Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 20 april 2012

H21

11 175 m, 119 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Olav LundanesHalden SK1.17.59
2Christian Wiig BøenKristiansand OK1.18.19+0.20
3Erik AxelssonHalden SK1.18.44+0.45
4Emil WingstedtHalden SK1.19.29+1.30
5Thomas Natvig ÅrstadNTNUI1.19.30+1.31
6Espen FiskumNTNUI1.19.31+1.32
7Martin VisterIndre Østfold OK1.19.40+1.41
8Håvard LucasenÅs-UMB Orientering1.19.52+1.53
9Lars SkjesetFrol IL1.19.53+1.54
10Mattias KarlssonHalden SK1.20.49+2.50
11Vegard Brun SagaNTNUI1.20.55+2.56
12Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.20.57+2.58
13Jon PedersenHalden SK1.21.03+3.04
14Torben Christian WendlerRaumar Orientering1.21.10+3.11
15Carl Waaler KaasBækkelagets SK1.21.32+3.33
16Torbjørn SagbergIL Tyrving1.22.19+4.20
17Joacim CarlssonHalden SK1.22.57+4.58
18Fredrik EliassonHalden SK1.23.00+5.01
19Asgeir Bakken RognstadNTNUI1.23.08+5.09
20Andreas HøyeFredrikstad SK1.24.17+6.18
21Anders TiltnesIL Tyrving1.24.20+6.21
22Torgeir NørbechIL Tyrving1.24.21+6.22
23Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK1.26.32+8.33
24Dag AalvikNydalens SK1.26.33+8.34
25Erik SagvoldenNTNUI1.26.36+8.37
26Jostein NørbechIL Tyrving1.26.39+8.40
27Morten Urdal BakkeNTNUI1.26.41+8.42
28Morten Severin SaueIL Tyrving1.26.58+8.59
29Mats DahlénKristiansand OK1.27.45+9.46
30Vegard DanielsenKristiansand OK1.27.46+9.47
31Sondre Sande GullordNTNUI1.27.48+9.49
32Vegard RuttenborgNTNUI1.27.50+9.51
33Anders EinumNTNUI1.27.56+9.57
34Torkil Eide SolstadNTNUI1.28.01+10.02
35Øyvind LundRaumar Orientering1.28.02+10.03
36Øyvind HelgerudHalden SK1.28.04+10.05
37Eivind ResserKongsberg OL1.28.23+10.24
38Felix BreitschädelNTNUI1.28.38+10.39
39Miloš NykodýmKristiansand OK1.28.56+10.57
40Johan Asphjell BjørnaasFrol IL1.28.58+10.59
41Øystein SørensenNydalens SK1.29.17+11.18
42Björn WidénIL Tyrving1.30.23+12.24
43Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.30.27+12.28
44Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.30.33+12.34
45Håvard VassendenFrol IL1.30.34+12.35
46Øyvind EngerNTNUI1.30.37+12.38
47Andreas MagerøyFrol IL1.31.19+13.20
48Eirik RustadRaumar Orientering1.31.22+13.23
49Martin Grotle SoukupBækkelagets SK1.31.26+13.27
50Øystein PettersenNydalens SK1.31.28+13.29
51Matthew SpeakeLillomarka OL1.31.37+13.38
52Tore SandvikHalden SK1.32.32+14.33
53Christian HolmboeIL Tyrving1.32.53+14.54
54Mats NordbrødenHalden SK1.33.01+15.02
55Kristian StenerudNTNUI1.34.50+16.51
56Ragnar TonjerNydalens SK1.34.51+16.52
57Øystein HaugFrol IL1.34.52+16.53
58Jeppe RuudBækkelagets SK1.34.53+16.54
59Øyvind StoksethHalden SK1.34.58+16.59
60Eirik WatterdalBækkelagets SK1.35.27+17.28
61Fredrik SteinsvikNTNUI1.35.33+17.34
62Knut Harald HyllesethSentrum OK1.36.00+18.01
63Kjetil OkkenhaugNTNUI1.36.12+18.13
64Johan MichelsenNydalens SK1.36.20+18.21
65Trygve TømtaRaumar Orientering1.37.25+19.26
66Stig AlvestadGanddal IL1.37.26+19.27
67Lacho IlievHalden SK1.37.43+19.44
68Karolis LazdauskasKristiansand OK1.39.34+21.35
69Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK1.39.37+21.38
70Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett1.39.43+21.44
71Einar TommelstadNydalens SK1.39.47+21.48
72Ola Marius PedersenOppsal IF Orientering1.42.10+24.11
73Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.43.19+25.20
74Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering1.43.23+25.24
75Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering1.43.24+25.25Last ned GPS-spor i gpx-format
76Mathias NipenIL Tyrving1.44.47+26.48
77Eirik Jansson HaverstadÅs-UMB Orientering1.45.02+27.03
78Finn-Eivind EskøyFossum IF1.45.07+27.08
79Stig Rune HolbergOK Skøynar1.45.08+27.09
80Geir HoffIL Tyrving1.45.28+27.29
81Henrik Drange RuudAsker Skiklubb1.47.18+29.19
82Jakub KamenickýKristiansand OK1.47.58+29.59
83Adam BravenyNTNUI1.49.00+31.01
84Dag Steinar RagvinSkien OK1.49.01+31.02
85Eero InkeriNTNUI1.49.02+31.03
86Henning SpjelkavikIL Tyrving1.49.17+31.18
87Magnus JohanssonKristiansand OK1.49.56+31.57
88Per WiréhnByåsen IL1.52.09+34.10
89Thor MellaØstmarka OK1.52.19+34.20
90Sigurd HynneÅs-UMB Orientering1.53.51+35.52
91Marius ØieLøten OL1.54.28+36.29
92Håvard BergetNTNUI1.54.47+36.48
93Bjørn Tore MathisenNTNUI1.57.47+39.48
94Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett2.14.39+56.40
95Truls KvaaseBækkelagets SK2.36.42+1.18.43
Henrik Svaland AasNTNUIdiskvalifisert
Jørgen FiskumFrol ILdiskvalifisert
David GottfridssonLillomarka OLdiskvalifisert
Stian Alexander GrannNTNUIdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Martin HosetNTNUIdiskvalifisert
Martin IvarssonIL Tyrvingdiskvalifisert
Wolfgang KampelNTNUIdiskvalifisert
Kjell Arild KarlsenBækkelagets SKdiskvalifisert
Ola LestebergKongsberg OLdiskvalifisert
Alf Johan LimaGanddal ILdiskvalifisert
Ivar LundanesFrol ILdiskvalifisert
Steinar LågØstmarka OKdiskvalifisert
Terje MaroniByåsen ILdiskvalifisert
Hans Petter MathisenNTNUIdiskvalifisert
Halvor Eid NielsenNTNUIdiskvalifisert
Nicholas OskarssonLillomarka OLdiskvalifisert
Joakim PrestmoBækkelagets SKdiskvalifisert
Knut Sveinung RekaaNTNUIdiskvalifisert
Yngve SkogstadFrol ILdiskvalifisert
Simen SmestadBækkelagets SKdiskvalifisert
Øystein Kvaal ØsterbøWing OKdiskvalifisert
Vit BravenyKristiansand OKbrutt
Bjørn EriksenHalden SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor