Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Askvoll og Holmedal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sveinung FristadH 80- (18)33.1114.00
2Wenixa WengDirekte N (9)34.38+13.0519.47
3Edvin HelleH 70- (92)39.15+3.2313.02
11Audun HelleDirekte A (97)47.10+16.2412.53
17Anders BjørkaasH 65- (74)59.21+24.5818.36
Solmund HelleH 70- (92)diskvalifisert

Breimsbygda IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Atle StøyvaH 65- (74)42.48+8.2513.25

Fjellhug/Vereide IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Magnus EideH 15-16 (53)52.11+14.4312.43
9Else Margrethe LarsenD17C (48)1.11.19+42.1527.25
10Magnar SlagstadH 15-16 (53)59.35+22.0714.31

Førde IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håvard Nummedal OsH 19-20 (10)43.419.24
2Håkon GrønliH 11-12N (10)11.389.05
2Torodd OsH 65- (74)36.30+2.0711.26
5Knut Even HoleDirekte B (83)42.09+21.2116.55
6Sindre HoffDirekte A (97)39.01+8.1510.39
6Anja HoleD 11-12 (30)37.0416.19
6Trygve Nummedal OsH 15-16 (53)48.06+10.3811.43
6Egil NestandeH 75- (55)47.37+9.1115.49
6Helge ScheiH 65- (74)42.51+8.2813.25
7Kurt GrønliH 65- (74)44.13+9.5013.51
7Brita Eilertsen GrønliD 70- (45)56.27+23.3123.49
10Anita E. HoleDirekte C (34)1.10.02+35.0926.56
10Vegar HoleH 13-14 (46)42.06+18.5816.54
38Asgeir ÅrdalH 21- (179)1.04.32+27.3311.20Last ned GPS-spor i gpx-format
40Andreas HaugH 21- (179)1.05.40+28.4111.32

IL Tambarskjelvar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Åsmund BerthelsenDirekte B (83)43.27+22.3917.26
12Jan Magne HerstadH 55- (82)45.49+9.5112.31

IL Veten

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Runar Tøfte HeimlidH 13-16N (4)20.2811.41
1Elias BergsetH 15-16 (53)37.289.08
2Kristina BergsetDirekte B (83)35.15+14.2714.09
3Arnar Tøfte HeimlidH 11-12N (10)22.5217.51
4Peder NybergH 11-12 (35)39.5717.35
4Tarjei Tøfte HeimlidH -10 (44)15.2111.59
4Beate Heimlid ØiestadD 11-12N (16)24.3419.11
4Sven Bergset LangvikH 13-14 (46)27.33+4.2511.03
5Haakon UlvedalH -10 (44)15.2512.02
6Siv Elin ØdegårdD17AK (52)51.27+14.2116.07
6Ella SkoglundD 13-16C (24)56.57+21.0125.05
7Leif-Inge JevnlidH 13-14 (46)31.42+8.3412.43
8Bjørn ØdegårdH 55- (82)39.56+3.5810.54
10Roar SkoglundDirekte B (83)49.33+28.4519.53
10Jeanette FrischherzD 55- (51)55.48+13.5017.29
10Jakob UlvedalH -10 (44)20.0615.42
11Bjørnar Tøfte HeimlidH -10 (44)20.1015.45
12Eirik UlvedalH -10 (44)22.5217.51
13Ivar BergsetH 55- (82)46.08+10.1012.36
Tale NybergD -10 (50)24.4019.16
Elise Heimlid ØiestadD -10 (50)24.3519.12
Frida Heimlid ØiestadD -10 (50)24.4519.20

Markane IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marie SvarstadD17C (48)29.0411.10
6Lars Danielsen HolenH17AK (36)52.13+9.5612.44
7Åshild Sætren BøeD 45- (78)46.53+11.5813.52
8Anders Svarstad HoleDirekte C (34)56.29+21.3621.43
8Aslaug Thingnes BøD 55- (51)50.40+8.4215.52
9Grete ZachariassenD 55- (51)53.35+11.3716.47
11Kirsti Danielsen HolenDirekte C (34)1.39.34+1.04.4138.17
13Sissel SvarstadDirekte B (83)1.00.59+40.1124.29
16Nils HeggdalDirekte A (97)50.04+19.1813.40
Katrine Svarstad HeggdalD -10 (50)12.249.41
Olina Svarstad HeggdalD -10 (50)14.1211.05
Idar HolenH 60- (53)diskvalifisert

Sogndal IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dag Jarle AaH 35- (10)39.268.29
2Ingar HalsH 55- (82)37.04+1.0610.07
2Jorunn Aa AlbretsenD 40- (11)45.00+5.5212.17
2Nathalie Vatne AaD 11-12N (16)11.228.52
3Sverre AasenH 65- (74)36.51+2.2811.33
9Vegard Aa AlbretsenH 13-14 (46)37.34+14.2615.05
Mia Vatne AaD -10 (50)20.2916.00
Håkon Aa AlbretsenH 13-14 (46)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor