Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kraftløpet, kraftløpet del 2, jaktstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kraftløpet
Arrangørorganisasjon: Eidsvoll OL
Dato: søndag 27 september 2015

Kraftløpet del 1, prologKraftløpet del 2, jaktstartKraftløpet del 2, jaktstart (totalt)

Klasser: Visa alla | H17L | D17L | H17K | D17K | H16 | D16 | Rekrutt

H17 Kraftløpet

15 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein HaugVallset Stange2.37.5010.10
2Trygve TømtaRaumar Orientering2.41.13+3.2310.24
3Geir Myhr ØienRingsaker OK2.52.45+14.5511.08
4Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering3.18.07+40.1712.46
5Arne SaxhaugRaumar Orientering3.18.49+40.5912.49
6Ola Skage SanderRaumar Orientering3.45.48+1.07.5814.34
7Morten TangenMåren OK3.46.00+1.08.1014.34
8Tor StrandRaumar Orientering3.47.54+1.10.0414.42
9Einar OftenRaumar Orientering3.51.17+1.13.2714.55
Roar SaxhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert
Erik HolterFærder Seilforeningdiskvalifisert
Anders StorbratenIFK Lidingö SOKdiskvalifisert

H17 Kraftsprinten

8 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikNydalens SK1.14.219.17
2Johan CarlssonTrollhättans SOK1.29.59+15.3811.14
3Terje GudbrandsenHamar OK1.30.01+15.4011.15
4Knut EngenRaumar Orientering1.34.46+20.2511.50
5Peter CarlsenRøyken OL1.45.52+31.3113.14
6Knut SaxhaugRaumar Orientering1.46.05+31.4413.15
7Tom EidsetherRaumar Orientering1.46.22+32.0113.17
8Odd GundersenEidsvoll OL1.46.47+32.2613.20
9Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.54.11+39.5014.16
10Tov Arne BondalNotodden OL2.07.39+53.1815.57
11Lars SaxhaugRaumar Orientering2.33.01+1.18.4019.07

D17 Kraftsprinten

8 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida EngenRaumar Orientering2.08.2616.03
2Lise HorntvedtNydalens SK2.20.52+12.2617.36
3Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø2.24.48+16.2218.06
4Anna C OpsahlRaumar Orientering2.34.00+25.3419.15
5Aurelia KorthauerTynset IF2.34.01+25.3519.15
6Tina BjørnstadRaumar Orientering2.38.08+29.4219.46
Kristin JægerOppsal Orienteringdiskvalifisert
Linda FredhMåren OKdiskvalifisert
Karoline StorbratenNOTEAMdiskvalifisert

H-16 Kraftsprinten

8 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering2.31.5118.58
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering2.38.08+6.1719.46

D-16 Kraftsprinten

8 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

Rekrutt Kraftintro

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LinløkkenØstmarka OK50.1727.56
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL1.15.28+25.1141.55
3Sebastian Tangen HoltetEidskog OL1.15.44+25.2742.04
4Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering1.35.58+45.4153.18
5Alvin Andersen MariboRaumar Orientering1.35.59+45.4253.19
6Hege Norstad MariboRaumar Orientering1.36.00+45.4353.20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor