Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odda 2-dagars - dag 2 (HOK-rankingløp 4/2015)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odda 2-dagars - dag 2 (HOK-rankingløp 4/2015)
Arrangørorganisasjon: Odda OL
Dato: søndag 16 august 2015

N-Open

1 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vegard Solheim EideOdda OL50.37+12.1428.07
0Elionor ØygardOdda OL58.03+19.4032.15
0William ØygardOdda OL58.39+20.1632.35
0Emil Solheim ØyreOdda OL51.02+12.3928.21
0Torstein KristensenOdda OL37.53+-0.3021.02
0Lea SkaugeIL Gular36.30+-1.5320.16
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering58.02+19.3932.14
0Rannveig Oma LøyningOdda OL31.39+-6.4417.35
0Tonje RykkjeStord Orientering25.26+-12.5714.07
0Sindre Solheim EideOdda OL23.27+-14.5613.01
0Karina Solheim ØyreOdda OL49.23+11.0027.26
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett38.2321.19
0Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL39.41+1.1822.02
0Harald Solheim EideOdda OL55.26+17.0330.47
0Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering44.28+6.0524.42
0Sondre Ølmheim StanaOdda OL37.17+-1.0620.42
0Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering24.24+-13.5913.33
0Idun HeklandIL Gular36.18+-2.0520.10

D /H-10

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Julie Storhaug SvåsandOdda OL1.14.36+41.5241.26
0Mathias Storhaug SvåsandOdda OL1.14.53+42.0941.36
0Marius Storhaug SvåsandOdda OL1.12.16+39.3240.08
0Jørgen Skram IsdahlFitjar IL32.4418.11
0Eirik TorbjørnsenFitjar IL32.42+-0.0218.10
0Mari Fitjar HjelleFitjar ILdiskvalifisert

D 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb33.3918.41
2Eline Fitjar HjelleFitjar IL37.47+4.0820.59
3Emilie Skram IsdahlFitjar IL37.49+4.1021.00
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering56.02+22.2331.07
5Sara HetlandHaugesund IL Orientering56.16+22.3731.15

D 13-14

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Strømme LidTIF Viking27.1211.20
2Tora Aasheim NymarkAskøy OL27.22+0.1011.24
3Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)27.25+0.1311.25
4Marie Oen-SivertsenTIF Viking28.21+1.0911.48
5Janne Tjørhom AasheimGanddal IL36.37+9.2515.15
6Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular37.59+10.4715.49
7Ida Solheim EideOdda OL39.41+12.2916.32

D 15-16

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering41.0611.25
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular47.16+6.1013.07
3Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb49.25+8.1913.43
4Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular53.27+12.2114.50

D 17K

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kari VikingstadTorvastad IL36.2910.08
2Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett46.59+10.3013.03
3Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett48.15+11.4613.24
4Britt Kari LegårdOdda OL48.31+12.0213.28
5Anita SælevikHaugesund IL Orientering53.16+16.4714.47
6Torild MyrliTIF Viking57.16+20.4715.54
7Ylva Svanberg HelleTIF Viking1.21.52+45.2322.44
0May-lill DammTIF Vikingdiskvalifisert

D 17-18

4 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Johanne AadlandSamnanger IL54.4311.23
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett56.16+1.3311.43
3Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)59.12+4.2912.20
4Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.01.50+7.0712.52
5Merel DirksenSauda Orienteringsklubb1.14.35+19.5215.32

D19-

6 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett1.03.3210.05
2Annemarie B. AarnesFana IL1.12.44+9.1211.32
3Helen MartinsenIL Gular1.14.18+10.4611.47
4Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.38.08+34.3615.34

D 35K

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Synnøve Irgens VassendenHalsnøy OL29.4412.23
2Lene RykkjeVaregg Fleridrett46.17+16.3319.17
0Eva KrzywinskiBergens TFdiskvalifisert
0Astri Ese HoleBergens TFdiskvalifisert

D 40-

4 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne StrømmeTIF Viking56.2511.45
2Ragnhild BalsvikOsterøy IL56.43+0.1811.48
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.05.00+8.3513.32
4Kirsti LysakerFana IL1.07.47+11.2214.07
5Tove AasheimAskøy OL1.10.07+13.4214.36
6Linda RykkjeStord Orientering1.12.57+16.3215.11
0Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 50-

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering45.4712.43
2Gunhild HennumLierbygda OL46.23+0.3612.53
3Helga HaverstadLierbygda OL46.49+1.0213.00
4Liv Grete VollHaugesund IL Orientering55.31+9.4415.25
5Helen GåsvikLierbygda OL57.53+12.0616.04
6Hege FjellbirkelandIL Gular58.43+12.5616.18
7Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.34.32+48.4526.15
0Ann Karin TjørhomGanddal ILdiskvalifisert

D 60-

3 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering56.3815.43
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.08.32+11.5419.02
0Kirsten Marit HauskenTorvastad ILdiskvalifisert

D 70-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb37.3315.38
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb38.12+0.3915.55
3Ingvill VoldFana IL1.19.28+41.5533.06

H 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering23.4813.13
2Brage Bell LysakerFana IL32.05+8.1717.49
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett35.51+12.0319.55
0Eivind EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Johannes Solheim ØyreOdda OLdiskvalifisert

H 11-12N

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Haga NesseHaugesund IL Orientering19.3210.51
2Olve HeklandIL Gular1.16.01+56.2942.13
3Mathias SkaugeIL Gular1.16.04+56.3242.15

H 13-14

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk Bell LysakerFana IL22.039.11
2Ulrik HellenTIF Viking23.09+1.069.38
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering24.59+2.5610.24
4Martin StautlandStord Orientering30.18+8.1512.37
5Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett35.57+13.5414.58
6Andreas NysæterBergens TF36.46+14.4315.19
7Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering39.17+17.1416.22
8Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett46.25+24.2219.20
9Mads Jørgen SkageGneist, IL48.41+26.3820.17
10Jens Øien KlosterFitjar IL49.35+27.3220.39

H 15-16

4 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeStord Orientering44.199.13
2Knut KyrkjebøTIF Viking47.39+3.209.55
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett48.15+3.5610.03
4Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering58.01+13.4212.05
5Mathias RosenlundVaregg Fleridrett58.19+14.0012.08
6Magnus GjerstadOsterøy IL1.11.38+27.1914.55

H 17-18

6 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett56.348.58
2Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.16.19+19.4512.06
3Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.27.24+30.5013.52

H 19-

9 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune NygaardIL Gular1.12.367.48
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.16.56+4.208.16
3Per Arne AadlandSamnanger IL1.21.01+8.258.42
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.22.36+10.008.52
5Arild AasheimGanddal IL1.22.50+10.148.54
6Andreas G. PoldenGneist, IL1.25.36+13.009.12
7Glenn Tore LølandNTNUI1.27.31+14.559.24
8Pål SkogedalAsker Skiklubb1.32.24+19.489.56
9Tore NymarkAskøy OL1.33.05+20.2910.00
10Magnus KyrkjebøTIF Viking1.42.08+29.3210.58
11Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering1.44.42+32.0611.15
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.47.56+35.2011.36
0Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Oskar RøenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 40-

6 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar MartinsenVikebygd IL58.529.20
2Helge NysæterBergens TF59.35+0.439.27
3Øivin AarnesFana IL1.04.08+5.1610.10
4Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.04.56+6.0410.18
5Henrik OttesenStord Orientering1.06.30+7.3810.33
6Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb1.07.23+8.3110.41
7Sveinung RykkjeStord Orientering1.08.36+9.4410.53
8Bjart Are HellenTIF Viking1.09.33+10.4111.02
9Svein-Erik KvameGanddal IL1.13.33+14.4111.40
10John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.15.57+17.0512.03
11Kjetil DammTIF Viking1.22.24+23.3213.04
12Rune VassendenHalsnøy OL1.28.22+29.3014.01
13Bård HeklandIL Gular1.31.54+33.0214.35
14Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1.32.54+34.0214.44
15Jon-Kåre HansenTIF Viking1.48.11+49.1917.10
16Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2.05.46+1.06.5419.57
0Ronny RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H 50-

4 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kim Farnes HansenLierbygda OL48.2510.05
2Arne JohannesenIL Gular48.52+0.2710.10
3Harry BreilandÅlgård Orientering51.53+3.2810.48
4Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL53.17+4.5211.06
5Jan Petter HansenIL Gular54.43+6.1811.23
6Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett55.23+6.5811.32
7Torgeir StrandFana IL59.41+11.1612.26
8Helge Magnus ErdalSamnanger IL59.57+11.3212.29
9Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering1.02.02+13.3712.55
10Jon Magne BratsethStord Orientering1.02.32+14.0713.01
11Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.03.15+14.5013.10
12Alfon Harald JohansenBergens TF1.03.20+14.5513.11
13Bjarne TokheimLierbygda OL1.05.20+16.5513.36
14Ørjan Eirik ValestrandFana IL1.07.30+19.0514.03
15Trygve VollHaugesund IL Orientering1.08.35+20.1014.17
16Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.12.34+24.0915.07
17Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.14.33+26.0815.31
18Jan SteffensenHaugesund IL Orientering1.16.49+28.2416.00
19Rolf E. AndersenLierbygda OL1.25.02+36.3717.42

H 60-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar VikingstadTorvastad IL35.079.45
2Atle BergsethKvernbit IL45.31+10.2412.38
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking51.32+16.2514.18
4Jarle HeddelandØlen IL53.33+18.2614.52

H 70-

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb46.3412.56
2Sigvald RobberstadHalsnøy OL46.53+0.1913.01
3Dagfinn HoleBergens TF51.48+5.1414.23
4Ingolf DybvikStord Orientering51.49+5.1514.23
5Per VoldFana IL52.23+5.4914.33
6Steinar SlettemarkStord Orientering53.09+6.3514.45
7Geir HusdalTIF Viking1.01.36+15.0217.06

N-Open L

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Vikingdiskvalifisert
0Linn WikstrømHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

A-Open3

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL52.3110.56
2Svein BuerOdda OL56.45+4.1411.49
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL57.33+5.0211.59

A-Open4

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ottar EideOdda OL40.2311.13
2Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering49.14+8.5113.40

B-Open

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvald KristensenOdda OL33.4714.04
2Erik Nistad NesseHaugesund IL Orientering34.28+0.4114.21
3Jan Egil Velure TrettenBergens TF40.27+6.4016.51
4Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett42.42+8.5517.47
5Aksel BjellandHaugesund IL Orientering43.09+9.2217.58
6Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering1.01.29+27.4225.37

C-Open

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dan TorbjørnsenFitjar IL17.509.54
2Jakob RolfsnesFitjar IL20.07+2.1711.10
3Geir Arne IsdahlFitjar IL20.36+2.4611.26
4Mathias K. TurøyFitjar IL22.04+4.1412.15
5Daniel RolfsnesFitjar IL34.11+16.2118.59
6Sigrid Skram IsdahlFitjar IL37.58+20.0821.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor