- (92)40.11+7.1411.17
6Kjersti SkantzeD 55- (51)49.26+7.1011.39
6Fredrik DanielsenH17AK (36)1.17.19+24.5012.48
7Arne TiltnesH 65- (74)47.36+11.0311.13
8Inger TiltnesD 60- (41)53.01+11.5014.53
8Alf PettersenH 60- (53)50.59+11.0710.04
9Siri SpjelkavikD17C (48)42.03+17.2414.03
9Aud I SpjelkavikD 65- (50)1.09.09+28.3419.25
15Tom RådahlDirekte B (83)50.45+20.5213.58
16Bjørn SpjelkavikH 70- (92)46.51+13.5413.09
Donald SkantzeH 55- (82)diskvalifisert

IL Veten

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tord SølvbergDirekte C (34)20.186.47
1Runar Tøfte HeimlidH 13-16N (4)41.3016.20
2Elias BergsetH 15-16 (53)50.12+4.288.18
3Arnar Tøfte HeimlidH 11-12N (10)35.16+21.3918.39
4Peder NybergH 11-12 (35)24.34+8.189.16
5Beate Heimlid ØiestadD 11-12N (16)25.50+12.1913.40
6Bjørn ØdegårdH 55- (82)51.53+6.379.38
6Leif-Inge JevnlidH 13-14 (46)34.22+7.379.28
6Ella SkoglundD 13-16C (24)34.43+10.4213.06
7Tarjei Tøfte HeimlidH -10 (44)27.18+12.5014.26
8Sven Bergset LangvikH 13-14 (46)38.59+12.1410.44
9Kristina BergsetDirekte B (83)42.35+12.4211.43
10Bjørnar Tøfte HeimlidH -10 (44)27.56+13.2814.46
11Siv Elin ØdegårdD17AK (52)59.19+22.2513.59
11Jakob UlvedalH -10 (44)28.58+14.3015.19
12Jeanette FrischherzD 55- (51)1.23.16+41.0019.38
13Benjamin LangebekkDirekte A (97)58.59+24.1610.57
14Haakon UlvedalH -10 (44)35.18+20.5018.40
15Ivar BergsetH 55- (82)1.02.43+17.2711.39
21Roar SkoglundDirekte B (83)1.01.32+31.3916.57
Tale NybergD -10 (50)27.3814.37
Madeleine Steinsåker VeddegjerdeD -10 (50)27.3714.36
Elise Heimlid ØiestadD -10 (50)25.4613.37
Frida Heimlid ØiestadD -10 (50)25.5813.44

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sture OttesenH 55- (82)45.32+0.168.27
2Bente LineD 55- (51)44.44+2.2810.33

K.O.B. Chocen

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Pavel SvadlenaH 40- (38)1.05.31+0.298.10
27Ondrej PesekH 21- (179)1.25.47+22.148.15
28Michal PatekH 21- (179)1.27.00+23.278.22
Jan ShanelH 21- (179)brutt

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Arto MuhonenH 45- (110)58.51+15.149.44

Klepp Kommune BIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Rune SvihusDirekte C (34)20.58+0.407.00
3Trine SelvikvågDirekte C (34)25.22+5.048.29

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Geir TrøanH 70- (92)36.08+3.1110.08

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øivind MyhreH 55- (82)51.34+6.189.35
8Hilde StorløkkenD 50- (76)50.11+9.3311.50
9Anders HvasshovdH17AK (36)1.58.26+1.05.5719.36

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Oskar BaklidH 11-12 (35)32.04+15.4812.06
8Lars BaklidH 45- (110)53.19+9.428.49

Kortesjärven Järvi-Veikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Maarit MyllymäkiD 15-16 (26)1.14.13+25.0513.47

Lahden Suunnistajat -37

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Hannu HuusariH 60- (53)1.30.10+50.1817.49
31Timo HuusariH 21- (179)1.30.04+26.318.40

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sten Øivind BjerkeH17C (16)35.50+8.2211.59
4Jørn SundbyH 40- (38)1.10.54+5.528.51
7Elin BjervaD 21- (52)1.17.56+11.289.43
27Asbjørn RoeH 45- (110)1.28.26+44.4914.38
Anne Gro ReppesgårdD 55- (51)diskvalifisert

Leksands OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linda LindkvistD 21- (52)1.06.288.17
4Charlotte LindkvistD 35- (21)1.23.17+14.3213.47
24Rickard LindkvistH 45- (110)1.08.19+24.4211.18

LG Stettlen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Silvia Schneider-SchiessD 45- (78)51.51+6.3010.14
39Stefan SchwarzenbergerH 21- (179)1.40.35+37.029.40

Lillehammer OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Valborg MadslienD 40- (11)51.389.35
4Gaute SkjelsvikDirekte C (34)27.53+7.359.19
5Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (63)33.10+5.289.08
5Ivar Kleppa MadslienH -10 (44)25.25+10.5713.26
5Lill Ramberg SkappelD 65- (50)47.31+6.5613.20
7Martine SkjelsvikD 13-14 (63)37.57+10.1510.27
7Tormod KleppaH17AK (36)1.18.37+26.0813.00
8Jon Vegard LundeH 75- (55)58.25+21.5616.24
10Kjell Joar RognstadH 60- (53)1.15.35+35.4314.56
11Berit Louise EskerudD 70- (45)1.14.17+37.2323.53
11Tove BakkenD 55- (51)1.21.49+39.3319.17
16Øystein SkappelDirekte B (83)51.08+21.1514.05
37Øyvind Bakken RognstadH 21- (179)1.39.08+35.359.32
Magnhild Kleppa MadslienD -10 (50)26.4314.08

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (3)57.229.29

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Per CarlborgH 21- (179)1.12.45+9.127.00

Lynx

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kirsi BoströmD 45- (78)45.218.57
1Mikael BoströmH 45- (110)43.377.13
3Kristian BoströmH 13-14 (46)30.28+3.438.23
3Petteri LauronenH 40- (38)1.07.35+2.338.26

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingvild Rud SkjærstadD17AK (52)36.548.42
2Eli StensliD17C (48)30.39+6.0010.15
3Marianne Rud SkjærstadD 55- (51)44.49+2.3310.34
12Kristian StorsveenH 50- (66)1.26.34+39.5614.19

Långhundra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Anton SundgrenH 21- (179)1.15.36+12.037.16

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Hilde ForbordD 50- (76)52.52+12.1412.28

Mariefors Skidklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Geza MolnarH 55- (82)45.168.24
7Julianna MolnarD17AK (52)51.04+14.1012.02
8Daniel MolnarH17AK (36)1.37.17+44.4816.06
14Pia MolnarD 50- (76)54.17+13.3912.48

Markane IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marie SvarstadD17C (48)24.398.14
2Lars Danielsen HolenH17AK (36)53.47+1.188.54
7Idar HolenDirekte C (34)32.36+12.1810.54
10Åshild Sætren BøeD 45- (78)55.54+10.3311.02
20Nils HeggdalDirekte A (97)1.15.04+40.2113.57
Katrine Svarstad HeggdalD -10 (50)15.278.10
Olina Svarstad HeggdalD -10 (50)21.0411.08

Markbygdens OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Carl Johan HögstrandH 60- (53)50.45+10.5310.01
15Marie HögstrandD 50- (76)56.18+15.4013.16
16Martin SvenssonH 45- (110)58.35+14.589.41

Molde og Omegn IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunnar GjeldvikH45AK (39)41.098.07
2Ane Hagset StavnesliD 15-16B (12)58.47+25.3816.11
3Olea GjeldvikD 15-16B (12)1.05.12+32.0317.57
4Stig BratsbergH 50- (66)58.46+12.089.43
5Hanne-Merete HagsetD 50- (76)46.12+5.3410.53
6Rikke Gjeitnes DahleD 17-18 (32)59.49+9.369.54
22Stig DahleH 45- (110)1.02.19+18.4210.19

MS Parma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tiina Ala-NissiläD17C (48)31.08+6.2910.24
6Erik BryschDirekte C (34)28.25+8.079.30

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tove StrandD 50- (76)41.00+0.229.40

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Astrid RuudD 45- (78)48.38+3.179.36
4Lars BredalenH17AK (36)1.00.38+8.0910.02
7Einar SkåreH 70- (92)40.23+7.2611.20
9Tore BredalenH 45- (110)53.36+9.598.52

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Olaug BergsetD 55- (51)1.14.43+32.2717.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Moa LarssonDirekte B (83)53.22+23.2914.42

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jørn MyrlandH45AK (39)44.46+3.378.50
5Lene Therese MyrlandD17AK (52)48.58+12.0411.32

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Audhild Bakken RognstadD 21- (52)1.12.14+5.469.01
6Rasmus Rørholt TheisenH 21- (179)1.08.36+5.036.36
8Ingunn SandbakkD17AK (52)54.29+17.3512.50
17Camilla ÖhmanDirekte A (97)1.08.35+33.5212.44
20Magne JutulstadH 21- (179)1.16.54+13.217.24
34Magnus KyrkjebøH 21- (179)1.33.39+30.069.00

Nydalens SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik EijsinkDirekte A (97)34.436.27
2Sofie AarnesD17AK (52)37.56+1.028.56
2Mari AarsethD 11-12 (30)22.03+0.078.19
3Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (63)32.26+4.448.56
6Sjur LangedalDirekte B (83)38.54+9.0110.42
6Iver AarsethH -10 (44)27.09+12.4114.21
10Jonas AarsethH 13-14 (46)1.05.57+39.1218.10
12Eirik Langedal BreivikH 21- (179)1.12.04+8.316.56
18Anne BreivikDirekte B (83)52.41+22.4814.30
24Halvor SaunesH 21- (179)1.22.29+18.567.56
30Lars-Ivar AarsethH 21- (179)1.29.31+25.588.36
33Markus GladH 21- (179)1.33.15+29.428.58
35Daniel FløtreH 21- (179)1.34.17+30.449.04

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Olle KaleredH 21- (179)1.07.07+3.346.27

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Erik PetterssonH 21- (179)1.09.27+5.546.41

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Emil KaleredH 21- (179)1.19.02+15.297.36

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lisa CarlssonD 21- (52)1.12.19+5.519.01

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Morten AndresenH17C (16)28.52+1.249.39
7Hilde Gunn HellenesD17C (48)39.07+14.2813.04

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Erlend RåheimH 50- (66)1.28.57+42.1914.43

OK Österåker

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linus NilssonH 11-12 (35)20.29+4.137.43
3Caroline WestbomD 35- (21)1.16.19+7.3412.38
6Therese NilssonD 13-14 (63)34.48+7.069.35
7Tomas AlbinssonH 40- (38)1.15.38+10.369.26
10Lena NilssonDirekte C (34)36.39+16.2112.15
Niclas NilssonH 45- (110)diskvalifisert

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingrid RavnanD 55- (51)46.45+4.2911.01
4Onno VerberneH 55- (82)51.18+6.029.32
7Svein SolerødH 75- (55)51.15+14.4614.23

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders LaugloH 75- (55)41.16+4.4711.35
11Egil RepvikH 70- (92)41.46+8.4911.43
15Geir PaulsenH 50- (66)1.30.06+43.2814.55

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Dag Rønning JensenH 65- (74)45.39+9.0610.45

OLC Kapreolo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Alfred SteinerH 75- (55)1.02.20+25.5117.30

OLG Bern

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anja ProbstD 15-16 (26)49.089.07
1Irene ProbstD45AK (45)40.5511.29
4Nina ProbstD 13-14 (63)32.43+5.019.00
11Marc ProbstH 45- (110)55.42+12.059.13

OLK Piz Hasi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Therese AchermannD 45- (78)1.18.59+33.3815.36

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (26)18.096.50
2Roar BjordalH 70- (92)34.50+1.539.47
10Inger Lise BjordalD 70- (45)1.03.24+26.3020.23
20Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (76)1.09.37+28.5916.25

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tommy SævareidH 55- (82)55.38+10.2210.20
10Anita Lindvik-SævareidD45AK (45)1.42.03+1.01.0828.39

OSK Selijas mežs

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Laura Nikola PinneD 13-16C (24)24.019.03
1Daniela KrasovskaD 11-12N (16)13.317.09
2Nauris PinneH -10 (44)16.29+2.018.43
2Renars LucijanovsH 13-16C (26)22.43+4.348.34
3Fridis Martins LuksH 13-16C (26)23.32+5.238.52
3Kristians LipskisH 11-12 (35)23.46+7.308.58
7Gundega JuraneD 55- (51)1.00.17+18.0114.13
8Laine OdzilevicaD 13-14 (63)38.25+10.4310.34
8Aivars LucijanovsH 17-18 (36)1.09.11+27.4411.27
9Daina ZolbergaD 60- (41)1.09.56+28.4519.38
9Dace LukševicaD 55- (51)1.10.57+28.4116.44
10Dace StagiteD 60- (41)1.19.36+38.2522.21
10Justs LukinsH 50- (66)1.18.24+31.4612.58
11Aivars DruvenieksH 60- (53)1.18.20+38.2815.28
11Agate SicaneD 13-14 (63)39.52+12.1010.58
17Tabita Tina LukaD 13-14 (63)51.36+23.5414.12
18Daina LukinaD 50- (76)1.01.45+21.0714.33
25Jurijs NarelsH 45- (110)1.09.27+25.5011.29

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Dagfinn FøllesdalH 80- (18)43.09+9.2113.52

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Eija SipponenD 50- (76)51.53+11.1512.14

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Jere SipponenH 21- (179)1.15.35+12.027.16

Paimion Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Matti SipponenH 55- (82)47.54+2.388.54

Pan-Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Johanna KarlsenDirekte A (97)50.34+15.519.23

Pargas IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Henrika BrinkD 13-16C (24)28.02+4.0110.34
19Maria BrinkD 45- (78)1.42.41+57.2020.17
26Anders BrinkH 45- (110)1.13.06+29.2912.06

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Krista StureD 11-12N (16)14.04+0.337.26

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marta LangenfeldeD 13-16C (24)28.53+4.5210.53

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Agita CukanovaD 13-16C (24)31.34+7.3311.54

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eliza LuksaD 13-16N (8)37.23+4.3514.43

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Helmuts VitolsH 13-16C (26)31.33+13.2411.54

Plavinas - OSK Selijas mežs

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Olita ZnotinaD17AK (52)49.29+12.3511.40

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Kjell MeenH 70- (92)47.58+15.0113.28

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hans LarsenH 80- (18)38.05+4.1712.14
2Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (63)31.52+4.108.46
6Inger FinstadD 65- (50)52.20+11.4514.42
12Mathilde SønsterudbråtenD17AK (52)1.18.06+41.1218.25
18Frank FinstadH 65- (74)1.17.58+41.2518.23
20Ståle SønsterudbråtenH 45- (110)59.59+16.229.55

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Morten DåsnesH 60- (53)40.18+0.267.57
2Kristian KihleH 50- (66)49.41+3.038.13
3Kari StrandeD 65- (50)45.13+4.3812.42
3Elin DahlenD 70- (45)41.26+4.3213.19
4Sissel SkovlyD 50- (76)44.24+3.4610.28
5Anne-Kristin KvammeD 45- (78)50.27+5.069.58
6Lars D. FjeldstadH 50- (66)1.03.14+16.3610.28
10Frode LøsetH 55- (82)56.30+11.1410.30
16Per Gunnar DahlH 55- (82)1.12.35+27.1913.29
16Eirin MathiesenD 50- (76)57.41+17.0313.36
22Helge RevhaugH 70- (92)53.25+20.2815.00
Tormod DahlenH 75- (55)brutt
Unn Disch KihleD45AK (45)brutt

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helge BrynestadDirekte B (83)29.538.13
2Sigurd Ranheim BrynestadDirekte B (83)32.36+2.438.58
6Anne SørumD 60- (41)45.49+4.3812.52
7Erik HaugenDirekte B (83)39.06+9.1310.46
10Lars Ranheim BrynestadH 15-16 (53)1.13.07+27.2312.06
14Aase RanheimDirekte B (83)49.37+19.4413.40

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hallvard Arntzen FossH 17-18 (36)44.24+2.577.21
9Trond FossH45AK (39)1.02.39+21.3012.22
Stine ArntzenD 45- (78)brutt

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jesper Vonen SvaeH -10 (44)14.287.39
2Espen SvaeH45AK (39)43.21+2.128.34
3Jens Vonen SvaeH -10 (44)19.44+5.1610.26

Skanska Norge

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Beate MoldestadDirekte C (34)35.32+15.1411.53

Sogndal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dag Jarle AaH 35- (10)1.05.488.12
3Sverre AasenH 65- (74)42.38+6.0510.03
3Nathalie Vatne AaD 11-12N (16)17.30+3.599.15
Mia Vatne AaD -10 (50)25.0413.15

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn AlsakerH 60- (53)39.527.52
9Heine Elias HusdalH 11-12 (35)39.29+23.1314.53

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bjørnar OlsrødDirekte A (97)53.43+19.009.59

Stora Tuna OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Joakim SvenskH 21- (179)1.03.336.06
2Anton SjökvistH 21- (179)1.06.39+3.066.24
9Erik BlomgrenH 21- (179)1.09.32+5.596.41
10Ingrid AlexanderssonD 50- (76)52.01+11.2312.16
11Emil AlexanderssonDirekte A (97)55.11+20.2810.15
Nils AlexanderssonH 21- (179)diskvalifisert

Stord Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian RykkjeH 15-16 (53)45.447.34
3Råmund Løver HovdenDirekte A (97)44.59+10.168.21
3Linda RykkjeD17AK (52)46.07+9.1310.52
4Kenneth WesterheimH 45- (110)47.46+4.097.54
4Ingolf DybvikH 75- (55)48.20+11.5113.34
5Jørgen WesterheimH 13-16C (26)29.51+11.4211.15
6Sindre Løver HovdenDirekte A (97)50.11+15.289.19
7Sveinung RykkjeH 45- (110)51.02+7.258.26
8Lars Helge WesterheimH 65- (74)49.54+13.2111.46
19Anne LøverDirekte A (97)1.14.47+40.0413.54
19Steinar SlettemarkH 70- (92)47.46+14.4913.25
22Åge HovdenDirekte A (97)1.38.51+1.04.0818.22
Tonje RykkjeD -10 (50)18.039.33

Sturla, IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)49.5313.44
2Tanja InstanesD 40- (11)1.11.58+20.2013.22
3Linda VerdeD 60- (41)43.01+1.5012.05
4Johan Kristian UndelandH 15-16 (53)57.46+12.029.33
4Harald ThonH 60- (53)40.45+0.538.03
6Aud Ellen BrevikD 45- (78)51.12+5.5110.07
7Snorre FrydenlundH 50- (66)1.08.53+22.1511.24
9Egil FrydenlundH 15-16 (53)1.12.07+26.2311.56
10Ine InstanesD 13-14 (63)39.49+12.0710.58
14Malene InstanesD 13-14 (63)45.28+17.4612.31
Merete UndelandD 45- (78)diskvalifisert
Stig InstanesH 40- (38)diskvalifisert

Sundsvalls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Lars HenrikssonH 45- (110)56.09+12.329.17

Södertälje-Nykvarn Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jakob EnmarkH 21- (179)1.07.56+4.236.32
7Johan Ek-LarssonH 21- (179)1.09.02+5.296.38

Tampereen Pyrintö

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ida JussilaD 15-16 (26)55.25+6.1710.18
2Sirkka-Liisa LauronenD 35- (21)1.09.16+0.3111.28
7Emma JussilaD 11-12 (30)26.09+4.139.52
17Tiina JussilaDirekte B (83)52.16+22.2314.23
23Kari JussilaH 45- (110)1.04.20+20.4310.39

TIF Viking

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hanne-Emilie Svanberg HelleD 13-16N (8)32.4812.54
2Trude KyrkjebøD45AK (45)40.58+0.0311.30
3Axel IngvaldsenH 80- (18)41.40+7.5213.23
3Vemund HansenH17AK (36)59.19+6.509.49
4Ylva Svanberg HelleD45AK (45)54.06+13.1115.11
7Knut KyrkjebøH 17-18 (36)58.00+16.339.36
7May-lill DammD45AK (45)1.03.16+22.2117.46
8Gry Sveri LierD17C (48)41.13+16.3413.47
9Ulrik HellenH 13-14 (46)39.38+12.5310.55
9Torild MyrliD45AK (45)1.28.30+47.3524.51
10Jan Harald Helmich PedersenH 70- (92)41.15+8.1811.35
12Kjetil DammH 45- (110)56.08+12.319.17
14Jørn TorgersenH 65- (74)58.22+21.4913.45
15Bjart Are HellenH 45- (110)56.31+12.549.21
Geir HusdalH 70- (92)diskvalifisert

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Liv Inger PrangerødD 55- (51)47.14+4.5811.08

Tisvilde Hegn OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jesper David JensenH 40- (38)1.05.028.07
2Oscar David Broman JensenH 13-14 (46)27.57+1.127.41

TPZ Orienteering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Peichi ChuangDirekte A (97)1.20.02+45.1914.52
23Yiching HuangDirekte A (97)1.46.19+1.11.3619.45

Trol

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Karl VervoortH 50- (66)1.10.18+23.4011.38
22Betty De MeyerD 50- (76)1.38.15+57.3723.10

Trollhättans SOK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Erik Bäcklund EkvallH17AK (36)1.04.05+11.3610.36
11Lennart EkvallH 55- (82)58.08+12.5210.48
17Elias Bäcklund EkvallH 21- (179)1.14.11+10.387.08
23Eva BäcklundDirekte B (83)1.12.58+43.0520.06

UKS Azymut 45 Gdynia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Zuzanna MorawskaD 17-18 (32)52.46+2.338.44
11Anna MorawskaD 21- (52)1.29.02+22.3411.06

UNTS Warszawa

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Monika Gajda-MorawskaD17AK (52)48.42+11.4811.29
16Jacek MorawskiH 21- (179)1.13.59+10.267.07

USK Prague

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Michal BoránekH 17-18 (36)41.276.51
12Karolina BorankovaD 21- (52)1.56.14+49.4614.30
14Petr BoránekH 45- (110)56.24+12.479.20

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Tiia TallilaDirekte A (97)1.07.13+32.3012.29

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lars MauritzsenH 75- (55)50.00+13.3114.02
Aina Romsdal MauritzsenD 70- (45)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arnt Ove FemsteinevikH 50- (66)46.387.43
5Guro FemsteinevikD 11-12 (30)23.24+1.288.49
6Otto FemsteinevikH 15-16 (53)1.04.38+18.5410.42
9Gitle FemsteinevikH -10 (44)27.46+13.1814.41
19Atle BergsethH 65- (74)1.27.17+50.4420.35

Vikane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari HageDirekte N (9)26.4510.31

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Evelina WickbomD 21- (52)1.07.18+0.508.24

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Amanda HolmgrenD 21- (52)1.21.50+15.2210.12

Vittjärvs IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Andrea WickbomD 21- (52)1.28.46+22.1811.04

Voss IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Marta RingheimD17C (48)45.37+20.5815.15
14Knut SkipleH 70- (92)44.14+11.1712.25
17Svein Jarl HansenH 65- (74)1.14.12+37.3917.30
24Svein - Erik HeggenesH 70- (92)56.22+23.2515.50

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jonas VindalH 15-16 (53)1.03.05+17.2110.26
13Jon VindalH 50- (66)1.28.06+41.2814.35
15Lars Hol MoholdtH 21- (179)1.12.57+9.247.01

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Linda HanssenD 50- (76)43.21+2.4310.13
5Leif S. ThingsrudH 60- (53)41.17+1.258.09
12Ingrid HernesD 50- (76)52.14+11.3612.19

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Ingrid GjersvoldD 50- (76)58.48+18.1013.52

Årstad IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per HauglandH 75- (55)45.57+9.2812.54
17Jan HauglandH 55- (82)1.13.17+28.0113.37
23Gunnar J. AlsakerH 70- (92)54.19+21.2215.15

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7May Bente BrurbergD 50- (76)46.55+6.1711.03
11Vincent EijsinkH45AK (39)1.08.11+27.0213.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor