Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | H17AK | H45AK | H17C | H17N | D17AK | D45AK | D17C | D17N | Direkte A | Direkte B | Direkte C | Direkte N | D15-16B | H15-16B | D17-20B | H17-20B

Hadeland OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tor TrøanH 65- (74)34.2310.46
7Jo Randar HolmøyH 11-12 (35)1.02.1427.24
17Hege HeibergD 50- (76)59.29+23.3318.38
Tiril ReksnesD17C (48)diskvalifisert

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond FeiringH 70- (92)35.5211.54
15Terje GudbrandsenH 55- (82)46.39+10.4112.44
15Terje MalmH 65- (74)54.37+20.1417.07

Lillehammer OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienD 40- (11)39.0810.41
2Gaute SkjelsvikDirekte C (34)37.42+2.4914.30
2Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (35)26.5711.52
4Lill Ramberg SkappelD 65- (50)51.07+8.1016.58
5Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (63)32.03+6.4412.52
5Tormod KleppaH17AK (36)52.10+9.5312.43
6Martine SkjelsvikD 13-14 (63)32.55+7.3613.13
7Ivar Kleppa MadslienH -10 (44)17.0413.20
9Øystein SkappelDirekte B (83)47.33+26.4519.05
12Kjell Joar RognstadH 60- (53)1.08.41+37.3220.19
13Tove BakkenD 55- (51)1.07.35+25.3721.11
35Øyvind Bakken RognstadH 21- (179)59.17+22.1810.25
Magnhild Kleppa MadslienD -10 (50)18.0214.05

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Marianne Rud SkjærstadD 55- (51)43.09+1.1113.31
8Kristian StorsveenH 50- (66)50.29+12.5412.18
9Ingvild Rud SkjærstadD 21- (52)48.59+8.0810.33
Eli StensliD17C (48)diskvalifisert

OL Toten-Troll

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Onno VerberneH 55- (82)35.589.49
4Svein SolerødH 75- (55)43.55+5.2914.35
6Ingrid RavnanD 55- (51)48.43+6.4515.16

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anne SørumD 60- (41)45.21+4.4815.03
4Erik HaugenDirekte B (83)38.24+17.3615.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor