Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 3 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | H17AK | H45AK | H17C | H17N | D17AK | D45AK | D17C | D17N | Direkte A | Direkte B | Direkte C | Direkte N | D15-16B | H15-16B | D17-20B | H17-20B

Direkte A

5 680 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik EijsinkNydalens SK 1.42.22
2Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 2.02.50+20.28
3Sindre Løver HovdenStord Orientering 2.13.04+30.42
4Råmund Løver HovdenStord Orientering 2.24.57+42.35
5Jim OlaussenHalden SK 2.30.51+48.29
6Johanna KarlsenPan-Kristianstad2.35.44+53.22
7Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 2.36.06+53.44
8Bjørnar OlsrødStokke IL 2.38.16+55.54
11Bertil KarlssonHjobygdens OK3.05.16+1.22.54
18Anne LøverStord Orientering 3.37.15+1.54.53
28Peichi ChuangTPZ Orienteering3.59.01+2.16.39
31Yiching HuangTPZ Orienteering4.39.44+2.57.22
32Åge HovdenStord Orientering 4.25.13+2.42.51
34Olli TurakainenHelsingin Suunistajat 5.17.48+3.35.26
Eirik AabelBækkelagets SK brutt
Emil AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Emil AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Kjell BergsetIL Veten brutt
Sølvi  BergsetIL Veten brutt
Olav DeelstraOppsal Orientering brutt
Lita DudeleBriksnis SK brutt
Marianne DæhlieHalden SK brutt
Aasmund FemsteinvikTPZ Orienteeringbrutt
Per FosserIndre Østfoldbrutt
Gøril FristadHalden SK brutt
Nils HeggdalMarkane IL brutt
Sindre HoffFørde IL brutt
Stefan KarlssonFalköpings AIK OK brutt
JP LandeRocky Mountain Orienteering Clbrutt
Benjamin LangebekkIL Veten brutt
Moa LarssonNOTEAMbrutt
Bjørn MartiniAsker Skiklubb brutt
Simon NordlundVittjärvs IK brutt
Henrik PetersonOK Denseln brutt
Lars Gustav RogneNittedal OL brutt
Svein Grotli SkogenFreidig brutt
Erlend SolvangFaaborg OKbrutt
Tiia TallilaValkeakosken Hakabrutt
Marit ValaOppsal Orientering brutt
Amelie WallenhammarHagaby GoIF brutt
Camilla ÖhmanNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor