Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 3 juni 2015

Bækkelagets SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Olav TorgersenH 15-16 (5)55.53
1Felix BreitschädelH 17- (9)52.55
2Hege Ynn JødalD 17- (6)1.09.27+20.15
2Andreas VaageH 15-16 (5)59.45+3.52
3Martin Adelsten RøsholmH 15-16 (5)1.01.49+5.56
3Henrik VaageH 40- (6)58.42+8.23
3Maria TorgersenD 17- (6)1.28.18+39.06
4Johanne Øderud VatneD 17- (6)1.38.10+48.58
5Ove Kristian JødalH 50- (12)50.40+11.32
10Lars ArnesenH 50- (12)1.16.50+37.42

Driv IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Åsmund JahrH 70- (7)56.40
Anne KaasaD 60- (3)diskvalifisert
Per-Erik ØstlieH 60- (5)diskvalifisert
Trond WettergreenH 60- (5)diskvalifisert

Halden SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Magnus NordbrødenH 17- (9)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Kjetil JacobsenÅpen B (13)50.32+20.35

Kolbotn & Skimt

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Per Arne AndresenH 50- (12)54.38+15.30

Kolbotn og Skimt OL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jon MøretrøÅpen B (13)29.57
1Maria BertelsenD 13-16N (2)1.04.13
1Erlend RehnH 40- (6)50.19
1Bodil KlakeggD 60- (3)1.01.44
1Knut BjørkeloH 50- (12)39.08
2Maiken LangliD 13-16N (2)1.04.15+0.02
2Magnar NilsenH 70- (7)1.11.47+15.07
2Bård BjørheiH 50- (12)46.40+7.32
2Gunn-Torill HokholtD 50- (9)39.51+7.04
2Sissel OlaisenD 60- (3)1.06.37+4.53
2Anders FærdenH 40- (6)56.04+5.45
2Cathrine PalmgrenD 40- (3)52.23+13.27
3Kolbjørn MegardH 70- (7)1.17.41+21.01
3Ingrid Lome-HagmanD 70- (4)56.09+15.15
3Selma FærdenD 11-12 (5)25.53+4.40
3Bjørnar GammelsæterH 50- (12)47.11+8.03
4Sofie GammelsæterD 11-12 (5)34.17+13.04
5David Megard GrønliH 11-12 (5)57.03+39.28
5Andrine LangebeckÅpen B (13)38.16+8.19
6Marit VågsnesD 50- (9)1.15.58+43.11
6Fredrik FærdenÅpen B (13)38.49+8.52
7Tora FrøsethÅpen B (13)39.03+9.06
7Bjørn Sverre GulheimH 50- (12)56.47+17.39
9Clas SvantesonH 50- (12)1.03.54+24.46
9Trond MøretrøÅpen B (13)42.49+12.52
Synnøve ArnesenD 11-12N (10)43.14
Michelle Berge-KvarmeD 11-12N (10)36.21
Guro FrøsethD 11-12N (10)36.18
Sigrid Aaby MøretrøD 11-12N (10)21.19
Hanna RehnD 11-12N (10)22.44
Marie RødD 11-12N (10)32.43
Leo DahlstrømH 11-12N (7)29.12
Kai Fredrik LangebeckH 40- (6)diskvalifisert
Johan TheisenH 70- (7)diskvalifisert
Erlend RehnH 40- (6)ikke startet

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
David GottfridssonH 17- (9)diskvalifisert

Måren OK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Stein TurtumøygardH 60- (5)35.07
1Tove StrandD 50- (9)32.47
1Carmen DirroD 13-14 (1)32.49
1Kjersti Holt HanssenD 40- (3)38.56
1Unni BøhlerengenD 70- (4)40.54
2Inger HalckD 70- (4)48.42+7.48
2Linn Mei WaalerD 15-16 (2)1.01.02+29.15
2Espen DelpÅpen B (13)34.52+4.55
2Andreas GjetangerH 11-12 (5)17.40+0.05
3Mona StrandD 50- (9)44.06+11.19
3Magnus EndresenH 11-12 (5)22.25+4.50
4Aud Margret KirkhornD 70- (4)1.14.15+33.21
4Morten KarlsenH 50- (12)50.03+10.55
4Markus Månum MoenH 15-16 (5)1.32.14+36.21
4Lars Petter EndresenH 40- (6)1.03.07+12.48
5Gro Hege LudvigsenD 50- (9)1.02.12+29.25
5Audun BjerknesH 17- (9)1.09.52+16.57
5Lukas BjeldeH 15-16 (5)1.34.15+38.22
7Morten TangenH 17- (9)1.35.31+42.36
8Monica StrandÅpen B (13)39.36+9.39
12Linda FredhÅpen B (13)1.27.15+57.18
13Tor KaurinÅpen B (13)1.30.00+1.00.03
Malin GjetangerD 11-12N (10)27.25
Håvard EndresenH 11-12N (7)36.36
Magnus KlavenessH 11-12N (7)19.46
Noor DirroD 11-12 (5)diskvalifisert
Grete BerntsenD 50- (9)diskvalifisert
Peter KlavenessH 60- (5)diskvalifisert

Norges Bank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Vera Telje SjølieÅpen B (13)52.07+22.10

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Karl Aasmund ErøyH 50- (12)1.02.26+23.18
Harald WibyeH 70- (7)diskvalifisert

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anselm ReichenbachH 11-12 (5)17.35
5Martin ReichenbachH 40- (6)1.21.46+31.27
Stig Hultgreen KarlsenH 60- (5)diskvalifisert

Sentrum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gløer WinsvoldH 17- (9)1.02.27+9.32
Johan JohansenH 17- (9)diskvalifisert

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Carl-Fred. KolderupH 70- (7)diskvalifisert

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kine OddenD 17- (6)49.12

Ås-NMBU Orientering

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Nils TveiteH 13-14 (2)24.13
1Kjersti LundqvistD 15-16 (2)31.47
1Christine KureD 11-12 (5)21.13
1Thor Ivar Gangnæsåpen C (1)18.40
2Tiril LilleheierD 11-12 (5)21.14+0.01
2Vegard AarstadH 13-14 (2)43.01+18.48
3Gunnar TengeH 17- (9)1.04.54+11.59
3Andreas LundqvistÅpen B (13)36.12+6.15
4Jo Inge FjellstadH 17- (9)1.06.51+13.56
4May Bente BrurbergD 50- (9)44.19+11.32
4Trygve LillehammerH 11-12 (5)36.54+19.19
4Eli MoeÅpen B (13)36.16+6.19
6Henrik EijsinkH 17- (9)1.11.38+18.43
Wiel Marie LillehammerD 11-12N (10)30.04
Camilla LundqvistD 11-12N (10)35.58
Johanne Helene Walker ØrkaD 11-12N (10)41.36
Magnus Kvarme GangnæsH 11-12N (7)22.51
Tor KvåleH 11-12N (7)28.00
Sigurd StoraunetH 11-12N (7)34.42
Torbjørn Walker ØrkaH 11-12N (7)33.38
Ingrid TveiteD 50- (9)diskvalifisert
Goro Tillerås UrsetD 17- (6)diskvalifisert
Ingrid M. TengeD 40- (3)diskvalifisert
Eirik NordhagenH 50- (12)diskvalifisert
Bjørn TveiteH 70- (7)diskvalifisert
Sille WinsnesD 50- (9)diskvalifisert
Ivar MaalenH 50- (12)diskvalifisert
Rannveig W. NordhagenD 17- (6)brutt
Marthe LundqvistD 13-14 (1)ikke startet
Sondre LundqvistH 11-12N (7)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor