Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Fjord-O vest 2016, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Fjord-O vest 2016
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / IL Veten
Dato: onsdag 13 juli 2016 - søndag 17 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | H17AK | H45AK | H17C | H17N | D17AK | D45AK | D17C | D17N | Direkte A | Direkte B | Direkte C | Direkte N | D15-16B | H15-16B | D17-20B | H17-20B

H 45-

6 040 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BoströmLynx1.19.52
2Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL1.20.16+0.24
3Kenneth WesterheimStord Orientering 1.20.43+0.51
4Erik ErssonIFK Mora OK 1.27.08+7.16
5Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna 1.31.51+11.59
6Per SigvardsonBredaryds SOK 1.32.46+12.54
7Lars BaklidKonnerud IL 1.35.18+15.26
8Marc ProbstOLG Bern1.35.31+15.39
9Bjart Are HellenTIF Viking 1.37.05+17.13
10Lars HenrikssonSundsvalls OK 1.38.47+18.55
11Sveinung RykkjeStord Orientering 1.39.27+19.35
12Tore BredalenNittedal OL 1.39.50+19.58
13Petr BoránekUSK Prague 1.40.35+20.43
14Robert OtterleiByåsen IL 1.41.21+21.29
15Mats HedmanIF Hagen 1.41.56+22.04
16Truls KvaaseBækkelagets SK 1.43.22+23.30
17Martin SvenssonMarkbygdens OK 1.44.18+24.26
18Arto MuhonenKalevan rasti 1.45.32+25.40
19Kari JussilaTampereen Pyrintö 1.47.29+27.37
20Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering 1.48.11+28.19
21Mats BergenfurIK Vikings OK 1.49.30+29.38
22Kjetil DammTIF Viking 1.51.39+31.47
23Stig DahleMolde og Omegn IF 1.59.34+39.42
24Rickard LindkvistLeksands OK 2.01.06+41.14
25Jurijs NarelsOSK Selijas mežs 2.04.19+44.27
26Anders BrinkPargas IF 2.05.13+45.21
27Asbjørn RoeLarvik OK 2.27.52+1.08.00
28Ole MyklemyrEiker OL 2.52.08+1.32.16
Niclas NilssonOK Österåker brutt
Vidar SireÅl ILbrutt
Kjetil SteenFossum IF brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor