Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | H17AK | H45AK | H17C | H17N | D17AK | D45AK | D17C | D17N | Direkte A | Direkte B | Direkte C | Direkte N | D15-16B | H15-16B | D17-20B | H17-20B

H 45-

6 040 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BoströmLynx43.37
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL45.28+1.51
3Erik ErssonIFK Mora OK 45.57+2.20
4Kenneth WesterheimStord Orientering 47.46+4.09
5Per SigvardsonBredaryds SOK 48.55+5.18
6Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 50.05+6.28
7Sveinung RykkjeStord Orientering 51.02+7.25
8Lars BaklidKonnerud IL 53.19+9.42
9Tore BredalenNittedal OL 53.36+9.59
10Mats HedmanIF Hagen 54.35+10.58
11Marc ProbstOLG Bern55.42+12.05
12Kjetil DammTIF Viking 56.08+12.31
13Lars HenrikssonSundsvalls OK 56.09+12.32
14Petr BoránekUSK Prague 56.24+12.47
15Bjart Are HellenTIF Viking 56.31+12.54
16Martin SvenssonMarkbygdens OK 58.35+14.58
17Arto MuhonenKalevan rasti 58.51+15.14
18Truls KvaaseBækkelagets SK 58.55+15.18
19Robert OtterleiByåsen IL 59.48+16.11
20Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering 59.59+16.22
21Mats BergenfurIK Vikings OK 1.02.16+18.39
22Stig DahleMolde og Omegn IF 1.02.19+18.42
23Kari JussilaTampereen Pyrintö 1.04.20+20.43
24Rickard LindkvistLeksands OK 1.08.19+24.42
25Jurijs NarelsOSK Selijas mežs 1.09.27+25.50
26Anders BrinkPargas IF 1.13.06+29.29
27Asbjørn RoeLarvik OK 1.28.26+44.49
28Ole MyklemyrEiker OL 1.44.13+1.00.36
Niclas NilssonOK Österåker diskvalifisert
Vidar SireÅl ILinaktiv
Kjetil SteenFossum IF inaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor