Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

D -10

1 890 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mia Vatne AaSogndal IL 25.0413.15
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna 15.118.02
Katrine Svarstad HeggdalMarkane IL 15.278.10
Olina Svarstad HeggdalMarkane IL 21.0411.08
Julie M HellandEgersund OK 15.208.06
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK 26.4314.08
Tale NybergIL Veten 27.3814.37
Nora Rossvold  OtterleiByåsen IL 23.2412.22
Tonje RykkjeStord Orientering 18.039.33
Sanna SigvardsonBredaryds SOK 16.178.36
Madeleine Steinsåker VeddegjerdeIL Veten 27.3714.36
Elise Heimlid ØiestadIL Veten 25.4613.37
Frida Heimlid ØiestadIL Veten 25.5813.44

D 11-12

2 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Veera TurakainenHelsingin Suunistajat 21.568.16
2Mari AarsethNydalens SK 22.03+0.078.19
3Alva ErssonIFK Mora OK 22.10+0.148.21
4Hanna AlsiöFalköpings AIK OK 23.19+1.238.47
5Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett 23.24+1.288.49
6Anja HoleFørde IL 23.38+1.428.55
7Emma JussilaTampereen Pyrintö 26.09+4.139.52

D 11-12N

1 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniela KrasovskaOSK Selijas mežs 13.317.09
2Krista SturePlavinas - OSK Selijas mežs 14.04+0.337.26
3Nathalie Vatne AaSogndal IL 17.30+3.599.15
4Liv-Marie NordliFreidig 21.39+8.0811.27
5Beate Heimlid ØiestadIL Veten 25.50+12.1913.40
6Johanna NordliFreidig 27.16+13.4514.25

D 13-14

3 630 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna 27.427.37
2Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering 31.52+4.108.46
3Yngvild Langedal BreivikNydalens SK 32.26+4.448.56
4Nina ProbstOLG Bern32.43+5.019.00
5Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK 33.10+5.289.08
6Therese NilssonOK Österåker 34.48+7.069.35
7Martine SkjelsvikLillehammer OK 37.57+10.1510.27
8Laine OdzilevicaOSK Selijas mežs 38.25+10.4310.34
9Kristin LundanesEmblem IL 39.21+11.3910.50
10Ine InstanesSturla, IF 39.49+12.0710.58
11Agate SicaneOSK Selijas mežs 39.52+12.1010.58
12Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK 43.21+15.3911.56
13Serine Skogeng ReitenEmblem IL 45.02+17.2012.24
14Malene InstanesSturla, IF 45.28+17.4612.31
15Petra HoveidAsker Skiklubb 46.12+18.3012.43
16Ellen SigvardsonBredaryds SOK 49.27+21.4513.37
17Tabita Tina LukaOSK Selijas mežs 51.36+23.5414.12

D 13-16C

2 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Laura Nikola PinneOSK Selijas mežs 24.019.03
2Henrika BrinkPargas IF 28.02+4.0110.34
3Marta LangenfeldePlavinas - OSK Selijas mežs 28.53+4.5210.53
4Agita CukanovaPlavinas - OSK Selijas mežs 31.34+7.3311.54
5Therese Fetveit SundalFana IL 32.13+8.1212.09
6Ella SkoglundIL Veten 34.43+10.4213.06

D 13-16N

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking 32.4812.54
2Eliza LuksaPlavinas - OSK Selijas mežs 37.23+4.3514.43

D 15-16

5 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja ProbstOLG Bern49.089.07
2Ida JussilaTampereen Pyrintö 55.25+6.1710.18
3Moa AlsiöFalköpings AIK OK 55.40+6.3210.20
4Lotte MyklemyrEiker OL 59.42+10.3411.05
5Venla TurakainenHelsingin Suunistajat 1.01.55+12.4711.30
6Maarit MyllymäkiKortesjärven Järvi-Veikot 1.14.13+25.0513.47

D 17-18

6 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK 50.138.18
2Vera MelkildFreidig 52.06+1.538.37
3Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 52.46+2.338.44
4Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering 57.01+6.489.26
5Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK 59.45+9.329.53
6Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF 59.49+9.369.54
7Martha Skogeng ReitenEmblem IL 1.21.48+31.3513.32
Hedvig VollsetHeming Orientering diskvalifisert

D 19-20

6 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL 57.229.29

D 21-

8 010 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda LindkvistLeksands OK 1.06.288.17
2Evelina WickbomVittjärvs IK 1.07.18+0.508.24
3Audhild Bakken RognstadNTNUI1.12.14+5.469.01
4Lisa CarlssonOK Linné 1.12.19+5.519.01
5Josefine WallenhammarHagaby GoIF 1.14.01+7.339.14
6Bodil HelgerudHalden SK 1.14.06+7.389.15
7Elin BjervaLarvik OK 1.17.56+11.289.43
8Elen Katrine SkjerveFrol IL 1.18.15+11.479.46
9Amanda HolmgrenVittjärvs IK 1.21.50+15.2210.12
10Andrea WickbomVittjärvs IK 1.28.46+22.1811.04
11Anna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia 1.29.02+22.3411.06
12Karolina BorankovaUSK Prague 1.56.14+49.4614.30
Moa EnmarkGöteborg Majorna OK brutt

D 35-

6 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Elise FredIF Femman 1.08.4511.22
2Sirkka-Liisa LauronenTampereen Pyrintö 1.09.16+0.3111.28
3Caroline WestbomOK Österåker 1.16.19+7.3412.38
4Charlotte LindkvistLeksands OK 1.23.17+14.3213.47
5Lucia TurcanuAttunda OK 1.43.04+34.1917.03

D 40-

5 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK 51.389.35
2Tanja InstanesSturla, IF 1.11.58+20.2013.22

D 45-

5 060 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsi BoströmLynx45.218.57
2Hege FeiringIL Tyrving 48.35+3.149.36
3Astrid RuudNittedal OL 48.38+3.179.36
4Sigrid MelkildFreidig 48.47+3.269.38
5Anne-Kristin KvammeRingerike OL 50.27+5.069.58
6Aud Ellen BrevikSturla, IF 51.12+5.5110.07
7Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen 51.51+6.3010.14
8Marianne NummedalFana IL 51.53+6.3210.15
9Irene Felde OlaussenHalden SK 54.51+9.3010.50
10Irene TurakainenHelsingin Suunistajat 55.54+10.3311.02
10Åshild Sætren BøeMarkane IL 55.54+10.3311.02
12Karin AnderssonIF Hagen 56.00+10.3911.04
13Eirin LodgaardByåsen IL 57.21+12.0011.20
14Birgitte TorbjørnsenIL Gular57.28+12.0711.21
15Heidi MyklemyrEiker OL 58.17+12.5611.31
16Marianne LykkeEmblem IL 58.19+12.5811.31
17Kirsti LysakerFana IL 1.02.12+16.5112.17
18Therese AchermannOLK Piz Hasi 1.18.59+33.3815.36
19Maria BrinkPargas IF 1.42.41+57.2020.17
Merete UndelandSturla, IF diskvalifisert
Stine ArntzenSandefjord OK brutt

D 50-

4 240 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrun MelkildHeming Orientering 40.389.35
2Tove StrandMåren OK 41.00+0.229.40
3Linda HanssenØstmarka OK 43.21+2.4310.13
4Sissel SkovlyRingerike OL 44.24+3.4610.28
5Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF 46.12+5.3410.53
6Grethe K. LøvaldAsker Skiklubb 46.53+6.1511.03
7May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering 46.55+6.1711.03
8Hilde StorløkkenKongsberg OL 50.11+9.3311.50
9Eija SipponenPaimion Rasti 51.53+11.1512.14
10Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK 52.01+11.2312.16
11Åsa AlsiöFalköpings AIK OK 52.03+11.2512.16
12Ingrid HernesØstmarka OK 52.14+11.3612.19
13Hilde ForbordMalvik IL 52.52+12.1412.28
14Pia MolnarMariefors Skidklubb 54.17+13.3912.48
15Marie HögstrandMarkbygdens OK 56.18+15.4013.16
16Eirin MathiesenRingerike OL 57.41+17.0313.36
17Ingrid GjersvoldÅlen IL58.48+18.1013.52
18Daina LukinaOSK Selijas mežs 1.01.45+21.0714.33
19Maria PerssonAsker Skiklubb 1.05.55+25.1715.32
20Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering 1.09.37+28.5916.25
21Hege HeibergHadeland OL 1.30.17+49.3921.17
22Betty De MeyerTrol 1.38.15+57.3723.10

D 55-

4 240 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit DanielsenIL Tyrving 42.169.58
2Bente LineIndre Østfold OK 44.44+2.2810.33
3Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag 44.49+2.3310.34
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll 46.45+4.2911.01
5Liv Inger PrangerødTistedalen FL 47.14+4.5811.08
6Kjersti SkantzeIL Tyrving 49.26+7.1011.39
7Gundega JuraneOSK Selijas mežs 1.00.17+18.0114.13
8Gro Birkeland SøvikGneist, IL 1.08.09+25.5316.04
9Dace LukševicaOSK Selijas mežs 1.10.57+28.4116.44
10Olaug BergsetNordreisa IL 1.14.43+32.2717.37
11Tove BakkenLillehammer OK 1.21.49+39.3319.17
12Jeanette FrischherzIL Veten 1.23.16+41.0019.38
Anne Gro ReppesgårdLarvik OK diskvalifisert

D 60-

3 560 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elle M. MelbyeHeming Orientering 41.1111.34
2Nina SoligardBergens TF 41.30+0.1911.39
3Linda VerdeSturla, IF 43.01+1.5012.05
4Randi NilstadIL Tyrving 44.47+3.3612.34
5Siren GreveBergens TF 45.37+4.2612.48
6Anne SørumRingsaker OK 45.49+4.3812.52
7Herdis AlvheimFana IL 48.30+7.1913.37
8Inger TiltnesIL Tyrving 53.01+11.5014.53
9Daina ZolbergaOSK Selijas mežs 1.09.56+28.4519.38
10Dace StagiteOSK Selijas mežs 1.19.36+38.2522.21

D 65-

3 560 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari PedersenIL Tyrving 40.3511.23
2Ingjerd SognnæsBergens TF 43.20+2.4512.10
3Kari StrandeRingerike OL 45.13+4.3812.42
4Berit HegdalBergens TF 45.53+5.1812.53
5Lill Ramberg SkappelLillehammer OK 47.31+6.5613.20
6Inger FinstadRaumar Orientering 52.20+11.4514.42
7Astrid OrmbergFana IL 1.01.46+21.1117.21
8Kari SecherBergens TF 1.05.58+25.2318.31
9Aud I SpjelkavikIL Tyrving 1.09.09+28.3419.25
10Astri Ese HoleBergens TF 1.11.36+31.0120.06
11Eva KrzywinskiBergens TF 1.25.09+44.3423.55
Kari NatåsBergens TF diskvalifisert

D 70-

3 110 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig 36.5411.51
2Katharina Mo BergeFreidig 37.29+0.3512.03
3Elin DahlenRingerike OL 41.26+4.3213.19
4Audny TotlandFana IL 43.21+6.2713.56
5Bjørg GårdhammerFossekallen IL 48.46+11.5215.40
6Else Lerche RaadalFana IL 50.38+13.4416.16
7Brita Eilertsen GrønliFørde IL 51.41+14.4716.37
8Sidsel SandelienHeming Orientering 52.01+15.0716.43
9Hjørdis ØvreåsBotne SK 58.33+21.3918.49
10Inger Lise BjordalOppsal Orientering 1.03.24+26.3020.23
11Berit Louise EskerudLillehammer OK 1.14.17+37.2323.53
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag diskvalifisert

D 75-

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF 43.4814.05
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb 46.38+2.5014.59

D 80-

3 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RollFana IL 1.02.3420.07

H -10

1 890 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL 14.287.39
2Nauris PinneOSK Selijas mežs 16.29+2.018.43
3Jens Vonen SvaeSarpsborg OL 19.44+5.1610.26
4Oskar Elias HeggsetFreidig 21.38+7.1011.26
5Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK 25.25+10.5713.26
6Iver AarsethNydalens SK 27.09+12.4114.21
7Tarjei Tøfte HeimlidIL Veten 27.18+12.5014.26
8Sverre August HeggesetFreidig 27.30+13.0214.33
9Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett 27.46+13.1814.41
10Bjørnar Tøfte HeimlidIL Veten 27.56+13.2814.46
11Jakob UlvedalIL Veten 28.58+14.3015.19
12Ole Magnus StoremyrIL Hauken 29.44+15.1615.43
13Markus M. HellandEgersund OK 32.03+17.3516.57
14Haakon UlvedalIL Veten 35.18+20.5018.40

H 11-12

2 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna 16.166.08
2Linus NilssonOK Österåker 20.29+4.137.43
3Kristians LipskisOSK Selijas mežs 23.46+7.308.58
4Peder NybergIL Veten 24.34+8.189.16
5Brage Bell LysakerFana IL 28.31+12.1510.45
6Jo Randar HolmøyHadeland OL 31.44+15.2811.58
7Oskar BaklidKonnerud IL 32.04+15.4812.06
8Henrik Repstad StoremyrIL Hauken 36.03+19.4713.36
9Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb 39.29+23.1314.53

H 11-12N

1 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon GrønliFørde IL 13.377.12
2Hugo BergenfurIK Vikings OK 15.20+1.438.06
3Arnar Tøfte HeimlidIL Veten 35.16+21.3918.39

H 13-14

3 630 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk Bell LysakerFana IL 26.457.22
2Oscar David Broman JensenTisvilde Hegn OK 27.57+1.127.41
3Kristian BoströmLynx30.28+3.438.23
4Johan HedmanIF Hagen 32.46+6.019.01
5Vegar HoleFørde IL 34.11+7.269.25
6Henrik R HoltHedrum OL 34.22+7.379.28
6Leif-Inge JevnlidIL Veten 34.22+7.379.28
8Sven Bergset LangvikIL Veten 38.59+12.1410.44
9Ulrik HellenTIF Viking 39.38+12.5310.55
10Jonas AarsethNydalens SK 1.05.57+39.1218.10

H 13-16C

2 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering 18.096.50
2Renars LucijanovsOSK Selijas mežs 22.43+4.348.34
3Fridis Martins LuksOSK Selijas mežs 23.32+5.238.52
4Daniel RolfsnesFitjar IL 29.39+11.3011.11
5Jørgen WesterheimStord Orientering 29.51+11.4211.15
6Helmuts VitolsPlavinas - OSK Selijas mežs 31.33+13.2411.54
Jakob RolfsnesFitjar IL diskvalifisert

H 13-16N

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar Tøfte HeimlidIL Veten 41.3016.20

H 15-16

6 040 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian RykkjeStord Orientering 45.447.34
2Elias BergsetIL Veten 50.12+4.288.18
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering 51.56+6.128.35
4Johan Kristian UndelandSturla, IF 57.46+12.029.33
5Jonas VindalWing OK 1.03.05+17.2110.26
6Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett 1.04.38+18.5410.42
7Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL 1.06.30+20.4611.00
8Elias BergenfurIK Vikings OK 1.10.38+24.5411.41
9Egil FrydenlundSturla, IF 1.12.07+26.2311.56
10Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK 1.13.07+27.2312.06
11Trygve Nummedal OsFørde IL 1.14.17+28.3312.17
12Alexander Repstad StoremyrIL Hauken 1.15.50+30.0612.33
13Per HedmanIF Hagen 1.19.46+34.0213.12
Magnus EideFjellhug/Vereide IL diskvalifisert

H 17-18

6 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Michal BoránekUSK Prague 41.276.51
2Sindre R HoltHedrum OL 42.38+1.117.03
3Vegard MyklemyrEiker OL 43.57+2.307.16
4Hallvard Arntzen FossSandefjord OK 44.24+2.577.21
5Olle HedmanIF Hagen 48.55+7.288.05
6Albin AlsiöIF Hagen 56.47+15.209.24
7Knut KyrkjebøTIF Viking 58.00+16.339.36
8Aivars LucijanovsOSK Selijas mežs 1.09.11+27.4411.27
Hannes BergenfurIK Vikings OK diskvalifisert

H 19-20

8 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Nummedal OsFørde IL 1.11.598.59
2Jarle LysnesHedrum OL 1.20.03+8.049.59

H 21-

10 390 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joakim SvenskStora Tuna OK 1.03.336.06
2Anton SjökvistStora Tuna OK 1.06.39+3.066.24
3Olle KaleredOK Denseln 1.07.07+3.346.27
4Håkon Raadal BjørloHalden SK 1.07.11+3.386.27
5Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn Orientering 1.07.56+4.236.32
6Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.08.36+5.036.36
7Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn Orientering 1.09.02+5.296.38
8Erik PetterssonOK Denseln 1.09.27+5.546.41
9Erik BlomgrenStora Tuna OK 1.09.32+5.596.41
10Oskar LjungqvistIK Hakarpspojkarna 1.09.38+6.056.42
11Erlend Nilsen SandnesEmblem IL 1.11.00+7.276.50
12Eirik Langedal BreivikNydalens SK 1.12.04+8.316.56
13Øyvind HelgerudHalden SK 1.12.11+8.386.56
14Per CarlborgLinköpings OK 1.12.45+9.127.00
15Lars Hol MoholdtWing OK 1.12.57+9.247.01
16Jacek MorawskiUNTS Warszawa 1.13.59+10.267.07
17Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 1.14.11+10.387.08
18Jere SipponenPaimion Rasti 1.15.35+12.027.16
19Anton SundgrenLånghundra IF 1.15.36+12.037.16
20Magne JutulstadNTNUI1.16.54+13.217.24
21Dag Steinar RagvinBø OL1.19.01+15.287.36
22Emil KaleredOK Denseln 1.19.02+15.297.36
23Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL 1.19.18+15.457.37
24Halvor SaunesNydalens SK 1.22.29+18.567.56
25Olli-Jussi KorpinenAnttolan Urheilijat 1.23.00+19.277.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
26Kristian Opsahl BredesenFrol IL 1.25.04+21.318.11
27Ondrej PesekK.O.B. Chocen 1.25.47+22.148.15
28Michal PatekK.O.B. Chocen 1.27.00+23.278.22
29Andreas HaugFørde IL 1.28.08+24.358.28
30Lars-Ivar AarsethNydalens SK 1.29.31+25.588.36
31Timo HuusariLahden Suunnistajat -37 1.30.04+26.318.40
32Kenneth MydlandEgersund OK 1.30.42+27.098.43
33Markus GladNydalens SK 1.33.15+29.428.58
34Magnus KyrkjebøNTNUI1.33.39+30.069.00
35Daniel FløtreNydalens SK 1.34.17+30.449.04
36Pål SkogedalAsker Skiklubb 1.37.08+33.359.20
37Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK 1.39.08+35.359.32
38Austris KrastinsBriksnis SK 1.39.30+35.579.34
39Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen 1.40.35+37.029.40
40Janis MalcansEmblem IL 1.41.28+37.559.45
41Asgeir ÅrdalFørde IL 1.42.36+39.039.52
42Bernhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 1.55.24+51.5111.06
Nils AlexanderssonStora Tuna OK diskvalifisert
Jan ShanelK.O.B. Chocen brutt

H 35-

8 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Jarle AaSogndal IL 1.05.488.12
2Pontus FredIF Femman 2.15.39+1.09.5116.56

H 40-

8 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jesper David JensenTisvilde Hegn OK 1.05.028.07
2Pavel SvadlenaK.O.B. Chocen 1.05.31+0.298.10
3Petteri LauronenLynx1.07.35+2.338.26
4Jørn SundbyLarvik OK 1.10.54+5.528.51
5Tomas HenrikssonAttunda OK 1.12.10+7.089.00
6Niklas HenrikssonAttunda OK 1.12.12+7.109.00
7Tomas AlbinssonOK Österåker 1.15.38+10.369.26
Stig InstanesSturla, IF diskvalifisert

H 45-

6 040 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mikael BoströmLynx43.377.13
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL45.28+1.517.31
3Erik ErssonIFK Mora OK 45.57+2.207.36
4Kenneth WesterheimStord Orientering 47.46+4.097.54
5Per SigvardsonBredaryds SOK 48.55+5.188.05
6Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 50.05+6.288.17
7Sveinung RykkjeStord Orientering 51.02+7.258.26
8Lars BaklidKonnerud IL 53.19+9.428.49
9Tore BredalenNittedal OL 53.36+9.598.52
10Mats HedmanIF Hagen 54.35+10.589.02
11Marc ProbstOLG Bern55.42+12.059.13
12Kjetil DammTIF Viking 56.08+12.319.17
13Lars HenrikssonSundsvalls OK 56.09+12.329.17
14Petr BoránekUSK Prague 56.24+12.479.20
15Bjart Are HellenTIF Viking 56.31+12.549.21
16Martin SvenssonMarkbygdens OK 58.35+14.589.41
17Arto MuhonenKalevan rasti 58.51+15.149.44
18Truls KvaaseBækkelagets SK 58.55+15.189.45
19Robert OtterleiByåsen IL 59.48+16.119.54
20Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering 59.59+16.229.55
21Mats BergenfurIK Vikings OK 1.02.16+18.3910.18
22Stig DahleMolde og Omegn IF 1.02.19+18.4210.19
23Kari JussilaTampereen Pyrintö 1.04.20+20.4310.39
24Rickard LindkvistLeksands OK 1.08.19+24.4211.18
25Jurijs NarelsOSK Selijas mežs 1.09.27+25.5011.29
26Anders BrinkPargas IF 1.13.06+29.2912.06
27Asbjørn RoeLarvik OK 1.28.26+44.4914.38
28Ole MyklemyrEiker OL 1.44.13+1.00.3617.15
Niclas NilssonOK Österåker diskvalifisert

H 50-

6 040 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett 46.387.43
2Kristian KihleRingerike OL 49.41+3.038.13
3Yngve NymarkAskøy O-lag56.26+9.489.20
4Stig BratsbergMolde og Omegn IF 58.46+12.089.43
5Geir FrøytlogEgersund OK 59.12+12.349.48
6Lars D. FjeldstadRingerike OL 1.03.14+16.3610.28
7Snorre FrydenlundSturla, IF 1.08.53+22.1511.24
8Karl VervoortTrol 1.10.18+23.4011.38
9Bjarte DyngjelandFana IL 1.17.03+30.2512.45
10Justs LukinsOSK Selijas mežs 1.18.24+31.4612.58
11Leif Kåre BessebergEiker OL 1.26.26+39.4814.18
12Kristian StorsveenLøten o-lag 1.26.34+39.5614.19
13Jon VindalWing OK 1.28.06+41.2814.35
14Erlend RåheimOK Øst1.28.57+42.1914.43
15Geir PaulsenOL Trollelg 1.30.06+43.2814.55
Tord Bell MykingFana IL brutt

H 55-

5 380 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geza MolnarMariefors Skidklubb 45.168.24
2Sture OttesenIndre Østfold OK 45.32+0.168.27
3Matti SipponenPaimion Rasti 47.54+2.388.54
4Onno VerberneOL Toten-Troll 51.18+6.029.32
5Øivind MyhreKongsberg OL 51.34+6.189.35
6Bjørn ØdegårdIL Veten 51.53+6.379.38
7Torgeir StrandFana IL 55.11+9.5510.15
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb 55.38+10.2210.20
9Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL 56.22+11.0610.28
10Frode LøsetRingerike OL 56.30+11.1410.30
11Lennart EkvallTrollhättans SOK 58.08+12.5210.48
12Knut Anders LøkenFossum IF 59.02+13.4610.58
13Halvor JutulstadBækkelagets SK 1.00.45+15.2911.17
14Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar 1.01.34+16.1811.26
15Ivar BergsetIL Veten 1.02.43+17.2711.39
16Per Gunnar DahlRingerike OL 1.12.35+27.1913.29
17Jan HauglandÅrstad IL 1.13.17+28.0113.37
18Gerhard KoiserHSV OL Wiener Neustadt 1.40.08+54.5218.36
Donald SkantzeIL Tyrving diskvalifisert

H 60-

5 060 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb 39.527.52
2Morten DåsnesRingerike OL 40.18+0.267.57
3Per Kristian EkebergIL Tyrving 40.37+0.458.01
4Harald ThonSturla, IF 40.45+0.538.03
5Leif S. ThingsrudØstmarka OK 41.17+1.258.09
6Arvid MydlandEgersund OK 41.23+1.318.10
7Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK 50.45+10.5310.01
8Alf PettersenIL Tyrving 50.59+11.0710.04
9Ørjan Eirik ValestrandFana IL 52.03+12.1110.17
10Kjell Joar RognstadLillehammer OK 1.15.35+35.4314.56
11Aivars DruvenieksOSK Selijas mežs 1.18.20+38.2815.28
12Hannu HuusariLahden Suunnistajat -37 1.30.10+50.1817.49

H 65-

4 240 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus NatåsBergens TF 36.338.37
2Atle StøyvaBreimsbygda IL 41.24+4.519.45
3Sverre AasenSogndal IL 42.38+6.0510.03
4Tor TrøanHadeland OL 43.38+7.0510.17
5Dag Rønning JensenOL Trollo 45.39+9.0610.45
6Torodd OsFørde IL 45.53+9.2010.49
7Arne TiltnesIL Tyrving 47.36+11.0311.13
8Lars Helge WesterheimStord Orientering 49.54+13.2111.46
9Terje MalmHamar OK 50.42+14.0911.57
10Atle AlvheimFana IL 51.07+14.3412.03
11Kurt GrønliFørde IL 54.30+17.5712.51
12Helge ScheiFørde IL 55.33+19.0013.06
13Bjørn SteenBø OL57.41+21.0813.36
14Jørn TorgersenTIF Viking 58.22+21.4913.45
15Jan Olav OrmbergFana IL 1.00.53+24.2014.21
16Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL 1.08.29+31.5616.09
17Svein Jarl HansenVoss IL 1.14.12+37.3917.30
18Frank FinstadRaumar Orientering 1.17.58+41.2518.23
19Atle BergsethVaregg Fleridrett 1.27.17+50.4420.35

H 70-

3 560 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL 32.579.15
2Roar BjordalOppsal Orientering 34.50+1.539.47
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL 36.08+3.1110.08
4Dagfinn HoleBergens TF 36.53+3.5610.21
5Helge BjaalandHeming Orientering 39.22+6.2511.03
6Kjell StenstadvoldIL Tyrving 40.11+7.1411.17
7Einar SkåreNittedal OL 40.23+7.2611.20
8Solmund HelleAskvoll og Holmedal IL 41.02+8.0511.31
9Trond FeiringHamar OK 41.03+8.0611.31
10Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking 41.15+8.1811.35
11Egil RepvikOL Trollelg 41.46+8.4911.43
12Sigvald RobberstadHalsnøy OL 42.58+10.0112.04
13Bjørn SandelienHeming Orientering 43.14+10.1712.08
14Knut SkipleVoss IL 44.14+11.1712.25
15Stig BergeFreidig 45.11+12.1412.41
16Bjørn SpjelkavikIL Tyrving 46.51+13.5413.09
17Per VoldFana IL 46.56+13.5913.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
18Magnar ØvreåsBotne SK 47.17+14.2013.16
19Steinar SlettemarkStord Orientering 47.46+14.4913.25
20Kjell MeenPorsgrunn OL 47.58+15.0113.28
21Magne RaadalFana IL 49.59+17.0214.02
22Helge RevhaugRingerike OL 53.25+20.2815.00
23Gunnar J. AlsakerÅrstad IL 54.19+21.2215.15
24Svein - Erik HeggenesVoss IL 56.22+23.2515.50
Geir HusdalTIF Viking diskvalifisert

H 75-

3 560 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig 36.2910.14
2Anders LaugloOL Trollelg 41.16+4.4711.35
3Per HauglandÅrstad IL 45.57+9.2812.54
4Ingolf DybvikStord Orientering 48.20+11.5113.34
5Olav TotlandFana IL 49.01+12.3213.46
6Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag 50.00+13.3114.02
7Svein SolerødOL Toten-Troll 51.15+14.4614.23
8Jon Vegard LundeLillehammer OK 58.25+21.5616.24
9Alfred SteinerOLC Kapreolo 1.02.20+25.5117.30
10Magnar ReppesgårdHedrum OL 1.08.06+31.3719.07
11Arne ØfsthusAsker Skiklubb 1.10.26+33.5719.47
12Jan R LienBergens TF 1.23.24+46.5523.25
Per Olaf TangenFana IL diskvalifisert
Trygve FosseGimle IF diskvalifisert
Tormod DahlenRingerike OL brutt

H 80-

3 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL 33.4810.52
2Hans LarsenRaumar Orientering 38.05+4.1712.14
3Axel IngvaldsenTIF Viking 41.40+7.5213.23
4Tor DrageHaugerud IF 41.44+7.5613.25
5Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK 43.09+9.2113.52

H17AK

6 040 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Tønnessen RødFana IL 52.298.41
2Lars Danielsen HolenMarkane IL 53.47+1.188.54
3Vemund HansenTIF Viking 59.19+6.509.49
4Lars BredalenNittedal OL 1.00.38+8.0910.02
5Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK 1.04.05+11.3610.36
6Fredrik DanielsenIL Tyrving 1.17.19+24.5012.48
7Tormod KleppaLillehammer OK 1.18.37+26.0813.00
8Daniel MolnarMariefors Skidklubb 1.37.17+44.4816.06
9Anders HvasshovdKongsberg OL 1.58.26+1.05.5719.36

H45AK

5 060 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar GjeldvikMolde og Omegn IF 41.098.07
2Espen SvaeSarpsborg OL 43.21+2.128.34
3Jørn MyrlandNotodden OL 44.46+3.378.50
4Trond SletnerByåsen IL 44.49+3.408.51
5Rolf Atle RolfsnesFitjar IL 45.55+4.469.04
6Anders Kristian HoltHedrum OL 47.24+6.159.22
7Arild HeggesetFreidig 50.41+9.3210.00
8Roger LysnesHedrum OL 51.43+10.3410.13
9Trond FossSandefjord OK 1.02.39+21.3012.22
10Erik Utne VieHaugesund IL Orientering 1.06.48+25.3913.12
11Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering 1.08.11+27.0213.28

H17C

2 990 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HellandEgersund OK 27.289.11
2Morten AndresenOK Skeidi 28.52+1.249.39
3Sten Øivind BjerkeLarvik OK 35.50+8.2211.59
4Lars-Erik ØsterudEiker OL 43.15+15.4714.27

D17AK

4 240 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag 36.548.42
2Sofie AarnesNydalens SK 37.56+1.028.56
3Linda RykkjeStord Orientering 46.07+9.1310.52
4Monika Gajda-MorawskaUNTS Warszawa 48.42+11.4811.29
5Lene Therese MyrlandNotodden OL 48.58+12.0411.32
6Olita ZnotinaPlavinas - OSK Selijas mežs 49.29+12.3511.40
7Julianna MolnarMariefors Skidklubb 51.04+14.1012.02
8Ingunn SandbakkNTNUI54.29+17.3512.50
9Sigrid SøvikGneist, IL 54.56+18.0212.57
10Tora VollsetHeming Orientering 55.50+18.5613.10
11Siv Elin ØdegårdIL Veten 59.19+22.2513.59
12Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering 1.18.06+41.1218.25
Jane M HellandEgersund OK brutt

D45AK

3 560 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Irene ProbstOLG Bern40.5511.29
2Trude KyrkjebøTIF Viking 40.58+0.0311.30
3Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK 43.49+2.5412.18
4Ylva Svanberg HelleTIF Viking 54.06+13.1115.11
5Kari Reppesgård HoltHedrum OL 56.08+15.1315.46
6Tone Sølie LysnesHedrum OL 1.01.43+20.4817.20
7May-lill DammTIF Viking 1.03.16+22.2117.46
8Annhild FetveitFana IL 1.28.11+47.1624.46
9Torild MyrliTIF Viking 1.28.30+47.3524.51
10Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb 1.42.03+1.01.0828.39
Unn Disch KihleRingerike OL brutt

D17C

2 990 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie SvarstadMarkane IL 24.398.14
2Eli StensliLøten o-lag 30.39+6.0010.15
3Tiina Ala-NissiläMS Parma 31.08+6.2910.24
4Else Margrethe LarsenFjellhug/Vereide IL 34.07+9.2811.24
5Olaug F MydlandEgersund OK 34.50+10.1111.38
6Tiril ReksnesHadeland OL 35.20+10.4111.49
7Hilde Gunn HellenesOK Skeidi 39.07+14.2813.04
8Gry Sveri LierTIF Viking 41.13+16.3413.47
9Siri SpjelkavikIL Tyrving 42.03+17.2414.03
10Anne-Grete OlsenByåsen IL 45.00+20.2115.03
11Marta RingheimVoss IL 45.37+20.5815.15
12Karin LoeFossekallen IL 1.01.19+36.4020.30

D17N

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tordis FrøytlogEgersund OK 33.1713.06

Direkte A

5 380 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik EijsinkNydalens SK 34.436.27
2Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 44.39+9.568.17
3Råmund Løver HovdenStord Orientering 44.59+10.168.21
4Bjørn MartiniAsker Skiklubb 45.17+10.348.25
5Gøril FristadHalden SK 48.52+14.099.04
6Sindre Løver HovdenStord Orientering 50.11+15.289.19
7Johanna KarlsenPan-Kristianstad50.34+15.519.23
8Sindre HoffFørde IL 52.14+17.319.42
9Bjørnar OlsrødStokke IL 53.43+19.009.59
10Jim OlaussenHalden SK 54.45+20.0210.10
11Emil AlexanderssonStora Tuna OK 55.11+20.2810.15
12Amelie WallenhammarHagaby GoIF 56.42+21.5910.32
13Benjamin LangebekkIL Veten 58.59+24.1610.57
14Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 59.52+25.0911.07
15Tiia TallilaValkeakosken Haka1.07.13+32.3012.29
16Lita DudeleBriksnis SK 1.08.01+33.1812.38
17Camilla ÖhmanNTNUI1.08.35+33.5212.44
18Bertil KarlssonHjobygdens OK1.08.59+34.1612.49
19Anne LøverStord Orientering 1.14.47+40.0413.54
20Nils HeggdalMarkane IL 1.15.04+40.2113.57
21Peichi ChuangTPZ Orienteering1.20.02+45.1914.52
22Åge HovdenStord Orientering 1.38.51+1.04.0818.22
23Yiching HuangTPZ Orienteering1.46.19+1.11.3619.45
24Olli TurakainenHelsingin Suunistajat 1.51.53+1.17.1020.47

Direkte B

3 630 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BrynestadRingsaker OK 29.538.13
2Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK 32.36+2.438.58
3Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna 32.38+2.458.59
4Ketil NummedalFana IL 35.50+5.579.52
5Ragnhild Bergset ElvestadIL BUL-Tromsø 37.30+7.3710.19
6Sjur LangedalNydalens SK 38.54+9.0110.42
7Erik HaugenRingsaker OK 39.06+9.1310.46
8Svein Olav HaugFreidig 40.23+10.3011.07
9Kristina BergsetIL Veten 42.35+12.4211.43
10Ina MartiniAsker Skiklubb 43.45+13.5212.03
11Øistein PaulsenBergens TF 44.55+15.0212.22
12Geir NilsenEmblem IL 45.29+15.3612.31
13Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar 45.42+15.4912.35
14Aase RanheimRingsaker OK 49.37+19.4413.40
15Tom RådahlIL Tyrving 50.45+20.5213.58
16Øystein SkappelLillehammer OK 51.08+21.1514.05
17Tiina JussilaTampereen Pyrintö 52.16+22.2314.23
18Anne BreivikNydalens SK 52.41+22.4814.30
19Moa LarssonNOTEAM53.22+23.2914.42
20Åse BergsetHalsa58.18+28.2516.03
21Roar SkoglundIL Veten 1.01.32+31.3916.57
22Olav Frode BråtenAsker Skiklubb 1.02.40+32.4717.15
23Eva BäcklundTrollhättans SOK 1.12.58+43.0520.06
24Sølvi MartiniAsker Skiklubb 1.23.44+53.5123.04

Direkte C

2 990 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tord SølvbergIL Veten 20.186.47
2Rune SvihusKlepp Kommune BIL 20.58+0.407.00
3Trine SelvikvågKlepp Kommune BIL 25.22+5.048.29
4Gaute SkjelsvikLillehammer OK 27.53+7.359.19
5Svein Grotli SkogenFreidig 28.01+7.439.22
6Erik BryschMS Parma 28.25+8.079.30
7Idar HolenMarkane IL 32.36+12.1810.54
8Ellen RolfsnesFitjar IL 35.05+14.4711.44
9Beate MoldestadSkanska Norge 35.32+15.1411.53
10Lena NilssonOK Österåker 36.39+16.2112.15
11Sara MartiniAsker Skiklubb 36.41+16.2312.16
12Åsmund VieHaugesund IL Orientering 53.03+32.4517.44

Direkte N

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari HageVikane IL26.4510.31
Wenixa WengAskvoll og Holmedal IL diskvalifisert

D 15-16B

3 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Gjersvold HaugFreidig 33.099.07
2Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF 58.47+25.3816.11
3Olea GjeldvikMolde og Omegn IF 1.05.12+32.0317.57

H 15-16B

3 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Fetveit SundalFana IL 1.13.1520.10

D 17-20B

3 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina Marie UndelandSturla, IF 49.5313.44

H 17-20B

3 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling Bell LysakerFana IL 48.2413.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor