Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Lars-Erik ØsterudH17C (16)53.11+17.4320.27
4Lotte MyklemyrD 15-16 (26)44.38+4.4812.11
6Vegard MyklemyrH 17-18 (36)36.16+5.578.17
18Heidi MyklemyrD 45- (78)59.19+24.2417.32
29Ole MyklemyrH 45- (110)1.07.55+34.5815.32
Leif Kåre BessebergH 50- (66)diskvalifisert

Fossekallen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Bjørg GårdhammerD 70- (45)49.23+16.2720.50
10Karin LoeD17C (48)1.14.04+45.0028.29
24Hans Jørgen LoeH 70- (92)1.10.03+34.1123.16

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Øivind MyhreH 55- (82)39.14+3.1610.43
6Hilde StorløkkenD 50- (76)42.38+6.4213.21
8Anders HvasshovdH17AK (36)1.18.28+36.1119.08

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Lars BaklidH 45- (110)41.59+9.029.36

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari StrandeD 65- (50)42.5714.16
2Kristian KihleH 50- (66)37.37+0.029.10
3Unn Disch KihleD45AK (45)58.19+4.3719.22
4Elin DahlenD 70- (45)44.27+11.3118.45
4Anne-Kristin KvammeD 45- (78)44.17+9.2213.06
4Sissel SkovlyD 50- (76)41.39+5.4313.03
5Morten DåsnesH 60- (53)38.10+7.0111.17
5Tormod DahlenH 75- (55)46.55+8.2915.35
7Lars D. FjeldstadH 50- (66)49.22+11.4712.02
10Frode LøsetH 55- (82)43.18+7.2011.49
15Eirin MathiesenD 50- (76)51.38+15.4216.11
17Per Gunnar DahlH 55- (82)48.20+12.2213.12
19Helge RevhaugH 70- (92)51.54+16.0217.14

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Harald ThonH 60- (53)31.099.12
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)36.4514.45
3Tanja InstanesD 40- (11)56.48+17.4015.31
4Linda VerdeD 60- (41)45.43+5.1015.11
5Egil FrydenlundH 15-16 (53)45.15+7.4711.02
11Snorre FrydenlundH 50- (66)54.32+16.5713.18
14Ine InstanesD 13-14 (63)41.17+15.5816.34
15Aud Ellen BrevikD 45- (78)53.25+18.3015.48
17Malene InstanesD 13-14 (63)50.48+25.2920.24
21Merete UndelandD 45- (78)1.21.33+46.3824.07

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Tiia TallilaDirekte A (97)55.13+24.2715.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor