Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 4 juni 2015

C-åpen

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarle RavndalÅlgård Orientering17.119.02
2Torunn LaugalandÅlgård Orientering25.51+8.4013.36
3Hanne Linn TolleshaugÅlgård Orientering39.22+22.1120.43
4William TønnesenÅlgård Orientering39.28+22.1720.46
5Ingrid WikÅlgård Orientering40.59+23.4821.34
6Olav FrøyvikÅlgård Orientering1.23.12+1.06.0143.47
7Martin RavdalÅlgård Orientering1.23.54+1.06.4344.09
0Tobias EdlandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 10-12

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering27.3914.33
2Emma GiljeÅlgård Orientering28.23+0.4414.56
3Alida OftedalÅlgård Orientering28.32+0.5315.01
4Ane NevlandÅlgård Orientering33.15+5.3617.30
5Sina EdlandÅlgård Orientering1.24.01+56.2244.13

D 17-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde SkrettingÅlgård Orientering39.1314.00

D 50-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig MælandÅlgård Orientering1.12.1725.48

H 10-12

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel KleppaÅlgård Orientering19.2310.12
2Magnus BjerkreimÅlgård Orientering22.43+3.2011.57
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering29.35+10.1215.34
4Vetle EidsaaÅlgård Orientering30.33+11.1016.04

H 17-

3 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering31.037.57
2Torgeir NevlandÅlgård Orientering31.44+0.418.08
3Terje MichaelsenÅlgård Orientering35.28+4.259.05
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering38.34+7.319.53
5Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering40.18+9.1510.20
6Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering40.25+9.2210.21
7Per Olav HaarrGanddal IL42.03+11.0010.46
8Oddvar TaksdalGanddal IL43.57+12.5411.16
9Paul Terje HaarrGanddal IL47.47+16.4412.15
10Kurt KleppaÅlgård Orientering51.43+20.4013.15
11Thomas EikumÅlgård Orientering55.22+24.1914.11
0Ole GiljeÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Thomas Maudal GiljeÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 50-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering28.5710.20
2Terje StokkelandÅlgård Orientering44.44+15.4715.58
0Stig Arild SkrettingÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ny

1 500 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering14.579.58
2Kristina KleppaÅlgård Orientering15.12+0.1510.08
3Jasper HerredsvelaÅlgård Orientering15.25+0.2810.16
4Torjus HålandÅlgård Orientering17.34+2.3711.42
5Sindre AndresenÅlgård Orientering18.27+3.3012.18
6Vette PettersenÅlgård Orientering18.28+3.3112.18
7Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering18.47+3.5012.31
8Ida Sofie WoldÅlgård Orientering19.50+4.5313.13
9Malena SirekrokÅlgård Orientering20.12+5.1513.28
10Olav SirekrokÅlgård Orientering20.14+5.1713.29
11Marte K FuglestadÅlgård Orientering20.48+5.5113.52
12Andrea OftedalÅlgård Orientering21.03+6.0614.02
13Mari MaudalÅlgård Orientering21.07+6.1014.04
14Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering21.11+6.1414.07
15Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering21.48+6.5114.32
16Marte WoldÅlgård Orientering23.26+8.2915.37
17Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering25.23+10.2616.55
18Vilde PettersenÅlgård Orientering27.01+12.0418.00
19Victoria EftelandÅlgård Orientering27.02+12.0518.01
20Julie BergeÅlgård Orientering27.12+12.1518.08
21Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering27.18+12.2118.12
22Maiken RodeÅlgård Orientering27.29+12.3218.19
23Ihne RodeÅlgård Orientering27.32+12.3518.21
24Mads HålandÅlgård Orientering27.36+12.3918.24
25Stine GiljeÅlgård Orientering27.39+12.4218.26
25Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering27.39+12.4218.26
27Mari VølstadÅlgård Orientering29.50+14.5319.53
28Morten Heigre MælandÅlgård Orientering30.09+15.1220.06
29Julie GiljeÅlgård Orientering30.33+15.3620.22
30Lea StokkelandÅlgård Orientering33.41+18.4422.27
31Lineah SlettebøÅlgård Orientering33.46+18.4922.30
32Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering38.34+23.3725.42
33Susanne GrimsmoÅlgård Orientering40.16+25.1926.50
34Celin MoseposseÅlgård Orientering45.28+30.3130.18
35Eira ApelandÅlgård Orientering45.31+30.3430.20
36Ingrid SkrettingÅlgård Orientering49.53+34.5633.15
0Stine KleppaÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Livar OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Ada C StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor