Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 27 mai 2015

Klasser: Visa alla | D 11-12N | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12N | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | LangLett | Åpen B | Åpen C

D -12N

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OL24.5713.51
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL30.3416.58
Malin GjetangerMåren OK23.0912.51
Sol HaraldsenMåren OK23.3413.05
Tor KvåleÅs-NMBU Orientering23.5013.14
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering31.2917.29
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering26.0414.28
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL21.4212.03
Solveig Gangstad NorhøiKolbotn og Skimt OL55.1330.40
Michelle Berge-KvarmeKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 11-12

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Noor DirroMåren OK17.189.06
2Christine KureÅs-NMBU Orientering20.02+2.4410.32
2Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering20.02+2.4410.32
4Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OL25.34+8.1613.27
5Luiciana SvadsMåren OK25.44+8.2613.32
6Jane MoenÅs-NMBU Orientering27.37+10.1914.32
7Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.14.58+57.4039.27

D 13-14

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carmen DirroMåren OK30.5611.53
2Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering35.40+4.4413.43

D 13-16N

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øydis HerlandKolbotn og Skimt OL25.2113.20
2Idun FrislidKolbotn og Skimt OL25.23+0.0213.21

D 15-16

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering37.1612.01
2Linn Mei WaalerMåren OK38.46+1.3012.30
3Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL40.18+3.0213.00

D 17-

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering40.599.59
2Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering45.15+4.1611.02
3Marianne StrandseterIL Tyrving1.26.37+45.3821.07

D 40-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL43.5214.09
2Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering45.25+1.3314.39

D 50-

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn Torill HokholtKolbotn og Skimt OL36.4911.52
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering39.18+2.2912.40
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering41.21+4.3213.20
4Gro Hege LudvigsenMåren OK47.07+10.1815.11
5Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering48.48+11.5915.44
6Anne NydalAsker Skiklubb52.36+15.4716.58
7Grete BerntsenMåren OK53.46+16.5717.20

D 60-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.02.4020.12

D 70-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni BøhlerengenMåren OK37.3714.28
2Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL42.44+5.0716.26

H -12N

1 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Bjørn Emil DamlienMåren OK40.3622.33
Håvard EndresenMåren OK28.1715.42
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK21.4412.04
Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL23.3913.08
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering16.529.22
Jørgen Rønning JohansenMåren OK26.2514.40
Mathias Rønning JohansenMåren OK54.1130.06
Magnus KlavenessMåren OK19.1810.43
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering22.3812.34
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering31.4417.37
Theo Winsents SæterMåren OK50.5628.17
Ask Emanuel Vinjar HaugMåren OK21.4212.03

H 11-12

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering14.497.47
2Andreas GjetangerMåren OK15.13+0.248.00
3Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering22.28+7.3911.49
4Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering25.00+10.1113.09
5Anders HaugeneMåren OK25.50+11.0113.35
6Simen Rønning JohansenMåren OK29.05+14.1615.18
7Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering30.54+16.0516.15
8Magnus EndresenMåren OK38.57+24.0820.30

H 13-14

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.527.15
Vegard AarstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering20.4810.56

H 15-16

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK47.4211.38
2Andreas VaageBækkelagets SK52.25+4.4312.47
3Lukas BjeldeMåren OK1.01.09+13.2714.54
4Markus Månum MoenMåren OK1.19.16+31.3419.20

H 17-

6 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering53.308.46
2Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering55.07+1.379.02
3Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering58.48+5.189.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering59.57+6.279.49
5Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.00.56+7.269.59
6Magnus NordbrødenHalden SK1.04.38+11.0810.35
7Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.13.31+20.0112.03
8Morten TangenMåren OK1.16.46+23.1612.35

H 40-

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun BjerknesMåren OK37.429.11
2Martin ReichenbachOppsal Orientering48.15+10.3311.46
3Pål WinsentsMåren OK50.45+13.0312.22
4Lars Petter EndresenMåren OK51.06+13.2412.27
Henrik VaageBækkelagets SKdiskvalifisert

H 50-

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL36.228.52
2Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering37.08+0.469.03
3Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL39.20+2.589.35
4Ove MartinsenHauketo IF39.57+3.359.44
5Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL40.08+3.469.47
6Ove Kristian JødalBækkelagets SK42.21+5.5910.19
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL48.39+12.1711.51
8Roar NydalAsker Skiklubb50.52+14.3012.24
9Petter FureOppsal Orientering1.09.35+33.1316.58
10Rune MoianAsker Skiklubb1.17.25+41.0318.52

H 60-

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Erik ØstlieDriv IL27.498.58
2Nils-Petter WiikDriv IL32.39+4.5010.31
3Per Hermann KrøgerMåren OK33.43+5.5410.52
4Stein TurtumøygardMåren OK35.31+7.4211.27
5Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering36.24+8.3511.44
6Jon FredriksenHauketo IF36.47+8.5811.51
7Knut Vidar JohansenMåren OK42.56+15.0713.50
8Trond WettergreenDriv IL44.52+17.0314.28
9Hasse BergstrømIL Tyrving45.48+17.5914.46
10Peter KlavenessMåren OK50.35+22.4616.19

H 70-

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir TrøanKolbotn og Skimt OL38.2312.22
2Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering57.13+18.5018.27
3Carl-Fred. KolderupStabæk IF59.47+21.2419.17
4Åsmund JahrDriv IL1.07.23+29.0021.44
5Per Erik SørensenHaugerud IF1.11.42+33.1923.07
6Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.34.35+56.1230.30
Magnar NilsenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert

LangLett

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering39.299.52
2Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering49.56+10.2712.29
3Kai Fredrik LangebeckKolbotn og Skimt OL1.38.24+58.5524.36

Åpen B

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina LundqvistÅs-NMBU Orientering31.2712.05
2Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering35.10+3.4313.31
3Kjetil JacobsenHamar OK36.00+4.3313.50
4Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL41.40+10.1316.01
5Monica StrandMåren OK41.52+10.2516.06
6Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL42.03+10.3616.10
7Linda FredhMåren OK46.08+14.4117.44
8Espen DelpMåren OK52.50+21.2320.19

Åpen C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel ManiaÅs-NMBU Orientering22.5512.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor