Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Lise ØfsthusD 75- (8)48.4320.33
12Petra HoveidD 13-14 (63)39.19+14.0015.47
13Arne ØfsthusH 75- (55)1.18.58+40.3226.14
31Pål SkogedalH 21- (179)55.35+18.369.46
Maria PerssonD 50- (76)diskvalifisert

Askvoll og Holmedal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sveinung FristadH 80- (18)33.1114.00
2Wenixa WengDirekte N (9)34.38+13.0519.47
3Edvin HelleH 70- (92)39.15+3.2313.02
11Audun HelleDirekte A (97)47.10+16.2412.53
17Anders BjørkaasH 65- (74)59.21+24.5818.36
Solmund HelleH 70- (92)diskvalifisert

Askøy O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Yngve NymarkH 50- (66)48.08+10.3311.44

Bergen Kommune

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Harald AasenDirekte C (34)49.06+14.1318.53

Bergens TF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Siren GreveD 60- (41)40.3313.28
2Nina SoligardD 60- (41)43.02+2.2914.17
3Ingjerd SognnæsD 65- (50)46.15+3.1815.21
3Øistein PaulsenDirekte B (83)35.16+14.2814.09
6Kari SecherD 65- (50)1.03.47+20.5021.11
7Dagfinn HoleH 70- (92)42.04+6.1213.58
9Astri Ese HoleD 65- (50)1.17.47+34.5025.50
10Kari NatåsD 65- (50)1.38.11+55.1432.37
11Magnus NatåsH 65- (74)47.13+12.5014.48
14Jan R LienH 75- (55)1.26.04+47.3828.35
Eva KrzywinskiD 65- (50)diskvalifisert
Berit HegdalD 65- (50)diskvalifisert

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hjørdis ØvreåsD 70- (45)1.19.10+46.1433.24
23Magnar ØvreåsH 70- (92)59.29+23.3719.45

Breimsbygda IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Atle StøyvaH 65- (74)42.48+8.2513.25

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Trond SletnerH45AK (39)41.22+4.5512.14
7Anne-Grete OlsenD17C (48)1.02.56+33.5224.12
7Robert OtterleiH 45- (110)41.33+8.369.30
16Eirin LodgaardD 45- (78)53.37+18.4215.51
20Hans Aleksander ØsthagenH 21- (179)48.04+11.058.26
Nora Rossvold  OtterleiD -10 (50)14.4411.30

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 (32)42.18+0.5810.19
14Truls KvaaseH 45- (110)44.27+11.3010.10
16Diane Ninauve-JutulstadD 13-14 (63)48.29+23.1019.28
19Halvor JutulstadH 55- (82)51.07+15.0913.57

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Bjørn SteenH 65- (74)45.54+11.3114.23
22Dag Steinar RagvinH 21- (179)48.57+11.588.36

Egersund OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tordis FrøytlogD17N (7)25.5414.48
2Olav HellandH17C (16)37.43+2.1514.30
2Arvid MydlandH 60- (53)35.29+4.2010.29
3Olaug F MydlandD17C (48)49.11+20.0718.55
3Geir FrøytlogH 50- (66)42.52+5.1710.27
5Jane M HellandD17AK (52)50.35+13.2915.51
9Markus M. HellandH -10 (44)17.5614.00
41Kenneth MydlandH 21- (179)1.06.15+29.1611.38
Julie M HellandD -10 (50)13.0710.14

Eiker OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lars-Erik ØsterudH17C (16)53.11+17.4320.27
4Lotte MyklemyrD 15-16 (26)44.38+4.4812.11
6Vegard MyklemyrH 17-18 (36)36.16+5.578.17
18Heidi MyklemyrD 45- (78)59.19+24.2417.32
29Ole MyklemyrH 45- (110)1.07.55+34.5815.32
Leif Kåre BessebergH 50- (66)diskvalifisert

Emblem IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin LundanesD 13-14 (63)31.22+6.0312.35
8Martha Skogeng ReitenD 17-18 (32)1.04.10+22.5015.39
9Serine Skogeng ReitenD 13-14 (63)35.06+9.4714.05
10Erlend Nilsen SandnesH 21- (179)43.29+6.307.38
12Geir NilsenDirekte B (83)56.55+36.0722.51
14Marianne LykkeD 45- (78)52.06+17.1115.24
30Janis MalcansH 21- (179)54.05+17.069.30

Faaborg OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Erlend SolvangDirekte A (97)50.34+19.4813.48

Fana IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birk Bell LysakerH 13-14 (46)23.089.17
1Ingrid RollD 80- (4)1.01.3325.58
1Erling Bell LysakerH 17-20B (6)40.0416.05
1Anders Tønnessen RødH17AK (36)42.1710.18
3Audny TotlandD 70- (45)42.21+9.2517.52
3Olav TotlandH 75- (55)42.24+3.5814.05
4Atle AlvheimH 65- (74)37.04+2.4111.37
5Astrid OrmbergD 65- (50)59.15+16.1819.41
5Therese Fetveit SundalD 13-16C (24)48.47+12.5121.29
5Per VoldH 70- (92)41.27+5.3513.46
7Ørjan Eirik ValestrandH 60- (53)40.26+9.1711.57
9Torgeir StrandH 55- (82)42.46+6.4811.41
9Marianne NummedalD 45- (78)47.31+12.3614.03
10Herdis AlvheimD 60- (41)1.00.26+19.5320.04
10Bjarte DyngjelandH 50- (66)54.14+16.3913.13
11Ketil NummedalDirekte B (83)49.39+28.5119.56
12Kirsti LysakerD 45- (78)48.33+13.3814.21
15Tord Bell MykingH 50- (66)1.01.08+23.3314.54
19Jan Olav OrmbergH 65- (74)1.03.06+28.4319.46
21Magne RaadalH 70- (92)56.20+20.2818.42
Annhild FetveitD45AK (45)diskvalifisert
Else Lerche RaadalD 70- (45)diskvalifisert
Brage Bell LysakerH 11-12 (35)diskvalifisert
Per Olaf TangenH 75- (55)diskvalifisert
Halvor Fetveit SundalH 15-16B (6)diskvalifisert

Fitjar IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jakob RolfsnesH 13-16C (26)36.03+12.4015.52
5Ellen RolfsnesDirekte C (34)49.23+14.3018.59
6Rolf Atle RolfsnesH45AK (39)42.13+5.4612.29
6Daniel RolfsnesH 13-16C (26)44.09+20.4619.26

Fjellhug/Vereide IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Magnus EideH 15-16 (53)52.11+14.4312.43
9Else Margrethe LarsenD17C (48)1.11.19+42.1527.25
10Magnar SlagstadH 15-16 (53)59.35+22.0714.31

Fossekallen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Bjørg GårdhammerD 70- (45)49.23+16.2720.50
10Karin LoeD17C (48)1.14.04+45.0028.29
24Hans Jørgen LoeH 70- (92)1.10.03+34.1123.16

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Knut Anders LøkenH 55- (82)45.26+9.2812.24

Freidig

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Katharina Mo BergeD 70- (45)32.5613.53
1Kristine Gjersvold HaugD 15-16B (12)27.3611.05
2Torid KvaalD 70- (45)34.08+1.1214.24
2Gunnar ØsterbøH 75- (55)39.18+0.5213.03
3Oskar Elias HeggsetH -10 (44)15.1211.52
3Sigrid MelkildD 45- (78)43.29+8.3412.51
4Vera MelkildD 17-18 (32)42.29+1.0910.21
7Arild HeggesetH45AK (39)43.02+6.3512.43
8Sverre August HeggesetH -10 (44)17.3113.41
10Stig BergeH 70- (92)42.50+6.5814.13
Johanna NordliD -10 (50)17.2813.38
Liv-Marie NordliD -10 (50)15.1411.54
Svein Olav HaugDirekte B (83)diskvalifisert

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Elen Katrine SkjerveD 21- (52)48.31+7.4010.27
29Kristian Opsahl BredesenH 21- (179)53.41+16.429.26

Førde IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håvard Nummedal OsH 19-20 (10)43.419.24
2Håkon GrønliH 11-12N (10)11.389.05
2Torodd OsH 65- (74)36.30+2.0711.26
5Knut Even HoleDirekte B (83)42.09+21.2116.55
6Sindre HoffDirekte A (97)39.01+8.1510.39
6Anja HoleD 11-12 (30)37.0416.19
6Trygve Nummedal OsH 15-16 (53)48.06+10.3811.43
6Egil NestandeH 75- (55)47.37+9.1115.49
6Helge ScheiH 65- (74)42.51+8.2813.25
7Kurt GrønliH 65- (74)44.13+9.5013.51
7Brita Eilertsen GrønliD 70- (45)56.27+23.3123.49
10Anita E. HoleDirekte C (34)1.10.02+35.0926.56
10Vegar HoleH 13-14 (46)42.06+18.5816.54
38Asgeir ÅrdalH 21- (179)1.04.32+27.3311.20Last ned GPS-spor i gpx-format
40Andreas HaugH 21- (179)1.05.40+28.4111.32

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Trygve FosseH 75- (55)1.03.50+25.2421.12

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sigrid SøvikD17AK (52)51.28+14.2216.08
14Gro Birkeland SøvikD 55- (51)1.09.17+27.1921.43

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor TrøanH 65- (74)34.2310.46
7Jo Randar HolmøyH 11-12 (35)1.02.1427.24
17Hege HeibergD 50- (76)59.29+23.3318.38
Tiril ReksnesD17C (48)diskvalifisert

Halden SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (32)41.2010.04
3Gøril FristadDirekte A (97)35.19+4.339.38
3Bodil HelgerudD 21- (52)42.45+1.549.12
5Jim OlaussenDirekte A (97)38.27+7.4110.30
5Irene Felde OlaussenD 45- (78)45.04+10.0913.20
5Håkon Raadal BjørloH 21- (179)39.52+2.537.00
23Øyvind HelgerudH 21- (179)49.28+12.298.41

Halsa

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Peder BotnDirekte N (9)34.40+13.0719.48
14Åse BergsetDirekte B (83)1.03.56+43.0825.40

Halsnøy OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigvald RobberstadH 70- (92)38.07+2.1512.39
14Leif Gunnar HovdenH 55- (82)46.26+10.2812.41

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trond FeiringH 70- (92)35.5211.54
15Terje GudbrandsenH 55- (82)46.39+10.4112.44
15Terje MalmH 65- (74)54.37+20.1417.07

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Unni DrageD 75- (8)49.25+0.4220.51
2Tor DrageH 80- (18)38.43+5.3216.20

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sigurd Paulsen VieH 15-16 (53)42.18+4.5010.19
5Ingvild Paulsen VieD 17-18 (32)43.55+2.3510.42
19Grethe Paulsen VieD 45- (78)1.13.12+38.1721.39

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders Kristian HoltH45AK (39)36.2710.47
2Jarle LysnesH 19-20 (10)59.56+16.1512.55
3Henrik R HoltH 13-14 (46)26.37+3.2910.41
4Sindre R HoltH 17-18 (36)35.15+4.568.03
4Kari Reppesgård HoltD45AK (45)58.49+5.0719.32
6Tone Sølie LysnesD45AK (45)1.01.50+8.0820.32
12Magnar ReppesgårdH 75- (55)1.04.54+26.2821.33

Heming Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dagrun MelkildD 50- (76)40.33+4.3712.42
5Elle M. MelbyeD 60- (41)48.46+8.1316.12
6Sidsel SandelienD 70- (45)50.04+17.0821.07
9Helge BjaalandH 70- (92)42.40+6.4814.10
10Hedvig VollsetD 17-18 (32)1.06.04+24.4416.06
12Tora VollsetD17AK (52)1.06.16+29.1020.46
13Bjørn SandelienH 70- (92)46.12+10.2015.20

Hjobygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Bertil KarlssonDirekte A (97)49.03+18.1713.24

IL Gular

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Birgitte TorbjørnsenD 45- (78)51.47+16.5215.19

IL Hauken

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (53)40.38+3.109.54
2Jon Magne SvendsbøeH 45- (110)34.48+1.517.57
6Henrik Repstad StoremyrH 11-12 (35)55.5424.37
13Ole Magnus StoremyrH -10 (44)28.1222.01

IL Tambarskjelvar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Åsmund BerthelsenDirekte B (83)43.27+22.3917.26
12Jan Magne HerstadH 55- (82)45.49+9.5112.31

IL Tyrving

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Berit DanielsenD 55- (51)41.5813.09
2Kari PedersenD 65- (50)45.33+2.3615.07
2Hege FeiringD 45- (78)38.04+3.0911.15
3Per Kristian EkebergH 60- (53)36.05+4.5610.40
5Siri SpjelkavikD17C (48)54.40+25.3621.01
6Bjørn SpjelkavikH 70- (92)41.34+5.4213.48
6Randi NilstadD 60- (41)48.48+8.1516.12
7Kjersti SkantzeD 55- (51)49.24+7.2615.29
7Fredrik DanielsenH17AK (36)1.03.32+21.1515.29
7Tom RådahlDirekte B (83)45.12+24.2418.09
8Aud I SpjelkavikD 65- (50)1.15.46+32.4925.10
8Inger TiltnesD 60- (41)52.42+12.0917.30
9Alf PettersenH 60- (53)45.00+13.5113.18
9Arne TiltnesH 65- (74)45.20+10.5714.12
15Kjell StenstadvoldH 70- (92)47.14+11.2215.41
18Donald SkantzeH 55- (82)50.18+14.2013.44

IL Veten

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Runar Tøfte HeimlidH 13-16N (4)20.2811.41
1Elias BergsetH 15-16 (53)37.289.08
2Kristina BergsetDirekte B (83)35.15+14.2714.09
3Arnar Tøfte HeimlidH 11-12N (10)22.5217.51
4Peder NybergH 11-12 (35)39.5717.35
4Tarjei Tøfte HeimlidH -10 (44)15.2111.59
4Beate Heimlid ØiestadD 11-12N (16)24.3419.11
4Sven Bergset LangvikH 13-14 (46)27.33+4.2511.03
5Haakon UlvedalH -10 (44)15.2512.02
6Siv Elin ØdegårdD17AK (52)51.27+14.2116.07
6Ella SkoglundD 13-16C (24)56.57+21.0125.05
7Leif-Inge JevnlidH 13-14 (46)31.42+8.3412.43
8Bjørn ØdegårdH 55- (82)39.56+3.5810.54
10Roar SkoglundDirekte B (83)49.33+28.4519.53
10Jeanette FrischherzD 55- (51)55.48+13.5017.29
10Jakob UlvedalH -10 (44)20.0615.42
11Bjørnar Tøfte HeimlidH -10 (44)20.1015.45
12Eirik UlvedalH -10 (44)22.5217.51
13Ivar BergsetH 55- (82)46.08+10.1012.36
Tale NybergD -10 (50)24.4019.16
Elise Heimlid ØiestadD -10 (50)24.3519.12
Frida Heimlid ØiestadD -10 (50)24.4519.20

Indre Østfold

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Per FosserDirekte A (97)59.16+28.3016.11

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Bente LineD 55- (51)44.42+2.4414.00
5Sture OttesenH 55- (82)37.59+2.0110.22

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Geir TrøanH 70- (92)42.36+6.4414.09

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Øivind MyhreH 55- (82)39.14+3.1610.43
6Hilde StorløkkenD 50- (76)42.38+6.4213.21
8Anders HvasshovdH17AK (36)1.18.28+36.1119.08

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lars BaklidH 45- (110)41.59+9.029.36

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sten Øivind BjerkeH17C (16)50.21+14.5319.21
3Jørn SundbyH 40- (38)43.33+4.029.23
6Elin BjervaD 21- (52)47.10+6.1910.09
28Asbjørn RoeH 45- (110)59.26+26.2913.36
Anne Gro ReppesgårdD 55- (51)diskvalifisert

Lillehammer OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Valborg MadslienD 40- (11)39.0810.41
2Gaute SkjelsvikDirekte C (34)37.42+2.4914.30
2Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (35)26.5711.52
4Lill Ramberg SkappelD 65- (50)51.07+8.1016.58
5Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (63)32.03+6.4412.52
5Tormod KleppaH17AK (36)52.10+9.5312.43
6Martine SkjelsvikD 13-14 (63)32.55+7.3613.13
7Ivar Kleppa MadslienH -10 (44)17.0413.20
9Øystein SkappelDirekte B (83)47.33+26.4519.05
12Kjell Joar RognstadH 60- (53)1.08.41+37.3220.19
13Tove BakkenD 55- (51)1.07.35+25.3721.11
35Øyvind Bakken RognstadH 21- (179)59.17+22.1810.25
Magnhild Kleppa MadslienD -10 (50)18.0214.05

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Karoline SønsterudbråtenD 19-20 (3)51.5011.51

Lynx

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kirsi BoströmD 45- (78)34.5510.19
3Mikael BoströmH 45- (110)36.15+3.188.17
5Petteri LauronenH 40- (38)46.48+7.1710.05
5Kristian BoströmH 13-14 (46)27.53+4.4511.11

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marianne Rud SkjærstadD 55- (51)43.09+1.1113.31
8Kristian StorsveenH 50- (66)50.29+12.5412.18
9Ingvild Rud SkjærstadD 21- (52)48.59+8.0810.33
Eli StensliD17C (48)diskvalifisert

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Hilde ForbordD 50- (76)47.18+11.2214.49

Markane IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marie SvarstadD17C (48)29.0411.10
6Lars Danielsen HolenH17AK (36)52.13+9.5612.44
7Åshild Sætren BøeD 45- (78)46.53+11.5813.52
8Anders Svarstad HoleDirekte C (34)56.29+21.3621.43
8Aslaug Thingnes BøD 55- (51)50.40+8.4215.52
9Grete ZachariassenD 55- (51)53.35+11.3716.47
11Kirsti Danielsen HolenDirekte C (34)1.39.34+1.04.4138.17
13Sissel SvarstadDirekte B (83)1.00.59+40.1124.29
16Nils HeggdalDirekte A (97)50.04+19.1813.40
Katrine Svarstad HeggdalD -10 (50)12.249.41
Olina Svarstad HeggdalD -10 (50)14.1211.05
Idar HolenH 60- (53)diskvalifisert

Molde og Omegn IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Olea GjeldvikD 15-16B (12)46.16+18.4018.34
4Gunnar GjeldvikH45AK (39)38.11+1.4411.17
5Stig BratsbergH 50- (66)45.39+8.0411.08
6Ane Hagset StavnesliD 15-16 (26)56.26+16.3615.25
6Rikke Gjeitnes DahleD 17-18 (32)46.02+4.4211.13
20Hanne-Merete HagsetDirekte A (97)56.04+25.1815.19
27Stig DahleH 45- (110)57.15+24.1813.06

Måren OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tove StrandD 50- (76)38.59+3.0312.13

Nittedal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lars BredalenH17AK (36)45.20+3.0311.03
10Astrid RuudD 45- (78)47.32+12.3714.03
11Einar SkåreH 70- (92)43.53+8.0114.34
16Tore BredalenH 45- (110)46.14+13.1710.34

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Olaug BergsetD 55- (51)55.48+13.5017.29

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jørn MyrlandH45AK (39)36.40+0.1310.50
2Lene Therese MyrlandD17AK (52)38.00+0.5411.54

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Audhild Bakken RognstadD 21- (52)44.41+3.509.37
8Camilla ÖhmanDirekte A (97)43.40+12.5411.55
8Rasmus Rørholt TheisenH 21- (179)41.34+4.357.18
11Ingunn SandbakkD17AK (52)1.05.42+28.3620.35
16Magne JutulstadH 21- (179)46.31+9.328.10
37Magnus KyrkjebøH 21- (179)1.01.12+24.1310.45

Nydalens SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik EijsinkDirekte A (97)30.468.24
1Mari AarsethD 11-12 (30)26.5511.51
1Eirik Langedal BreivikH 17-18 (36)30.196.56
1Sofie AarnesD17AK (52)37.0611.37
3Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (63)31.33+6.1412.40
11Jonas AarsethH 13-14 (46)46.11+23.0318.32
11Halvor SaunesH 21- (179)44.05+7.067.44
25Markus GladH 21- (179)51.33+14.349.03
28Lars-Ivar AarsethH 21- (179)52.59+16.009.18
32Daniel FløtreH 21- (179)56.29+19.309.55

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Elisabeth Meum JohansenD 55- (51)48.29+6.3115.11
20Morten JohansenH 55- (82)53.46+17.4814.41

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Morten AndresenH17C (16)35.2813.38
4Hilde Gunn HellenesD17C (48)52.40+23.3620.15

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erlend RåheimH 50- (66)45.24+7.4911.04

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Onno VerberneH 55- (82)35.589.49
4Svein SolerødH 75- (55)43.55+5.2914.35
6Ingrid RavnanD 55- (51)48.43+6.4515.16

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders LaugloH 75- (55)38.2612.46
14Geir PaulsenH 50- (66)59.59+22.2414.37
14Egil RepvikH 70- (92)46.27+10.3515.25

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Dag Rønning JensenH 65- (74)44.17+9.5413.52

OLG Bern

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marc ProbstH 45- (110)39.49+6.529.06
5Anja ProbstD 15-16 (26)44.49+4.5912.14
7Nina ProbstD 13-14 (63)33.46+8.2713.33
8Irene ProbstD45AK (45)1.18.21+24.3926.01
16Jan HoldhusH 65- (74)58.01+23.3818.11

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Joakim Eriksrud KarlsenH 13-16C (26)23.2310.18
4Roar BjordalH 70- (92)39.47+3.5513.13
7Olav DeelstraDirekte A (97)40.37+9.5111.05
8Inger Lise BjordalD 70- (45)1.08.13+35.1728.47
10Marit ValaDirekte A (97)47.07+16.2112.52

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tommy SævareidH 55- (82)39.40+3.4210.50
9Anita Lindvik-SævareidD45AK (45)1.27.22+33.4029.01

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Dagfinn FøllesdalH 80- (18)46.33+13.2219.38

Pan-Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Johanna KarlsenDirekte A (97)47.52+17.0613.04

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Kjell MeenH 70- (92)50.18+14.2616.42

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hans LarsenH 80- (18)39.44+6.3316.45
7Inger FinstadD 65- (50)1.07.35+24.3822.27
10Mathilde SønsterudbråtenD17AK (52)53.35+16.2916.47
13Pernille SønsterudbråtenD 13-14 (63)40.16+14.5716.10
18Frank FinstadH 65- (74)59.45+25.2218.43
20Ståle SønsterudbråtenH 45- (110)48.12+15.1511.01

Ringerike OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari StrandeD 65- (50)42.5714.16
2Kristian KihleH 50- (66)37.37+0.029.10
3Unn Disch KihleD45AK (45)58.19+4.3719.22
4Elin DahlenD 70- (45)44.27+11.3118.45
4Anne-Kristin KvammeD 45- (78)44.17+9.2213.06
4Sissel SkovlyD 50- (76)41.39+5.4313.03
5Morten DåsnesH 60- (53)38.10+7.0111.17
5Tormod DahlenH 75- (55)46.55+8.2915.35
7Lars D. FjeldstadH 50- (66)49.22+11.4712.02
10Frode LøsetH 55- (82)43.18+7.2011.49
15Eirin MathiesenD 50- (76)51.38+15.4216.11
17Per Gunnar DahlH 55- (82)48.20+12.2213.12
19Helge RevhaugH 70- (92)51.54+16.0217.14

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anne SørumD 60- (41)45.21+4.4815.03
4Erik HaugenDirekte B (83)38.24+17.3615.25

Sandefjord OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hallvard Arntzen FossH 17-18 (36)33.58+3.397.46
8Trond FossH45AK (39)54.17+17.5016.03
17Stine ArntzenD 45- (78)57.27+22.3216.59

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jesper Vonen SvaeH -10 (44)9.297.24
3Espen SvaeH45AK (39)37.09+0.4210.59
6Jens Vonen SvaeH -10 (44)15.4412.17

Sogndal IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dag Jarle AaH 35- (10)39.268.29
2Ingar HalsH 55- (82)37.04+1.0610.07
2Jorunn Aa AlbretsenD 40- (11)45.00+5.5212.17
2Nathalie Vatne AaD 11-12N (16)11.228.52
3Sverre AasenH 65- (74)36.51+2.2811.33
9Vegard Aa AlbretsenH 13-14 (46)37.34+14.2615.05
Mia Vatne AaD -10 (50)20.2916.00
Håkon Aa AlbretsenH 13-14 (46)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Bjørn AlsakerH 60- (53)39.25+8.1611.39

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bjørnar OlsrødDirekte A (97)46.42+15.5612.45

Stord Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kenneth WesterheimH 45- (110)32.577.32
4Sindre Løver HovdenDirekte A (97)35.52+5.069.47
4Stian RykkjeH 15-16 (53)42.49+5.2110.26
4Linda RykkjeD17AK (52)47.14+10.0814.48
5Jørgen WesterheimH 13-16C (26)39.31+16.0817.24
10Ingolf DybvikH 75- (55)55.28+17.0218.25
14Råmund Løver HovdenDirekte A (97)48.25+17.3913.13
16Steinar SlettemarkH 70- (92)48.48+12.5616.12
21Sveinung RykkjeH 45- (110)48.25+15.2811.04
24Anne LøverDirekte A (97)1.06.31+35.4518.10
25Åge HovdenDirekte A (97)1.08.03+37.1718.35
Tonje RykkjeD -10 (50)13.0210.10
Lars Helge WesterheimH 65- (74)diskvalifisert
Edel SlettemarkD 65- (50)diskvalifisert

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald ThonH 60- (53)31.099.12
1Nina Marie UndelandD 17-20B (4)36.4514.45
3Tanja InstanesD 40- (11)56.48+17.4015.31
4Linda VerdeD 60- (41)45.43+5.1015.11
5Egil FrydenlundH 15-16 (53)45.15+7.4711.02
11Snorre FrydenlundH 50- (66)54.32+16.5713.18
14Ine InstanesD 13-14 (63)41.17+15.5816.34
15Aud Ellen BrevikD 45- (78)53.25+18.3015.48
17Malene InstanesD 13-14 (63)50.48+25.2920.24
21Merete UndelandD 45- (78)1.21.33+46.3824.07

TIF Viking

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hanne-Emilie Svanberg HelleD 13-16N (8)23.2313.21
1May-lill DammD45AK (45)53.4217.50
2Ylva Svanberg HelleD45AK (45)57.38+3.5619.08
4Axel IngvaldsenH 80- (18)42.49+9.3818.03
4Vemund HansenH17AK (36)51.14+8.5712.29
5Bjart Are HellenH 45- (110)40.34+7.379.16
6Ulrik HellenH 13-14 (46)29.08+6.0011.42
7Torild MyrliD45AK (45)1.02.57+9.1520.54
8Gry Sveri LierD17C (48)1.10.32+41.2827.07
8Knut KyrkjebøH 17-18 (36)43.47+13.2810.01
12Jørn TorgersenH 65- (74)48.42+14.1915.15
22Geir HusdalH 70- (92)59.12+23.2019.40
26Kjetil DammH 45- (110)55.31+22.3412.42
Jan Harald Helmich PedersenH 70- (92)diskvalifisert
Trude KyrkjebøD45AK (45)diskvalifisert

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liv Inger PrangerødD 55- (51)42.50+0.5213.25

TPZ Orienteering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Aasmund FemsteinvikDirekte A (97)54.31+23.4514.53
22Yiching HuangDirekte A (97)1.05.26+34.4017.52
23Peichi ChuangDirekte A (97)1.06.29+35.4318.09

Valkeakosken Haka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Tiia TallilaDirekte A (97)55.13+24.2715.05

Varanger Orienteringslag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lars MauritzsenH 75- (55)52.35+14.0917.28
Aina Romsdal MauritzsenD 70- (45)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arnt Ove FemsteinevikH 50- (66)37.359.10
2Gitle FemsteinevikH -10 (44)14.1611.08
7Guro FemsteinevikD 11-12 (30)37.2116.27
8Otto FemsteinevikH 15-16 (53)58.31+21.0314.16
14Atle BergsethH 65- (74)50.45+16.2215.54

Vikane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari HageDirekte N (9)21.3312.18

Voss IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marta RingheimD17C (48)58.37+29.3322.32
12Svein - Erik HeggenesH 70- (92)45.44+9.5215.11
13Svein Jarl HansenH 65- (74)49.48+15.2515.36
17Knut SkipleH 70- (92)50.13+14.2116.40

Wing OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jonas VindalH 15-16 (53)59.17+21.4914.27
9Jon VindalH 50- (66)52.34+14.5912.49
16Lars Hol MoholdtH 21- (179)46.31+9.328.10

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linda HanssenD 50- (76)35.5611.15
4Leif S. ThingsrudH 60- (53)38.08+6.5911.16
8Ingrid HernesD 50- (76)45.03+9.0714.07

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ingrid GjersvoldD 50- (76)48.48+12.5215.17

Årstad IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Per HauglandH 75- (55)48.13+9.4716.01
8Anne FjeldstadDirekte B (83)46.46+25.5818.46
20Gunnar J. AlsakerH 70- (92)54.38+18.4618.09
21Jan HauglandH 55- (82)1.03.17+27.1917.17

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5May Bente BrurbergD 50- (76)42.18+6.2213.15
9Vincent EijsinkH45AK (39)1.01.57+25.3018.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor