Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Brensholmen/Sommarøy Dobbelløp, løp 2 Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Brensholmen/Sommarøy Dobbelløp
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 23 mai 2015 - søndag 24 mai 2015

Løp 2 Mellom

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17- | D 45- | D 55- | D 65- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17- | H 45- | H 55- | H 65-

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Astrid BernhardsenIL BUL-Tromsø19.13
Eline BernhardsenIL BUL-Tromsø21.49

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø24.23
2Julie Helena Møller JørgensenSørreisa OL27.36+3.13

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin Kristina Møller JørgensenSørreisa OL29.08
2Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.06.03+36.55

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora IndregardIL BUL-Tromsø57.23

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arntraut GötschIL BUL-Tromsø42.00
2Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø50.35+8.35
3Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø51.55+9.55
4Emma Kjerstine Martinsen WalleBardu IL1.06.34+24.34
0Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 45-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL58.24

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åse FlydalIL BUL-Tromsø45.24

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Brage EngelsenIL BUL-Tromsø22.11

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning StrandIL BUL-Tromsø23.42
2Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL28.33+4.51
3Edvard UtengOK Silsand30.49+7.07
4Hans UrsetIL BUL-Tromsø34.57+11.15

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard StangnesOK Silsand25.57
0Jesper LundinIL BUL-Tromsødiskvalifisert
0Trym EngelsenIL BUL-Tromsøikke startet

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling StangnesOK Silsand39.56
2Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø1.02.58+23.02
3Jakob Solli LindIL BUL-Tromsø1.08.47+28.51

H 17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Krey HansenOK Silsand34.25
2Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL34.55+0.30
3Geir MoholdtIL BUL-Tromsø36.15+1.50
4Tim UtengOK Silsand38.50+4.25
5Odd-Ivan LorentsenOK Silsand39.00+4.35
6Børge HarveyIL BUL-Tromsø39.32+5.07
7Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø41.32+7.07
8Mats LundinIL BUL-Tromsø42.03+7.38
9Yngve Blomseth HelgesenSørreisa OL43.01+8.36
10Sven Are PaulsenBardu IL51.08+16.43
11Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø55.59+21.34
12Ola EngelsenIL BUL-Tromsø1.01.59+27.34
0Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 45-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Axel Juell TheisenMellembygd OL33.24
2Hans-Martin VaengSørreisa OL35.02+1.38
3Ole-Martin FuskevågIL BUL-Tromsø38.28+5.04
4Roar JørgensenSørreisa OL45.23+11.59
5Peter PrydzNeverfjord IL51.42+18.18

H 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar FlydalIL BUL-Tromsø37.27
2Gunnar KvaalStorsteinnes IL44.47+7.20
3Knut EngstadIL BUL-Tromsø47.16+9.49
4Einar MjølhusIL BUL-Tromsø1.06.12+28.45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor