Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for RingAlm-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: RingAlm-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Lillehammer OK / Ringsaker OK
Dato: onsdag 20 mai 2015

N-åpen

1 400 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering19.2413.51
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange29.0020.42
Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL13.399.45
Jeppe August GrundtvigGjø-Vard OL21.1215.08
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK10.387.35
Kristina Masovn HaaveLillehammer OK12.228.50
Maria Masovn HaaveLillehammer OK9.286.45
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL57.4441.14
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL29.0620.47
Arja Martine HellebustSnertingdal IF Orientering30.4822.00
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering18.0512.55
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering41.4429.48
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL29.5021.18
Patrick JemtlandRingsaker OK14.5510.39
Thomas KalgraffRingsaker OK16.4711.59
Eline KravdalGjø-Vard OL29.0320.45
Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK24.1617.20
Gaute LindaasElverum OK15.4911.17
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK26.2518.52
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK24.4517.40
Margrete Nordstad BråtenSnertingdal IF Orientering30.4421.57
Birgitte Simensen ScheieLillehammer OK17.1512.19
Johan SkjåkLillehammer OK14.5110.36
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL25.0817.57
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL27.3619.42
Ingrid Grøv SvensenLillehammer OK35.0125.00
Mathea Storlien SætromLillehammer OK29.5521.22
Nikolai TesloHadeland OL28.5720.40
Erik WallinSnertingdal IF Orientering19.2113.49
Ida Øverli StøenLillehammer OK16.5512.05

D 11-12

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK15.597.59
2Martine SkjelsvikLillehammer OK20.55+4.5610.27
3Oline HyttebakkLøten o-lag22.51+6.5211.25
4Astrid RognstadHadeland OL23.11+7.1211.35
5Selma Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK32.03+16.0416.01
0Marie KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 13-14

2 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL17.318.20
2Ingeborg RognstadHadeland OL20.57+3.269.58
3Kamilla LomeHamar OK24.41+7.1011.45
4Amalie H. BjørnsgaardLillehammer OK26.26+8.5512.35
5Berthe TesloHadeland OL26.57+9.2612.50
6Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL32.51+15.2015.38
7Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL53.12+35.4125.20
0Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Silje BallangrudRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert

C-åpen

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise Hveem KrogstiRingsaker OK21.5110.55
2Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering22.28+0.3711.14
3Even LienGjø-Vard OL23.14+1.2311.37
4Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering25.42+3.5112.51
5Jon StrandSnertingdal IF Orientering25.44+3.5312.52
6Halvor KlashaugenLillehammer OK26.41+4.5013.20
7Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL27.18+5.2713.39
8Guro Fejerskov MolstadRingsaker OK48.18+26.2724.09

D 15-16

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL30.199.46
2Ane Holm GrønengLillehammer OK30.23+0.049.48
3Heidi Therese WiestVang OL31.47+1.2810.15
4Mari Robøle LienHamar OK34.12+3.5311.01
5Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering36.28+6.0911.45
6Guro KarlsenLillehammer OK36.29+6.1011.46
7Ine JensenLillehammer OK36.41+6.2211.50
8Marit SveenHamar OK46.30+16.1115.00
0Anine LomeHamar OKdiskvalifisert
0Lotte Sølvsberg NorenHamar OKdiskvalifisert
0Emma RyenHamar OKdiskvalifisert

D 17-20

3 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag28.048.30
2Ingeborg Ellegaard MelbyNasjonalrådet31.29+3.259.32
3Stine Frogner TømmervoldHamar OK38.11+10.0711.34
0Kristine FjeldRingsaker OKdiskvalifisert

H 11-12

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK14.457.22
2Anders TaraldsenLillehammer OK19.17+4.329.38
3Håkon WedumLillehammer OK21.41+6.5610.50
4Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL22.46+8.0111.23
5Mats LindaasElverum OK23.06+8.2111.33
6Lars LienGjø-Vard OL23.53+9.0811.56
7Vegard RanestadHamar OK25.47+11.0212.53
8Amund FlaskerudOL Toten-Troll38.43+23.5819.21
9Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll40.35+25.5020.17
10Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL44.26+29.4122.13
11Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL47.07+32.2223.33
0Sjur Holm GrønengLillehammer OKdiskvalifisert

H 13-14

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even KarlsenLillehammer OK16.107.41
2Jostein KarlsenLillehammer OK16.55+0.458.03
3Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL16.56+0.468.03
4Frikk DukefossLillehammer OK17.29+1.198.19
5Jakob MoOL Toten-Troll18.38+2.288.52
6Even BordalRingsaker OK18.41+2.318.53
7Martin AlfeiLøten o-lag21.10+5.0010.04
8Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK21.16+5.0610.07
9Petter Stensli ForsethLøten o-lag29.44+13.3414.09
10Kasper HoelOL Toten-Troll29.46+13.3614.10
11Anton ØyvindssonRingsaker OK35.30+19.2016.54
0Iver HyttebakkLøten o-lagbrutt

H 15-16

3 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LindaasElverum OK26.078.25
2Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK26.12+0.058.27
3Simen BallangrudRaufoss IL Orientering26.14+0.078.27
4Eskil FrøislandVang OL30.35+4.289.51
5Ole Johan BråtenVang OL30.37+4.309.52
6Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange31.09+5.0210.02
7Njaal Ellegaard MelbyVang OL34.15+8.0811.02
8Fredrik SveenVang OL35.16+9.0911.22
0Sverre NarumOL Vallset/Stangediskvalifisert
0Elias ØhmanGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 17-20

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Bang StøengHamar OK23.397.10
2Johannes BordalRingsaker OK23.50+0.117.13
3Simen BordalFossum IF24.35+0.567.26
4Even Lindstad BørresenHamar OK28.15+4.368.33
5Per Ivar ReinemoHamar OK36.49+13.1011.09
0Ivar Jevne ArnesenHamar OKdiskvalifisert
0Einar LofthusHamar OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor