Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkampen Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkampen Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 26 mai 2015

Gutter 17-59

3 900 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering22.535.52
2Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering25.13+2.206.27
3Torgeir NevlandÅlgård Orientering25.49+2.566.37
4Fredrik SandalGanddal IL26.12+3.196.43
5Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering26.18+3.256.44
6Per Olav HaarrGanddal IL26.41+3.486.50
7Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb27.07+4.146.57
8Tim GriffinGanddal IL27.51+4.587.08
9Odd FuglestadÅlgård Orientering28.19+5.267.15
10Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)28.25+5.327.17
11Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)29.14+6.217.29
12Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering29.42+6.497.36
13Otte OmdalGanddal IL29.51+6.587.39
14Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering30.12+7.197.44
15Morten Bjerga SundliGanddal IL30.34+7.417.50
16Kim RichterSandnes IL (Rogaland)30.53+8.007.55
17Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering31.05+8.127.58
18Joar EilevstjønnGanddal IL31.19+8.268.01
19Trond LamarkGanddal IL31.44+8.518.08
19Sturla StokkelandÅlgård Orientering31.44+8.518.08
21Svein-Erik KvameGanddal IL33.26+10.338.34
22Oddvar TaksdalGanddal IL33.39+10.468.37
23Paul Terje HaarrGanddal IL33.46+10.538.39
24Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)33.49+10.568.40
25Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)34.08+11.158.45
26Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)34.15+11.228.46
27Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb35.30+12.379.06
28Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb35.48+12.559.10
29Erling MaulandGanddal IL36.26+13.339.20
30Nils Tore PuntervoldEgersund OK37.20+14.279.34
31Tor BrekkenGanddal IL37.25+14.329.35
32Per Martin StoklandGanddal IL38.15+15.229.48
33Gunnar PettersonEgersund OK38.27+15.349.51
34Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb38.34+15.419.53
35Kurt KleppaÅlgård Orientering39.42+16.4910.10
36Terje SporalandSandnes IL (Rogaland)40.49+17.5610.27
37Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb41.28+18.3510.37
38Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb41.50+18.5710.43
39Helge RisaStavanger Orienteringsklubb42.36+19.4310.55
40Per Ingar HadlandGanddal IL43.04+20.1111.02
41Jakob KarlsenGanddal IL43.42+20.4911.12
42Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering46.06+23.1311.49
43Sveinung OverøieGanddal IL53.08+30.1513.37
44Raymond B PettersenÅlgård Orientering54.40+31.4714.01
45Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb58.32+35.3915.00
46Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)1.07.12+44.1917.13
47Oddvin LinjordGanddal IL1.09.09+46.1617.43
48David Jess LinjordGanddal IL1.09.31+46.3817.49
49Tor Livar FlugsrudGanddal IL1.12.56+50.0318.42
0Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Jenter 17-59

3 900 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL29.047.27
2Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)33.23+4.198.33
3Inger Tone NygårdEgersund OK35.09+6.059.00
4Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)37.14+8.109.32
5Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)37.54+8.509.43
6Siri Cecilie LøkenGanddal IL38.09+9.059.46
7Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL39.08+10.0410.02
8Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb39.44+10.4010.11
9Vibeke LamarkGanddal IL39.56+10.5210.14
10Ann Karin TjørhomGanddal IL40.46+11.4210.27
11Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb40.54+11.5010.29
12Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)41.21+12.1710.36
13Mette M NødlandÅlgård Orientering41.54+12.5010.44
14Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)42.05+13.0110.47
15Grethe StoklandGanddal IL44.10+15.0611.19
16159689 U1 Ukjent løper159689NOTEAM44.57+15.5311.31
17Eli FrafjordGanddal IL49.43+20.3912.44
18Lovise NevlandÅlgård Orientering51.05+22.0113.05
19Kristin SkadsemGanddal IL51.44+22.4013.15
20Randi L.H. BirkelandEgersund OK52.30+23.2613.27
21Henriette NessetÅlgård Orientering53.04+24.0013.36
22May MelingStavanger Orienteringsklubb53.56+24.5213.49
23Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb58.07+29.0314.54
24Toril GranlyStavanger Orienteringsklubb59.27+30.2315.14
25Magnhild Barvik MælandGanddal IL1.03.17+34.1316.13
26Kristin BarvikGanddal IL1.04.11+35.0716.27
27Maria NilssonGanddal IL1.06.34+37.3017.04
28Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb1.10.32+41.2818.05
29Silje Bjerga SundliGanddal IL1.12.41+43.3718.38
30Lisebeth S. OmdalGanddal IL1.18.30+49.2620.07
31Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)1.22.27+53.2321.08
32Solveig MælandÅlgård Orientering1.24.17+55.1321.36
0Inger Cecilie RiseGanddal ILdiskvalifisert
0Aina SolheimÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Gutter under 17-over 59

3 200 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb21.096.36
2Per Ivar StoklandGanddal IL21.20+0.116.40
3Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb22.50+1.417.08
4Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb23.44+2.357.25
5Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)25.31+4.227.58
6Eivind SporalandSandnes IL (Rogaland)27.33+6.248.36
7Harry BreilandÅlgård Orientering27.50+6.418.41
8Kjell SvihusGanddal IL28.53+7.449.01
9Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb30.23+9.149.29
10Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb31.55+10.469.58
11Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb32.01+10.5210.00
12Knut SkjævelandGanddal IL32.50+11.4110.15
13Tormod AaslidEgersund OK32.59+11.5010.18
14Ole Kristian TaksdalGanddal IL33.26+12.1710.26
15Ove OalandGanddal IL34.09+13.0010.40
16Samuel KleppaÅlgård Orientering34.21+13.1210.44
17Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb35.23+14.1411.03
18Terje StokkelandÅlgård Orientering35.46+14.3711.10
19Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb36.25+15.1611.22
20August Bråtveit HaarrGanddal IL37.43+16.3411.47
21Øyvind LamarkGanddal IL37.58+16.4911.51
22Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)38.59+17.5012.10
23Tobias RøddeGanddal IL39.01+17.5212.11
24Markus RichterSandnes IL (Rogaland)39.23+18.1412.18
25Andreas Nybak UrdalGanddal IL39.38+18.2912.23
26Magnus BjerkreimÅlgård Orientering42.16+21.0713.12
27Olav A. HognestadGanddal IL42.27+21.1813.15
28Markus StoklandGanddal IL43.40+22.3113.38
29Markus Andreas BreivoldGanddal IL43.44+22.3513.40
30Erik SporalandSandnes IL (Rogaland)49.32+28.2315.28
31Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)55.01+33.5217.11
32Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)57.14+36.0517.53
33Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)59.08+37.5918.28
34Trym Løken NødlandGanddal IL59.27+38.1818.34
35Vegard StoklandGanddal IL1.00.14+39.0518.49
36Hallvard LangaasGanddal IL1.00.24+39.1518.52
37Daniel de Jong NjaaGanddal IL1.08.54+47.4521.31
38Elias EidsvågGanddal IL1.18.36+57.2724.33
39Thomas Barvik MælandGanddal IL1.19.07+57.5824.43
40Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.23.28+1.02.1926.05
0Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Martin NevlandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Jenter under 17-over 59

3 200 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL24.057.31
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb27.53+3.488.42
3Ingrid LamarkGanddal IL28.55+4.509.02
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb34.42+10.3710.50
5Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb35.06+11.0110.58
6Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb36.12+12.0711.18
7Inger Skretting OpstadEgersund OK41.03+16.5812.49
8Alida OftedalÅlgård Orientering41.17+17.1212.54
9Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.25+17.2012.56
10Anna TaksdalGanddal IL42.13+18.0813.11
11Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering42.29+18.2413.16
12Ane NevlandÅlgård Orientering45.29+21.2414.12
13Helga AaslidEgersund OK51.34+27.2916.06
14Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)53.01+28.5616.34
15Brit SvihusGanddal IL53.51+29.4616.49
16Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb54.33+30.2817.02
17Hilde OhrGanddal IL58.51+34.4618.23
18Målfrid BjørnsenGanddal IL1.28.58+1.04.5327.48
19Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)1.29.46+1.05.4128.03
0Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Ella RiseGanddal ILdiskvalifisert
0Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Jenter - Ny

1 200 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)35.0229.11
Arnhild AndreassenNOTEAM24.4720.39
Ella Christine AndreassenÅlgård Orientering24.1020.08
Norah BreivoldGanddal IL13.0410.53
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)20.5917.29
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.1017.38
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.1617.43
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)23.0019.10
Marte K FuglestadÅlgård Orientering14.3812.11
Emma GiljeÅlgård Orientering14.1411.51
Stine GiljeÅlgård Orientering17.0614.15
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)19.3716.20
Pernille HovstadGanddal IL13.1611.03
Gunvor KleppaÅlgård Orientering13.4011.23
Kristina KleppaÅlgård Orientering13.4711.29
Stine KleppaÅlgård Orientering27.5623.16
Silje KristensenGanddal IL10.438.55
Anne LangmyrGanddal IL30.1625.13
Maria LangmyrGanddal IL33.1427.41
Silje Lea SlettenGanddal IL11.459.47
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering13.5511.35
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)23.1719.24
Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering16.1913.35
Morten Heigre MælandÅlgård Orientering31.2926.14
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering15.1812.45
Maren OftedalÅlgård Orientering17.5414.55
Synne Skeie PettersonEgersund OK15.2812.53
Thea Beate PuntervoldEgersund OK17.2114.27
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering20.2016.56
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb16.4413.56
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb17.2414.30
Inger RothGanddal IL21.1417.41
Elisabeth SandveGanddal IL34.2328.39
Natalie SandveGanddal IL34.4628.58
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL14.2412.00
Klara Espedal SimonsenSandnes IL (Rogaland)19.3216.16
Malena SirekrokÅlgård Orientering19.1816.05
Ingrid SkrettingÅlgård Orientering23.2119.27
Ingvill SporalandSandnes IL (Rogaland)22.2918.44
Lea StokkelandÅlgård Orientering25.4121.24
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL29.1824.25
Vannessa SunbotnÅlgård Orientering17.3414.38
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)16.4013.53
212334 U1 Ukjent løper212334NOTEAM16.0313.22
Mari Solheim VoldenÅlgård Orientering17.0914.17
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)22.2418.40
Toril DahleGanddal ILdiskvalifisert

Gutter - Ny

1 200 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend BremnesGanddal IL13.5411.35
Aksel DommersnesGanddal IL12.3710.30
Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)19.3416.18
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)21.3517.59
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering14.5612.26
Andreas FurulyÅlgård Orientering14.3412.08
Simon FurulyÅlgård Orientering18.3315.27
Noah GriffinGanddal IL34.0128.20
Samuel GriffinGanddal IL12.2010.16
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)19.5116.32
Fredrik HovstadGanddal IL13.0910.57
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)15.0612.35
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)21.0417.33
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)20.4017.13
Lars LangmyrGanddal IL29.1824.25
Tallak LangmyrGanddal IL33.1427.41
Brage LaugalandÅlgård Orientering13.2611.11
Vetle LaugalandÅlgård Orientering23.4119.44
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)31.1125.59
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)20.4517.17
Lukas de Jong NjaaGanddal IL17.2914.34
Lars OftedalÅlgård Orientering28.1023.28
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering13.0810.56
Arild OpstadEgersund OK16.4814.00
Sindre Skeie PettersonEgersund OK11.399.42
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb17.3114.35
Eivind RothGanddal IL17.0014.10
Olav RothGanddal IL21.0817.36
Marius RøddeGanddal IL14.1611.53
Alexander SandveGanddal IL34.4028.53
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL13.0910.57
Esben SeljeskogGanddal IL16.3313.47
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL11.199.25
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL14.3212.06
Olav SirekrokÅlgård Orientering19.2816.13
Sondre SkrettingÅlgård Orientering20.5817.28
Erlend Mong SlettebøeEgersund OK11.459.47
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)24.1420.11
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)31.5726.37
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15.2212.48
Sturla Bjøberg StoklandGanddal IL31.4126.24
Oliver SunbotnÅlgård Orientering31.2526.10
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.5210.43
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)13.4811.30
212433 U1 Ukjent løper212433NOTEAM47.2739.32
Adrian UelandÅlgård Orientering13.5411.35
Marius UelandÅlgård Orientering17.0814.16
Sjur UndheimÅlgård Orientering26.1521.52
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)13.0410.53
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)19.0415.53
Jakob Hovland WadelGanddal IL12.2810.23
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)24.4420.36
Ole GiljeÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor