Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp nr. 8 - Langdistanse med fellestart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp nr. 8 - Langdistanse med fellestart
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 10 september 2015

N-åpen

47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eystein AskeFreidig42.36
Martine Sætre BeckNidarøst OK40.13
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK34.29
Ingrid Wollan BenumByåsen IL26.27
Marie Wollan BenumByåsen IL26.31
Torvin Berg-HansenByåsen IL55.31
Albert BlycherWing OK33.12
Viktor BlycherWing OK33.34
Nathaniel BraathenOL Trollelg36.58
Maja CarlsenFreidig55.56
Teodor Eikemo-NilsenFreidig1.04.31
Ida Størdal FjøsneTrollelg34.27
Silja FuglemMalvik IL35.33
Erlend GrønliFreidig29.36
Thomas GundersenNidarøst OK34.15
Odin GåsvikNidarøst OK44.56
Stina GåsøOL Trollelg36.22
Nora HalvorsenFreidig33.58
Henning HolmqvistByåsen IL49.59
Synnøve Iversen HosethMalvik IL35.31
Alfred F. HøysæterWing OK34.42
Anna F. HøysæterWing OK36.53
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig33.18
Ingeborg KolstadWing OK35.09
Oskar KrogsrudMalvik IL27.15
Wilma KrogsrudMalvik IL58.51
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL54.49
Martin Sæther LevinFreidig37.49
Sivert Sæther LevinFreidig25.46
Anna Emilie LonaWing OK38.04
Edvard Lundgren MelandWing OK58.23
Eivind MjaalandNidarøst OK47.22
Anders Berge MjølhusOL Trollelg30.42
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK36.03
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL33.17
Frida SkarpnesFreidig34.29
Johan SkjervenFreidig40.41
Frida SkumsvollMalvik IL59.29
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg36.16
Louise Hals StensrudOL Trollelg36.03
OLe Ulseth SylteFreidig24.55
Hedda SæbøNidarøst OK33.54
Sondre SæterøStjørdals-Blink Orientering38.18
Johanna SøraasWing OK39.43
Ine Bohnhorst TegdanFreidig30.06
Tina UglemsmoSelbu OK46.07
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OKdiskvalifisert
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelgikke startet
Gaute RomundstadNidarøst OKikke startet

D -10

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid Myhr AmundsenWing OK29.06
Marita AskeFreidig29.48
Thea EilertsenByåsen IL28.56
Stine Gilje HagelerByåsen IL29.59
Sigrid HaugskottOL Trollelg24.07
Tora KittilsenFreidig25.44
Una KittilsenFreidig25.52
Malin Nordgård LeirenByåsen IL34.57
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg34.28
Solveig Louise NissenFreidig27.41
Ella SandstadFreidig35.26
Juni Pape SkjærvoldFreidig25.23
Maria Strømdal WikFreidig32.22

D 11-12

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig26.41
2Mari EidsmoFreidig29.24+2.43
3Silje Marie NissenFreidig30.50+4.09
4Ane Malene KolstadFreidig32.15+5.34
5Anna Aurora NolteFreidig36.16+9.35
6Astrid Oline Rinnan GreenWing OK45.00+18.19
7Ella Fiskum NessFreidig48.02+21.21
8Vilde HolmqvistByåsen IL56.34+29.53

D 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristina Hagen BergWing OK28.24
2Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK41.39+13.15
3Leah Korsnes VinjeNidarøst OK41.42+13.18

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Hoff HagenByåsen IL33.09
2Vilde Lereim StorliFreidig34.20+1.11
3Frida HaugskottOL Trollelg45.59+12.50
4Maren VikenByåsen IL53.47+20.38
5Mona Eggen KongsbakWing OK54.46+21.37

D 13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne KvammeWing OK22.44
2Hanne Helmine RogstadNidarøst OK29.23+6.39
3Stine Myhr AmundsenWing OK33.25+10.41
4Ingvild Lauvstad SundeWing OK36.48+14.04
Adele HellesvikOL Trollelgikke startet
Andrine Næss KvamOL Trollelgikke startet

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thea WalsethMalvik IL57.07

D 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vera MelkildFreidig49.42
2Marte Lien JohnsenByåsen IL52.13+2.31
3Lene Berg HanssenByåsen IL52.22+2.40
4Anna RenolenWing OK1.02.39+12.57
5Andrine VikenByåsen IL1.03.42+14.00
6Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.07.54+18.12
7Sarah BrynhildsenWing OK1.25.31+35.49
Dina ReitanFreidigdiskvalifisert
Martine Klock FletenWing OKikke startet
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eldrid BratsbergWing OK1.18.51

D 15-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte Myhr AmundsenWing OK53.42
2Ella Eriksen KongsvikWing OK54.28+0.46

H -10

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jørgen AuneByåsen IL27.23
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK39.14
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL24.59
Tristan HalvorsenFreidig26.44
Kasper LodgaardByåsen IL38.22
Vegard Lereim StorliFreidig52.49
Jørgen Moseid UlvenFreidig23.22
Martin Moseid UlvenFreidig26.21
Aksel VikenByåsen IL36.33
Kristoffer Strømdal WikFreidig18.40

H 11-12

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil LeroyerFreidig26.32
2Iver Dalsaune ThunFreidig27.06+0.34
3Vetle Grønvik EkraFreidig28.15+1.43
4Tomas EllefsenFreidig28.33+2.01
5William P WalsethMalvik IL29.04+2.32
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig30.26+3.54
7Kristoffer LerliMelhus IL31.34+5.02
8Eskil EllefsenFreidig32.31+5.59
9Vegard Ulseth SylteFreidig32.44+6.12
10Emil GrønliFreidig33.03+6.31
11Tord RomundstadNidarøst OK35.01+8.29
12Lars Erik UglemsmoSelbu OK35.12+8.40
13Edvin GrønningSelbu OK1.22.21+55.49
Petter Andreas LonaWing OKdiskvalifisert
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILdiskvalifisert
Vegard FjeldstadOL Trollelgdiskvalifisert

H 11-12N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne GuttvikWing OK25.48
2Peter Prytz JensenMelhus IL26.34+0.46
3Espen KarlsenMelhus IL28.30+2.42
4Vegard VeumWing OK30.22+4.34
5Andreas AagensenMelhus IL51.37+25.49
Jakob Lundgren MelandWing OKikke startet

H 13-14

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig24.07
2Simen Spets StorhovFreidig24.09+0.02
3Lars SandstadFreidig24.10+0.03
4Jonas GrønliFreidig24.16+0.09
5Jo Even KolstadFreidig29.52+5.45
6Matias NissenFreidig34.03+9.56
7Einar EideByåsen IL37.24+13.17
8Håkon HolstadFreidig37.34+13.27
9Mikkel HoltFreidig38.58+14.51
10Tormod Kristian GevingFreidig38.59+14.52
11Petter Liabakk EriksenByåsen IL45.03+20.56
12Kenneth KjelaasMalvik IL45.55+21.48
13Jonas VindalWing OK48.49+24.42
14Jostein RøFreidig50.15+26.08
15Nikolai RenolenWing OK54.05+29.58
16Erik Hagen BergWing OK1.02.23+38.16
17Gabriel CallananWing OK1.02.31+38.24
18Håvard SingsaasFreidig1.10.09+46.02
19Øystein MoltumyrMalvik IL1.10.10+46.03
20Jens HusbyMalvik IL1.10.29+46.22
Kristoffer Haugen MisundFreidigdiskvalifisert

H 13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias GundersenNidarøst OK23.31
1Johannes LangaasNidarøst OK23.31
3Brage AsplemFreidig34.17+10.46
4Edvard StorlerMelhus IL59.47+36.16
5Sander SandmoMelhus IL1.02.47+39.16
Mathias Enebak IversenFreidigikke startet

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats EidsmoFreidig42.53
2Mathias HermstadFreidig51.32+8.39
3Anders HaugskottOL Trollelg59.17+16.24
4Are LodgaardByåsen IL1.07.04+24.11
5Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.29.45+46.52
Hallvard DahleWing OKdiskvalifisert
Andreas Helland EriksenWing OKdiskvalifisert
Kristian Fredrik LynumFreidigikke startet

H 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johannes K. MidtbøWing OK59.33
2Birk GravdahlWing OK1.18.02+18.29

H 15-16B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Grøntvedt PedersenWing OK40.58
2Kristian GåsøFreidig48.18+7.20
3Ådne Skjæveland JøssingWing OK50.14+9.16
Sondre HuseWing OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor