Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellen 2015 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2015 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 14 november 2015

Damer - kort løype

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Priya ChilamkurthiCapgemini BIL43.5625.50

Damer - mellomlang løype

3 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb31.159.45
2Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb33.49+2.3410.34
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK34.04+2.4910.38
4Brit NilsenVaulen Orienteringsklubb34.16+3.0110.42
5Irene RummelhoffVaulen Orienteringsklubb34.57+3.4210.55
6Rowena NaileJWC BIL35.50+4.3511.11
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb36.36+5.2111.26
8Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb38.02+6.4711.53
9Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb38.41+7.2612.05
10Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb41.17+10.0212.54
11Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb41.57+10.4213.06
12Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb42.44+11.2913.21
13Kristin SkadsemGanddal IL44.01+12.4613.45
14Siri ØkstadOddersjaa SSK44.18+13.0313.50
15Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL45.09+13.5414.06
16Ellen Wiig AndresenCapgemini BIL45.22+14.0714.10
17Linn SomaCapgemini BIL50.18+19.0315.43
18Margot AsheimSUS BIL50.48+19.3315.52
19Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)53.50+22.3516.49
20Gro Mariero TotlandNOTEAM1.08.37+37.2221.26
21Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.13.31+42.1622.58
0Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Anne Marte HaugNOTEAMdiskvalifisert

Damer - lang løype

5 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL44.128.20
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL45.24+1.128.33
3Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti45.38+1.268.36
4Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)46.18+2.068.44
5Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)48.57+4.459.14
6Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb52.11+7.599.50
7Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb53.05+8.5310.00
8Ann Karin TjørhomGanddal IL59.18+15.0611.11
9Trine BolstadGanddal IL59.41+15.2911.15
10Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb59.43+15.3111.16
11May MelingStavanger Orienteringsklubb1.05.18+21.0612.19
12Barbro SandalGanddal IL1.10.35+26.2313.19

Herrer - kort løype

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel de Jong NjaaGanddal IL24.5614.40
2Aksel DommersnesGanddal IL25.08+0.1214.47
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb40.11+15.1523.38
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 200 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb24.547.46
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb26.16+1.228.12
3Øyvind RummelhoffVaulen Orienteringsklubb27.46+2.528.40
4Nils John VestølNOTEAM29.20+4.269.10
5Ole Petter HaukaasNOTEAM30.10+5.169.25
6Stian RummelhoffVaulen Orienteringsklubb32.18+7.2410.05
7Jørgen NilsenSandnes IL (Rogaland)33.35+8.4110.29
8Arvid ThorsenAftenbladet BIL34.14+9.2010.41
9Tor Sverre SkåraEgersund OK34.34+9.4010.48
10Lars PrimstadNOTEAM34.37+9.4310.49
11Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)34.45+9.5110.51
12Raymond B PettersenÅlgård Orientering35.41+10.4711.09
13Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb35.47+10.5311.10
14Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb36.10+11.1611.18
15Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb36.15+11.2111.19
16Knut SkjævelandGanddal IL38.20+13.2611.58
17Jonas Årvik SandalGanddal IL39.03+14.0912.12
18Per Frode SandalGanddal IL39.11+14.1712.14
19Bruce ChalmersSandnes IL (Rogaland)39.49+14.5512.26
20John ThorsnæsNational Oilwell Varco BIL41.14+16.2012.53
21Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb42.36+17.4213.18
22Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb42.40+17.4613.20
23Arne NygaardNOTEAM43.13+18.1913.30
24Stein Arve FinnestadCapgemini BIL43.15+18.2113.30
25Bjørn BjellandGanddal IL43.23+18.2913.33
26Jan ArendalStatoil BIL44.24+19.3013.52
27Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL45.22+20.2814.10
28Frode Halvor LundÅlgård Orientering46.54+22.0014.39
29Cato MolteStavanger Orienteringsklubb47.05+22.1114.42
30Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb1.07.36+42.4221.07
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

5 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb39.277.26
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering39.53+0.267.31
3Per Olav HaarrGanddal IL41.32+2.057.50
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb42.27+3.008.00
5Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)42.33+3.068.01
6Joar EilevstjønnGanddal IL43.09+3.428.08
7Geir SandÅlgård Orientering43.10+3.438.08
8Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb44.59+5.328.29
994324 U1 Ukjent løper94324NOTEAM45.10+5.438.31
10Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)49.31+10.049.20
11Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb49.59+10.329.25
12Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubb51.37+12.109.44
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb51.45+12.189.45
14Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb52.55+13.289.59
15Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)53.12+13.4510.02
16Bertrand DenieulJWC BIL53.24+13.5710.04
17Per Ingar HadlandGanddal IL53.34+14.0710.06
18Ivar KnutsenNOTEAM55.06+15.3910.23
19Runar Eike ToftStatoil BIL55.24+15.5710.27
20Tor BrekkenGanddal IL55.48+16.2110.31
21Ove OalandGanddal IL1.02.11+22.4411.43
22Per W. TorgersenOddersjaa SSK1.02.18+22.5111.45
23Øivind HansenGanddal IL1.10.40+31.1313.20

Nybegynnerløype

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lucas de Jong NjaaGanddal IL19.4116.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor