Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | H17AK | H45AK | H17C | H17N | D17AK | D45AK | D17C | D17N | Direkte A | Direkte B | Direkte C | Direkte N | D15-16B | H15-16B | D17-20B | H17-20B

Direkte A

5 380 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik EijsinkNydalens SK 1.05.29
2Fredrik KarlsonGöteborg Majorna OK 1.18.13+12.44
3Gøril FristadHalden SK 1.24.11+18.42
4Sindre Løver HovdenStord Orientering 1.26.03+20.34
5Sindre HoffFørde IL 1.31.15+25.46
6Jim OlaussenHalden SK 1.33.12+27.43
7Råmund Løver HovdenStord Orientering 1.33.24+27.55
8Johanna KarlsenPan-Kristianstad1.38.26+32.57
9Bjørnar OlsrødStokke IL 1.40.25+34.56
10Audun HelleAskvoll og Holmedal IL 1.47.02+41.33
11Camilla ÖhmanNTNUI1.52.15+46.46
12Bertil KarlssonHjobygdens OK1.58.02+52.33
13Tiia TallilaValkeakosken Haka2.02.26+56.57
14Nils HeggdalMarkane IL 2.05.08+59.39
15Anne LøverStord Orientering 2.21.18+1.15.49
16Peichi ChuangTPZ Orienteering2.26.31+1.21.02
17Åge HovdenStord Orientering 2.46.54+1.41.25
18Yiching HuangTPZ Orienteering2.51.45+1.46.16
19Olli TurakainenHelsingin Suunistajat 3.12.41+2.07.12
Emil AlexanderssonStora Tuna OK brutt
Lita DudeleBriksnis SK brutt
Per FosserIndre Østfoldbrutt
Stefan KarlssonFalköpings AIK OK brutt
Benjamin LangebekkIL Veten brutt
Bjørn MartiniAsker Skiklubb brutt
Simon NordlundVittjärvs IK brutt
Lars Gustav RogneNittedal OL brutt
Amelie WallenhammarHagaby GoIF brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor