Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Treningsløp og femtiårsdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Treningsløp og femtiårsdag
Arrangørorganisasjon: IL Imås
Dato: lørdag 7 mars 2015

C-Åpen

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørgulv UnderdalIL Imås18.07
2Halvard ErlandsenHisøy OK19.33+1.26
3Mia HirschIF Trauma20.00+1.53
4Ada Helene OlsenIF Trauma20.01+1.54
5Herniette OlsenIF Trauma20.09+2.02
6Trond WirakIL Imås20.43+2.36
7Ragnhild WirakIL Imås20.46+2.39
8Hanne-Kristin HagtvedtFlosta IL24.42+6.35
9Dagfinn HagtvedtFlosta IL25.03+6.56
10Kristian UnderdalIL Imås27.29+9.22
11Sander ØveråsIL Imås28.47+10.40
12Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL29.58+11.51
13Harald ØveråsIL Imås30.00+11.53
14Astrid Helene VedåIL Express41.26+23.19
15Henrik TømtIL Imås53.23+35.16
16Sandra TømtIL Imås53.52+35.45
17Per UrfjellGjerstad IL1.00.03+41.56
18Torund UrfjellGjerstad IL1.00.31+42.24

B-Åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Widar Taxth LølandIL Express35.44
2Inge SkjæveslandIF Trauma36.29+0.45
3Arnhild U. BråtenVegårshei IL37.04+1.20
4Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering40.19+4.35
5Kristen DalandIL Imås40.27+4.43
6Carl Tore SundquistØyestad IF allianse41.46+6.02
7Hans Jakob KløvstadIL Express48.05+12.21
8Odd UstumoIK Grane Arendal Orientering50.52+15.08
9Inger SkjæveslandIF Trauma50.58+15.14
10Vebjørn ErlandsenHisøy OK52.22+16.38
11Sigrun ErlandsenHisøy OK52.30+16.46
12Terje ErlandsenHisøy OK52.37+16.53
13Karl Jørgen SongedalIL Imås53.12+17.28
14Carla Freitas BrandtIK Grane Arendal Orientering1.06.09+30.25
0Åge AashamarFlosta ILdiskvalifisert
0Erling LauvrakIL Imåsdiskvalifisert
0Dag PettersenIL Expressdiskvalifisert

A-Åpen

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Olav NærestadIF Trauma38.17
2Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering41.15+2.58
3Sten Åge NygårdseterVegårshei IL42.55+4.38
4Svein RoslandHope IL49.12+10.55
5Geir BråtenVegårshei IL50.30+12.13
6Geir Henrik HirschIF Trauma50.35+12.18
7Henrik Chr. HirschIF Trauma50.40+12.23
8Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering51.02+12.45
9Bjørn Idar SætranIF Trauma51.58+13.41
10Tor OlsenIF Trauma52.24+14.07
11Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse53.29+15.12
12Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering55.03+16.46
0Johannes Bakke AashamarKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor