Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Raumar o-karusell 4.løp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Raumar o-karusell 4.løp
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: onsdag 27 mai 2015

6 km Herrer

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik RustadGjerdrum OL46.19
2Pål StensletAkershus og Oslo1.03.48+17.29
3Dag ØkernFrogner IL1.04.20+18.01
4Terje BråtenUllensaker OL1.15.16+28.57
5Ottar Moum LarsenUllensaker OL1.22.12+35.53
6Tommy SkårbøAkershus og Oslo1.25.51+39.32
7Bent SkatvedtUllensaker OL1.30.34+44.15
Ole Gunnar JohnsenUllensaker OLdiskvalifisert

6 km Damer

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Grethe RustadGjerdrum OL1.06.50
2Silje Ekroll JahrenUllensaker OL1.13.41+6.51

3,5 km Herrer

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per ØsterengGjerdrum OL31.01
2Knut EngenNes OL32.14+1.13
3Odd GundersenEidsvoll OL36.50+5.49
4Geir AndersenEidsvoll OL39.12+8.11
5Robert ØksnesGjerdrum OL39.53+8.52
6Jan Tore GundersenEidsvoll OL40.20+9.19
7Even Nygaard ØstrengGjerdrum OL46.49+15.48
8Gunnar FosstveitUllensaker OL47.31+16.30
9Christoffer SlettenUllensaker OL50.04+19.03
10Tore LundGjerdrum OL56.28+25.27
11Mathias AndreassenUllensaker OL1.00.12+29.11
12Simen Dehli SaxhaugEidsvoll OL1.01.33+30.32
13Håvard GundersenEidsvoll OL1.01.34+30.33
14Joakim RyenUllensaker OL1.03.37+32.36
15Kristian RyenUllensaker OL1.03.47+32.46
Erlend Bjørge BogstadUllensaker OLdiskvalifisert

3,5 km Damer

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katja JahrenGjerdrum OL39.39
2Ann Kristin MoelandenGjerdrum OL41.05+1.26
3Ida EngenNes OL41.26+1.47
4Hedda SkatvedtUllensaker OL48.15+8.36
5Anne ArntsenGjerdrum OL53.48+14.09
5Anne ArntsenGjerdrum OL53.48+14.09
7Ingjerd VestengenLillomarka OL56.29+16.50
Andrea BakkenUllensaker OLdiskvalifisert
Solvor BjørgeUllensaker OLdiskvalifisert

2,5 km Herrer

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian Moseide SørlieGjerdrum OLfullført
2Herman Hvideberg MoerGjerdrum OLfullført
3Hans LarsenGjerdrum OL27.08
4Gaute FosstveitUllensaker OL29.57
5Martin SkuterudGjerdrum OL43.35+3.56
6William JødahlGjerdrum OL43.43+4.04
7Kristian SkuterudGjerdrum OL44.39+5.00
8Alvin Andersen MariboEidsvoll OL1.05.12+25.33
9Kevin RommetvedtEidsvoll OL1.05.15+25.36

2,5 km Damer

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Anne NyerødNes OL37.23
2Eveline HoppaGjerdrum OL39.27+2.04
3Julie Hvideberg MoerGjerdrum OL47.07+9.44
4Sigrid SkaramyrenUllensaker OL1.11.30+34.07
Live ArntsenGjerdrum OLdiskvalifisert

2,0 km Herrer

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigve Snerlebakken AamodtGjerdrum OL17.37
2Sindre Moe LandenGjerdrum OL20.01+2.24
3Brage FosstveitUllensaker OL20.34+2.57
4Ove WernerEidsvoll OL24.11+6.34
5Magnus Flyvholm BergAkershus og Oslo26.25+8.48

2,0 km Damer

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thea FlatåsGjerdrum OL21.42
2Jenny SkuterudGjerdrum OL21.47+0.05
3Emma Ailin SkårbøUllensaker OL21.55+0.13
4Eirill Andersen MariboEidsvoll OL23.56+2.14
5Nora Flyvholm BergAkershus og Oslo26.16+4.34
6Hedda Herseth BjerkeAkershus og Oslo26.20+4.38
7Anita HvamGjerdrum OL39.42+18.00
8Therese Moe LandemGjerdrum OL43.04+21.22
9Erle FosstveitUllensaker OL44.35+22.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor