Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kraftløpet, kraftløpet del 1, prolog

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kraftløpet
Arrangørorganisasjon: Eidsvoll OL
Dato: søndag 27 september 2015

Kraftløpet del 1, prologKraftløpet del 2, jaktstartKraftløpet del 2, jaktstart (totalt)

Klasser: Visa alla | H17L | D17L | H17K | D17K | H16 | D16 | Rekrutt

H17 Kraftløpet

1 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve TømtaRaumar Orientering14.408.08
2Geir Myhr ØienRingsaker OK15.06+0.268.23
3Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering15.39+0.598.41
4Jostein HaugVallset Stange17.28+2.489.42
5Roar SaxhaugRaumar Orientering17.45+3.059.51
6Arne SaxhaugRaumar Orientering17.46+3.069.52
7Erik HolterFærder Seilforening18.54+4.1410.30
8Anders StorbratenIFK Lidingö SOK18.56+4.1610.31
9Ola Skage SanderRaumar Orientering19.36+4.5610.53
10Tor StrandRaumar Orientering20.28+5.4811.22
11Morten TangenMåren OK20.52+6.1211.35

H17 Kraftsprinten

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikNydalens SK15.488.46
2Knut SaxhaugRaumar Orientering19.31+3.4310.50
3Knut EngenRaumar Orientering19.47+3.5910.59
4Terje GudbrandsenHamar OK20.54+5.0611.36
5Geir Johan AndersenRaumar Orientering21.15+5.2711.48
6Odd GundersenEidsvoll OL21.39+5.5112.01
7Tom EidsetherRaumar Orientering21.56+6.0812.11
8Peter CarlsenRøyken OL22.20+6.3212.24
9Johan CarlssonTrollhättans SOK22.43+6.5512.37
10Lars SaxhaugRaumar Orientering28.23+12.3515.46

D17 Kraftsprinten

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise HorntvedtNydalens SK23.0612.50
2Ida EngenRaumar Orientering25.41+2.3514.16
3Kristin JægerOppsal Orientering27.18+4.1215.10
4Tina BjørnstadRaumar Orientering27.23+4.1715.12
5Linda FredhMåren OK29.03+5.5716.08
6Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø29.20+6.1416.17
7Karoline StorbratenNOTEAM55.37+32.3130.53

H-16 Kraftsprinten

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering27.2215.12
2Simen Dehli SaxhaugRaumar Orientering27.46+0.2415.25
Håvard GjestvangOL Toten-Trolldiskvalifisert

D-16 Kraftsprinten

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK17.149.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor