Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup finale
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: onsdag 6 mai 2015

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ingrid GulbrandsenD17-20 (13)29.04+11.1610.22

Byåsen IL

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Rine HanssenD50 (4)23.118.16
1Bjarne LienH50 (10)18.286.35
1Ragnhild EideD15-16 (13)18.106.29
1Hedda Hoff HagenD13-14 (8)21.387.43
1Emma ArnesenD17-20 (13)17.486.21
2Nina-Beate LiabakkD50 (4)27.32+4.219.50
2Marte Lien JohnsenD15-16 (13)20.22+2.127.16
2Terje MaroniH21 (28)14.26+0.315.09
3Haakon ArnesenH50 (10)23.14+4.468.17
3Ingrid Lien JohnsenD50 (4)29.28+6.1710.31
3Lene Berg HanssenD15-16 (13)20.40+2.307.22
3Maren VikenD13-14 (8)30.53+9.1511.01
4Knut HagenH50 (10)23.20+4.528.20
4Øystein WiggenH40 (12)25.35+9.159.08
4Marte Hoff HagenD17-20 (13)20.21+2.337.16
4Hanne VefsnmoD21 (15)22.42+5.388.06
5Andrine VikenD15-16 (13)30.21+12.1110.50
5Jenny PerssonD21 (15)23.06+6.028.15
6Are LodgaardH15-16 (10)21.34+5.597.42
6Petter Liabakk EriksenH13-14 (24)21.51+5.337.48
7Eirik VefsnmoH50 (10)27.04+8.369.40
7Hans Aleksander ØsthagenH21 (28)18.22+4.276.33
8Bjørn Erik JohnsenH50 (10)28.44+10.1610.15
9Kjell MaroniH50 (10)31.02+12.3411.05
9Ingeborg EideD17-20 (13)27.05+9.179.40
9Brage JørumH17-20 (9)26.16+7.579.22
10Ingrid YtterhusD17-20 (13)28.48+11.0010.17
11Snorre HansenH21 (28)21.22+7.277.37
18Einar EideH13-14 (24)34.11+17.5312.12
Mari HoffD40 (8)diskvalifisert
Even Svegård ByeH15-16 (10)diskvalifisert
Gøril EideD40 (8)ikke startet
Turid ArnesenD50 (4)ikke startet
Emilie Liabakk EriksenD17-20 (13)ikke startet

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Joakim Blix PrestmoH21 (28)25.50+11.559.13

Freidig

68 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tomas EidsmoH40 (12)16.205.50
1Torunn Spets StorhovD40 (8)20.157.13
1Katharina Mo BergeD70 (2)40.2814.27
1Simen Spets StorhovH13-14 (24)16.185.49
1Oskar Spets StorhovH15-16 (10)15.355.33
1Mari EidsmoD11-12 (8)10.146.01
1Vemund MølnvikH11-12 (12)11.156.37
2Mona J. MølnvikD40 (8)23.42+3.278.27
2Reidun Fallan SmaavikD60 (3)34.15+0.3112.13
2Anders WaageH65 (4)29.09+0.2410.24
2Rune M HoltH60 (2)36.22+3.1812.59
2Mathias VindalH15-16 (10)16.01+0.265.43
2Vegard KittilsenH13-14 (24)17.34+1.166.16
2Vilde Lereim StorliD13-14 (8)30.05+8.2710.44
2Frida SætherD17-20 (13)18.23+0.356.33
2Mathea Spets StorhovD11-12 (8)10.49+0.356.21
2Kasper Sæterhaug KnudsenH11-12 (12)11.44+0.296.54
3Mathias HermstadH15-16 (10)17.46+2.116.20
3Lars SandstadH13-14 (24)17.42+1.246.19
3Malin SandstadD17-20 (13)19.05+1.176.48
3Mattis HoltH21 (28)15.31+1.365.32
3Adrian OpheimH17-20 (9)20.51+2.327.26
3Ane Malene KolstadD11-12 (8)12.08+1.547.08
3Håkon Høyem OlsenH11-12 (12)11.48+0.336.56
4Kristian Fredrik LynumH15-16 (10)17.57+2.226.24
4Jo Even KolstadH13-14 (24)20.21+4.037.16
4Vera MelkildD15-16 (13)22.19+4.097.58
5Mats EidsmoH15-16 (10)17.58+2.236.25
5Jonas GrønliH13-14 (24)21.32+5.147.41
5Ella Fiskum NessD11-12 (8)15.06+4.528.52
5Emil GrønliH11-12 (12)12.07+0.527.07
6Sigrid MelkildD40 (8)31.19+11.0411.11
6Arild H ClausenH40 (12)27.22+11.029.46
6Silje Marie NissenD11-12 (8)15.08+4.548.54
6Vetle Grønvik EkraH11-12 (12)13.23+2.087.52
7Anna Aurora NolteD11-12 (8)19.28+9.1411.27
7Alfred Gilje SanneH11-12 (12)15.05+3.508.52
8Håkon HolstadH13-14 (24)26.28+10.109.27
8Martin SelmerH15-16 (10)29.33+13.5810.33
8Karen Oline KolstadD17-20 (13)25.32+7.449.07
9Arild HeggesetH40 (12)32.49+16.2911.43
9Jostein RøH13-14 (24)26.30+10.129.27
9Dina ReitanD15-16 (13)33.58+15.4812.07
9Emil LeroyerH11-12 (12)16.21+5.069.37
10Geir WillumsenH50 (10)37.55+19.2713.32
10Tormod Kristian GevingH13-14 (24)28.08+11.5010.02
10OLa Garstad PettersenH11-12 (12)23.58+12.4314.05
11Matias NissenH13-14 (24)29.35+13.1710.33
12Mikkel HoltH13-14 (24)29.39+13.2110.35
15Sindre JohannessenH21 (28)23.23+9.288.21
18Lars OwrenH21 (28)26.02+12.079.17
22Mathias Enebak IversenH13-14 (24)59.00+42.4221.04
Eir Sverresdotter EksethD-10 (7)19.3311.30
Nora HalvorsenD-10 (7)20.2812.02
Tora KittilsenD-10 (7)14.588.48
Una KittilsenD-10 (7)14.558.46
Maria Strømdal WikD-10 (7)22.2313.10
Lars Endreseth BaaslandH-10 (5)15.239.02
Andreas Bruun RuiH-10 (5)15.259.04
Vegard Lereim StorliH-10 (5)14.038.15
Kristoffer Strømdal WikH-10 (5)11.106.34
Bjørnar LynumH40 (12)diskvalifisert
Gunnar ØsterbøH75 (5)diskvalifisert
Silje Skaufel SimensenD11-12 (8)diskvalifisert
August MaskeH11-12 (12)diskvalifisert
Iver Dalsaune ThunH11-12 (12)diskvalifisert
Gro Sandstad EidsmoD40 (8)ikke startet
Kjersti TannvikD40 (8)ikke startet
Jon HolstadH40 (12)ikke startet
Tale Tannvik SkeiD13-14 (8)ikke startet
Brage AsplemH13-14 (24)ikke startet
Kjetil MølnvikH17-20 (9)ikke startet
Frid Sverresdotter EksethD11-12 (8)ikke startet
Ola Garstad PettersenH11-12 (12)ikke startet
Solveig Louise NissenD-10 (7)diskvalifisert
Tristan HalvorsenH-10 (5)diskvalifisert

IL Leik

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Brage KeiseråsH40 (12)21.53+5.337.48
3Jan HageH40 (12)23.48+7.288.30
5Kristin SølbergD40 (8)29.27+9.1210.31
6Svein Olav ÅmotH50 (10)23.46+5.188.29
7Tone AlmåsD40 (8)33.02+12.4711.47
7Ola KeiseråsH17-20 (9)24.40+6.218.48
10Anders EstenstadH21 (28)21.17+7.227.36

Malvik IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hilde ForbordD40 (8)25.14+4.599.00
5Lars Erik StrømsnesH40 (12)27.02+10.429.39
7Ingebrigt FuglemH40 (12)29.46+13.2610.37
7Ludvig Williams StrømsnesH15-16 (10)28.25+12.5010.08
11Øystein HusbyH40 (12)37.11+20.5113.16
17Øystein MoltumyrH13-14 (24)33.17+16.5911.53
20Kenneth KjelaasH13-14 (24)38.13+21.5513.38
21Petter Andreas BerghH21 (28)26.24+12.299.25
Roar ForbordH70 (6)diskvalifisert
Jens HusbyH13-14 (24)diskvalifisert

Nidarøst OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leif EngenH70 (6)33.3311.58
1Arne Kjell FoldvikH80 (2)38.3313.46
3Anne-Sofie GjermstadD60 (3)43.48+10.0415.38
3Line Hovdenak StenersenD21 (15)21.56+4.527.50
4Tore BrurokH70 (6)43.49+10.1615.38
5Dag StenersenH50 (10)23.33+5.058.24
6Stine AuneD13-14 (8)49.32+27.5417.41
7Hanne Helmine RogstadD13-14 (8)50.43+29.0518.06
15Tobias GundersenH13-14 (24)31.46+15.2811.20
19Johannes LangaasH13-14 (24)34.48+18.3012.25
Torleif StephansenH70 (6)diskvalifisert

NTNUI

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine FjellangerD21 (15)17.046.05
2Aurora FossøyD21 (15)21.53+4.497.48
5Andreas AlvemH17-20 (9)22.48+4.298.08
6Eivind Schjelderup SkarpsnoH21 (28)17.03+3.086.05
7Gunhild Rogne HallandD21 (15)26.22+9.189.25
8Lisbeth VollD21 (15)27.54+10.509.57
8Niklas ProforsH21 (28)18.35+4.406.38
10Geir Arne KjønstadH40 (12)35.33+19.1312.41
10Marte Fallbakken BergeD21 (15)30.24+13.2010.51
11Karoline Dahl FosbyD21 (15)31.20+14.1611.11
12Christine SandvoldD21 (15)32.06+15.0211.27
12Eirik MarthinsenH21 (28)21.37+7.427.43
14Karine Hagesæther FossD21 (15)35.13+18.0912.34
16Jonas Klausen EspedalH21 (28)24.23+10.288.42
19Jakob Kalvig SkoganH21 (28)26.04+12.099.18
20Terje Faugstad BjertnesH21 (28)26.20+12.259.24
22Åsmund SkomedalH21 (28)26.26+12.319.26
23Sondre GullordH21 (28)26.27+12.329.26
24Markus GladH21 (28)26.31+12.369.28Last ned GPS-spor i gpx-format
Anette KleppestøD21 (15)diskvalifisert
Kristoffer NeslandH21 (28)diskvalifisert
Halvor Eid NielsenH21 (28)diskvalifisert
Elen Katrine SkjerveD21 (15)ikke startet
Heidi JensenD17-20 (13)ikke startet
Marit ValaD21 (15)ikke startet
Mai Elin WatsonD21 (15)ikke startet
Fredrik SteinsvikH21 (28)ikke startet
Mads FornesH21 (28)ikke startet
Gaute NepstadH21 (28)ikke startet

OK Fjell

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Robert Gjære NyhusH21 (28)22.55+9.008.11

OL Trollelg

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ruth SchmidD60 (3)33.4412.02
1Trond Einar Moen PedersliH21 (28)13.554.58
1Olav Andreas RemmenH17-20 (9)18.196.32
2Stig Arild HaugskottH75 (5)38.50+4.0213.52
3Henry SundsetvikH75 (5)43.34+8.4615.33
3Finn Faye KnudsenH70 (6)42.12+8.3915.04
4Hilde HaugskottD50 (4)38.26+15.1513.43
4Jan SchmidH21 (28)16.27+2.325.52
5Ove BaardsgaardH21 (28)16.34+2.395.55
6Line SølbergD17-20 (13)23.26+5.388.22
9Roar SkulbørstadH21 (28)20.15+6.207.13
25Tommy SchmidH21 (28)28.37+14.4210.13
Paul ForsethH80 (2)diskvalifisert
Harald LaugloH65 (4)diskvalifisert
Anders LaugloH75 (5)diskvalifisert

Selbu OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jardar SandstadH75 (5)34.4812.25
8Ingrid Wanvik KrogstadmoD15-16 (13)31.53+13.4311.23

Steinkjer OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Rolf KarsetH65 (4)32.30+3.4511.36

Stjørdals-Blink Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Endre AaenH17-20 (9)19.11+0.526.51
5Maiken Økern HågårdD17-20 (13)20.41+2.537.23
Ane Nielsen SolbergD15-16 (13)diskvalifisert

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Erik FrøsethH21 (28)30.56+17.0111.02

Vingelen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anne berit EngebakkenD21 (15)29.00+11.5610.21

Wing OK

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Steinar AasvangH65 (4)28.4510.16
1Frank BjarkøH60 (2)33.0411.48
2Svein Erik BratsbergH50 (10)19.47+1.197.03
2Robert StrømH70 (6)37.43+4.1013.28
2Randi HellandD70 (2)44.00+3.3215.42
3Petter Andreas LonaH11-12 (12)11.48+0.336.56
4Liv TennesD40 (8)25.46+5.319.12
4Mona Eggen KongsbakD13-14 (8)45.20+23.4216.11
4Arvid LyngstadH17-20 (9)21.03+2.447.31
4Astrid Oline Rinnan GreenD11-12 (8)12.41+2.277.27
5Stine Myhr AmundsenD13-14 (8)49.28+27.5017.40
5Johannes K. MidtbøH17-20 (9)22.48+4.298.08
6Martine Klock FletenD15-16 (13)31.10+13.0011.07
6Ella Eriksen KongsvikD15-16 (13)31.10+13.0011.07
6Kjersti Elisabeth MidtbøD21 (15)25.03+7.598.56
7Jonas VindalH13-14 (24)23.36+7.188.25
7Kristine Klock FletenD17-20 (13)23.40+5.528.27
8Rune StræteH40 (12)30.17+13.5710.48
8Ingvild Lauvstad SundeD13-14 (8)54.50+33.1219.35
8Birk GravdahlH17-20 (9)25.01+6.428.56
8Jakob Lundgren MelandH11-12 (12)15.53+4.389.20
9Ådne Skjæveland JøssingH15-16 (10)59.29+43.5421.14
10Anna RenolenD15-16 (13)36.40+18.3013.05
11Sarah BrynhildsenD15-16 (13)36.56+18.4613.11
12Marte Myhr AmundsenD15-16 (13)39.16+21.0614.01
12Sigrid BratsbergD17-20 (13)32.24+14.3611.34
13Erik Hagen BergH13-14 (24)30.15+13.5710.48
13Eldrid BratsbergD17-20 (13)35.10+17.2212.33
13Sina Blix PrestmoD21 (15)32.11+15.0711.29
13Helmer VoldenH21 (28)22.30+8.358.02
14Gabriel CallananH13-14 (24)31.14+14.5611.09
16Nikolai RenolenH13-14 (24)33.13+16.5511.51
21Albert Odin Klæbo DrevdalH13-14 (24)42.19+26.0115.06
Ingrid Myhr AmundsenD-10 (7)17.1810.10
Trygve Annar NæssH13-14 (24)diskvalifisert
Åse Rita EllingsenD50 (4)ikke startet
Asbjørn MidtbøH17-20 (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor