Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjord-O vest 2016, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | H17AK | H45AK | H17C | H17N | D17AK | D45AK | D17C | D17N | Direkte A | Direkte B | Direkte C | Direkte N | D15-16B | H15-16B | D17-20B | H17-20B

Direkte A

5 680 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik EijsinkNydalens SK 36.53
2Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 44.37+7.44
3Sindre Løver HovdenStord Orientering 47.01+10.08
4Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 49.04+12.11
5Henrik PetersonOK Denseln 51.31+14.38
6Råmund Løver HovdenStord Orientering 51.33+14.40
7Johanna KarlsenPan-Kristianstad57.18+20.25
8Jim OlaussenHalden SK 57.39+20.46
9Bjørnar OlsrødStokke IL 57.51+20.58
10Amelie WallenhammarHagaby GoIF 59.27+22.34
11JP LandeRocky Mountain Orienteering Cl1.01.28+24.35
12Bertil KarlssonHjobygdens OK1.07.14+30.21
13Lars Gustav RogneNittedal OL 1.08.04+31.11
14Marianne DæhlieHalden SK 1.15.05+38.12
15Anne LøverStord Orientering 1.15.57+39.04
16Peichi ChuangTPZ Orienteering1.32.30+55.37
17Åge HovdenStord Orientering 1.38.19+1.01.26
18Lita DudeleBriksnis SK 1.46.13+1.09.20
19Yiching HuangTPZ Orienteering1.47.59+1.11.06
20Olli TurakainenHelsingin Suunistajat 2.05.07+1.28.14
Moa LarssonNOTEAMinaktiv
Svein Grotli SkogenFreidig inaktiv
Marit ValaOppsal Orientering inaktiv
Eirik AabelBækkelagets SK inaktiv
Emil AlexanderssonStora Tuna OK inaktiv
Emil AlexanderssonStora Tuna OK inaktiv
Kjell BergsetIL Veten inaktiv
Sølvi  BergsetIL Veten inaktiv
Olav DeelstraOppsal Orientering inaktiv
Aasmund FemsteinvikTPZ Orienteeringinaktiv
Per FosserIndre Østfoldinaktiv
Gøril FristadHalden SK inaktiv
Nils HeggdalMarkane IL inaktiv
Sindre HoffFørde IL inaktiv
Stefan KarlssonFalköpings AIK OK inaktiv
Benjamin LangebekkIL Veten inaktiv
Bjørn MartiniAsker Skiklubb inaktiv
Simon NordlundVittjärvs IK inaktiv
Erlend SolvangFaaborg OKinaktiv
Tiia TallilaValkeakosken Hakainaktiv
Camilla ÖhmanNTNUIinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor