Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkampen Giske

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkampen Giske
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 19 mai 2015

Jenter under 17 - over 59

3 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb25.346.54
2Ingrid LamarkGanddal IL28.50+3.167.47
3Vilde IdlandÅlgård Orientering30.57+5.238.21
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb32.46+7.128.51
5Anna TaksdalGanddal IL33.36+8.029.04
6Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb35.25+9.519.34
7Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)35.54+10.209.42
8Ida MonsenEgersund OK35.58+10.249.43
9Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb36.33+10.599.52
10Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36.57+11.239.59
11Inger Skretting OpstadEgersund OK39.08+13.3410.34
12Helga AaslidEgersund OK41.13+15.3911.08
13Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb42.06+16.3211.22
14Hilde OhrGanddal IL48.24+22.5013.04
15Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering50.50+25.1613.44
16Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb51.08+25.3413.49
0Julie PuntervoldEgersund OKdiskvalifisert
0189044 U1 Ukjent løper189044Sandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0212922 U1 Ukjent løper212922Sandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Jenter 17-59

3 700 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL22.446.08
2Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)23.20+0.366.18
3Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)23.40+0.566.23
4Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)23.56+1.126.28
5Inger Tone NygårdEgersund OK24.21+1.376.34
6Jorunn HadlandEgersund OK25.21+2.376.51
6Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)25.21+2.376.51
8Siri Cecilie LøkenGanddal IL25.40+2.566.56
9Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)26.00+3.167.01
10Trine BolstadGanddal IL26.27+3.437.08
11Grethe StoklandGanddal IL27.04+4.207.18
12Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb27.09+4.257.20
13Anita Glenne KallhovdEgersund OK27.15+4.317.21
14Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL27.53+5.097.32
15Vibeke LamarkGanddal IL28.22+5.387.40
16Wenche Bue IdlandÅlgård Orientering29.07+6.237.52
17Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)29.21+6.377.55
18Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb29.39+6.558.00
19Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb30.39+7.558.17
20May MelingStavanger Orienteringsklubb32.17+9.338.43
21Ingunn VoilåsEgersund OK32.27+9.438.46
22Henriette NessetÅlgård Orientering33.51+11.079.08
23Åshild Hausberg IversenEgersund OK36.41+13.579.54
24Eli FrafjordGanddal IL38.48+16.0410.29
25Silje Bjerga SundliGanddal IL38.59+16.1510.32
26Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)40.04+17.2010.49
27Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)42.41+19.5711.32
28Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb42.42+19.5811.32
29Solveig MælandÅlgård Orientering42.59+20.1511.37
30Inger Cecilie RiseGanddal IL49.12+26.2813.17

Gutter under 17 - over 59

3 700 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb20.535.38
2Martin NevlandÅlgård Orientering20.57+0.045.39
3Per Ivar StoklandGanddal IL22.01+1.085.57
4Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb22.31+1.386.05
5Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb22.50+1.576.10
6Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb23.34+2.416.22
7Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb26.56+6.037.16
8Kjell SvihusGanddal IL27.23+6.307.24
9August Bråtveit HaarrGanddal IL28.36+7.437.43
10Samuel KleppaÅlgård Orientering28.37+7.447.44
11Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb29.28+8.357.57
12Ole Kristian TaksdalGanddal IL31.05+10.128.24
13Jan Inge LundeGanddal IL31.22+10.298.28
14Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb31.34+10.418.31
15Bjarne GimreGanddal IL31.41+10.488.33
16Tobias RøddeGanddal IL32.09+11.168.41
17Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32.41+11.488.50
18Andreas Nybak UrdalGanddal IL32.55+12.028.53
19Tormod AaslidEgersund OK33.00+12.078.55
20Vegard StoklandGanddal IL33.30+12.379.03
21Markus RichterSandnes IL (Rogaland)35.40+14.479.38
22Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb35.41+14.489.38
23Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)35.50+14.579.41
24Markus Andreas BreivoldGanddal IL38.59+18.0610.32
25Olav A. HognestadGanddal IL40.21+19.2810.54
26Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)40.55+20.0211.03
27David Jess LinjordGanddal IL45.30+24.3712.17
28Leif SundliGanddal IL47.25+26.3212.48
29Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb50.45+29.5213.42
30Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)57.11+36.1815.27
31Thomas Barvik MælandGanddal IL1.08.15+47.2218.26
32Elias EidsvågGanddal IL1.08.24+47.3118.29
0Magnus BjerkreimÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Magne MælandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Sindre Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert
061802 U1 Ukjent løper61802NOTEAMdiskvalifisert

Gutter 17-59

3 700 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering17.374.45
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering17.45+0.084.47
3Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering18.54+1.175.06
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)19.34+1.575.17
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb19.35+1.585.17
6Aart Joakim int VeldGanddal IL19.37+2.005.18
7Fredrik SandalGanddal IL19.46+2.095.20
8Torgeir NevlandÅlgård Orientering19.51+2.145.21
9Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)20.01+2.245.24
10Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb20.26+2.495.31
11Tim GriffinGanddal IL20.43+3.065.35
12Per Olav HaarrGanddal IL21.20+3.435.45
13Morten Bjerga SundliGanddal IL21.24+3.475.47
14Børge BrubækStavanger Orienteringsklubb21.44+4.075.52
15Joar EilevstjønnGanddal IL21.47+4.105.53
16Odd FuglestadÅlgård Orientering21.55+4.185.55
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb22.11+4.345.59
18Sturla StokkelandÅlgård Orientering22.26+4.496.03
19Thomas HadlandEgersund OK22.27+4.506.04
20Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)22.46+5.096.09
21Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering22.54+5.176.11
22Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering22.55+5.186.11
23Oddvar TaksdalGanddal IL23.18+5.416.17
24Helge RisaStavanger Orienteringsklubb23.23+5.466.19
25Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)23.41+6.046.24
25Trond LamarkGanddal IL23.41+6.046.24
27212518 U1 Ukjent løper212518NOTEAM23.48+6.116.25
28Paul Terje HaarrGanddal IL23.54+6.176.27
29Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb24.09+6.326.31
30Gunnar PettersonEgersund OK24.34+6.576.38
31Hans Helmer SæternesByåsen IL24.55+7.186.44
32Nils Tore PuntervoldEgersund OK25.13+7.366.48
33201 U1 Ukjent løper201NOTEAM25.29+7.526.53
34Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)25.49+8.126.58
35Kurt KleppaÅlgård Orientering25.56+8.197.00
36Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb26.14+8.377.05
37Jostein Bø FløystadFreidig26.22+8.457.07
38Henrik Kvikne HansenStavanger Orienteringsklubb26.27+8.507.08
39197982 U1 Ukjent løper197982NOTEAM26.39+9.027.12
40Svein-Erik KvameGanddal IL27.25+9.487.24
41Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)27.57+10.207.33
42Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb28.29+10.527.41
43Jakob KarlsenGanddal IL33.06+15.298.56
44Per Martin StoklandGanddal IL33.30+15.539.03
45Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb35.17+17.409.32
46Tor Livar FlugsrudGanddal IL37.43+20.0610.11
47Arild SvihusGanddal IL38.21+20.4410.21
48Morten LaursenEgersund OK43.23+25.4611.43
49Oddvin LinjordGanddal IL45.01+27.2412.10
Thomas Natvig ÅrstadNTNUIdiskvalifisert

Jenter NY

1 500 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingeborg -Sandnes IL (Rogaland)30.40+5.1220.26
0Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)25.2816.58
0Tuva Bratteng StenslandSandnes IL (Rogaland)23.1615.30
0Norah BreivoldGanddal IL16.4611.10
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)17.5811.58
0Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.1012.06
0Mille Sofie EidsaaÅlgård Orientering13.108.46
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)26.49+1.2117.52
0Marte K FuglestadÅlgård Orientering11.477.51
0Emma GiljeÅlgård Orientering12.478.31
0Stine GiljeÅlgård Orientering13.258.56
0Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)25.1716.51
0Pernille HovstadGanddal IL13.319.00
0Kristina KleppaÅlgård Orientering12.148.09
0Stine KleppaÅlgård Orientering20.5213.54
0Silje KristensenGanddal IL14.529.54
0Anne LangmyrGanddal IL28.01+2.3318.40
0Maria LangmyrGanddal IL29.58+4.3019.58
0Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering13.278.58
0Synne LevangÅlgård Orientering16.3511.03
0Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)23.0015.20
0Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)20.2213.34
0Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering22.5015.13
0Morten Heigre MælandÅlgård Orientering20.3213.41
0Ane NevlandÅlgård Orientering12.158.10
0Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering11.257.36
0Maren OftedalÅlgård Orientering17.2911.39
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK32.33+7.0521.42
0Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering23.3815.45
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)17.2211.34
0Ella RiseGanddal IL15.2710.18
0Ihne RodeÅlgård Orientering16.1710.51
0Maiken RodeÅlgård Orientering15.2610.17
0Malena SirekrokÅlgård Orientering21.2614.17
0Lea StokkelandÅlgård Orientering19.2712.58
0Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL28.31+3.0319.00
0Vannessa SunbotnÅlgård Orientering23.2415.36
0Synne Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert

Gutter NY

1 500 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering18.0612.04
0Sondre BruunEgersund OK17.1211.28
0Vegard BruunEgersund OK17.1511.30
0Aksel DommersnesGanddal IL27.03+8.5718.02
0Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)15.2910.19
0Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)12.268.17
0Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering11.537.55
0Noah GriffinGanddal IL28.04+9.5818.42
0Jomar Halvosen SætreSandnes IL (Rogaland)14.139.28
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)15.2910.19
0Fredrik HovstadGanddal IL12.488.32
0Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15.4110.27
0Tallak LangmyrGanddal IL30.07+12.0120.04
0Brage LaugalandÅlgård Orientering14.119.27
0Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)13.218.54
0Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)28.31+10.2519.00
0Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)13.168.50
0Trym Løken NødlandGanddal IL14.309.40
0Lars OftedalÅlgård Orientering20.13+2.0713.28
0Vebjørn OftedalÅlgård Orientering17.4511.50
0Arild OpstadEgersund OK17.0911.26
0Olav RothGanddal IL18.07+0.0112.04
0Marius RøddeGanddal IL16.4111.07
0Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL22.22+4.1614.54
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL25.28+7.2216.58
0Olav SirekrokÅlgård Orientering21.28+3.2214.18
0Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)23.32+5.2615.41
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering25.16+7.1016.50
0Oliver SunbotnÅlgård Orientering20.33+2.2713.42
0147079 U1 Ukjent løper147079NOTEAM25.48+7.4217.12
0174734 U1 Ukjent løper174734NOTEAM12.058.03
0212888 U1 Ukjent løper212888NOTEAM12.558.36
0Jakob Hovland WadelGanddal IL12.168.10
0Lars LangmyrGanddal ILdiskvalifisert
0Eivind RothGanddal ILdiskvalifisert
0Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor