Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars - dag 2 (HOK-rankingløp 4/2015)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars - dag 2 (HOK-rankingløp 4/2015)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 16 august 2015

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Pål SkogedalH 19- (15)1.32.24+19.489.56

Askøy OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tora Aasheim NymarkD 13-14 (7)27.22+0.1011.24
4Tonje Aasheim NymarkD 17-18 (5)1.01.50+7.0712.52
5Tove AasheimD 40- (7)1.10.07+13.4214.36
9Tore NymarkH 19- (15)1.33.05+20.2910.00

Bergens TF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Helge NysæterH 40- (17)59.35+0.439.27
3Dagfinn HoleH 70- (7)51.48+5.1414.23
3Jan Egil Velure TrettenB-Open (6)40.27+6.4016.51
6Andreas NysæterH 13-14 (10)36.46+14.4315.19
12Alfon Harald JohansenH 50- (19)1.03.20+14.5513.11
0Eva KrzywinskiD 35K (4)diskvalifisert
0Astri Ese HoleD 35K (4)diskvalifisert

Fana IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerH 13-14 (10)22.039.11
2Brage Bell LysakerH 11-12 (5)32.05+8.1717.49
2Annemarie B. AarnesD19- (4)1.12.44+9.1211.32
3Ingvill VoldD 70- (3)1.19.28+41.5533.06
3Øivin AarnesH 40- (17)1.04.08+5.1610.10
4Kirsti LysakerD 40- (7)1.07.47+11.2214.07
5Per VoldH 70- (7)52.23+5.4914.33
7Torgeir StrandH 50- (19)59.41+11.1612.26
14Ørjan Eirik ValestrandH 50- (19)1.07.30+19.0514.03

Fitjar IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jørgen Skram IsdahlD /H-10 (6)32.4418.11
0Eirik TorbjørnsenD /H-10 (6)32.42+-0.0218.10
1Dan TorbjørnsenC-Open (6)17.509.54
2Eline Fitjar HjelleD 11-12 (5)37.47+4.0820.59
2Jakob RolfsnesC-Open (6)20.07+2.1711.10
3Geir Arne IsdahlC-Open (6)20.36+2.4611.26
3Emilie Skram IsdahlD 11-12 (5)37.49+4.1021.00
3Rolf Atle RolfsnesA-Open3 (3)57.33+5.0211.59
4Mathias K. TurøyC-Open (6)22.04+4.1412.15
5Daniel RolfsnesC-Open (6)34.11+16.2118.59
6Sigrid Skram IsdahlC-Open (6)37.58+20.0821.05
10Jens Øien KlosterH 13-14 (10)49.35+27.3220.39
0Mari Fitjar HjelleD /H-10 (6)diskvalifisert

Ganddal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Arild AasheimH 19- (15)1.22.50+10.148.54
5Janne Tjørhom AasheimD 13-14 (7)36.37+9.2515.15
9Svein-Erik KvameH 40- (17)1.13.33+14.4111.40
0Ann Karin TjørhomD 50- (8)diskvalifisert

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Andreas G. PoldenH 19- (15)1.25.36+13.009.12
9Mads Jørgen SkageH 13-14 (10)48.41+26.3820.17

Halsnøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Synnøve Irgens VassendenD 35K (4)29.4412.23
2Sigvald RobberstadH 70- (7)46.53+0.1913.01
12Rune VassendenH 40- (17)1.28.22+29.3014.01

Haugesund IL Orientering

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Lars WikstrømN-Open (18)58.02+19.3932.14
0Marie Haga NesseN-Open (18)44.28+6.0524.42
0Øyvind Haga NesseN-Open (18)24.24+-13.5913.33
1Trygve Haga NesseH 11-12N (3)19.3210.51
1Magnus EngløkkH 11-12 (5)23.4813.13
1Kristina VollD 15-16 (4)41.0611.25
2Per Bjarne MyhreA-Open4 (2)49.14+8.5113.40
2Erik Nistad NesseB-Open (6)34.28+0.4114.21
3Johannes DjupeslandH 17-18 (3)1.27.24+30.5013.52
3Sigurd Paulsen VieH 13-14 (10)24.59+2.5610.24
3Randi EngløkkD 40- (7)1.05.00+8.3513.32
4Selma SteinsvågD 11-12 (5)56.02+22.2331.07
4Ingrid EggenD19- (4)1.38.08+34.3615.34
4Ruben KobbeltvedtH 15-16 (6)58.01+13.4212.05
4Liv Grete VollD 50- (8)55.31+9.4415.25
5Sara HetlandD 11-12 (5)56.16+22.3731.15
5Anita SælevikD 17K (8)53.16+16.4714.47
5Aksel BjellandB-Open (6)43.09+9.2217.58
6Katrine Haga NesseB-Open (6)1.01.29+27.4225.37
7Henrik Haga NesseH 13-14 (10)39.17+17.1416.22
9Stein Jarle HelgelandH 50- (19)1.02.02+13.3712.55
10John Arvid DjupeslandH 40- (17)1.15.57+17.0512.03
11Sigleif SteinsvågH 19- (15)1.44.42+32.0611.15
14Erik Utne VieH 40- (17)1.32.54+34.0214.44
15Trygve VollH 50- (19)1.08.35+20.1014.17
16Alf Inge LindtnerH 40- (17)2.05.46+1.06.5419.57
18Jan SteffensenH 50- (19)1.16.49+28.2416.00
0Linn WikstrømN-Open L (2)diskvalifisert
0Eivind EngløkkH 11-12 (5)diskvalifisert
0Grethe Paulsen VieD 40- (7)diskvalifisert

Høydalsmo IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandA-Open3 (3)52.3110.56

IL Gular

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Lea SkaugeN-Open (18)36.30+-1.5320.16
0Idun HeklandN-Open (18)36.18+-2.0520.10
1Rune NygaardH 19- (15)1.12.367.48
2Olve HeklandH 11-12N (3)1.16.01+56.2942.13
2Eli Fjellbirkeland JohannesenD 15-16 (4)47.16+6.1013.07
2Arne JohannesenH 50- (19)48.52+0.2710.10
3Mathias SkaugeH 11-12N (3)1.16.04+56.3242.15
3Helen MartinsenD19- (4)1.14.18+10.4611.47
4Hedvig Kjellevold MaldeD 15-16 (4)53.27+12.2114.50
5Jan Petter HansenH 50- (19)54.43+6.1811.23
6Mari Fjellbirkeland JohannesenD 13-14 (7)37.59+10.4715.49
6Hege FjellbirkelandD 50- (8)58.43+12.5616.18
13Bård HeklandH 40- (17)1.31.54+33.0214.35

Kvernbit IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Atle BergsethH 60- (4)45.31+10.2412.38

Lierbygda OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kim Farnes HansenH 50- (19)48.2510.05
2Gunhild HennumD 50- (8)46.23+0.3612.53
3Helga HaverstadD 50- (8)46.49+1.0213.00
4Ingemar Jansson HaverstadH 50- (19)53.17+4.5211.06
5Helen GåsvikD 50- (8)57.53+12.0616.04
13Bjarne TokheimH 50- (19)1.05.20+16.5513.36
19Rolf E. AndersenH 50- (19)1.25.02+36.3717.42

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Glenn Tore LølandH 19- (15)1.27.31+14.559.24

Odda OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Vegard Solheim EideN-Open (18)50.37+12.1428.07
0Elionor ØygardN-Open (18)58.03+19.4032.15
0William ØygardN-Open (18)58.39+20.1632.35
0Emil Solheim ØyreN-Open (18)51.02+12.3928.21
0Julie Storhaug SvåsandD /H-10 (6)1.14.36+41.5241.26
0Mathias Storhaug SvåsandD /H-10 (6)1.14.53+42.0941.36
0Torstein KristensenN-Open (18)37.53+-0.3021.02
0Rannveig Oma LøyningN-Open (18)31.39+-6.4417.35
0Sindre Solheim EideN-Open (18)23.27+-14.5613.01
0Karina Solheim ØyreN-Open (18)49.23+11.0027.26
0Harald Solheim EideN-Open (18)55.26+17.0330.47
0Sondre Ølmheim StanaN-Open (18)37.17+-1.0620.42
0Marius Storhaug SvåsandD /H-10 (6)1.12.16+39.3240.08
1Ottar EideA-Open4 (2)40.2311.13
1Ingvald KristensenB-Open (6)33.4714.04
2Svein BuerA-Open3 (3)56.45+4.1411.49
4Britt Kari LegårdD 17K (8)48.31+12.0213.28
7Ida Solheim EideD 13-14 (7)39.41+12.2916.32
0Johannes Solheim ØyreH 11-12 (5)diskvalifisert

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ragnhild BalsvikD 40- (7)56.43+0.1811.48
6Magnus GjerstadH 15-16 (6)1.11.38+27.1914.55

Samnanger IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ida Johanne AadlandD 17-18 (5)54.4311.23
3Per Arne AadlandH 19- (15)1.21.01+8.258.42
8Helge Magnus ErdalH 50- (19)59.57+11.3212.29

Sandnes IL (Rogaland)

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ingrid OmdalD 13-14 (7)27.25+0.1311.25
3Sunniva OmdalD 17-18 (5)59.12+4.2912.20
11Sturle OmdalH 50- (19)1.03.15+14.5013.10

Sauda Orienteringsklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Alise Vikeså SolbakkenD 11-12 (5)33.3918.41
3Kaya DirksenD 15-16 (4)49.25+8.1913.43
5Merel DirksenD 17-18 (5)1.14.35+19.5215.32
6Jarle SolbakkenH 40- (17)1.07.23+8.3110.41
7Yolanda DirksenD 50- (8)1.34.32+48.4526.15
16Peter DirksenH 50- (19)1.12.34+24.0915.07

Stavanger Orienteringsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsD 70- (3)37.3315.38
1Svein GlendrangeH 70- (7)46.3412.56
2Haldis GlendrangeD 60- (3)1.08.32+11.5419.02
2Turid NystrømD 70- (3)38.12+0.3915.55
17Ivar Johan LarsenH 50- (19)1.14.33+26.0815.31

Stord Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Tonje RykkjeN-Open (18)25.26+-12.5714.07
1Edel SlettemarkD 60- (3)56.3815.43
1Tove Vikanes AgdesteinD 50- (8)45.4712.43
1Stian RykkjeH 15-16 (6)44.199.13
4Martin StautlandH 13-14 (10)30.18+8.1512.37
4Ingolf DybvikH 70- (7)51.49+5.1514.23
5Henrik OttesenH 40- (17)1.06.30+7.3810.33
6Steinar SlettemarkH 70- (7)53.09+6.3514.45
6Linda RykkjeD 40- (7)1.12.57+16.3215.11
7Sveinung RykkjeH 40- (17)1.08.36+9.4410.53
10Jon Magne BratsethH 50- (19)1.02.32+14.0713.01

TIF Viking

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari Strømme LidD 13-14 (7)27.1211.20
1Karianne StrømmeD 40- (7)56.2511.45
2Knut KyrkjebøH 15-16 (6)47.39+3.209.55
2Ulrik HellenH 13-14 (10)23.09+1.069.38
3Jan Harald Helmich PedersenH 60- (4)51.32+16.2514.18
4Marie Oen-SivertsenD 13-14 (7)28.21+1.0911.48
6Torild MyrliD 17K (8)57.16+20.4715.54
7Geir HusdalH 70- (7)1.01.36+15.0217.06
7Ylva Svanberg HelleD 17K (8)1.21.52+45.2322.44
8Bjart Are HellenH 40- (17)1.09.33+10.4111.02
10Magnus KyrkjebøH 19- (15)1.42.08+29.3210.58
11Kjetil DammH 40- (17)1.22.24+23.3213.04
15Jon-Kåre HansenH 40- (17)1.48.11+49.1917.10
0Hanne-Emilie Svanberg HelleN-Open L (2)diskvalifisert
0May-lill DammD 17K (8)diskvalifisert

Torvastad IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eivind Helgeland VikingstadN-Open (18)39.41+1.1822.02
1Anne Kari VikingstadD 17K (8)36.2910.08
1Einar VikingstadH 60- (4)35.079.45
0Kirsten Marit HauskenD 60- (3)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikN-Open (18)38.2321.19
1Kristin LöfgrenD19- (4)1.03.3210.05
1Markus Kjærner-SembH 17-18 (3)56.348.58
2Kim-Andrè Kjenes HauglandH 17-18 (3)1.16.19+19.4512.06
2Gunhild Stuland TysværD 17K (8)46.59+10.3013.03
2Kårhild Husby NordstadD 17-18 (5)56.16+1.3311.43
2Lene RykkjeD 35K (4)46.17+16.3319.17
3Jon Erik Doppelhofer ErvikH 11-12 (5)35.51+12.0319.55
3Vibeke RykkjeD 17K (8)48.15+11.4613.24
3Kristian RykkjeH 15-16 (6)48.15+3.5610.03
4Gernot DoppelhoferH 40- (17)1.04.56+6.0410.18
4Astrid Oline ErvikB-Open (6)42.42+8.5517.47
5Kristian Fredrik ThomassenH 13-14 (10)35.57+13.5414.58
5Mathias RosenlundH 15-16 (6)58.19+14.0012.08
6Helge Tiger HauglandH 50- (19)55.23+6.5811.32
8Mathias Kjærner-SembH 13-14 (10)46.25+24.2219.20
0Kasper ValestrandH 19- (15)diskvalifisert
0Oskar RøenH 19- (15)diskvalifisert
0Per Harald Havnen JohansenH 19- (15)diskvalifisert
0Ronny RykkjeH 40- (17)diskvalifisert

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenH 40- (17)58.529.20

Ølen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jarle HeddelandH 60- (4)53.33+18.2614.52

Ålgård Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ola Magnus LaugalandH 19- (15)1.16.56+4.208.16
3Harry BreilandH 50- (19)51.53+3.2810.48
4Sigurd R. OftedalH 19- (15)1.22.36+10.008.52
12Sturla StokkelandH 19- (15)1.47.56+35.2011.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor