Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: onsdag 10 juni 2015

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Martin Adelsten RøsholmH 15-16 (3)45.3315.29
1Felix BreitschädelH 17- (7)35.239.23

Driv IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Åsmund JahrH 70- (4)39.2917.32
1Per-Erik ØstlieH 60- (5)22.5210.09
3Anne KaasaD 60- (4)41.00+2.4618.13
5Trond WettergreenH 60- (5)33.35+10.4314.55

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Magnus NordbrødenH 17- (7)48.46+13.2312.56

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kjetil JacobsenÅpen B (6)29.15+0.5313.43

Kolbotn og Skimt OL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Trond Sigvald HetlandH 40- (7)35.4112.08
1Gunn-Torill HokholtD 50- (5)23.3910.30
1Linda GammelsæterD 15-16 (3)26.0711.36
1Bjørnar GammelsæterH 50- (8)26.078.52
2Kolbjørn MegardH 70- (4)41.05+1.3618.15
2Cathrine PalmgrenD 40- (4)32.50+7.3814.35
2Bodil KlakeggD 60- (4)40.21+2.0717.56
2Erlend RehnH 40- (7)36.44+1.0312.29
2Knut BjørkeloH 50- (8)30.30+4.2310.22
3Trond MøretrøÅpen B (6)31.32+3.1014.48
3Maiken LangliD 13-14 (5)53.50+27.4125.16
4Maria BertelsenD 13-14 (5)53.59+27.5025.20
4Guro FrøsethD 11-12 (7)17.05+4.5910.17
4Sissel OlaisenD 60- (4)46.01+7.4720.27
5Michelle Berge-KvarmeD 11-12 (7)17.11+5.0510.21
5Jan SævareidLangLett (7)47.52+19.2916.07
6Tora FrøsethÅpen B (6)47.20+18.5822.13
6Sofie GammelsæterD 11-12 (7)17.13+5.0710.22
7Bjørn Sverre GulheimH 50- (8)36.27+10.2012.23
8Dag AmundsenH 50- (8)40.04+13.5713.37
9David Megard GrønliH 11-12 (11)23.58+13.5614.26
10Erlend SævareidH 11-12 (11)36.22+26.2021.54
10Mathias Pedersen H 11-12 (11)36.22+26.2021.54
Sigrid Aaby MøretrøD -12N (12)15.1311.06
Hanna RehnD -12N (12)13.329.52
Philip BerglieH -12N (15)16.1411.50
Arthur SævareidH -12N (15)16.1511.51
Andrea SævereidD 13-14 (5)diskvalifisert
Dag StrislandH 40- (7)diskvalifisert
Christine HandstangerD 40- (4)diskvalifisert

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Stian LillegårdÅpen C (2)23.46+8.5514.19

Måren OK

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg BakkenD 60- (4)38.1416.59
1Unni BøhlerengenD 70- (3)38.0617.53
1Kjersti Holt HanssenD 40- (4)25.1211.12
1Kristin FagerlidÅpen C (2)14.518.56
1Carmen DirroD 13-14 (5)26.0912.16
1Monica StrandÅpen B (6)28.2213.19
2Markus Månum MoenH 15-16 (3)48.25+2.5216.28
2Inger HalckD 70- (3)45.43+7.3721.27
2Andreas GjetangerH 11-12 (11)10.42+0.406.26
2Tove StrandD 50- (5)26.16+2.3711.40
2Noor DirroD 11-12 (7)13.03+0.577.51
3Knut Vidar JohansenH 60- (5)27.16+4.2412.07
3Aud Margret KirkhornD 70- (3)1.09.03+30.5732.25
3Lukas BjeldeH 15-16 (3)50.13+4.4017.04
3Mona StrandD 50- (5)28.40+5.0112.44
3Linn Mei WaalerD 15-16 (3)32.18+6.1114.21
3Lars Petter EndresenH 40- (7)39.38+3.5713.28
3Siv SkeieLangLett (7)32.03+3.4010.47
3Tormod StrandH 50- (8)32.08+6.0110.55
4Stein TurtumøygardH 60- (5)29.39+6.4713.10
4Gro Hege LudvigsenD 50- (5)36.23+12.4416.10
4Linda FredhD 17- (4)1.23.04+46.5328.15
4Espen DelpÅpen B (6)35.13+6.5116.32
4Simen Rønning JohansenH 11-12 (11)15.14+5.129.10
5Grete BerntsenD 50- (5)37.14+13.3516.32
6Morten KarlsenH 50- (8)36.14+10.0712.19
7Anders HaugeneH 11-12 (11)21.45+11.4313.06
7Frode WaalerLangLett (7)58.14+29.5119.36
8Magnus EndresenH 11-12 (11)22.17+12.1513.25
Oline Bjerknes FagerlidD -12N (12)23.1316.56
Malin GjetangerD -12N (12)17.1912.38
Klara Aas SandtrøD -12N (12)23.0516.50
Kaja Christine Wæhler-DelpD -12N (12)17.4812.59
Bjørn Emil DamlienH -12N (15)26.5919.41
Håvard EndresenH -12N (15)26.0619.03
Erlend Bjerknes FagerlidH -12N (15)11.588.44
Bernhard HusabøH -12N (15)27.0619.46
Jørgen Rønning JohansenH -12N (15)26.0619.03
Mathias Rønning JohansenH -12N (15)41.1330.05
Magnus KlavenessH -12N (15)39.2928.49
Audun BjerknesH 40- (7)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Karl Aasmund ErøyH 50- (8)33.19+7.1211.19

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anselm ReichenbachH 11-12 (11)10.026.02
2Stig Hultgreen KarlsenH 60- (5)24.57+2.0511.05
5Martin ReichenbachH 40- (7)54.00+18.1918.22

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Carl-Fred. KolderupH 70- (4)51.37+12.0822.56

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kine BøhlerengenD 17- (4)36.1112.18

Ås-NMBU Orientering

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Wendy FjellstadLangLett (7)28.239.33
1Nils TveiteH 13-14 (2)21.5810.18
1Terjei LillehammerH 13-16N (1)15.529.33
1Christine KureD 11-12 (7)12.067.17
2Nils TveiteH 17- (7)47.10+11.4712.30
2Ina Catharina StorrønningD 17- (4)37.50+1.3912.52
2Kjersti LundqvistD 15-16 (3)29.37+3.3013.09
2Vegard AarstadH 13-14 (2)26.46+4.4812.33
2Marthe LundqvistD 13-14 (5)37.07+10.5817.25
2Thor Ivar GangnæsLangLett (7)31.35+3.1210.38
3Linus OlhansH 17- (7)47.30+12.0712.35
3Ingrid M. TengeD 40- (4)37.49+12.3716.48
3Goro Tillerås UrsetD 17- (4)55.24+19.1318.50
3Tiril LilleheierD 11-12 (7)15.23+3.179.16
3Anders Bredal-AndersenH 11-12 (11)11.36+1.346.59
4Håvard SteinsholtH 50- (8)32.45+6.3811.08
4Bjørn TveiteH 70- (4)58.07+18.3825.49
4Halvor SteinsholtH 17- (7)47.44+12.2112.39
4Bjørn AasestadH 40- (7)40.53+5.1213.54
4Svein KvåleLangLett (7)33.20+4.5711.13
5Trygve LillehammerH 11-12 (11)15.56+5.549.35
5Nina LundqvistÅpen B (6)36.37+8.1517.11
6Robert BanfiH 17- (7)57.20+21.5715.12
6Mikkel Vaaje-KolstadH 11-12 (11)20.42+10.4012.28
6Sigrid Tveit MjangerLangLett (7)49.38+21.1516.42
7Arturs PutninsH 17- (7)57.41+22.1815.18
7Wiel Marie LillehammerD 11-12 (7)38.23+26.1723.07
Alva Bredal-AndersenD -12N (12)16.5412.20
Sofia CortezD -12N (12)21.5015.56
Camilla LundqvistD -12N (12)18.4913.44
Johanne MoenD -12N (12)16.5312.19
Helene RøsvikD -12N (12)21.2515.37
Johanne Helene Walker ØrkaD -12N (12)21.5115.56
Magnus Kvarme GangnæsH -12N (15)13.089.35
Thor Trandem KvåleH -12N (15)15.2111.12
Sondre LundqvistH -12N (15)13.239.46
Øyvind RøsvikH -12N (15)13.069.33
Halvor Walker ØrkaH -12N (15)23.3317.11
Torbjørn Walker ØrkaH -12N (15)16.1511.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor