Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprintstafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Os Orienteringsklubb
Dato: lørdag 9 mai 2015

H15-

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Gneist, IL 132.35
1. Øyvind Johannessen16.543+0.5616.543+0.56
2. Andreas G. Polden15.41132.351-2
2TIF Viking 135.11+3.32
1. Trygve Buanes15.58115.581
2. Sondre Damm19.132+3.3235.112+1+3.32+3.32
3Gneist, IL 239.00+4.35
1. Sturle Nordeide18.444+2.4618.444+2.46
2. André Dyrstad20.163+4.3539.003-1+4.35+1.49
4TIF Viking 239.28+4.47
1. Kjetil Damm19.005+3.0219.005+3.02
2. Petter Oen-Sivertsen20.284+4.4739.284-1+4.47+1.45
5Samnanger IL 144.18+12.37
1. Per Arne Aadland16.002+0.0216.002+0.02
2. Rune Erdal28.187+12.3744.185+3+12.37+12.35
6Askøy OL 147.31+7.57
1. Andreas Grønbech23.536+7.5523.536+7.55
2. Gunhild Forland23.385+7.5747.3160+7.57+0.02
7Gneist, IL 448.02+8.23
1. Snorre Lunde23.587+8.0023.587+8.00
2. Knut A Molvik24.046+8.2348.0270+8.23+0.23
8Fana IL 11.22.16+21.53
1. Jan Olav Ormberg44.428+28.4444.428+28.44
2. Rolf Nord37.348+21.531.22.1680+21.53-6.51
Gneist, IL 3diskvalifisert
1. Arne Wilhelm Knudsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jan Steinegerdiskvalifisertdiskvalifisert
TIF Viking 3diskvalifisert
1. Jon-Kåre Hansendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Knut Kyrkjebødiskvalifisertdiskvalifisert

D15-

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 136.26
1. Nina Goga17.51117.511
2. Randi Hole18.35136.2610
2Fana IL 137.34+1.01
1. Dagrun Daltveit Slettebø17.582+0.0717.582+0.07
2. Hanne Daltveit19.362+1.0137.3420+1.01+0.54
3Gneist, IL 138.58+1.12
1. Marit Nipen19.113+1.2019.113+1.20
2. Mariell Arntzen19.473+1.1238.5830+1.12-0.08
4Fana IL 241.23+3.15
1. Julie Roll Tørnqvist19.334+1.4219.334+1.42
2. Runa Almeland21.504+3.1541.2340+3.15+1.33
5Askøy OL 155.32+8.17
1. Lise Balestrand Grønbech28.405+10.4928.405+10.49
2. Britt Karlsen26.525+8.1755.3250+8.17-2.32
6TIF Viking 11.06.49+17.35
1. May-lill Damm30.396+12.4830.396+12.48
2. Grethe Oen-Sivertsen36.106+17.351.06.4960+17.35+4.47

D/H 11-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 219.28
1. Aune Dørmænen9.3419.341
2. Erlend Sørheim9.54119.2810
2Varegg Fleridrett 120.05+0.23
1. Oskar Madslien Steinhaug9.482+0.149.482+0.14
2. Kristoffer Kjenes Haugland10.172+0.2320.0520+0.23+0.09
3Bergens TF 121.45+0.41
1. Andreas Nysæter11.103+1.3611.103+1.36
2. Jon William Hammer10.353+0.4121.4530+0.41-0.55
4TIF Viking 121.55+0.48
1. Marie Oen-Sivertsen11.134+1.3911.134+1.39
2. Mari Strømme Lid10.424+0.4821.5540+0.48-0.51
5Os Orienteringsklubb 144.56+21.40
1. Matias Døsen Pontoppidan13.225+3.4813.225+3.48
2. Nikolai Døsen Pontoppidan31.345+21.4044.5650+21.40+17.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor