Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 3 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | H17AK | H45AK | H17C | H17N | D17AK | D45AK | D17C | D17N | Direkte A | Direkte B | Direkte C | Direkte N | D15-16B | H15-16B | D17-20B | H17-20B

H 45-

6 680 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL2.15.28
2Kenneth WesterheimStord Orientering 2.17.21+1.53
3Mikael BoströmLynx2.17.58+2.30
4Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 2.25.25+9.57
5Erik ErssonIFK Mora OK 2.30.04+14.36
6Sveinung RykkjeStord Orientering 2.39.03+23.35
7Bjart Are HellenTIF Viking 2.47.02+31.34
8Marc ProbstOLG Bern2.49.39+34.11
9Petr BoránekUSK Prague 2.51.15+35.47
10Truls KvaaseBækkelagets SK 2.54.38+39.10
11Tore BredalenNittedal OL 2.55.34+40.06
12Arto MuhonenKalevan rasti 2.56.09+40.41
13Lars HenrikssonSundsvalls OK 3.00.26+44.58
14Per SigvardsonBredaryds SOK 3.04.49+49.21
15Mats HedmanIF Hagen 3.09.42+54.14
16Kjetil DammTIF Viking 3.09.49+54.21
17Mats BergenfurIK Vikings OK 3.09.56+54.28
18Kari JussilaTampereen Pyrintö 3.16.42+1.01.14
21Anders BrinkPargas IF 3.26.23+1.10.55
22Rickard LindkvistLeksands OK 3.26.46+1.11.18
25Jurijs NarelsOSK Selijas mežs 3.36.16+1.20.48
28Asbjørn RoeLarvik OK 4.28.04+2.12.36
30Ole MyklemyrEiker OL 5.00.34+2.45.06
Lars BaklidKonnerud IL brutt
Stig DahleMolde og Omegn IF brutt
Jan LenndinLillehammer OK brutt
Niclas NilssonOK Österåker brutt
Robert OtterleiByåsen IL brutt
Vidar SireÅl ILbrutt
Kjetil SteenFossum IF brutt
Lars Erik StrømsnesMalvik IL brutt
Martin SvenssonMarkbygdens OK brutt
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor