Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-o-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 3 juni 2015

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine KureÅs-NMBU Orientering21.13
2Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering21.14+0.01
3Selma FærdenKolbotn og Skimt OL25.53+4.40
4Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL34.17+13.04
Noor DirroMåren OKdiskvalifisert

D 11-12N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OL43.14
Michelle Berge-KvarmeKolbotn og Skimt OL36.21
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL36.18
Malin GjetangerMåren OK27.25
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering30.04
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering35.58
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL21.19
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL22.44
Marie RødKolbotn og Skimt OL32.43
Johanne Helene Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering41.36

D 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Carmen DirroMåren OK32.49
Marthe LundqvistÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maria BertelsenKolbotn og Skimt OL1.04.13
2Maiken LangliKolbotn og Skimt OL1.04.15+0.02

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering31.47
2Linn Mei WaalerMåren OK1.01.02+29.15

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kine OddenØstmarka OK49.12
2Hege Ynn JødalBækkelagets SK1.09.27+20.15
3Maria TorgersenBækkelagets SK1.28.18+39.06
4Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.38.10+48.58
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orienteringbrutt

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti Holt HanssenMåren OK38.56
2Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL52.23+13.27
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tove StrandMåren OK32.47
2Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL39.51+7.04
3Mona StrandMåren OK44.06+11.19
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering44.19+11.32
5Gro Hege LudvigsenMåren OK1.02.12+29.25
6Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.15.58+43.11
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Grete BerntsenMåren OKdiskvalifisert
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL1.01.44
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.06.37+4.53
Anne KaasaDriv ILdiskvalifisert

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni BøhlerengenMåren OK40.54
2Inger HalckMåren OK48.42+7.48
3Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL56.09+15.15
4Aud Margret KirkhornMåren OK1.14.15+33.21

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering17.35
2Andreas GjetangerMåren OK17.40+0.05
3Magnus EndresenMåren OK22.25+4.50
4Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering36.54+19.19
5David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL57.03+39.28

H 11-12N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Leo DahlstrømKolbotn og Skimt OL29.12
Håvard EndresenMåren OK36.36
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering22.51
Magnus KlavenessMåren OK19.46
Tor KvåleÅs-NMBU Orientering28.00
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering34.42
Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering33.38
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering24.13
2Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering43.01+18.48

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav TorgersenBækkelagets SK55.53
2Andreas VaageBækkelagets SK59.45+3.52
3Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK1.01.49+5.56
4Markus Månum MoenMåren OK1.32.14+36.21
5Lukas BjeldeMåren OK1.34.15+38.22

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Felix BreitschädelBækkelagets SK52.55
2Gløer WinsvoldSentrum OK1.02.27+9.32
3Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.04.54+11.59
4Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.06.51+13.56
5Audun BjerknesMåren OK1.09.52+16.57
6Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering1.11.38+18.43
7Morten TangenMåren OK1.35.31+42.36
Johan JohansenSentrum OKdiskvalifisert
David GottfridssonLillomarka OLdiskvalifisert
Magnus NordbrødenHalden SKikke startet

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend RehnKolbotn og Skimt OL50.19
2Anders FærdenKolbotn og Skimt OL56.04+5.45
3Henrik VaageBækkelagets SK58.42+8.23
4Lars Petter EndresenMåren OK1.03.07+12.48
5Martin ReichenbachOppsal Orientering1.21.46+31.27
Kai Fredrik LangebeckKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLikke startet

H 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL39.08
2Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL46.40+7.32
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL47.11+8.03
4Morten KarlsenMåren OK50.03+10.55
5Ove Kristian JødalBækkelagets SK50.40+11.32
6Per Arne AndresenKolbotn & Skimt54.38+15.30
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL56.47+17.39
8Karl Aasmund ErøyOK Moss1.02.26+23.18
9Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL1.03.54+24.46
10Lars ArnesenBækkelagets SK1.16.50+37.42
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein TurtumøygardMåren OK35.07
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Per-Erik ØstlieDriv ILdiskvalifisert
Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
Peter KlavenessMåren OKdiskvalifisert

H 70-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsmund JahrDriv IL56.40
2Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL1.11.47+15.07
3Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.17.41+21.01
Carl-Fred. KolderupStabæk IFdiskvalifisert
Bjørn TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Johan TheisenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert

Åpen B

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL29.57
2Espen DelpMåren OK34.52+4.55
3Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering36.12+6.15
4Eli MoeÅs-NMBU Orientering36.16+6.19
5Andrine LangebeckKolbotn og Skimt OL38.16+8.19
6Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL38.49+8.52
7Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL39.03+9.06
8Monica StrandMåren OK39.36+9.39
9Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL42.49+12.52
10Kjetil JacobsenHamar OK50.32+20.35
11Vera Telje SjølieNorges Bank52.07+22.10
12Linda FredhMåren OK1.27.15+57.18
13Tor KaurinMåren OK1.30.00+1.00.03

åpen C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering18.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor