Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellen 2015 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2015 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 28 november 2015

Damer - kort løype

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.10.0629.12

Damer - mellomlang løype

3 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene RummelhoffVaulen Orienteringsklubb38.5810.49
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK41.53+2.5511.38
3Anna BerthelsenStavanger kommune BIL48.50+9.5213.33
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb49.33+10.3513.45
5Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb50.39+11.4114.04
6Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb50.42+11.4414.05
7Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)50.47+11.4914.06
8Kristin SkadsemGanddal IL51.56+12.5814.25
9Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb54.34+15.3615.09
10Ingrid O. FossStavanger kommune BIL56.37+17.3915.43
11Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb58.40+19.4216.17
12Ane K VinjansenNOTEAM1.01.06+22.0816.58
13Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)1.08.27+29.2919.00
14Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.09.01+30.0319.10
15Gro Mariero TotlandNOTEAM1.18.32+39.3421.48
0Hildegunn SvensonNOTEAMdiskvalifisert
0Lara Myklatun SvensonNOTEAMdiskvalifisert
0Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang løype

5 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti47.598.34
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL55.38+7.399.56
3Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb58.19+10.2010.24
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.00.53+12.5410.52
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.04.27+16.2811.30
6Ann Karin TjørhomGanddal IL1.10.05+22.0612.30
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.11.31+23.3212.46
8May MelingStavanger Orienteringsklubb1.14.46+26.4713.21

Herrer - kort løype

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1André SirevågNOTEAM29.3012.17
2Anders NorabergNOTEAM30.03+0.3312.31
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb36.37+7.0715.15
4Daniel de Jong NjaaGanddal IL42.57+13.2717.53
5Erlend BremnesGanddal IL42.58+13.2817.54
6Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb58.45+29.1524.28
7Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.07.41+38.1128.12
8Tommy TorgersenNOTEAM1.08.06+38.3628.22

Herrer - mellomlang løype

3 600 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb33.079.11
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb33.24+0.179.16
3Tor Kristian GylandSmedvig33.27+0.209.17
4Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb35.46+2.399.56
5Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb37.08+4.0110.18
6Stein Arve FinnestadCapgemini BIL37.32+4.2510.25
7Tor Geir EspedalGanddal IL37.51+4.4410.30
8Per Ingar HadlandGanddal IL37.53+4.4610.31
9Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)38.03+4.5610.34
10Per Marthon MælandAftenbladet BIL39.18+6.1110.55
11Gunnar  ThorsetNOTEAM39.47+6.4011.03
12Kjell Ivar GrindheimNOTEAM40.19+7.1211.11
13Kjell Olav  AkslandNOTEAM41.35+8.2811.33
14Tor Sverre SkåraEgersund OK41.37+8.3011.33
15Raymond B PettersenÅlgård Orientering41.41+8.3411.34
16Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb41.49+8.4211.36
17Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb41.51+8.4411.37
18Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL42.25+9.1811.46
19Jan Inge LundeGanddal IL42.59+9.5211.56
20Hans Erik ThorsetNOTEAM43.58+10.5112.12
21Arvid ThorsenAftenbladet BIL44.15+11.0812.17
22Arne NygaardNOTEAM44.35+11.2812.23
23Kjell M. LangvikVaulen Orienteringsklubb45.04+11.5712.31
23Leif Gunnar WikeneNOTEAM45.04+11.5712.31
25Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb47.39+14.3213.14
26Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)47.41+14.3413.14
27Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb49.28+16.2113.44
28Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL52.29+19.2214.34
29John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL53.11+20.0414.46
30Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb57.19+24.1215.55
31Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.06.06+32.5918.21
32Bjørn Ove Olsen MoiStavanger Orienteringsklubb1.08.01+34.5418.53
33Andreas Steinsland MoiStavanger Orienteringsklubb1.08.16+35.0918.57

Herrer - lang løype

5 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.407.47
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb45.21+1.418.05
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)46.28+2.488.17
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb47.04+3.248.24
5Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)48.29+4.498.39
6Joar EilevstjønnGanddal IL48.55+5.158.44
7Arild AasheimGanddal IL49.24+5.448.49
8Øyvind RummelhoffVaulen Orienteringsklubb49.52+6.128.54
9Jan Einar ØvermoÅlgård Orientering49.53+6.138.54
10Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb50.12+6.328.57
11184260 U1 Ukjent løper184260NOTEAM50.59+7.199.06
12Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)51.41+8.019.13
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb53.02+9.229.28
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)54.27+10.479.43
15Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb54.32+10.529.44
16Inge LølandNOTEAM55.13+11.339.51
17Svein-Erik KvameGanddal IL56.02+12.2210.00
18Henrik Kvikne HansenStavanger Orienteringsklubb57.01+13.2110.10
19Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)59.17+15.3710.35
20Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb1.01.14+17.3410.56
21Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.03.16+19.3611.17
22Tor BrekkenGanddal IL1.09.42+26.0212.26
23Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.15.36+31.5613.30
24Roger NysethNOTEAM1.34.23+50.4316.51
0195729 U1 Ukjent løper195729NOTEAMdiskvalifisert

Nybegynnerløype

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lukas de Jong NjaaGanddal IL31.2616.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor