Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Onsdagskarusellen V6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Onsdagskarusellen V6
Arrangørorganisasjon: Birkenes IL
Dato: onsdag 20 mai 2015

N

1 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart17.5211.10
2Haakon Smith EidetIL Vindbjart18.47+0.5511.44
3Ingrid MosfjellBirkenes IL19.38+1.4612.16
4Karoline  Røstad ImenesBirkenes IL24.48+6.5615.30
4Stine Røstad KristiansenBirkenes IL24.48+6.5615.30
6Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart26.36+8.4416.37
7Marit Elise EideIL Vindbjart26.39+8.4716.39
8Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL26.47+8.5516.44
9Lars BirkenesBirkenes IL26.48+8.5616.45
10Ingeborg ÅneslandBirkenes IL30.00+12.0818.45
11Cilia MoseidNOTEAM30.46+12.5419.13
12Simen NygårdBirkenes IL34.49+16.5721.45
13Markus Roland SkåreBirkenes IL43.09+25.1726.58
14Hans Vehusheia AndersenBirkenes IL51.02+33.1031.53

C

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Claudio Di GregorioBirkenes IL34.4915.08
2Sara StrayKristiansand OK36.12+1.2315.44
3Solveig SchouOK Sør36.56+2.0716.03
4Emil NygårdBirkenes IL38.53+4.0416.54
5Dennis ØvrelidBirkenes IL42.18+7.2918.23
6Kristine ØvrelidBirkenes IL42.22+7.3318.25
7Kristine NygårdBirkenes IL54.53+20.0423.51
8Eirik HodnemyrIL Vindbjart1.10.03+35.1430.27

B

2 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida AurebekkTorridal IL41.0114.08
2Bjørn A. SchouOK Sør48.14+7.1316.37
3Erling Hegglund LiaBirkenes IL53.22+12.2118.24
4Paul Erling LiaBirkenes IL53.24+12.2318.24
5Mette HeddelandKristiansand OK57.01+16.0019.39
6Olav StrislandIL Vindbjart58.00+16.5920.00
7Ingeborg BøbelIL Imås1.04.34+23.3322.15
8Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK1.08.49+27.4823.43
9Sander Vaksvik SkaareKristiansand OK1.12.07+31.0624.52
10Aileen RundeKristiansand OK1.29.04+48.0330.42
11Hanne HermansenKristiansand OK1.29.18+48.1730.47
12Odd JakobsenKristiansand OK1.29.22+48.2130.48
13Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL1.40.52+59.5134.46
0Roar HermansenKristiansand OKdiskvalifisert

A-kort

2 900 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge HodnemyrIL Vindbjart31.3110.52
2Rune KittelsenKristiansand OK32.41+1.1011.16
3Asbjørn ByglandHøydalsmo Il32.48+1.1711.18
4Pasi LehtonenTurun Suunnistajat33.27+1.5611.32
5Øystein HalvorsenKristiansand OK34.26+2.5511.52
6Frank Glad BalchenOddersjaa SSK34.28+2.5711.53
7Trond Anders GaltelandOtra IL35.19+3.4812.10
8Bente MestadTorridal IL36.51+5.2012.42
9Ingvild MulenKristiansand OK37.48+6.1713.02
10Rune SkogerbøKristiansand OK38.20+6.4913.13
11Leena KuusipohjaKristiansand OK38.29+6.5813.16
12Andrea DrangsholtTorridal IL38.45+7.1413.21
13Margrete Omdal HildebrandtIL Vindbjart40.12+8.4113.51
14Mette MestadTorridal IL40.25+8.5413.56
15Arne StrandbergIL Vindbjart41.19+9.4814.14
16Siri Thortveit MyhreKristiansand OK41.43+10.1214.23
17Roald KjetsåOtra IL42.21+10.5014.36
18Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK42.30+10.5914.39
19Guttorm NyhusBirkenes IL42.44+11.1314.44
20Asgeir JensenBirkenes IL43.06+11.3514.51
21Ove KjetsåOtra IL44.06+12.3515.12
22Widar Taxth LølandIL Express44.17+12.4615.16
23Mari Reiersen JensenBirkenes IL45.01+13.3015.31
24Kjetil GrindheimOtra IL47.47+16.1616.28
25Kristin MestadTorridal IL48.28+16.5716.42
26Øyvind AndersenBirkenes IL50.33+19.0217.25
27Sigmund SalthaugKristiansand OK51.05+19.3417.36
28Siri ØkstadOddersjaa SSK51.43+20.1217.50
29John GautestadOtra IL54.06+22.3518.39
30Jon A BjørgumIL Vindbjart54.42+23.1118.51
31Odd-Anton HermansenKristiansand OK55.19+23.4819.04
32Anne Karin JørgensenIL Imås55.36+24.0519.10
33Inge KlepslandOtra IL55.38+24.0719.11
34Christiane BøckmanKristiansand OK57.03+25.3219.40
35Magnus MosfjellBirkenes IL1.04.06+32.3522.06
36Jostein RaenBirkenes IL1.04.50+33.1922.21
37Tony HalsallOtra IL1.06.51+35.2023.03
38Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.09.58+38.2724.07
39Mardon RødliBirkenes IL1.13.23+41.5225.18
0Paul Christian JensenBirkenes ILdiskvalifisert
0Kristen LanganOK Sørdiskvalifisert
0Anund NyhusBirkenes ILdiskvalifisert

A-lang

5 500 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalKristiansand OK38.407.01
2Eirik Martens SvensenKristiansand OK42.37+3.577.44
3Mats DahlénKristiansand OK43.15+4.357.51
4Dag BlandkjennKristiansand OK46.58+8.188.32
5Ståle GjelstenKristiansand OK51.00+12.209.16
6Magnus JohanssonKristiansand OK51.14+12.349.18
7Halvor VassbøIL Vindbjart55.35+16.5510.06
8Tor ÅmdalKristiansand OK56.24+17.4410.15
9Ståle DvergsnesKristiansand OK57.51+19.1110.31
10Øystein HålandKristiansand OK59.07+20.2710.44
11Dag MoeKristiansand OK59.19+20.3910.47
12Morten JørgensenKristiansand OK1.00.14+21.3410.57
13Jan BlandkjennKristiansand OK1.00.28+21.4810.59
14Vegard MyhreKristiansand OK1.00.37+21.5711.01
15Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.01.48+23.0811.14
16Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1.03.21+24.4111.31
17Marius AurebekkKristiansand OK1.05.49+27.0911.58
18Oluf BøckmanKristiansand OK1.06.50+28.1012.09
19Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1.11.24+32.4412.58
20Knut AurebekkTorridal IL1.12.03+33.2313.06
21Sigurd Svaland AasKristiansand OK1.12.17+33.3713.08
22Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.12.33+33.5313.11
23John RundeKristiansand OK1.12.36+33.5613.12
24Kristian NyhusKristiansand OK1.14.14+35.3413.29
25Jonas MyhreKristiansand OK1.16.04+37.2413.49
26David RundeKristiansand OK1.22.17+43.3714.57
27Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1.24.18+45.3815.19
0Roar MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor